Nevedu bleskovky, sonb, řetězáky ani jiné bejkárny a už vůbec nemám KlÁsNý bLoGíSeK! Majlí, HSM a jiné zrůdky pohřbívám zaživa, jejich obdivovatele požírám při plném vědomí, prášek z jejich rozdrcených kostí používám jako make up a jejich popel šňupu místo kokainu. Budiž navěky zatracen ten, kdo reklamu zde narvati hodláš!
DesignReklamyVzkazy AutoroviNávštěvní KnihaKolegovéWebyKontakt


WaytheFuck? alias WTF...

24. srpna 2009 v 14:27 | Venom |  Deník
Ano, slíbený článek, na který se všichni určitě hrozně ''třesete''. Možná leda tak strachy. A popravdě... oprávněně. Jak už jsem nastínila - dějou se se mnou divný věci. To období začalo příšernejma nočníma můrama, kterejch jsem se úspěšně zbavila. Podezření na démony vyvráceno. Píšu vám tedy při poslechu My Chemical Romance (překvapivě) a neodvažuju se hádat co nakonec vyplodím.

Mám před sebou ještě hodně dlouhou cestu. Dokonce i před vámi jsem se ukryla někam do soukromí, ale (ne)bojte se, to zase přejde. Brzy... Já tu jen nechci fňukat a stěžovat si, když toho máte vy sami dost. Naopak. Dalo by se říct že Venom našel smysl života v pomáhání blízkým osobám. A v tom že je bude chránit. Venom tu není proto aby zasadil kopřivu, postavil stan a staral se o usoplené haranty. Myslím si, že chcípnu mladá, a bude u toho hodně krve, ale udělám to proto, aby mohl žít někdo jiný.

Možná jsem pochopila pár důležitejch věcí. Možná proto se daly moje deprese na ústup (i když netrvaly čtrnáct dní, takže... to byly jen minideprese?) Vyloudit úsměv se mi občas povede. Co na tom že je to spíš úšklebek nad tím jak se přetvařuju? Sarkasmus forever. Sebeironie taktéž. Kdykoli mi něco upadne, nebo něco rozbiju, vykouzlím psychopatický úsměv jako pan Wonka a pravím: SKVĚLÝ!!! Stejně tak když si skřípnu prsty v lepším případě do kasy, v horším případě do dveří... sice zařvu, ale hned dodám: Och super! Ještě že jsem masochista! Ještě jednou!

Dalo by se říct - návod na spokojený život.

Venom si nerad připouští slabosti. Za to může jistej homosexuální Animus co si rád hraje na chlapa a nutí ho stahovat si yaoi obrázky. Ale huš! Nic nic! Ehm.

Venom už nepodléhá beznaději. Když už nic jiného, je tu možnost, že po smrti to bude super. Ale nemyslete si, že Venom je sebevrah. Na to je příliš velkej srab. A básní o tom jak jednou zemře smrtí hrdiny. Naiva. Komu se tohle jenom poštěstí.

Venom má slabost pro pár osob, až ho to děsí. Zase začíná věřit jistejm kecům a i když si pořád hlídá jestli jsou zadní vrátka otevřená, všímá si, že se proti jeho vůli poněkud zavírají. Nelíbí se mu to, ale je mu to zároveň jedno. Co se může stát horšího, než se si vymáchá hubu kdesi níž než je dno?

Nedokáže zapomenout na pár okamžiků, který určily, že se jeho život bude ubírat tím a tím směrem. Bolí to. Ale už ne tak hrozně moc. Možná by se Venom měl bát budoucnosti. Ale on už ví, že se mu nemůže stát nic horšího než doposud. Nemá co ztratit. Snaží se důvěřovat, a přitom je kdykoli připravenej na úhybnej manévr. Popřípadě někoho řádně nakopat do držky.

A především je tu pro vás. Kdyby si chtěl kdokoli popovídat, stačí říct. Najdu si pro vás soukromou chvíli, všichni ostatní nepovolaní pošupajdí pěkně do invisible listu a já se budu věnovat jen a jen svejm planetkám. Protože ty tvoří celej můj vesmír. A na to nesmím zapomenout.

Disappear - sice pěkná záležitost, ale nechci se ztratit vám kamarádi.

And give me all your hopeless hearts
And make me ill

Jasně... já už se z tý Chemie pominula.

Venom se obává, že proti své vůli dospívá. Jenom to ne! Něco se s ním děje. Vypadá to že je citlivější, a ubrečenější. Ale jinak než že by byl smutný... Sám tomu nerozumí a nesnaží se ani rozumnět. Možná se mu splní (ne)skromný přání... kdoví. Chtěl by věřit, ale váhá jestli může. Nechystá mu Gerard zase nějaký cool překvápko typu - tvoje chyba že padáš na držku?

Není nad takové cenné lekce.

A ve středu tu Venom bude zas. Těště se... zatím páčko, a myslete na mě, že možná právě balím nějakou zrůdnost do papíru, a vůbec mi to nejde... Hell.o..
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Ochechulka Ochechulka | 24. srpna 2009 v 16:02 | Reagovat

Uvidíš, Gérard se na tebe nevykašle a když ano, tak mu něco zabalíš do papíru a pošleš. Možná se za tebou zavírají vrátka, ale pokud máš od nich klíč v ruce, není se čeho bát.
Tak se měj a přeju ti, aby se ti neskromnoskromné přání splnilo.

2 Eii Eii | 24. srpna 2009 v 19:58 | Reagovat

Kyako.. Dospět.. Jen to ne.. Nikdy..xD Doufám že se brzo hladina uklidní a uvidíš leccos líp..x) ;-)

3 caly caly | Web | 25. srpna 2009 v 8:11 | Reagovat

Tak to je fajt že se blbý sny i deprese daly na ústup. a taktéž přeju vyplnění přání.:-)

4 caly caly | Web | 26. srpna 2009 v 10:38 | Reagovat

A ty si viděla i ty filmy, nebo jenom seriál?:-) já můžu říct že zase já anime jako nemusim...ale i když při tý mojí momentální asijský mánii...třeba na to taky dojde:-)

5 caly caly | Web | 26. srpna 2009 v 10:42 | Reagovat

jo a eště neco..:-D nevim teda jak v tom seriálu, ale ve filmu L sám obětoval svuj život aby Lighta dostal...:-)

6 Euphoric-Endeavor Euphoric-Endeavor | Web | 30. srpna 2009 v 0:22 | Reagovat

tyhle pocity.. jsou mi tak blízký.. deprese.. já nemám deprese.. vyšlo z toho, že jsem obyčejnej psychopat.. ale i s tím se dá.. přežívat.. teda.. dospívat.. to u mě nehrozí.. a že jsem překročila věkovou hranici dospělosti a.. vůbec to nepociťuju.. "dejte mi pokoj, mě je 16.." a přitom už dokonce můžu chlastat.. ehm.. jááá.. takovej abstinent.. teda.. já ani pořádně nevím, co kecám.. jsem zase dobře mimo.. uff.. tak.. drž se.. a já jdu čekat, až na mě někdo vletí, že svítím tak pozdě.. :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


If you look in the mirror and don't like what you see
You can find out firsthand what it's like to be me.
So gather´round piggies and kiss this goodbye,
I'd encourage your smiles, I´ll expect you won´t cry!