Nevedu bleskovky, sonb, řetězáky ani jiné bejkárny a už vůbec nemám KlÁsNý bLoGíSeK! Majlí, HSM a jiné zrůdky pohřbívám zaživa, jejich obdivovatele požírám při plném vědomí, prášek z jejich rozdrcených kostí používám jako make up a jejich popel šňupu místo kokainu. Budiž navěky zatracen ten, kdo reklamu zde narvati hodláš!
DesignReklamyVzkazy AutoroviNávštěvní KnihaKolegovéWebyKontakt


Hell... Am I Vyvrhel?

15. září 2009 v 14:32 | Venom |  Deník
Tak vás tu buzeruju zas. To jste nadšení že ano? Vzhledem k tomu že poslední dobou moje články stojí za vyližpolevu, bych měla držet hubu. Je to však silnější než já. Přiznávám se, nemůžu bez tohohle datlování už bejt. Takže plakejte a naříkejte, je vám to prd platné. Úvodní pindy máme tedy za sebou, nuže jen směle dále... opět je to téma lehce nasrávací.

Venom je zvyklej, že na něj na ulici lidi vrhají nenávistné pohledy. Konec konců, jsou to JENOM lidi. Venom si zvykl i na to, že nepůsobí důvěryhodným dojmem. Ale co mě nasralo nejvíc, že si jdu koupit pití a odvedou mě dva sekuriťáci. Nepochopila jsem, proč mi ten blbeček narval vizitku až přes ksicht.
,, Pojďte s náma.''
Zamumlala jsem něco jako že dobře teda. Myslela jsem, že mě sprdnou za to, že jsem si stoupla k pokladně, nad níž byla umístěna značka s invalidním vozíkem. Ale rozhodně jsem nebyla jediná, kdo nebyl invalidní a platil u týhle zkurvený pokladny.
,, Tady sem pojďte k tomu stolu.''
,, Hm, a vo co de?''
,, Namátková kontrola. Takže si vyndejte všechny věci z tašek.''

Ne, naštěstí jsem sebou neměla svoji milovanou panenku... nicméně...

Venom se nasral. Akorát šel z nákupů. A ti chlápci s ním jednali jako se zlodějem. Zejména tón toho skrčka co stál blíž u mě, mi působil třesavku. Měl jedinou kliku a sice, že se mě ani nedokl, dokonce ani mejch věcí.
,, Mno tak dobře, tak podívejte, tady v tý kapse nemám nic, tady nic, tady klíče a... no to asi víte co je...''
Jak jinak. Musela jsem se pochlubit s dámskými hygienickými potřebami.
,, V týhle tašce mám oblečení, a tady drogérii.''
,, Hm, a to si jako jdete do krámu koupit JENOM malý pití?''
,, A proč ne? Mám žízeň.''
,, A nákupní košík vám něco říká?''
,, Nemohla jsem je najít.''
,, Jsou támhle za rohem!''

Taky by je mohli dát na viditelnější místo hovada když mají lautr hovno co dělat. Jako sorry pánové že nemám tolik peněz, abych pokaždý dělala velký nákupy. Nebo jsem si měla na žízeň koupit chleba? Popřípadě vodku? Už opravdu čekám jen na to, až bude zakázáno koupit si JENOM pití. Můžu taky klidně chcípnout žízní, proč ne.

Zejtra musím do zkurvený práce. Už zase poslouchat řev rozmazlenejch harantů. Já vám nevím proč lidi nepoužívají antikoncepci. Vždyť se podívejte co z toho pak roste. Blbečci...
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Euphoric-Endeavor Euphoric-Endeavor | Web | 15. září 2009 v 16:24 | Reagovat

ano.. o harantech jsem psala.. vážně jsou sladcí.. přímo na zabití sladcí.. x)) víme.. och ty máš na ty pojebaný chlupatý vážně štěstí poslední dobou.. achjo.. nevím, co na tobě vidí špatnýho.. tak sympatické stvoření ;-) ale stejně.. Gerard je potrestá.. ;-)

2 Ochechulka Ochechulka | 15. září 2009 v 16:35 | Reagovat

Fuj, hnusný zážitek. Ale mohlas ještě pípat a přitom bys nevěděla proč, to by tě svlíkali až do spodního prádla, takže to dopadlo ještě dobře (optimismus nadevše)

3 Safi Safi | 16. září 2009 v 7:12 | Reagovat

no, jedenmůj kamarád opravdu kradl. Toho chytli ještě dřív než něco čapnul. Udělali u v krámě ostudu a on po nich chtěl pet stovek.. a dali mu je..

4 petí petí | Web | 18. září 2009 v 16:19 | Reagovat

o jsou debilové....copak nemaj co dělat?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


If you look in the mirror and don't like what you see
You can find out firsthand what it's like to be me.
So gather´round piggies and kiss this goodbye,
I'd encourage your smiles, I´ll expect you won´t cry!