Nevedu bleskovky, sonb, řetězáky ani jiné bejkárny a už vůbec nemám KlÁsNý bLoGíSeK! Majlí, HSM a jiné zrůdky pohřbívám zaživa, jejich obdivovatele požírám při plném vědomí, prášek z jejich rozdrcených kostí používám jako make up a jejich popel šňupu místo kokainu. Budiž navěky zatracen ten, kdo reklamu zde narvati hodláš!
DesignReklamyVzkazy AutoroviNávštěvní KnihaKolegovéWebyKontakt


Rande je druh psychického mučení

2. září 2009 v 12:36 | Venom |  Havraní Skřeky

I když záleží na okolnostech... muhehehe ciaos sluníčka! Pro ty, kteří si myslí, podle nadpisu - ajéje, blog další debilní puberťačky - chci říct, že ne tak docela. Ve dvaceti letech by měl mít člověk nadhled, aspoň minimum životních zkušeností, které využívá v životě budoucím a měl by mít ujasněnou i sexuální orientaci. Když jsme u orientace... měl by se vyznat také v mapách.

Co to zase Venom mele?

Aspoň vím kde je sever... za mými zády.

Venom došel k zajímavému postřehu. Ve všech Frerardech... teda, ehm ehm pardon... ve všech milostných románech se můžete dočíst o jakémsi fenoménu. Motýli v břiše. A to by nebyl náš jedovatej Venom, který by tuto věc nerozhňahňal do prvočástic a pidiatomů, a zcela nevyvrátil existenci věci, která se mu nehodí do krámu. Tak tedy... Jde na věc..

Jistě. Dva kluci se nemůžou dočkat až se konečně zase uvidí... jo pardon... pro dvě holky to platí též... no a... Těší se. Možná mají kapku trému že?

Venom už se ani neumí vyžvejknout, sledujete?

Chci z vlastní zkušenosti tento mýtus vyvrátit. A sice - motýl v břiše nemá co dělat. Pochopte, že kdyby vám vlétl do žaludku motýl, asi byste si toho všimli. Vzhledem k anatomickým proporcem vašim i onoho motýla si troufám tvrdit, že kdyby už zalétl do vašich útrob, nejspíše by to vzal horem... Spodem by to na něj bylo příliš těsné, takřka klaustrofóbické, a překonávání překážek by nebylo právě příjemné. Navíc pokud by se nebožák prohrabal jistými vašimi zbytky potravy, poslední na co by se jeho zasviněná křidélka zmohla, by bylo poletování ve vás.

Tedy, v každém milostném románu, kdy se dvě hrdličky těší na rande, slýcháváme o tajuplných motýlech, jejichž křidélka lechtají vaše žaludeční stěny. Doufám jen, že to posléze není následkem žaludečních vředů. Ovšem žádný autor mi doposud nevysvětlil, kde se tam ti motýli vzali. Nabízí se mi jistá statistika, která tvrdí, že za svůj život ve spánku spolykáme několik desítek hmyzu a pavouků. Vzhledem k tomu, že motýl do mého pokoje nikdy nevlétl, si troufám tvrdit, že původně se jednalo o pavouky v břiše, ale romantičtí spisovatelé uznali motýlky, jako tvory pro tento účel poetičtější.

Pokud je toto pravda, zajímalo by mě, proč se pavouci, motýli, či jiný námi ve spánku spolykaný hmyz, probouzí k životu právě, když nás čeká rande. Jak to jen poznají? Ale nejde mi v tom případě do hlavy, proč tito tvorečkové v našem žaludku tak dlouho přežívají. Nevadí jim žaludeční kyseliny? A copak tam vůbec jedí? Pokud vím, člověk je tvor těžkopádný na to aby poletoval, opylovával květy a sosal nektar. I když násoskové se vyskytují též v hojném množství.

Další moment, kdy páni spisovatelé popisují tento záhadný jev bývá při polibku. Zde mám svou teorii. Jakmile se spojí ústa partnerů, chtějí se k sobě přiblížit hmyzáci z obou těl, a pravděpodobně si popovídat o tom, jak se mají. Tady v tomto případě chápu jejich zvýšenou aktivitu. Ovšem o přelézání brouků přes ústa z útrob do útrob se žádný pisálek zatím nezmínil. Nevím proč, asi to není dostatečně poetické.

Venom vám však může říct jen jedno...

Houbeles motýli! Špatně je mi! Blbě!

Že by byl Venom lesba?
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Blackie Blackie | Web | 2. září 2009 v 13:12 | Reagovat

Spolkni Ibalgin, v břišě ti bude poletovat růžová :D

* těžký sarkasmus a ironie. Muehahehá ! *

2 Ochechulka Ochechulka | 2. září 2009 v 15:01 | Reagovat

O motýlech v pupku jsem ještě nečetla, asi musím změnit moji literaturu za více hodnotnější. Přece jen je velice zajímavé, že pavouci a hmyz dokáží přežít v útrobách člověka. Dosud jsem si mylně myslela, že to dokáže jen tasemnice, roup a škrkavka.

3 Eii Eii | 2. září 2009 v 15:52 | Reagovat

Oh my Yaoi..xDDD Umírám..xD Až z toho mám pavouky ve střevech.. teda co to vlastně bylo a kde..?xD Housenky na játrech, to je ono.. Všímám si, že ti motýli v žaludku budou asi vážně nejpoetičtější.xD

4 Lúmenn Lúmenn | Web | 4. září 2009 v 12:23 | Reagovat

Muhehe, to je zločlánek jak cyp:D

5 Achája Eressiel Achája Eressiel | Web | 5. září 2009 v 23:57 | Reagovat

Hmmm:D Myslím, že se momentálně nacházím v podobné situaci:D v mém okolí se pohybuje osoba velice zajímavá, jenže místo motýlů se dostavuje spíš nevolnost a žaludek dělá kotrmelce, asi radostí, při každém setkání! Co bych dala za motýly nebo jiný hmyz:D

6 LejDy LejDy | Web | 7. září 2009 v 21:30 | Reagovat

od teba by som taký romanticko-poetický článok nečakala..
na túto tému to bolo asi to čo ma najviac rozosmialo od doby kedy mi kamarát povedal vetu láska ide cez žalúdok a končí v prdeli...
je to v brušku a spôsobuje to rande? tipovala by som to na baby keby si nespomenula pohlavie... aj keď tuším bol taký film v ktorom muž rodil... hmm gratulujem že to nepociťuješ...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


If you look in the mirror and don't like what you see
You can find out firsthand what it's like to be me.
So gather´round piggies and kiss this goodbye,
I'd encourage your smiles, I´ll expect you won´t cry!