Nevedu bleskovky, sonb, řetězáky ani jiné bejkárny a už vůbec nemám KlÁsNý bLoGíSeK! Majlí, HSM a jiné zrůdky pohřbívám zaživa, jejich obdivovatele požírám při plném vědomí, prášek z jejich rozdrcených kostí používám jako make up a jejich popel šňupu místo kokainu. Budiž navěky zatracen ten, kdo reklamu zde narvati hodláš!
DesignReklamyVzkazy AutoroviNávštěvní KnihaKolegovéWebyKontakt


A ne a ne a nebudu normální!!!

6. září 2009 v 13:34 | Venom |  Deník
Bejt normální? No dovolte! Venom zdraví všechny planetky a sluníčka. Musí uznat, že se jednoho dne bude také smažit v pekle, kolem jeho kotle bude tancovat Gerard, a vesele si pozpěvovat Teenagers. Ano Safi, nebudeš v tom sama. Momentálně je mi však akorát tak zima a Teens mi řvou do sluchátek. Takže vás drahouškové žádám o jediné.

Zapomeňte na ty předchozí a demencí stižený články. Vše je jako vždy, při starém. Vyjma faktu, že mě škrábe v krku a jsem opět nasranej Venom. Proč? Aaale, jen maličkosti. Kupříkladu máti mě dva dny musela budit kvůli tomu, aby si okopírovala nějaký papíry co potřebovala do práce. A probuzenej Venom je hodně nervní Venom.

Sociální fóbie narostla do obřích rozměrů. Já se opravdu bojím. Nemusí to bejt jen večer, když se vracím z práce. Ale i přes den. Bojím se už i zkur... zákazníků! Támhle ten děda o holi! Na toho bacha. Může to bejt zákeřnej poskok mafiánů. Jistě. Jde po mně mafie. A když přebíhám silnici, maj ty hovada za volantem tendenci řádně šlápnout na plyn. Nevím proč. Nemůžou vědět, že jsem to JÁ. Každej večer je to to samé. Narazím si do uší sluchátka, poslouchám ten svůj milovanej kravál, a tím pádem neslyším hlasy ožralů a bezdomáčů, žádajících po mně cigarety, či drobné, pokud nestojí o jiné naturálie, že ano. Bez nože už pomalu nejdu ani vynést odpadky, a lekám se každý píííí... ptákoviny. Paranoidní je snad moje příjmení.

Lepší to není ani ve světě blogařském. Po dlouhé době jsme se koukli do statistik a málem nás omyli. Tedy Venoma a pana Animuse málem omyli. Tolik návštěv! Jestli jednoho dne praskne co jsem zač, tak se půjdu opravdu zastřelit. Nebo si přepižlat žíly nožíkem z dětské kuchyňky. To už je dlouho můj sen. Ironie - pro ty nechápavý hovádka.

Dále vás potěším jistým výtvorem (tedy výkecem), který jsem stvořila v práci. Není to žádná infantilní básnička s morbidními prvky jako posledně. Ale tak posuďte sami, zda je má práce prospěšná pro mou narušenou psychiku:

Zdravím své milované merkurky. Toto je historicky první zápis, který tvořím jinde, než ve wordu, nebo administraci blogu. Ano, Venom se nudil v práci a rozhodl se napsat vám, jak se mu vede.

Není to špatné, první den v tomto rozkošném zaměstnání se mi povedlo shodit na zem nedovřenou lahev minerální vody s nedovřeným víkem že... Ne, opravdu jsem nepoužila onu okřídlenou větu - Matonni už není. Ona byla. Všude. Na podlaze, na pultě, na kase, v regálech, prostě gejzír hadr. Bůhví proč se mi vybavilo jakési: Stříkeeeeeeeeeej! (ten film jsem v životě neviděla). Naštěstí se mi povedlo tu spoušť eliminovat dřív, než přišla vedoucí, nebo zákazník.

Tuhle se mi povedlo pouze rozsypat pár dárkových krabiček. Z pohledu nezaujatého člověka, to muselo vypadat, že můj stánek tyto krabičky sám vyflusnul. Rozkošné.

Přišel mi účet za telefon. Necelé pětikilo. Není mi jasné jak se to mohlo stát. Já, která utratím pokaždý maximálně dvě kila. Když mluvíme o kilech, přibrala jsem. Zdejší strava stojí za prd. Bagety nemůžu už ani vidět. A jsou drahý. Proto je nahrazuju něčím levnějším a žaludekzaplácajícím. Čokoláda, sušenky a podobné sračky složené z cukru, éček a stop arašídů či jádrových plodů. Jeden tento exemplář mám schovaný doma. Nevěnoval mi ho nikdo jiný než Piškot. Také trpí utkvělou představou, že vůbec nežeru a snaží se to napravit. Až budu lézt do dveří bokem, tak si to povíme!

Jak na to tak koukám - hrůza. Asi bych se už neměla pokoušet o to, v práci cokoliv napsat.

To mi připomíná... Piškot. Ach krucinál a proč zrovna já? Říkejme mu raději... Jarek? Je to obecnější jméno, a budiž mi Google milostiv.

Poslední dobou totiž vymýšlím plán, jak ho odlifrovat pěkně zpátky domů, protože to s ním Venom kupodivu myslí dobře. I když mě sere.

A ještě slovo o mé kolegyni. Paní si evidentně libuje v tom, hrát si na důležitou. Zjistila jsem, že onen seznámek toho, kdy utírat prach, co dělat, co nedělat - je její dílo. Hlavně že ona sama to nedodržuje, a já po ní vždycky uklízím bordel. To je tak, když blbka dostane funkci. Totiž, ona funkci nemá, ale trpí touto utkvělou představou. Budu jí muset jemně naznačit, že nehodlám poslouchat blbé kecy, osoby zhruba stejného věku, i když je nejméně dvojnásobně těžší.

Tuhle uznala za vhodné spočítat mi hodiny, které jsem za poslední měsíc odpracovala. Mejch sedmdesát škrtla, a nahradila číslem, podstatně menším. Její omyl jsem tedy přeškrtla já, a pečlivě jí rozepsala který den, jsem kolik hodin odpracovala, proložila znaménkem sčítání a skřípala zuby, abych jí nenechala také nějaký vzkaz... Něco jako - Co mi není rovno, po tom je mi hovno! Nauč se počítat, v kase ti chyběly 3 kč, a v sešitě s docházkou 30 hodin mojí práce!

Copak můžu s tímhle materiálem pracovat? NE!

A to mi táta tvrdí, že bych se za ní měla stavit, abychom se seznámily. Jestli má zájem, ať si dojede ona za mnou. Nebo tedy... Ať se její sádelnstvo ráčí dovalit.

Dost planých keců. Venomek pro vás chystá pár fešnejch recenzí na oblíbené knížky a filmy. Pochopitelně i na cd. Jen neví kdy se k tomu ráčí dokopat. Času málo...

Žijte tu zatím blaze. Venom se půjde zase pro změnu... ehm... hádat s fízlama?
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Cathy Cathy | Web | 6. září 2009 v 14:04 | Reagovat

Ano ano paranoidní lidi já ráda, nůž je nejlepší přítel člověka!
A náhodou to napsaný v práci bylo poučné, hlavně Mattoni už není xD. A stříkeeej, já měla to neštěstí a film viděla:-/
Piškot...hm piškot, dala bych si piškoty..no, ale o živém Piškotovi aneb Jarkovi? To je takový hodný chlapec, že by chtěl zůstat s tebou, uvidíme jak se pán rozhoupe...
A ta tvoje kolegyně, nonono si nějak dovoluje, takový podfuky..a ano, lidi co  jsou přesvědčení, že oni funkci mají, jsou ti nejlepší, debil až na půdu...
No, ehm, nic, zatím se měj a za toho Googla máš u mě bod xD

2 Lúmenn Lúmenn | Web | 6. září 2009 v 14:11 | Reagovat

že jsi paranoidní neznamená, že po tobě nejdou:P:D

3 Euphoric-Endeavor Euphoric-Endeavor | Web | 9. září 2009 v 20:22 | Reagovat

no sakra.. máš veselo,Venomku, vážně.. vůbec nezávidím.. já bych si přála mít svatej klid.. ale úplně.. jenže mi štěstí nepřeje.. :-( drž se.. :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


If you look in the mirror and don't like what you see
You can find out firsthand what it's like to be me.
So gather´round piggies and kiss this goodbye,
I'd encourage your smiles, I´ll expect you won´t cry!