Nevedu bleskovky, sonb, řetězáky ani jiné bejkárny a už vůbec nemám KlÁsNý bLoGíSeK! Majlí, HSM a jiné zrůdky pohřbívám zaživa, jejich obdivovatele požírám při plném vědomí, prášek z jejich rozdrcených kostí používám jako make up a jejich popel šňupu místo kokainu. Budiž navěky zatracen ten, kdo reklamu zde narvati hodláš!
DesignReklamyVzkazy AutoroviNávštěvní KnihaKolegovéWebyKontakt


Bitch...

3. září 2009 v 11:15 | Venom |  Deník
Pro neangličtináře - Kurv..a. Ano, Venom je opět na chvíli zde. Vrací se do svého melancholicky temného rozpoložení. Kurva - jest jeho nejoblíbenější citoslovec, který dobře poslouží v každé situaci, a skvěle vyjádří jakékoli emoce a duševní rozpoložení. Stačí mu dát správný tón. Tedy momentálně toto slovíčko pronáším pološeptem, hlubokým hlasem a jakýmsi rezignovaným povzdechem.

Víte ten můj přechod z etapy do etapy není až tak žhavý. Pokud si někdo myslel, že tím pojmem - dospět - myslím nějaké takové - Venom dostane rozum - pak vás zklamu. Venom nedostal vůbec žádnej rozum!
Venom se jenom posunul dál. A poté co měl kratičké šťastné období, následovalo několik méně happy událostí. Za trest pravděpodobně... Myslím, že to mám jako status na ICQ. Tam už taktéž nechodím...

V prvé řadě mi ukradli telefon. To už víte. V druhé řadě mě chytil revizor. 700 v prdeli. Sice se můžu nakrásně uklidňovat, že kdybych platila lístky, utratila jsem za celá ta léta mnohem víc, ale stejně mě to pěkne jebe. Úspory docházejí, a do výplaty daleko. Navíc pořízení nového mobilu, mi udělalo v kapsách taky pěknej vítr. Zůstalo v nich pár prázdných obalů od žvýkaček.

Další bomba - ani do svého oblíbeného parku jít nemůžu! Seděli jsme tuhle s Piškotem na lavičce a sledovali okolní dění. Velmi zajímavé, co vám mám povídat. Kolem nás samá pochybná existence, a ani se nedivím, že tu chodili tři fízlové a kontrolovali každého, kdo se jim nezdá. My můžeme bejt ale přece v pohodě. Víte co... slušně oblečení lidi, žádný krabicový víno a takové ty podobné věci.
,, Dobrý den, můžu poprosit váš průkaz totožnosti?''

Sice mě trochu urazilo, že mě hned maj ti fízláci zkurvení za nějakého vagabunda, nicméně jsem jim svoji občanku ukázala. Chlápek si mě začal zapisovat. Nechápu proč... To podezřívají všechny punkery?
,, Tak copak jsme tu kouřili?'' zeptal se ten, co dnes dělal zlého policajta.
,, Cigaretu.'' odpověděl popravdě Piškot.
,, A co bylo v tý cigaretě?'' a já v duchu začala pochybovat o inteligenci tohohle chlápka. Copak asi tam mohlo bejt? Že by čokoláda?
,, Tabák.'' opět mluví pravdu můj kamarád.
,, No, ale ten smrad co cítíme...'' pan policajt naráží na specifický zápach marihuany. Ovšem, to by si měl prověřit jak na to tak koukám o tři lavičky dál.
,, Takže váš občanský průkaz prosím.''
,, Nemám.''
Autor je notoricky známý, ale pro rýpálky - tento obrázek nemá signaturu, nevadí, klik sem.

V ten moment jsem nevěděla jestli zabiju Piškota, nebo ty tři fízly.
,, Jéje, vy máte pech. Jste si vybrali zrovna dva lidi co nehulej.'' pronesla jsem s úšklebem. Fízlové na mě koukali jak na osmý div světa. Mezitím se Piškot dohadoval se zlým policajtem jak je možný, že nemá občanku, a že ho klidně může na 48 hodin zadržet, dokud neověří jeho totožnost. To už mě nasralo.
,, Nestačí vám snad moje totožnost? Vidíte že jsem bezproblémová ne?!'' o tom, že jsem nedávno platila pokutu jsem pochopitelně mlčela, stejně jako o mém neúspěšném pokusu o pěstování durmanu.
,, No jo slečno, ale to jste vy... a co on?''
,, Znám ho, takže se za něj můžu zaručit.'' připadala jsem si jak matka nezbednýho haranta. Tak ten pakůň snad viděl, že opravdu bydlím jen kousek odtud. Co je na tom divného, že když si chci sednout do parku, vyberu si právě toto pofidérní místo?!

Zlej policajt pak odešel. Radši. Hodnej policajt se mi omlouval, ať se nezlobím. Hodný policajt číslo dvě, se dal živě do řeči s Piškotem, protože jak se ukázalo, pocházej oba ze stejný prdele. A mluvili na sebe tou divnou hatmatilkou stylem - kolikáté tu jede ňáké bus do hornej dolnej? Nepobrala jsem ani slovo.

Další bomba - vysekal se mi notebook. Historie ICQ - v prdeli... Nemůžu se podívat ani na video, aniž by se tahle popelnice nepřehřála. Volume mám naplno, ale beztak slyším akorát to příšerný hučení, co tenhle sráč vydává. Nechápu. Kdybych hrála nějakou náročnou hru, na plné rozlišení, tak to pochopím. Ale já se jen dívám na video, v nejméně náročné kvalitě a ono se to beztak seká. V zimě nebudu potřebovat ani topení. Z tohohle sálá nikolive teplo, ale přímo peklo. Chtěla jsem to zkusit přeinstalovat, vrátit do stavu v jakém byl tenhle noťas těsně po výrobě, ale nemůžu, přišla bych o svoje filmy který nejdou vypálit na dvd a všechny ty písničky.. to by byla práce na týden. Mám podezření na zanešenej větráček, ovšem na ten se nedostanu, tak pečlivě je tahle popelnice zapečetěná.
Vlastně jsem o tomhle ani mluvit nechtěla. Moje zatmění nemůže přece způsobit ani řada takovejch prkotin. Hah... prkotin... ne, nechci zpátky telefon, chci ty sms a kontakty!

Horší je jiná věc. Venomovi jeblo. Zakoukal se, a jak jinak než do zcela špatné osoby. Jak už je jeho blbým zvykem. Berte to jako vysvětlení záhady, kde se vzaly poslední dobou tak sračkoidní články. Průser je ten, že zrovna když se to nehodí, daná osoba cítí k Venomovi to samé. Venom dodneška nechápe, jestli má ta existence blbý zrak, nebo špatně chápe souvislosti.

Každopádně mám před sebou pořád stejnej neveselej obraz. Ubytovnu připomínající bludiště, jednu postel, jednu starou skříň, a hromadu dvdéček, protože jak jinak se má člověk zabavit, když přijede do města, kde nikoho nezná? Rozkošné vybavení... možná mě to čeká jednou taky.

Měl se na Vánoce vrátit domů, a už tam napořád zůstat. Ale já můžu za to, že se vracet nechce. Jo, stalo se neuvěřitelné (spíš by to mělo být naopak. Vsadím se, že půlka Prahy se chce právě díky přítomnosti Venoma vypařit). Na jednu stranu mi to lichotí, na stranu druhou tohle přece nemůžu chtít. Vrať se tam, kde máš rodinu a kamarády. Co tady se mnou? Pitomá souhra náhod, plná slova - kdyby.

Někdo tady přece musí mít rozum. Proč zase já?
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Lúmenn Lúmenn | Web | 4. září 2009 v 12:20 | Reagovat

Tak nám to září pěkně začíná, jak vidím:/ Z fízlů si nic nedělej, zlodějovi zasranýmu se to třikrát vrátí, sedm set v kapse revizora je lepší než noha ujetá od tramvaje a zamilovávat se do nepravýho je snad teďka móda či co, protože se to děje kam se podívám (a ono stačí se kouknout ke mě). Život je kurva, tak zaplať a ona ti to udělá, jak budeš chtít;) Drž se!:)

2 Eii Eii | 4. září 2009 v 16:26 | Reagovat

Znám lepší Venomku.. Život je kurva.. Ale ty musíš bejt větší!xDD

3 Euphoric-Endeavor Euphoric-Endeavor | Web | 4. září 2009 v 18:51 | Reagovat

wow.. chlupatí jsou roztomilý.. nakopat je všechny kamsi :D a ty kontakty snad seženeš.. ale ty zprávy zamrzí.. :-( asi stejně, jako historie ICQ.. pořád ju mám otevřenou a čtu si.. roztomilý.. mám únor :D teda.. někam tam jsem to dočetla.. :-) a o jisté osobě a vašich vzájemných citů.. jo.. nevím, jestli to vím.. ale myslím si, že vím.. :D snad chápeš.. xDD uff.. tak snad s tím vyjdeš jednoho dne na světlo.. :-) měj se.. ♥

4 LejDy LejDy | Web | 10. září 2009 v 18:33 | Reagovat

oh neviem čo by som robila keby mi niekto takto zhabal moje ob. miesto našťastie tam žiadny policajti nechodia... teda som ich tam nikdy nevidela.. a to ti to ako nakázali že sa tam nesmšie ukazovať? veď nakoniec ten policajt s tým ujom p?? klábosil nie?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


If you look in the mirror and don't like what you see
You can find out firsthand what it's like to be me.
So gather´round piggies and kiss this goodbye,
I'd encourage your smiles, I´ll expect you won´t cry!