Nevedu bleskovky, sonb, řetězáky ani jiné bejkárny a už vůbec nemám KlÁsNý bLoGíSeK! Majlí, HSM a jiné zrůdky pohřbívám zaživa, jejich obdivovatele požírám při plném vědomí, prášek z jejich rozdrcených kostí používám jako make up a jejich popel šňupu místo kokainu. Budiž navěky zatracen ten, kdo reklamu zde narvati hodláš!
DesignReklamyVzkazy AutoroviNávštěvní KnihaKolegovéWebyKontakt


Humbuk kolem Superstar, aneb Jak to vidím já - hlavně klídek...

10. září 2009 v 10:00 | Venom |  Havraní Skřeky

No ještě že to Gerard neslyší! Hell.o urani. Tak tu máme opět jeden z mála pořadů, které Venom sleduje. Ti kteří mě neznají se možná ptají proč. Ti co mě znají nepochybují. Jsem sadista, a to kritické já (docela maličké kritické já) opravdu jásá! Jářku, myslím si, že úroda bude jako každý rok velice bohatá. Ano, jsem škodolibej hajzl, a musím říct, že tohle někomu z duše přeji!

Venom nikdy nesledoval Superstar se zatajeným dechem, zda ten či onen slaďoušek postoupí či nikoliv. Venom však miluje hudbu, a proč si neposlechnout pár hitů v podání nových tváří (a hlasů především). Marně vzpomínám, jestli byl někdo můj favorit. Ale vybavuju si jen Petra Bendeho. Přiznám se, že jeho hlas byl (a myslím že snad ještě pořád je) vyjímečný. Získal si mě jak jinak tím, že skvěle zazpíval a nezmrvil moji oblíbenou píseň - In the Shadows. Rock 4ewa!

Asi se ptáte, co měl Venom na mysli tou úrodou. Ne, opravdu se naivně nedomnívám, že letošní ročník přinese nějaké úchvatné talenty, které po roce své pomíjivé slávy neupadnou v zapomnění. Kde je konec nějaké Langerové, Horváthovi? U ostatních už ani jména neznám, bohužel na jisté dva exoty co mi pili krev nezapomenu, i když bych opravdu chtěla. Jisté pipiny ze školy (střední školy, nikolive základky) se z nich mohly poslintat a já poblejt.

Ale k čemu jsem se chtěla dostat. Venom má na mysli jinou úrodu! Jak jinak než milovanou Hvězdnou pěchotu. Porotcům opravdu z duše přeju, že musejí tyhle příšernosti poslouchat, a těmhle mizerům, co nemají k hudbě ani kapku úcty zase přeji, že je porotci řádně properou, jako by nebyli i bez toho ztrapněni až na věky věků.

Nakonec pro vás mám roztomilé videjko, které mi způsobilo nemalý výgeb. Zbývá už říct jen - Sadisti všech zemí, spojte se!


Venom však o sobě tvrdí, že má hudební sluch a rytmus. A musí se přiznat, že čím dál tím víc šlo do tuhého, a čím vejš tyto stvůry kvílely, tím více jsem skřípala zuby. Ouuuu....
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lúmenn Lúmenn | Web | 10. září 2009 v 10:27 | Reagovat

wuááááá:D

2 Cady Cady | Web | 10. září 2009 v 10:28 | Reagovat

My taky rádi Pěchotu. Superstar sleduju povinně s rodiči, protože nemám momentálně do čeho píchnout, je to dobrý si poslechnout něco novýho, to jo. Spoustu těch jmen si ani nepamatuju, Langerovou jsem nesnášela jak nevím co a myslím, že další řady jsou akorát šaškárny a komedie. Jak jsi psala ty osoby, z kterých se některý mohli poslintat... Bojím se, že do toho patří i můj někdejší favorit. :-D Nebudu ho jmenovat. Taky se mi hrozně líbil Bende, ale moc výrazných tváří tam opravdu nebylo. Nemám tady instalovanej přehrávač, nemůžu si pustit to video, ale bohužel si to dokážu živě představit. :-D

3 TlusTjoch TlusTjoch | Web | 10. září 2009 v 10:44 | Reagovat

pjechota, zdá se, bude letos opravdu napjechovaná.

I když, myslím, že se stalo módou být ve hvězdné pěchotě (=být alespoň chvilku celebritou za každou cenu) a mnozí se hlásí jen kvůli tomu.

4 Safi Safi | E-mail | Web | 11. září 2009 v 16:27 | Reagovat

Jo jo, superstar... taky na to čumím. Mám dokonce dva favority.. doteď nezavřu hubu s "Kláro... jak to s tebou vypadá, od půl devátý...." mám dojem, že ten  kluk by na to mohl mít..

Jinak, kolabuju smíchy, když tam příjde někdo, kdo pravděpodobně nemá ani nejmenší tušení, co to hudba je :-D

Jo, mimochodem, ano na tý fotce u mě na blogu opravdu sem já xD Pokud ses lekla, tak věř že se omlouvám xD FlvSafi blog sice ruší, ale žádný strachy, Safinka si najde jiný místečko :-) Měj se krásně Venomku, zatím ♥ mtr

5 Eii Eii | 11. září 2009 v 20:31 | Reagovat

Pokud chceš něco zažít, tak se mrkni na superstar v neděli, bude tam můj bráška Finn - to bude teprve nářez!xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


If you look in the mirror and don't like what you see
You can find out firsthand what it's like to be me.
So gather´round piggies and kiss this goodbye,
I'd encourage your smiles, I´ll expect you won´t cry!