Nevedu bleskovky, sonb, řetězáky ani jiné bejkárny a už vůbec nemám KlÁsNý bLoGíSeK! Majlí, HSM a jiné zrůdky pohřbívám zaživa, jejich obdivovatele požírám při plném vědomí, prášek z jejich rozdrcených kostí používám jako make up a jejich popel šňupu místo kokainu. Budiž navěky zatracen ten, kdo reklamu zde narvati hodláš!
DesignReklamyVzkazy AutoroviNávštěvní KnihaKolegovéWebyKontakt


Kill All My Friends

5. října 2009 v 11:42 | Venom |  Deník

Hell.o marsíci. Tak jsem tu zase. Unavená, lehce nachcípaná, nicméně zatím živá. Jestli máte touhu to napravit, můžeme se bavit... achich ach. A konec pofňukávání. Víte, velice miluji komentáře. A svoje přátele. Takže, teď jen takový stručný souhrn mého psychického rozložení. Nechci se ospravedlňovat, dělat se lepší, prostě říkám věci tak jak jsou. Je na vás jak to vezmete.

A především si píšu deník. Tak tedy...

Jak asi víte, v oné vytoužené práci jsem skončila. Hlavní důvody:

Má asi pět provozoven, z nichž jsou pro mně téměř všechny kurevsky daleko.
Ty co nejsou daleko, na ty se nedostanu.
Za den vám přijde v průměru deset lidí. Za dvanáct hodin.
Protože se nudím, mám čas přemýšlet a podléhám depresivním stavům.
Ačkoli je to docela tvůrčí práce, je hrozně málo placená.
Bylo mi sděleno, že ve svém volnu nemůžu odjet třeba na chatu, co kdyby mě potřebovali!

A chcete vědět něco horšího? Makám teď místo J. Jak už jsem říkala, pán se sbalil, pomalu nikomu z nás neřekl aní bů, a odjel si tím zkurveným pendolinem nebo co to bylo zase hezky domů. Potud je to ještě fajn. Že mně žere, že se nerozloučil je můj a jen můj problém. Ovšem, že nám na té prodejně kapku chybí zboží, to už je poněkud... podezřelé.

Buď je chyba v Matrixu, a nebo to J. plánoval od začátku. Získat si důvěru, a pak - nebát se a nakrást. K tomu přimíchat několik kydů jak se těší až k nám nastoupí na stálo (vyšší plat víme) a přidat pár sladkejch keců na moji adresu, aby to vypadalo, že tu chce vážně zakotvit natrvalo.

Připadám si jak zneužitej idiot. Že bych se prostě jen hodila do plánu? Já nevím. Nedokážu racionálně uvažovat, a myslím si, že moje fantazie napadá moji intuici. A tak vznikla tahle veselá úvaha.

Jelikož mám tedy svůj mozek napůl ženský a napůl mužský, jeví se mi tahle verze dost reálně. I když netvrdím, že to nemohlo být jinak. Cosi mi našeptává - přece nemůže bejt až taková svině. Ale vzápětí se ozve druhej hlas kterej mě upozorňuje - vzpomeň si, kolikrát jsi pochybovala o tom, či oné, jestli jsou vážně tak zlí. Byli.

Nevím. Nechávám všemu volný průběh. Kdosi z vás si myslí, že se tím bůhví jak trápím. Ale není to pravda. Jsem rozmrzelá, to rozhodně, ale nikdy jsem nevěřila tomu, že by tu J. zůstával. Já sama bych asi nedokázala tohle udělat. Vypadnout od všech lidí co znám do města kurva vzdálenýho a tam začínat od nuly. Večery trávit na ubytovně sledováním filmů, který jsem viděla už pětkrát... a tak dále. Nebojte. Z naivity Venom už dávno vyrostl. Kdežto někdo ještě nevyrostl ze zbabělosti. Hahaha.

Je docela možný, že se ještě uvidíme. Neříkám to s hrůzou ani potěšením, jen prostě jako fakt. Má u nás prachy za celej měsíc, ale jak to tak vypadá asi dostane... začíná to na h. Záleží na tom, kolik bude chybět zboží. Ne, já se nepřidávám na ničí stranu. Já jsem jenom pozorovatel situace, která se mně naprosto netýká. Přijede si pro tu výplatu i když tuší jak to s podobnými jako je on u nás končí? Nebyl by jedinej zlodějíček, kterej si šel pro prachy a dostal přes hubu.


Teď už jen tak naokraj. Hádejte po kom jsem zdědila skříňku? Hádejte koho mi připomíná každej regál, pokladna, ta židle na který sedím, támhleten časopis, tyhle cigarety... támhleta limonáda... KURVA už s tím!

To Lian:
Nemám komu co odpouštět, protože nikomu nic nevyčítám. Věděla jsem, že to takhle skončí, a od začátku jsem počítala s následky. Jen trošku blbě, a v méně materiální podobě, než jakou nám ukáže inventura. A prožij něco pěkného se ti snadno říká. Horší je to realizovat. Nicméně, život jde dál.

Ano, možná jsem mimořádně krutá, ale divíš se? Člověk si tu vylejvá srdíčko, hledá třeba pomoc, nebo aspoň komentář, kterej ho podrží, a co objeví? Reklamky. Nechci se tu obhajovat, ale když se cítíš na dně, a někdo ti třeba řekne nejapnou poznámku, který by ses jindy zasmál, taky vylítneš. Pohár trpělivosti přeteče pokaždé v jinou dobu. Obvykle spamy moc neřeším, jednoduše je zablokuju a smažu. Tentokrát mi to však přišlo trochu moc. Stejně jako tehdy, kdy jsem narazila na blog, kde autorka psala opravdu pochmurný článek o tom, proč s blogem končí a jak se cítí. A pod tím? Reklamky. Jestli je tu někdo krutej a cynickej, pak to nejsem já, ale tvůrci těchto zhovadilých komentíků.

A ty dámy se opravdu necítí hodně zraněné. Je docela možné, že si mých komentářů ani nepovšimly. A denně jim takových chodí rozhodně více. Nebo ještě horší. Trust me. Jen jim chci otevřít oči. Když upozornit na svůj blog, je lepší napsat komentář k tématu, zamyslet se nad článkem a je jedno že takhle na sebe stihneš upozornit třeba jen pětkrát, místo dvacetkrát. Zde je důležitá kvalita a nikolive kvantita. Můžeš zkusit sám, jestli se ti ozve více blogerů na komentář CTRL C a CTRL V, nebo na něco, co má hlavu a patu.

Jinak mě těmito nesmysly neotravují pořád, spíše jednou do měsíce, mám pár opatření pro eliminaci těchto nízkointeligenčních projevů. Narůžovělé obludky příliš nepřitahuji ale děkuju za starost. Mimochodem... sindrom, je opravdu syndrom. To neměla být necitlivá nebo cynická poznámka, to se ti taky jenom snažím kapku pomoci.

Tak přátelé, to by bylo asi všechno co jsme chtěli říct. Možná si ještě přes den na něco vzpomenu, uvidíme. Teď se juknu po vás a pokusím se vytvořit duchaplné komentáře, i když mám v sobě jen jedno kafe. V práci dám tak čtyři, ono to nejde totiž jinak.

Mějte se zatím krásně. Váš Venom.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 TlusTjoch TlusTjoch | Web | 5. října 2009 v 13:57 | Reagovat

TlusTjoch tu byl.
Možná se to projeví v průměru.
Mám v práci Fr. Moll. Možná přijdu navečír ještě jednou. S troškou do mlýna.

2 Euphoric-Endeavor Euphoric-Endeavor | Web | 5. října 2009 v 14:14 | Reagovat

teda.. dlouho jsem byla bez sítě a pak jsem neměla čas obíhat blogy.. a co se tu hned všechno nedozvím.. jako konec v práci? no.. ale za týhle situace, kterou si tu popsala se vážně nedivím.. o nervy tohle.. a jako.. dvanáct hodin trčet někde mezi *píííp* tak to by mě vezli směr Dobřany, znáš to.. obdivuju tvoje nervy.. fakt že jo.. stačí mi, že na mě někdo zvýší hlas a nedej Gee, aby se mi pokusil dávat příkazy a rozkazy (viz můj po*ebanej strýc) uff.. šílený tohle..
*****
a nedivím se, že si připadáš zneužitá.. něco bych mu vzkázala.. ale raději ne, to by nebyl vzkaz, ale řádka roztomilých hvězdiček, který skrývají milý textík..
*****
jo a co se týče reklamek a další roztomilosti.. to snad ani raději nebudu komentovat, na to by mi ani ty hvězdičky nestačili.. a dneska sprostá nechci bejt.. to si nechám na svůj článek.. uff.. mám dost.. tak se měj co nejlépe a papa.. :-)

3 Zuzenka Zuzenka | Web | 5. října 2009 v 16:04 | Reagovat

Článok somsi nečítala ale musím ťa pochváliť ze ten horný box o blogoch, z ktorých ti je na vracinkanie :). Mňa to už tiež poriadne hnevá keď niekto vypisuje že daj mi hlas tam a tam ako keby šlo o nejaké milóny a pri tom ide o jeden pohukaný diplom.

4 total-error total-error | Web | 5. října 2009 v 16:38 | Reagovat

mno doufat můžem xD... ale jako oni to jistě nepose.ou xDDD jop spřátelíme či ne?

5 Simone-čka Simone-čka | Web | 5. října 2009 v 18:28 | Reagovat

Máš pravdu to je fakt blbý,když někdo končí blog tak tam dát reklamu :-(
Maličko stupidní kdyby si článek přečetli pochopili by že na jejich blog fááákt nepude.Tak to trochu někdy vypadá že nemaj mozek :-)

6 total-error total-error | Web | 5. října 2009 v 21:21 | Reagovat

jo čtu... ale ty co mě zajímaj a nebo ty co patří sb... ikdyž někdy velice nerad... xD no já na to teda jako nepospíchám jen jsem si řikal že máme stejnej žánr a to je vše... až si to promyslíš tak se ozvy... ;-)

7 total-error total-error | Web | 5. října 2009 v 22:31 | Reagovat

tak díky teda... já jsem byl upřímnej... no a holka nejsem a když by milovaná zarazila kudlu do srdce, tak se hold soustřeďuji víc na Billiho a Geeho než na to že jsem z toho už 2 měsíce v hajzlu... jo upřímnost...

8 total-error total-error | Web | 5. října 2009 v 22:59 | Reagovat

fotky mám v posledním příspěvku... a na rozcestníku mozek blogu je dotazník... jinak v menu panelu mám lide... já si tě do sb přidám ať tě nemusím bůchví kde hledat a lovit po příspěvcích...

9 total-error total-error | Web | 5. října 2009 v 23:43 | Reagovat

ps: pan J. je teda pěkný tele... snad není Jakub... to bych to schytal asi i já... mno promiň pokud si to brala jako reklamu, ale když píšu něco takového tak většinou chci sblížit a pak... sb navštěvuji... no asi ale nejsem nejzářivější příklad SB-radiče a čtenáře... ale snažím se... x-) jinak řikat to se zpraví je hovadina... prostě na to jen časem zapomeneš...

10 total-error total-error | Web | 6. října 2009 v 15:28 | Reagovat

Moje icq "575609732" abychom tu nespamovaly... pokud icq máš... x-) ps: ostatní blokuji... xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


If you look in the mirror and don't like what you see
You can find out firsthand what it's like to be me.
So gather´round piggies and kiss this goodbye,
I'd encourage your smiles, I´ll expect you won´t cry!