Nevedu bleskovky, sonb, řetězáky ani jiné bejkárny a už vůbec nemám KlÁsNý bLoGíSeK! Majlí, HSM a jiné zrůdky pohřbívám zaživa, jejich obdivovatele požírám při plném vědomí, prášek z jejich rozdrcených kostí používám jako make up a jejich popel šňupu místo kokainu. Budiž navěky zatracen ten, kdo reklamu zde narvati hodláš!
DesignReklamyVzkazy AutoroviNávštěvní KnihaKolegovéWebyKontakt


Něco se chystá, něco se žene...

23. září 2009 v 15:44 | Venom |  Deník
Bolavej krk... škrábavavej... a teď mi blbne i žaludek, protože jsem sežrala cosi s prošlou záruční lhůtou. Břicho mě bolí z toho, čemu říkám - pravidelný měsíční potrat. To znamená, že jsem přecitlivělejší víc než kdy jindy. Taky melu horší kraviny než obvykle. Takže se omlouvám za svoje naprosto zcestné komentáře. Ale abych jen nebrečela na špatným hrobě...

Jak naznačuje nadpis... něco se chystá. Ještě nevím úplně co, tuším jen základ. Není jasný, jestli to opravdu vypukne, ale jestli jo, tak to bude něco. A připravte se, že se mnou už vůbec nebude k vydržení. Každopádně bych to tu měla dát co nejdřív do pořádku. Tak nebo tak.

Co se týče rekonstrukce blogu a sklízení bince, tato fáze je stále v plném proudu. Že se tu nevyznáte? Ale z toho si nic nedělejte, já taky ne. Už by s tím měl někdo něco dělat...

Tejraj mě. Otevíraj na mě okno. Diví se, že je mi zima. A já se divím, že je mi blbě. Kdo mě adoptuje? Skoro nic nejím... když spím, jsem nejhodnější pod sluncem...

Měla bych přestat žvanit. Tak tedy dobrá. Myslím, že nic nezkazím, když vám povím, že v práci mě to jak jinak - sere. Hrozná pruda, nudím se tam, a stihla jsem si dokonce pustit konzík Chemiků. Ano to byla ta nejsvětlejší část dne. Nejtemnější byla asi tehdy, kdy jsem si spálila hubu čínou, a přežraná bojovala se spánkem.

Hm... dobrý to je... moc dobrá čína...

jejku... copak je tohle? chramst....

hmmmm....

............

............

!

TY HOVADA DO TOHO DÁVAJ FEFERONY!

A neptejte se, jak že se mi ta pálivá směs dostala do nosu. Už opravdu nevím.
Nejvíce mě však serou zákazníci, kteří mají tu drzost kecat do toho co dělám, nedej bože do mojí práce přímo hrabat svejma laickejma pazourama, vymýšlet si nesmysly a pak se tuze diví že asi ten hrnek se na tom zkurveným čaji v celofánu co? Neudrží! Občas na mě zírají jak na osmej div světa. Jako by čekali, že to já umím popírat zákony gravitace. Ale to je vlastně běžný i když se pohybuju na volným prostranství. Sedím v metru a ta baba naproti čumí, div že jí ty umělý klapáky nevypadnou z huby. Jdu ven, a dědek na chvíli přestane číst noviny, protože musí zkoumat moji osobu. Může mi někdo vysvětlit co na mě furt lidi čuměj!? Už tisíckrát jsem byla nucena dívat se do zrcadla a kontrolovat si poklopec. Nic neobvyklého musím říct.


Ještě horší věc... můj stihomam nejen že se nelepší, ale zhoršuje. Dokonce nabyl podobu jisté konkrétní osoby. Viděla jsem ho jak si čte noviny a směje se mi. Kurva pryč odtud! Ne, v klidu, podívej se tam... jistě že to byla jiná osoba.

Támhle jde! Do metra! Schovej se! Ale prd... to je taky někdo jinej. Klid Venome, klid...

Neeee!!!! Do háje! Nech mě bejt!!!! Co to kur....???!!!

Dejchej! Tohle byl jenom sen. Krucinál. Že mi lezeš do snu mi vadí. Ale ještě víc mi vadí jakým stylem to děláš!

Necítím se dobře. Venom vám tu chtěl nechat povídku. Ale ještě si není jistý. Napsal ji kdysi dávno, a hned po dokončení mu bylo jasné, že je hrozná. Po pár staletích se na ni podíval znovu, a zas tak marná mu nepřišla. Jen ji musí přepracovat a tak... znáte to.

A Cathy, žádný emaři už nebudou, protože by mě mohli zavřít za mravní ohrožování výchovy mládeže. Ty víš o co go, vy nezasvěcení prosím nepátrejte.

Venom se vrátí do hrobu a bude doufat, že neonemocní. Ciaos!
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Cathy Cathy | Web | 23. září 2009 v 16:59 | Reagovat

Zákazníky nakopat akorát do prdele xD. Co si maj co vymejšlet, ať si to zabalí doma když sou tak chytří ne?
Chmatat do toho to jo, nechat profíkům, to ne xD.
Jako ať tě rychle přejdou všechny bolesti, potraty a já nevím co všechno, jinak uvidí, zač je toho loket xD...
a to s těma emařema si vytahovat nemusela xD..i když, mě a zkazit? já se zkažená tak strašně moc, že to snad víc nejde, takže klid. Hezky sem si včera pustila jedno rozkošné video, aaach oni jsou tak sladcí!
No, nebudu tu šířit bludy a uteču radši, tak se měj fajn, práci přežívej, pa♥

2 Enemy Enemy | Web | 23. září 2009 v 18:06 | Reagovat

Na povídku jsem zvědav, určitě je fajn. :-)
A víš to, na zákazníky se můžeš akorát tak vy..., ehm, vyprovodit je hubou napřed. :-D
Jako já nejsem škodolibej, ale ta čína mě pobavila. xD jen jsem si vzpomněl, co se mi stalo nedávno... Vodu, vodu, VODUUUU! Pálíííí!
Co to tady čtu? Že by paranoia? Na mě taky všichni čumí, asi je to zvyk, ale mě už to je jedno. Pokud to teda nedělají tak "nenápadným" způsobem jako tobě. My nejsme divný, my nejsme magoři ani nic jinýho, to jsou oni!
Zatím se loučím, nějak to přežiješ... papa ♥ :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


If you look in the mirror and don't like what you see
You can find out firsthand what it's like to be me.
So gather´round piggies and kiss this goodbye,
I'd encourage your smiles, I´ll expect you won´t cry!