Nevedu bleskovky, sonb, řetězáky ani jiné bejkárny a už vůbec nemám KlÁsNý bLoGíSeK! Majlí, HSM a jiné zrůdky pohřbívám zaživa, jejich obdivovatele požírám při plném vědomí, prášek z jejich rozdrcených kostí používám jako make up a jejich popel šňupu místo kokainu. Budiž navěky zatracen ten, kdo reklamu zde narvati hodláš!
DesignReklamyVzkazy AutoroviNávštěvní KnihaKolegovéWebyKontakt


Galaxie moje! Zlo je zpět...

23. září 2009 v 10:20 | Venom |  Jak šel čas s blogem
No jo... ahoj, nebo hell.o... jak je vám libo. Už nikdy neudělám takovou pitomost a nepůjdu do práce tři dny za sebou. Nejen že mi hrabe, nejen že lidi mají přemrštěný požadavky, ale můj stihomam už narůstá do obřích rozměrů. Ale o tom teď mluvit nechci. Nechme si to na jindy. Jde o to, že zatím co jsem měla v práci kulové co na práci, napadlo mě nové uspořádání blogu...

A bude to děsné, ba vskutku.

Pokud půjde vše podle plánu, mělo by být rubrik jenom šest, a ne třináct. Neptejte se mě jak jsem to smrskla, sama nevím a ještě se uvidí. Achjéje... je mi líto tý krásný třináctky. Všichni na ní nadávaj a to by nebyl Venom, aby ji neměl rád. Stejně jako černé kočičky, které narozdíl od své pověrčivé matky k sobě zkouším přilákat, nehledě na mámin hysterák. Ježišku dyť je to jen čičí...

A navíc pokud se vzpomínám dobře, v pátek třináctého se mi nikdy nestalo nic zlého.

Co to melu? Téma je blog kurec... aha... jo.

Takže šest rubrik, přičemž dvě budou malinko rozhňahňané, ale jinak to zatím nejde. Dále plánuju vypustit do blogu pár pavouků, protože bojuju se svojí debilní arachnofobií a jak se to projeví tady... uvidíte.

Nicméně bude nutné pohrávat si s html kódy a jak všichni víte, tohle mi velice ''jde''. Napřed mě dojebe až si dokreslím ve photofiltru vše nezbytné a vypne se mi počítač a nic neuloží. Pak mě dojebe že každej obrázek bude odkazovat na zcela jinou rubriku než na něm bude uvedeno. A nakonec tu bude takovej bordel že budu velice rozčilená. A v rozčilení se budu překlikávat, což způsobí kalamitu a možná i nechtěné vymazání blogu.

A pak si můžete definitivně oddechnout.

A škrábe mě v krku a je mi blbě. Taky jsem naštvaná a ztrhaná, ale o tom zase jindy drahouškové...

Tímto vás tedy prosím o trpělivost. Přichází nehorázný brajgl...
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Ochechulka Ochechulka | 23. září 2009 v 15:04 | Reagovat

Těším se na pavoučky, jak se jim tu budou mrňat nožičky. Pevně věřím, že se ti nakonec rekonstrukční práce na tvém blogu zdárně podaří, šest rubrik zní optimisticky.
Čest práci.

2 Enemy Enemy | Web | 23. září 2009 v 17:55 | Reagovat

Pavoučci nééé... My jsme boj s arachnofobií dávno vzdali, takže se budu muset držet, zatnout zuby a pokud možno vydržet.
Nový uspořádání je fajn, napadlo mě, že taky něco takovýho provedu, ale kolegyně mě asi zabije. Udělám bordel a pak to nikdy nedáme dohromady. Bude sranda. Už si dávám dohromady, co bych chtěl, aby mi zahráli na pohřbu.
HTML kódy a jiné zázraky ZHT, vskutku roztomilé. S tím si radši nezahrávám. Já si jen tak klikám a ono mi to sem i před superextrahyper antivir natahuje viry jako divý, takže klikám radši co nejméně. :-D A navíc by mě musel s některýma programama někdo pomoct a překousnout mojí netrpělivost, takže to radši nechávám být. :D
Tak zatím

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


If you look in the mirror and don't like what you see
You can find out firsthand what it's like to be me.
So gather´round piggies and kiss this goodbye,
I'd encourage your smiles, I´ll expect you won´t cry!