Nevedu bleskovky, sonb, řetězáky ani jiné bejkárny a už vůbec nemám KlÁsNý bLoGíSeK! Majlí, HSM a jiné zrůdky pohřbívám zaživa, jejich obdivovatele požírám při plném vědomí, prášek z jejich rozdrcených kostí používám jako make up a jejich popel šňupu místo kokainu. Budiž navěky zatracen ten, kdo reklamu zde narvati hodláš!
DesignReklamyVzkazy AutoroviNávštěvní KnihaKolegovéWebyKontakt


Mám depresiii! Jdu se pořezáát!!! Chci umříít!!

19. září 2009 v 13:18 | Venom |  Jak šel čas s blogem
Ahojka planety. Kdo mě zná, ví, že nadpis je opět myšlen jak jinak než ironicky. Kdo mě nezná, nechť se pokusí o vyřazení mé jedovatosti z autorského klubu, o smazání mého blogu z důvodu propagace rádobyemostylu, nebo ať mě obviní z kuplířství, mizerného hudebního vkusu, či co já vím, co že to je teďka v módě. Jsem vinna svojí temnou duší.

Venomovi se dostalo zadostiučinění, že byl zařazen mezi poměrně kvalitní a autorské blogy. Jak se to bude s klubem vyvíjet nadále, nikdo neví, ale když jsme u vzestupu tohoto milého společenství, budeme i u jeho pádu. Který přijde. Neboť všude je úmrtnost sto procent. Stačí si počkat. Muheheheh.

Nedávno jsme byli obviněni z několika ošklivých věcí.

Libuju si v černé.
Libuju si v depresích.
Také ve smrti a...
V rozvazbených kytarách.

Takže abych to vysvětlila - ano, libuju si v černé, je to barva jako každá jiná. A co jako? Mám někomu vyčítat, že má kupříkladu blog modrý? :-D

Deprese? I když občas zažívám stavy velice podobné depresím, nemyslím si, že bych je měla doopravdy. Antidepresiva zatím nežeru, ale je pravda že jím vitamíny, tak nevím. Možná na to mají vliv. Jinak deprese není nic, v čem si člověk libuje. Je to dlouhodobý pocit smutku, a vnitřní prázdnoty a jestli si někdo myslí, že je na tom něco k libování, pak je poněkud blbý :-)

Smrt. Ta se nevyhne nikomu. Je kruté když přijdete o osobu, která pro vás hodně znamená a kterou milujete. V tom si pochopitelně nikdo lebedit nebude. Věřím v posmrtný život (teď mě obviňujte z toho, že věřit neznamená vědět). Lidé co se z hranice na pokraji onoho světa vrátili, se nezmiňovali o ničem hrozném. Vesměs mluví o světle z čisté lásky. Je jen na vás, čemu hodláte věřit. Nechci tu rozebírat tuhle problematiku dopodrobna, ale důkazy o existenci duše mimo tělo jsou. Ať se vám to líbí nebo ne. Kdo chce hledat, najde. Je pro vás útěcha, že ten kdo vám zemřel se naprosto rozplynul do ztracena (což je vzhledem k takovým těm žvástům o zachování energie či hmoty poněkud pitomost) nebo vám líp poslouží vědomí, že žije sice v jiné rovině ale má se dobře? Smrt není špatná, patří k životu. Někdy je osvobozením a jestli vás šokuje, že může být i krásná, tak je mi to líto. Kruté je na ní pouze to loučení. A přiznávám, že ne každé umírání, musí být procházka růžovým sadem. Ale obávám se, že většina lidí mě stejně nepochopí a odsoudí.

Dále... definujte mi pojem rozvazbená kytara. To co jsem měla v zápatí byla Pansy. Žádná rozvazba. Děkuji za pochopení.

Je hrozně jednoduchý kritizovat (z vlastní zkušenosti to říkám, víme?:-D). Těžší než nad někým zlomit po jednom zběžném pohledu hůl, je - pochopit ho. Než o něčem řeknu, že je to takové a makové, musím to napřed poznat. Nemám ráda povrchní lidi, a proto to tu vypadá, tak jak to vypadá. Blbeček, který soudí podle vzhledu si řekne - ježíšmarjá, zase nějaká ubulená ''emo'' puberťačka. Ten kdo chce věci přijít na kloub se začte a nenechá se odradit mým milým uvítáním v horním boxíku. Protože mi nechce pod nos rvát žádnou reklamu, víme?

A zjistí zajímavé věci. A sice...
Nejsem emo.
Nejsem puberťák, je mi dvacet.
Nemám sebevražedné sklony, nefňukám tady v každým článku jak je svět nespravedlivý a nepřikládám fotografie svého rozpižlaného zápěstí. Protože rozpižlané není.
Netrpím depresemi, jen občasnými blbými náladami jako každý.
Nefetuju a nechlastám.
Nejsem primitiv (maturita s vyznamenáním voe xD) a na vejšku si musím teprve vydělat peníze.
Nekopíruju cizí články.
A hlavně, snažím se vás rozesmát. Ne rozplakat. Sice nevím jak moc se mi to daří, ale i kdyby se na vaší tváři alespoň občas objevil úsměv tak to za to stálo.

A pak je tu ten spasitelský komplex, kdy se snažím něco říct, v naivní představě, že někomu konečně otevřu oči. Jo, to jsou články jako tenhle. Hrozné sračky tu melu, že jo Bille?

A aby bylo jasno, takový ty pozérský hovada, co za každým článkem píšou, že teď už se jdou OPRAVDU zabít, mě solidně pijou krev. Na druhou stranu, pokud se člověk trápí (teď nemyslím ty pubertální nálady) může být internet, a anonymní svěření se svýmu blogu dobrou terapií. Nicméně, díky některejm blbečkům je to záležitost dost riziková. Lidi jsou bestie, a nerozpakují se člověku, který má sám se sebou co dělat sdělit něco jako: Jdi se podřezat a už drž hubu. Považuju se za zdravýho člověka (hahaha) a přesto mě to dokáže parádně hnout žlučí. Natož někomu, kdo není až tak docela oukej.

Takže až příště vlezete na stránku, která na vás udělá první dojem - další ufňukanej blbeček - zkuste se napřed přesvědčit, co je na tom pravdy. Možná budete mít příležitost někoho podpořit. Nebo se dozvíte něco nového, a proč je ten člověk jaký je.

A dojde vám, že nekouše.

Pokud to pro vás tedy nebude příliš velká práce.

A taky díky za komentáře u předchozího článku. Asi se budu červenat... mám radost, když se něco líbí a... děkuju za pochvalu... ale do geniality mám daleko stejně jako moje matikářka do anorexie.

Takže to bude asi tak všechno co jsem chtěla říct. Jen ještě maličkost...

Neukamenujte mě za to co jsem. Jiná už nebudu.
Yours Venom
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Dlouhé Bidlo Dlouhé Bidlo | Web | 19. září 2009 v 14:21 | Reagovat

Rozvazbené kytary je pojem, který se používal nejvíce v souvislosti s indie kytarovou scénou počátku devadesátých (nebo přelomu devadesátých a osmdesátých) let. Zastupovaly jej takové skupiny jako třeba: Sonic Youth, My Bloody Valentine, či Jesus and Mary Chain. Z českých luhů a hájů např. raná tvorba Ecstasy of St. Theresa (ty jejich pozdější věci už jsou stylově někde jinde, moc kytar se tam nenajde). Nejedná se tedy o žádné pejorativní označení, jak by se někomu mohlu a priori zdát.

2 TlusTjoch TlusTjoch | Web | 19. září 2009 v 18:36 | Reagovat

Černá je směs všech bareff.
Barvou smrti je bílá. Proto se o velikonocích barvila vajíčka.

Všechno se vyvíjí ... i negativní kritika.

3 Enemy Enemy | Web | 20. září 2009 v 14:26 | Reagovat

Ano, paráda. Pokud tohle někomu nedojde, tak má v hlavě vakuum nebo nas... Ehm, my víme. xD
Mě tak neuvěřitelně baví, jak každej musí rozebírat černý blogy. Co jim je potom, ať si to třeba zaserou růžovou a drží hubu a krok. Nooo... Pro mě je černá nejlíp koukatelná, z jasných barviček vidím rozmazaně i přes ty moje brejličky. Bez nich přichází další přechodné poškození zraku. xD
A ti blbouni ví pěkný h... co je to deprese, pak by takovou hovadinu nikdy nevypustili ven. Já tohle říct, tak bych se za sebe musel stydět.
S tvým názorem na smrt taky plně souhlasím. Něco potom prostě musí být a rozhodně jsem pro tu druhou variantu. O smrti a duchařině bych se mohl rozkecat dopodrobna, ale nechci ze sebe dělat zajímavýho. Jen jsem si naprosto jistej, že něco jako život po životě rozhodně existuje.
Ono je těžký někoho skutečně pochopit, protože přemýšlení bolí.  :-D Ale opravdu tady stačí jen sledovat ty detaily a lidem časem dojde, jak to je. :-)
Pozéři, oh ano. Taky je mám velice rád, nejlépe zapečené se smetanovou omáčkou. Chápu, že někoho vytáčí pořád dokola sebevražedný kecy, ale pokud to ten člověk opravdu myslí vážně, pak ho tohle srazí. Co s takovýma lidma, ty snad ani nemají city a nesnaží se toho druhýho pochopit. Dneska jsem dostal roztomilej vzkazík, tak vím přesně o čem mluvím.
My víme, že Venomek nekouše a máme našeho Venomka rádi, jaký je, takže by se neměl měnit ani na za nic.
Na blbouny se vykašli, nestojí ti za to se rozčilovat. Tak já pádím, měj se co nejlíp :-)

4 Blackie Blackie | Web | 20. září 2009 v 20:21 | Reagovat

Ta poslední věta je přesná - Ale ne dokonale přesná. Postupem času budeš zlejší a děsivější a ironičtější - Vlivem stále se množící už tak přemnožené růžové masy. Fujtajxl.

5 Euphoric-Endeavor Euphoric-Endeavor | Web | 22. září 2009 v 23:28 | Reagovat

deprese nooo.. k tomu se nebudu vyjadřovat, stačí co melu na svým webu.. ehm.. k té smrti.. jo.. často o ní přemýšlím vlivem deprese.. ale snažím se s tím něco dělat.. taky.. nejsem na to sama.. to by asi.. už nic nebylo :-) teda.. jak já se stydím za své články.. nikdy nedávaj smysl a furt si je stěžuju a nadávám.. chjo.. jiná nebudu.. :-)

6 LejDy LejDy | Web | 24. září 2009 v 22:54 | Reagovat

takže načo sa opakovať? prečítaj si tie komentáre nadomnou a domysli si že si to myslím aj ja (teda až na ten prvý x))... júúú a sonic youth nekoncertovali s nirvanou?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


If you look in the mirror and don't like what you see
You can find out firsthand what it's like to be me.
So gather´round piggies and kiss this goodbye,
I'd encourage your smiles, I´ll expect you won´t cry!