Nevedu bleskovky, sonb, řetězáky ani jiné bejkárny a už vůbec nemám KlÁsNý bLoGíSeK! Majlí, HSM a jiné zrůdky pohřbívám zaživa, jejich obdivovatele požírám při plném vědomí, prášek z jejich rozdrcených kostí používám jako make up a jejich popel šňupu místo kokainu. Budiž navěky zatracen ten, kdo reklamu zde narvati hodláš!
DesignReklamyVzkazy AutoroviNávštěvní KnihaKolegovéWebyKontakt


Ale dost už!

18. září 2009 v 11:34 | Venom |  Jak šel čas s blogem
Hell.o sluníčka. Musím říct, že poslední dobou mi opravdu straší v majáku a šplouchá na věž neuvěřitelným způsobem. A teď nemyslím jen to, že kupříkladu při jízdě metrem dostávám výgeby. Stačí mi vzpomenout si na jisté úkazy z hvězdné pěchoty, nebo si představovat, jak by si tenhle skejťák mohl nakrásně rozbít držku. Horší je fakt, že i Venoma dostihlo stáří.

A když je Venom starej, měl by bejt i permanentně naštvanej. Ne, to zase nehrozí. Stačí že jsem si v práci zapomněla klíče. Budiž nám to důkazem totální vymengelenosti.

Ale o tom zase někdy příště. Když tak sedím v práci, a zaobírám se sebeironickým ponižováním sebe samotné (je to jediný způsob jak se sebou vyjít) tak mě napadají věci. Ano, nejvíce myslím na tebe miláčku. Blogu můj!

Kolik tu mám proboha rubrik? Vždyť je tu nehoráznej bordel! A to nemluvím o tom, až budu páchat rozcestník pro recenze. Kterej je vlastně mezi námi už hotový, jen je na něj trochu brzy.

Musím to tu nejspíš pěkně od základů překopat. Mám oddělit články choromyslných úvah od vyprávění všedních zážitků? To znamená další rozcestník... Mám nějaký rubriky zhňácat k sobě? Ale co když to tu pak bude vypadat ještě hůř? Takovej bordel! A pochybuju že se někomu bude chtít proklikávat hromadou rozcestníků, takže závěr? V jednoduchosti je síla. A největší jednoduchost by byla všechno slejt do jedné jediné rubriky. Pomoc.

Venom by měl taky velice rád stylový podpis jako tuhle Cathy. Jenže Venom je idiot a líbí se mu miliony typů písmenek. Asi to skončí u toho divného kostkatého. Ale co s tím menu?

Budu ráda za každej váš nápad. A kdo nebude mít žádnej, toho Gerard ztrestá, pokud mu ovšem neobětujete jako zápalnou oběť gumového medvídka. Amen.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Ochechulka Ochechulka | 18. září 2009 v 15:43 | Reagovat

Ochechulka nerada móc složité rozcestníky, nene, fujka fujka. Podle ní stačí jen pár rubrik. Na psychokecy a deníček by klidně dala jednu, protože tam jde i chronologickou posloupnost, pak na takové ty moudré a vševědoucí články i recenze druhou a na ostatní binec  třetí. To jsem to ale pěkně vyřešila, co? Ne, dělej si co chceš je to přece jen tvůj blog. :-)

2 Cathy Cathy | Web | 18. září 2009 v 16:00 | Reagovat

Jasně, podpis kterej už sem dlouho nenaprala, krásně si mi ho připomněla:D.
Tak počkej, abych teda nebyla ztrestána xD. Neumíš si představt jak dlouho sem písmo vybírala já, musíš vzít to co je na první pohled nejhezčí, teda pro tebe, co je nám po ostatních ne? xD
No rozcestníky, oni nejsou tak strašný, ale strkat pak ty články je opravdu nechutné, radím ti, co nejmíň!

3 Euphoric-Endeavor Euphoric-Endeavor | Web | 22. září 2009 v 22:44 | Reagovat

nápad? přemýšlím.. :D rozcestníkům se vyhýbám, jelikož jsem osoba převelice líná a chce mít vše při ruce xDD a jestli to rozpitvat do více bodů, nebo něco smrsknout.. nu.. na to musíš příjít, jak ty články pod tou rubrikou vidíš ty, aby sis to roztřídila podle svého gusta.. :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


If you look in the mirror and don't like what you see
You can find out firsthand what it's like to be me.
So gather´round piggies and kiss this goodbye,
I'd encourage your smiles, I´ll expect you won´t cry!