Nevedu bleskovky, sonb, řetězáky ani jiné bejkárny a už vůbec nemám KlÁsNý bLoGíSeK! Majlí, HSM a jiné zrůdky pohřbívám zaživa, jejich obdivovatele požírám při plném vědomí, prášek z jejich rozdrcených kostí používám jako make up a jejich popel šňupu místo kokainu. Budiž navěky zatracen ten, kdo reklamu zde narvati hodláš!
DesignReklamyVzkazy AutoroviNávštěvní KnihaKolegovéWebyKontakt


Came a time...

28. října 2009 v 17:25 | Venom |  Deník
Ahojka planety. Musím konstatovat, že mě život sice dvakrát netěší, nenaplňuje, nebaví atd, ale rozhodně se mu nedá upřít schopnost, mně donekonečna překvapovat. Síla života tkví v jeho momentu překvapení. Jo, je to tak a ne jinak. A teď už nechám keců typu parodie na filosofii a začnu mluvit normálně a ne z cesty. No from Way. Hahah...

Vzpomínáte si na jistého... říkejme mu Alex... kterej moji mamku tituloval jako tchýni, i když opravdu nemám sestru ani bratra? Ano, už tady jsem byla nebesky nasrána.

Jakejch keců jsem byla nechtěně svědkem když mi volal jistej J... a ti dva spolu chlastali bůhví co za patoky - to si nepřejte vědět. Úchylové jsou to oba. Tečka.

Že se pan Alex na mně díval po odjezdu... ehm, už mě to písmenko nebaví... tedy po odjezdu jakéhosi Piškota jak na sedmý zlo světa... jsem sice nepochopila, ale vzala za fakt. Naprosto normální fakt. Alexi, promiň, nevěděla jsem že jsi gay... (dělám si srandu, kdyby byl gay tak je s ním možná rozumná řeč).

Alex je vůl, neboť mi vyká a já si připadám stará. Kdyby mohl pohled vraždit, nejspíš bychom byli už oba v pánu. Ten blbeček neumí ani pozdravit. Nechápu co jsme mu kdo provedl.

Ze dne na den se odehrála významná změna. Zdraví nás, seká dobrotu a dokonce se umí i usmívat. Asi se zbláznil. Dokonce tu byly jisté náznaky toho, že se snaží o to, hodit řeč. Bohužel se snaží až poté, co jsem mamce celá nešťastná vyblila:
,, Jak to jako myslíš, že s náma bude pracovat? Já myslela, že to hovado už nikdy v životě neuvidím!!!''

Na jisté kočičí oslovení jsem raději nereagovala, už jen proto, že jsem měla plnej krám lidí. Jen ať si najde ty cigarety sám. Blbeček. Ale oči ti vyškrábat můžu. K službám. Venom byl nasrán ještě víc. Nasadil vražedný výraz a odmítal se s Alexem bavit víc než oním trapným - dobrý den, nashledanou. Je to opravdu královsky trapné, neboť jsme zhruba stejně staří.

,, Slečno, usmíváte se někdy?''
,, Jo, když se vyspím.''

Nedostatek spánku se na mě opravdu skvěle podepisuje. Jsem nonstop mimo. Naštěstí Alex tuhle moji teorii více nerozebíral, vypadl a já se mohla dál věnovat životně důležitému doplňování zboží. Nevím co je tohle za hru. Nelíbí se mi to. Venom nemá rád lidi co se chovají jak hulváti. A nemá rád tyhle proměnlivé povahy. Jestli budete číst v novinách článek o tom, jak prodavačka vykopala svému kolegovi žaludek do dutiny lebeční, budete na správné adrese.

Čím víc mu odsekávám, tím víc se chce bavit.

To je asi to, co mě momentálně štve. Další věc... prudí mě neustálé telefonáty z práce. Ne, nejdu nikam! Nemůžu za to, že jisté dvě vymengelené provozní neobstaraly funkčnost našeho topení a tím pádem je polovina personálu nachcípaná.

Nemůžu za to, že nějak nemám hlad a jistý pokrmy se mi eklují.

Nemůžu za to, že nejsem dokonalá.

Bude to ještě hodně zajímavé. V práci startuje jeden po druhém, spousta lidí se tam nesnese, pomlouvá a intrikuje. Jenom mně z toho prosím vynechte. Nebudu vás unavovat podrobnostmi. Byla by to druhá rodinná pouta.

Jinak tu mám miliony cédeček co musím nastahovat do svého počáku. Chtěla bych vám sem nějakou písničku hodit, ale nedávno tu byla Marta. Takže nevím. Radši bych měla psát nějaký povídky. Ale ve svém momentálním duševním rozložení toho schopná nejsem. Venom se tenkrát opravdu vypsal ze svých pocitů. Proto to bylo takové divné a pošahané. Venomovy lásky byly vždycky celé divné.

Venom není stvořen k milování, ale otravování xD

Ciao merkuři. Radši vyklidím pole, než mě začnete mít plné zuby. Už se stalo že?

S jedovatým úšklebkem vás pozdravuje

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Bels Revenge Bels Revenge | Web | 28. října 2009 v 19:44 | Reagovat

Tebe a mít tě plné zuby? Nikdy  :-P

2 TlusTjoch TlusTjoch | Web | 28. října 2009 v 20:17 | Reagovat

Piš povídky a vykopni mu žaludek.

3 TlusTjoch TlusTjoch | Web | 28. října 2009 v 20:17 | Reagovat

... anebo v obráceném pořadí ...

4 ZikyOrias ZikyOrias | E-mail | Web | 29. října 2009 v 12:46 | Reagovat

WoW, nechtěla bych bejt na tvym místě, musíš mít teda velkej pech x( a s tim topením - maj co si zasloužili, ne? Třeba nakonec budou muset makat sami xD

5 Enemy Enemy | Web | 29. října 2009 v 13:33 | Reagovat

Tebe mít plný zuby? To rozhodně nehrozí...
Můžu těm exotům dát za tebe na kokos? Nějak se ve mě probouzí ten sadismus, jak to tady čtu... Hlavně přežij, Venomek má za sebou i horší věci...
Měj se ;-)

6 total-error total-error | Web | 29. října 2009 v 17:58 | Reagovat

lidi se měněj... ale vždy k horšímu, tak se podívej pod židličku jestly tam nemáš nějákou C4 xDDD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


If you look in the mirror and don't like what you see
You can find out firsthand what it's like to be me.
So gather´round piggies and kiss this goodbye,
I'd encourage your smiles, I´ll expect you won´t cry!