Nevedu bleskovky, sonb, řetězáky ani jiné bejkárny a už vůbec nemám KlÁsNý bLoGíSeK! Majlí, HSM a jiné zrůdky pohřbívám zaživa, jejich obdivovatele požírám při plném vědomí, prášek z jejich rozdrcených kostí používám jako make up a jejich popel šňupu místo kokainu. Budiž navěky zatracen ten, kdo reklamu zde narvati hodláš!
DesignReklamyVzkazy AutoroviNávštěvní KnihaKolegovéWebyKontakt


6000... And Time for Sweet Revenge

10. října 2009 v 17:12 | Venom |  Deník
Asi mi došlo, že kdybych neměla proti komu bojovat, život by byl nejspíš docela velká nuda. Kdyby se mnou každej souhlasil, nehnalo by mě to dopředu, nenutilo by mě to psát články jako pro debily. Je to tak dobře. Nedivím se tomu, že mi nikdo nerozumí. Já se potkat a číst svoje stávající hlášky, tak se pošlu na psychiatrii. Nicméně...

Stalo se? Stalo. A teď vám povím, že jsem opravdu největší mrcha pod sluncem. Jistej J. se vrací do Prahy. Proč? Má tu přece prachy. HAHA. Je neuvěřitelné jak může bejt někdo blbej. Napřed si beze strachu nakrade, a potom ještě očekává, že dostane zaplaceno. Bála jsem se, že není tak zaostalej, a já ho budu muset nějak opatrně navnadit. Neeee vůůbec nám žádný zboží nechybí, jen přijeď, všichni tu na tebe čekáme s otevřenou náručí.

Vlastně je to pravda.

A co jinak? Život mě unavuje. Všechny ty hádky a pitomý nedorozumění. Kdysi jsem si vytvořila svůj vlastní svět, kam jsem utíkala když bylo nejhůř. Poslední dobou mám pocit, že chovám svého věrného draka, pěstuju černá kuřata a realita je tak vzdálenej svět, že já do ní zavolám "mračna" a lidi z reality slyší "vesmír". Nedokážu udržet pozornost, dokončit myšlenku a musím se pekelně soutředit, abych výjimečně nepsala pitomosti. Musím vynechávat svoje oblíbené metafory a šokující prohlášení. A říct to bez všelijakejch příkras.

Prostě nestíhám. Cítím na sobě, že nejsem docela v pořádku. Jako by se mi něco zavrtalo do mozku, a já ho měla zatemněný, jak fanynka HSM. Proto poslední dobou plácám nesmysly. Proto jsou moje cinty takové, jako by je psal blázen. To byly sice už dříve, ale tenkrát jsem to uměla ovlinit, říct si - teď si trochu zakravím. Momentálně už to neumím. Říkám vám to dřív, než bude pozdě. Než mi přestanete rozumět i vy. U některých mám pocit, že už se stalo. Tak tedy snad jsem to řekla dost srozumitelně, dřív než začne rozpad osobnosti nabírat obrátky. Začíná to tím, že se nedokážu soustředit, píše se mi ztěžka, píšu víc chyb než obvykle, a co chvíli se zaseknu. Nebo udělám překlep. A nebo kupříkladu nevím jak ukončit odstavec a přejít k něčemu jinému.

Omlouvám se jestli jsem někdy řekla něco co vás zamrzelo. Nemyslela jsem to tak. Vždyť už si ani neumím říct o to co chci. Takže asi tak... jen abyste věděli.
 

10 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 total-error total-error | 10. října 2009 v 17:45 | Reagovat

zajímavé... mno to se zase vrátí k normálu časem... uvidíš... jak je ta písnička? jednou si dole a jednou na hoře... heh... já jsem sice pořád dole, ale to je jedna z mála vyjímek... která se bude projevovat do doby než se najde to co hledám...
pan J. dostane po držce, to je jasný...
mno a to by bylo asi vše mno... ;-)

2 total-error total-error | 12. října 2009 v 19:49 | Reagovat

pokud by si dneska skočila na icq... tak by si mi popsala kde máš jako trafiku, a zítra bych si k tobě zašel koupit žvejky xDDD

3 Euphoric-Endeavor Euphoric-Endeavor | Web | 16. října 2009 v 14:50 | Reagovat

tenhle pocit mám taky.. asi prožíváme stejné období.. proto teď nějak nepíšu články.. protože se mi to píše dost těžko a neudržím v hlavě jednu myšlenku, abych ju rozepsala do souvislý věty.. a moje zatemněnost je taky čímdál větší.. ale tyhle moje kydy ti asi moc nepomůžou.. jen asi.. v tomhle debilním období nejsi sama.. asi se mi tím věčným chumelením zasněžilo vedení a je to v háji.. mám chuť psát, ale neudržím se na jedný vlně.. poděl.. a o mém soustředění raději mluvit nebudu..
*****
měla by sis dát pauzu, jestli to jde.. nadechnout se.. podívat se kolem sebe.. najít něco, co tě zaujme, aby tě něco zase vrátilo na tu kolej, kde to bylo lepší, než teď.. :-) to se mi to kecá.. a samotný mi to nejde.. uf.. asi budu končit.. tak se měj a drž se planetko ♥

4 Tywyll Cysgodol Tywyll Cysgodol | Web | 16. října 2009 v 17:57 | Reagovat

To já jsem naopak zjistila, že vypsat se mi náramně pomáhá. Tak tedy píšu.
Připadá mi, že já už jsem se do toho mého fantazijního světa odstěhovala nadobro. Občas, když pak vykouknu do reality, zírám já, zírají ostatní, absolutně nejse, schopna s nikým vyjít. A tak raději zalezu zpět..

5 storyteller storyteller | Web | 17. října 2009 v 15:15 | Reagovat

Hele, neujíždíš náhodou na něčem?

6 Blackie Blackie | Web | 17. října 2009 v 17:11 | Reagovat

storyteller - Venom ujíždí na My Chemical Romance. A vraždění růžového zla.

Venome, když bys neměla proti komu bojovat, bojuj proti sobě - svým druhým já. Klidně ti dvě půjčím. Nebo tři.. Já jich mám dost.
( A pak kdo je tady blázen. Všichni jsme blázni ! Ať už ponorky, nebo letadla..)

7 Cady Cady | Web | 20. října 2009 v 13:14 | Reagovat

Poslední dobou se taky takhle cítím... Nevím, co s tímhle udělat nebo jak ti poradit, sama nevím. Zbývá snad jen utěšovat se tím, že tohle jednou přejde a bude to dobrý. A jednou to rozhodně bude dobrý. Enemek mě nakazil pro něj netypickým optimismem... x)Ale má naprostou pravdu...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


If you look in the mirror and don't like what you see
You can find out firsthand what it's like to be me.
So gather´round piggies and kiss this goodbye,
I'd encourage your smiles, I´ll expect you won´t cry!