Nevedu bleskovky, sonb, řetězáky ani jiné bejkárny a už vůbec nemám KlÁsNý bLoGíSeK! Majlí, HSM a jiné zrůdky pohřbívám zaživa, jejich obdivovatele požírám při plném vědomí, prášek z jejich rozdrcených kostí používám jako make up a jejich popel šňupu místo kokainu. Budiž navěky zatracen ten, kdo reklamu zde narvati hodláš!
DesignReklamyVzkazy AutoroviNávštěvní KnihaKolegovéWebyKontakt


Love Songs they kill me...

30. září 2009 v 11:19 | Venom |  Deník
Jak pravdivá slova. Je to se mnou špatný a ještě mnohem horší. Lůůůžovoušké reklamky se zatím nekonají, a doufám, že se ani konat nebudou, a když, tak pouze v oné... hm... rubrice. Už zase odbíhám od tématu, ale to Venom pokaždý když je kapku zklamanej a Disenchanted. Rozhodl se totiž překonat svoji pýchu a nafoukanost a jak kdosi pravdivě podotkl - hledat kamarády.

Což v první řadě znamená, nehrát uraženýho Venoma a pokusit se nějak urovnat pár pitomejch konfliktů. Jak to dopadlo? Zatím není jasné, ale řekla bych, že to vypadá prachbídně. Takže tudy cesta nevede. Dále... spoustu přátel jsme měli přece na střední. Bohužel, ti mají svých starostí dost. Než se mi povede je všechny sehnat a přimět ke setkání, budou tu Vánoce. A na Vánoce nemá nikdo čas. Přátelé mimo školu - buď se někam vypařili, nebo jsme se nepohodli, nebo jsou z internetu a tedy kurevsky daleko. Přátelé ze základní školy - NEEXISTUJÍ.

Z toho plyne, že je na čase hledat nové lidi. V zaměstnání jsem bez šance. Nemůžu to dělat. Sedím celej den sama na tom zkur... ošklivém stánku, chytají mě depresivní nálady. Mám spoustu času přemýšlet. To je CHYBA. Ač si to Venom přiznává nerad, potřebuje mezi lidi. Někam, kde bude mít kolem sebe alespoň dva další kolegy. Pokud možno řádně jeblé. Vždyť mně od hysteráku dělí jen fakt, že zákazník nemůže být zvědavý na rozmazaný make-up. Kdyby mi aspoň za celej den přišlo víc jak deset lidí. Pak se divte, že je mi tam "smutno". Blbé slovo, ale jak to nazvat jinak. A mému současnému psychickému rozložení, tohle opravdu neprospívá.

Takže planety, přiznejte se kdo jste z Prahy? Zajdem někdy na pokec.

Celý dny jsem jako na jehlách. U mámy v práci něco prasklo. A sice... další kolega, který prý fetuje. To by nebylo tak hrozný pokud... pokud bych tam neměla někoho, koho nazývám kamarádem. Někoho, kdo mě sice štve, ale záleží mi na něm víc, než jsem ochotná přiznat a taky jsem to nikdy nepřiznala a tahle věta vůbec neplatí. Mám chuť jít mámu vzbudit a vyklepat z ní, kdo že to v těch drogách zase jede. Ne, Jarek prostě ne! Říkal to přece že nikdy... a co? Nebylo by to poprvé co ze mě někdo udělá kreténa. Lhát se mi snad musí už z povinnosti. Já fakt nevím komu mám věřit. Ale musím si přiznat, že by to spoustu věcí vysvětlovalo.

To co tady podotkla Lúmennka je pravda. Potřebuju se někomu vyzpovídat. A protože není nikdo nablízku, tak sedím celý dny u počítače. A povídám to VÁM. Vy jediní mě posloucháte, a nepřerušujete. Nejsem dvakrát dobrej řečník. Kdybych měla tohle říkat nahlas, připadala bych si jak postava nějakého historického románu.

Shrňme si to. Musím nějak sesumírovat a říct, že dávám výpověď a... počkat si na informaci o jistém feťákovi. To prostě není možný ABY... ale Venome, když se podíváš za sebe... kolikrát sis říkala, že něco prostě není možný a ono? Bylo to ještě mnohem horší než sis dovedla představit. Můj instinkt mě kolikrát varoval. Já ho neposlechla a dopadla špatně. Moc špatně. A momentálně? Má takřka nadpřirozená intuice nezvoní na poplach. Ona přímo řve!
Tenhle obrázek miluju, žel bohu nedokážu najít původního autora. Kdo mi poradí?

Nebude to přehnaný, když řeknu, že mám strach z toho, co se bude následujících 48 hodin dít.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Sylva Sylva | Web | 30. září 2009 v 11:21 | Reagovat

Ahoj.Prosím mám svůj první blog podívej se na něj a napiš komík.díky moc

2 DaWe - KuŘe DaWe - KuŘe | Web | 30. září 2009 v 11:24 | Reagovat

Ahoj nechces  skocit na muj blog  mam tam Bleskovky , KusoWky  , Awatary a vsechno mozne  mozná by te to zajimalo  tag jestli chces tag  muzes skocit  na muj blog

WWW.dawe-kure.blog.cz

Promin za reklamu  
Bay Bay x)
Moc měě poteší když zajdes

3 Venom Venom | 30. září 2009 v 11:28 | Reagovat

Fajn dámy... totiž pardon... kráááávy! Jdu na vaše blogísečky, jdu se tam kouknout! Máte kurva smůlu že jste mě zastihly v nejhorším psychickém rozložení za poslední rok. Sežeru vás!

4 TlusTjoch TlusTjoch | Web | 30. září 2009 v 12:39 | Reagovat
5 Ochechulka Ochechulka | 30. září 2009 v 13:29 | Reagovat

Zda jsi dobrý řečník neposoudím, ale spisovatel určitě. A to hledání kamarádů? Chce to asi najít opravdu novou práci, ale moc nedoporučuju do kolektivu, kde převažují babizny 50+. To jsem zažila a tolik zla pohromadě ještě neviděl ani Venom.

6 Enemy Enemy | Web | 1. října 2009 v 15:52 | Reagovat

Nám je taky nějak divně... Kdybychom byli někde poblíž Prahy, nedáme Venomkovi pokoj...
S těmi kamarády to vidím asi podobně jako Ochechulka, takhle se asi moc z místa nepohneš. Tak, hodně štěstí při hledání nové práce a dobrýho kolektivu. Skoro vždycky se najde nějaká spřízněná duše. Nějak vlastní zkušenost.
My rádi Venomka vyslechneme, přece jen... zdá se nám být hodně podobný a nikdy nás v tom nenechal.
Hlavu vzhůru, však bude zase líp. Loučím se, pa ♥

7 Orlan Orlan | Web | 1. října 2009 v 16:09 | Reagovat

[2]:

[1]: Taky vám občas tihle lidi připadají slepí na horní boxy? Mám taky výstrahu, a co se vyskytlo těsně po napsání a uložení horního boxu? Reklama, jak jinak!! :-! A ještě jak napíšou "sorry reklamy jsem nenašla tak píšu sem" :-?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


If you look in the mirror and don't like what you see
You can find out firsthand what it's like to be me.
So gather´round piggies and kiss this goodbye,
I'd encourage your smiles, I´ll expect you won´t cry!