Nevedu bleskovky, sonb, řetězáky ani jiné bejkárny a už vůbec nemám KlÁsNý bLoGíSeK! Majlí, HSM a jiné zrůdky pohřbívám zaživa, jejich obdivovatele požírám při plném vědomí, prášek z jejich rozdrcených kostí používám jako make up a jejich popel šňupu místo kokainu. Budiž navěky zatracen ten, kdo reklamu zde narvati hodláš!
DesignReklamyVzkazy AutoroviNávštěvní KnihaKolegovéWebyKontakt


Zabít...

5. srpna 2009 v 17:48 | Venom |  Deník
Ahoj neptunci. Takže jak vidíte, oblíbené odkazy jsme narvali do článku a tím pádem zbylo více místa na avatary, vesměs barevně sladěné, pokud nepočítám krásné duhové. Teda řeknu vám, na to že jsem včera dělala vesměs velký ho... houby jsem parádně zdrbnutá. Zabít, ale koho? Mám tu těch kandidátů víc. No však se dočtete v mém dalším, velkém a bezvýznamném cancu.

Nesnáším Piškota. On nesnáší tuhle přezdívku, takže od nynejška mu neřeknu jinak. Ts, hovno metalista. Ne já nebudu sprostá, nebudu! Pozdě už se stalo. Touha po pomstě mi zahnojila myšlenky a klávesnici, takže píšu hovadiny. Ooops.

Kurva práce už. Tohle je chodící protiklad. Když jsem ráno přišla a viděla tu roztomilou frontu, myslela jsem, že mně vomejou. Že tohle má bejt ta nenáročná práce a zašívárna? Jo oproti jistýmu většímu krámu kde jsem se vztekala nad blbým kolegou kterej mně vobral o dýška to bude možná relax. Především miluju, když makám sama a to se mi v tomhle minikrámečku opravdu splnilo. I když Piškot se mi motal u kasy ještě snad půl hodiny. Trhal mi lísky a podával prachy, takže jsem si připadala opravdu jak nesvéprávná. Měla jsem nutkání nakopat ho do prdele aby si dal konečně vodchod. Nesnáším, když mi někdo čumí do ruky.

,, Mně se od tebe nechce...''
,, A vyfič!'' slova jsem doplnila krásným pohybem rukou, který i když neznamenal nic sprostého, dával jasně najevo, že tu Piškot není žádoucí.

Ještě bych snesla vědomí, že zaskakuju, protože má něco neodkladnýho. Ale že mi pár hodin na to píše jak se chudáček nudí u icq, nebo že se válí u bazénu a chlastá víno... sorry ale tohle už je provokace. Vzkázala jsem mu, že příště si to vyměníme, on bude makat, a já se dívat. A konečně mu sklaplo. Tohle si ještě vyřídíme!

No hned bych se přidala...


Nakonec to nebylo v práci tak hrozný, přečetla jsem si Čtyřlístek a Pevnost. Hmmm... Stephen King povídáte? Asi si zase po letech zajdu do knihovny. Fakt zajímavá recenze... no a ten rozkošnej hororek v příloze s povídkama mě taky skvěle zabavil! Není nic roztomilejšího než číst o chlupaté obludce požírající lidi.

A není nic roztomilejšího než když vám na konci dne v kase chybí dva tisíce. Jako udělalo se mi fakt hodně špatně. Piškot je sice blbec, ale že by byl i levej? Že by tohle mně udělal? V duchu jsem se modlila ať je to jen kvůli nějaký pitomý chybě. Máma mě uklidňovala, že i ta tržba je přehnaně velká, a že se jí nezdá pravděpodobnej prodej pěti dobíjecích kuponů, a kdesi cosi... Ale stejně mi z toho bylo neskutečně zle. Nejde mi o peníze, ale o princip.

Divíte se pak člověku, že se jde radši vožrat?

Když ráno začala moje havraní andulka řvát, myslela jsem že mi pukne hlava. A když o chvíli později přišla máma s tím, že včera spočítala tu tržbu blbě, tak mně málem vomyli. Ono jí provozní zapomněla říct, že na téhle prodejně je limit 3, nikoli 5 tisíc. Navíc nějakej bordel v eurech... Nebo co prej... Každopádně jsem ráda že to takhle dopadlo. Jen blbec by totiž na kase projel dva litry, když mu zákazník přijde jednou za deset minut.

Dnes bude velice slavná inventura. Dala jsem mámě přívěšek a na něj připevnila svoji psycho panenku - slečnu Helenne Chemical Evilovou. Za účelem aby uhranula moje dva dementní kolegy. Piškota ne. Ten už se fláká v těch svejch prdelovicích. Možná i u ICQ. Nevím co řekne na můj roztomilý status který říká, že mám krásnou prdel a vlasy a že jsem KURVA princezna. Můj milovaný pozdrav - No nazdar! - mluví též za vše.

A co jinak? Poslední dobou furt žeru čokoládu, a víte co? Zhubla jsem. Zázrak no ne? Hubnu i když žeru. Nebo tedy možná ani moc ne... já nevim. Těžko soudit. Možná je to tím, že se poslední dobou cítím fakt mizerně, akorát tak na Kill Kill Kill. Já vím že tím nic nevyřeším, ale kdybych provozovala tuhle roztomilou hru na někom jiném, možná by to byla fakt sranda. Pro mně, ne pro něj. Ale ne, já nejsem sadistická. To se vám jen zdá.

Teprve v půl páté odpoledne jsem se ráčila definitivně vykopat z postele. A sakra... to bylo před chvilkou... no já že bych si šla ještě lehnout a nabírala síly na pomstu.

Teda ale že jsem se pochlubila za tenhle fucking článek spoustou milých vlastností.

Venom radši mizí, bolí ji záda a je opětovně v depresonasrání.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Cathy Cathy | Web | 5. srpna 2009 v 18:42 | Reagovat

No vidíš to, po menším vystrašení, že ti chybí prachy je dobrý vědět, že to není pravda, aspoň něco xD...
ale ten Piškot to je ti debil...tak ty za něj zaskakuješ a on si hoví na prdeli doma? To nechápu xD
Ty si ochlasta to je děsný, styď se!:D
Hele, odhaluj vlastností kolik chceš, hlavně piš;-).
Tak se zatím měj:o)
joo a v webu mám ten novej blog

2 Euphoric-Endeavor Euphoric-Endeavor | Web | 6. srpna 2009 v 0:06 | Reagovat

jojo.. tu loztomilou hru také dost často provádím.. tedy.. v duchu.. muheh.. njn.. jak jinak to ze sebe všechno dostat.. néééé.. vůbec nejsem psychopaaat kdepak :-D Piškůtka bych nakopala do prdele a to s radostí.. taky zbožňuju, když se mi někdo sere do díla.. ale ta tržba mě dostala :D asi bych si neodpustila menší hysterák :-P ten status je KURVA výstižnej :D hh.. xDD ale jen odpočívej, potřebuješ to.. moje mamka má dovču, tak mě budí.. asi pětkrát mě budí.. ve dvanáct :-D tak já končím.. měj se.. :-) Gee tě opatruj.. ♥

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


If you look in the mirror and don't like what you see
You can find out firsthand what it's like to be me.
So gather´round piggies and kiss this goodbye,
I'd encourage your smiles, I´ll expect you won´t cry!