Nevedu bleskovky, sonb, řetězáky ani jiné bejkárny a už vůbec nemám KlÁsNý bLoGíSeK! Majlí, HSM a jiné zrůdky pohřbívám zaživa, jejich obdivovatele požírám při plném vědomí, prášek z jejich rozdrcených kostí používám jako make up a jejich popel šňupu místo kokainu. Budiž navěky zatracen ten, kdo reklamu zde narvati hodláš!
DesignReklamyVzkazy AutoroviNávštěvní KnihaKolegovéWebyKontakt


You're aching, you're breaking

1. srpna 2009 v 18:19 | Venom |  Deník


And I can see the pain in your eyes... ne, Venom si tu vůbec nezpívá jistou písničku. Vůbec se neutápí v duševním masochismu. Vůbec nepřemýšlí nad debilními dotazy typu - proč. Vím jen jedno, až to na vás zase padne, neptejte se proč! Je to otázka na kterou nikdy nenaleznete odpověď a bude vás jen trápit. Proč vy? Protože na někoho to padnout muselo.


Ahoj saturnci. Tenhle blog už taky přestávám chápat. Zničehonic šla návštěvnost prudce nahoru, až jsem se začala bát, že má tajná identita je v pr.. pryč. Možná bych měla přestat kecat do těch soutěží na blog.cz. Ale někdo přece musí hájit práva temných existencí. Udělejte někdo něco s tím mým spasitelským komplexem a naivitou.

Zatímco návštěvnost hurá, stoupá a stoupá, komentáře nic moc. Totiž, nechci vám křivdit, ale chybí mi názory lidí, který znám z blogařskýho světa už několik měsíců, nebo déle než rok. Chybí mi prostě takové ty stálice, kterým můžu důvěřovat. Bohužel, mají dost jiných starostí, někteří si odjeli na dovolenou, a to jsou ty chvíle, kdy mi připadá, že jsem tu zůstala nějak sama. Asi bych neměla jen zírat do počítače. Ale co mám asi dělat? Venku je nesnesitelný horko, slunce šajní, já se nechci opálit, protože se místo toho akorát spálím, navíc jsem světloplachá a kdybych se nedej Gerard opálila, zkazí mi to image. Moje starosti byste chtěli mít co?

Dále mně sere ignorace. Je hezké, že někdo pláče na špatném hrobě. Chlapče, co mně je asi do toho že v Praze nikoho neznáš a nemáš s kým a kam jít? Proč to říkáš mně? Snažíš se mi dát najevo že jsem vzduch a já se nepočítám nebo co?

A jako na všechny testy už kašlu. Patřilo to k mým zálibám odklikávat nějaký pošahaný kolonky a nedočkavě čekat na výsledek. Ale od tý doby, co mi veškeré tyto ptákoviny naznačují, že jsem šereda, pitomec, šereda, psychopat, sebevrah, outsider, šereda, pitomec, či nemocná po psychické stránce, mám toho akorát tak dost. Jo a taky jsem prej pitomec. Ne, teď nemluvím jen o fejsbucáckejch aplikacích, ale i těch rádobyodbornejch psychotestech.

O Fejsbuku mi nemluvte. Já idiot s tím vůbec neumím a to víte že jo... Venom kliká na kdejaký srágory a pak se nestačí divit co všechno o ní kamarádíčkové zjistí. U jistejch dotazů typu - myslíš si, že XY adoptoval opuštěné koťátko černé barvy - mám chuť odpovědět: ,, Jak to mám asi KURVA vědět?'' škoda, že tyto kolonky Facebook nevede.

A ještě jeden debilní e-mail zaměřenej proti někomu zmíněnému v horním boxíku na uvítanou a nevydržím to, a budu už opravdu sprostá. Aspoň jistý idiot pochopí význam slova vulgarita. Že zrovna já mám na takový chytráky štístko...

Dnes jsme se nudili tak, že jsme si opět zahráli po dlouhé době Red dragona. Já vím, jsem divná, ale mně ta moje zoo opravdu nestačí.

Možná bych měla nechat toho planýho kecání, který vás beztak nezajímá a napsat něco o... globálním oteplování?

Venom se loučí a jde se stydět nejen za sebe, ale i za svoje blbé kecy.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Cathy Cathy | Web | 1. srpna 2009 v 22:38 | Reagovat

A budu ti zatím stačit já?:o)
Já sem chodím denně, ale někdy sem líná to okomentovat xD.
Toho nárůstu návštěvnosti se si všimla. Ono jak někomu začne chodit tolik lidí, mě to pak přijde už nějak míň osobní a radši chci u sebe mít jenom ty "svoje lidi".
Jako fejzbůk to je šaškárna. Mě to říká, že sem depresivní maniak se sklony k vraždám, šeredná k tomu a taky navždy bez partnera. Nemám si co stěžovat a vidím, že tebe ty testy mají rádi tak jako mě xD.
Jen se do nich pusť, vulgarita je někdy prostě potřebná, na vypatlance nelze jináč, to ti schvaluju a ještě ti budu tleskat a fandit xD.
Tak se zatím měj ty náš saturnku, dobrou noc;-)

2 Ochechulka Ochechulka | 2. srpna 2009 v 10:30 | Reagovat

Té návštěvnosti se ani nedivím a také si myslím,že za to mohou tvoje moudra na Srdci. To víš, kdybych tvůj blog neznala předtím, tak díky těm komentářům sem také vstoupím a už neopustím. Možná mají jen strach ti něco napsat :-D
Jojo, venku je horko, proto to tam okupuju. A fejsbůk...tam jsem si založila profil pod vymyšleným jménem a je mi fajn.
Jen piš o globálním oteplování, jen piš...

3 stacy stacy | 2. srpna 2009 v 17:54 | Reagovat

ser na facebook, co sem slyšela tak sou tam všechny ty testy apod. jenom pro prdel a absolutně nulová pravdivost. takže se nedej zdeptat ;-) jináč-v anketě mi krapet (hodně) chybí i možnost jako třeba "všechno"...?:-D

4 Euphoric-Endeavor Euphoric-Endeavor | Web | 3. srpna 2009 v 22:04 | Reagovat

teda.. na anketu jsem neklikla, musela bych třikrát.. :D kromě těch dvou posledních bych klikla na vše :-) a je to tak.. disegn ani nekomentuju.. tak krásně dark.. :-) a hlavně máš krásný články.. je dobře, že to všechno ze sebe dostáváš.. já nějak na ty moje kecy zapomínám.. ne, že bych zapomněla, ale prostě.. už si neumim pořádně najít prostor napsat nějakej můj kyd.. když si to po sobě přečtu a vidim, jaký krávoviny jsem mlela.. pátý přes devátý.. chce se mi nad sebou brečet.. a taky brečím.. vzteky.. a ptám se: PROČ zrovná jááá musim bejt takovej magor?? jojo.. na to odpověď nenajdu.. strejda z Brna to na mě viděl hned.. a to se vidíme tak jednou za rok.. "ty se totiž vnitřně užíráš.." "chtěl si říct:'provádím duševní masochismus??'" "to bude vono.." héééééém..  :-x psychopati sobě.. muhehe.. jo.. tak sme se zasmáli.. x))
*****
to tě šlechtí, že hájíš naše práva.. :-) já z bezbečnostních důvodů nikde na srdci blogu a tak podobně nelezu.. když vidím, jak ta lůžová demence moří svět..  [:tired:] to je na mě moc silný kafe a to mám kofejn ráda.. ale tohleto je prostě humůůůůůůs!! :-!!!
*****
s těma komentářema.. snad nevadí, že ti tu kazim ovzduší :D chodím sem každej den (když jsem doma) a snažím se komentovat každý tvůj článek.. chci podpořit, ale.. nevím, jestli je to něco platný.. asi neumím podržet.. :-( to já taky budu pořád zalezlá doma.. JÁ SE V TOM BRNĚ OPÁLILA!!! to je katastrofa!! sice malinko, ale make-up odstín 1 to spraví.. ikdyž je o hodně tmavší, než ten můj xicht :D
*****
teda.. ty psychotesty.. hmmm.. tak na ty totálně se.. kašlu.. a jako.. to, co by ti vyšlo.. asi bych to změnila.. určitě ne šereda, jsi hezká holka, jak soudím z profilu.. :-) na keci jistých kreténů se neohlížej.. já už mám totální výmaz.. někdo mi něco řekne a prostě na to nereaguju.. už ne.. co se budu furt zabývat s  dementní zabedněností?? nemám to za potřebí.. a na mym sebevědomí, který je prudce v mínusových hodnotách, mi to vážně nepřidá..
*****
psychopat.. to zajisté jsi.. jsi mi moc podobná.. a já jsem (prej) psychopat zralej na léčení, jak jsem si vyslechla.. už raději nevím od koho, asi by to dotyčný nepřežil ve zdraví.. já su "velice křehká a klidná dívka" hmmm.. a nedám s tou ironií pokoj a nedám :D já nevím, nějak mi ta moje psychopatologie nepřekáží.. jen mě to těžce rozptyluje.. ale.. řešit to nebudu.. to utápění v depresi, duševní masochismus.. je stejná závislost, jako řezání žiletkou.. je moc těžký odolat tý bolesti.. nedá se aspon bez tý chvilky euforie vydržet.. dříve jsem tohle prostě nedokázala pochopit, až jsem si uvědomila, že to sama prožívám.. chjo.. ale co.. nebudu se litovat a nebudu fňukat.. na to nemám :D
*****
sebevrah.. no.. to netuším.. ale.. nechtěj vidět moje debilní myšlenky.. mě někdo vidět do hlavy, tak jsem v blázinci ve svěrací kazajce a s elektrickym obojkem kolem krku.. nedá mi to pokoj a ne a ne.. já se snažím.. vážně se moc snažím.. ale.. celý snažení je na ho.. hodně málo věcí.. tedy v mým případě.. já ten internet nemít, tak tu vypustim duši.. a ne jen tim vedrem.. x((
*****
pitomec.. to fakt ne.. pitomec je ten debilní řidič linky Praha-Cheb, se kterym sme dneska jely domů.. vyrazil mě jednou v Plzni z busu, páč sem měla v tlamě lízo!! to je mega pitomec.. pfůůůj dědek jeden :D nu.. to by stačilo k tomuhle.. xDD
*****
outsider.. to je jasný.. kdybys jím nebyla, splynula bys se stádem magorů s tunou oranžovýho make upu, s litrem peroxidu na hlavě, s vychrtlym tělem s dvěma tunama silikonu.. a to bys zajisté nechtěla, ne? :-D nejlepší je držet se od téhle demence co nejdále.. však Gerard nad námi bdí, aby to nikoho z nás nepohltilo.. a taky.. tyhle.. existence maj místo mozku kopku koňskýho hnoje - tímto výrokem se omlouvám hromadám hnoje od našich koníčků za zahradou..
*****
nemocná po psychické stránce.. jo.. to jááá.. jsem.. ale což s tím naděláme?? nu velký kulový.. papáme anidepresiva a ho.. nic z toho.. povídáme si s psychiatrem.. a nic z toho.. nu což.. už mi je to jedno.. a ty stavy.. to mi něco připomíná.. to moje dementní houpání ze strany na stranu a ten "fakt hustej" propad do totálních sraček.. to je "milá" záležitost..
*****
s fejsbukem ale TOTÁLNĚ neumim.. hned, co jsem si to kráva založila, mi to našlo to jisté zubaté hovado.. a pak už mě to na to ani nepustilo.. tim líp.. :D
*****
ten e-mail si dokážu představit.. určo nějaké vymaštěné hovado, jak jinak, že?? IGNOROVAT.. už se s nima nes.. nepářu.. mě chodí milý věcičky na profily.. nu což.. kdybych je měla všechny povraždit, tak se uzabíjim :D já už budu končit.. moc kecám..  8-O
*****
jen.. ty se nemáš za co stydět.. ani za tvoje kecy, protože blbý nejsou.. a za sebe už vůbec ne.. :-) nevidím jedinej důvod.. :-) tak.. mizím.. drž se a pokud budeš chtít, tak jen, že tu pořád budu.. :-) papa.. ♥

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


If you look in the mirror and don't like what you see
You can find out firsthand what it's like to be me.
So gather´round piggies and kiss this goodbye,
I'd encourage your smiles, I´ll expect you won´t cry!