Nevedu bleskovky, sonb, řetězáky ani jiné bejkárny a už vůbec nemám KlÁsNý bLoGíSeK! Majlí, HSM a jiné zrůdky pohřbívám zaživa, jejich obdivovatele požírám při plném vědomí, prášek z jejich rozdrcených kostí používám jako make up a jejich popel šňupu místo kokainu. Budiž navěky zatracen ten, kdo reklamu zde narvati hodláš!
DesignReklamyVzkazy AutoroviNávštěvní KnihaKolegovéWebyKontakt


Vzpomínáte jak tenkrát...

8. srpna 2009 v 16:36 | Venom |  Jak šel čas s blogem
Zdravím všechny stálé, i nestálé návštěvníky tohohle zatracenýho blogu. Někteří z vás znají můj naprosto první blogařský výtvor, kterému říkám jak jinak než Jemně černý. K mému úžasu se tam stále objevují nové a nové komentáře. Nechápu to. Rozhodla jsem se tedy přepracovat ty nejkomentovanější články a hodit je i sem. Takže to jen tak naokraj, aby se tuhle někdo nedivil, proč se opakuju.


A taky se musím poněkud obhájit. To máte tak když nějaké hovado nepochopí, co chtěl autor říci. Dnes mě na Jemně černým zaskočil jistej pan chytrák, kterej si říká Petr.

CHVALA KRISTU
nesouhlasim s touto strankou ty jsi asi satanista co ?? uražiš tim boha zmen prosim sve smyšleni a uvažuj o živote a smrti ježiše krista vše najdeš v pismu svatem...

Za prvé, nemusíš souhlasit, ale bylo by dobré si alespoň trochu moji stránku prozkoumat a minimálně jeden nebo dva články důkladně přečíst. Pak by se někomu jaksi nestalo, že mu nedojde, o čem mluvím.

Satanista opravdu nejsem. Pokud vás to potěší, možná mám kapku satanské smýšlení. Jsem vzdorovitá, nemám ráda náboženský fanatismus v jakékoli formě. A to jen díky tomu, že se mi příčí netolerance a svůj smysl života jsem našla v tom, chránit všechny, které mám ráda a jsou mi blízcí. Nedovolím aby bylo lidem na kterých mi záleží ubližováno. A to dokonce ani ve jménu Božím! Co si vůbec myslíte že jste zač jednat pod jeho jménem?!

Dále... jsem pokřtěná. Jsem věřící. Ale nikdo z vás mi prostě nemůže nakukat, že nahoře sedí fousatej šedivej děda. NIKDO neví jak to, čemu říkáte Bůh ve skutečnosti vypadá. Děláte jako kdybyste sežrali ''šalamounovovíteco''. Ve jménu Božím už bylo napácháno mnoho zla, ale neznamená to, že když s tím nesouhlasím, tak Boha zavrhuji.

Své smýšlení měnit nehodlám. O životě a smrti uvažuji častěji než vy pane. Stejně tak vím své o životě a smrti Ježíše Krista. Nejsem takový nevzdělaný kretén, na kterého nejspíš vypadám. Jen mě poněkud štve, že se zatím nedokážete dohodnout zda vůbec Ježíš existoval nebo ne. Jsem pro všeobecný mír a neznamená, že když má moje stránka černou barvu, zabývá se záhadami a gothic stylem tak musím být hned vyznavač ďábla. Popravdě si myslím, že něco jako Satan opravdu existuje, ale ve srovnání s tím co je ''tam nahoře'' je to jen neškodnej malej ťunťa na kterýho pěkně jebu! Nepokouším ho, ale zároveň se z něj neposeru. Můžete mu to dát klidně písemně.

A pokud toho nahoře taky nechcete nasrat, přestaňte se chovat tak fanaticky. Přijde mi to jako když úspěšná hudební skupina nestačí kroutit hlavou nad tím, co všechno vyvádějí její fanatičtí fanoušci aniž by si to přála, či je k tomu dokonce nabádala.

Venom se dostatečně obhájila a naivně se domnívá, že se některejm lidem rozsvítí. Jde se vztekat s mobilem či ICQ chachá. Kdo chce mít blbé kecy, nechť si vesele pokračuje dál. Ale pamatujte, že Gerard vás vidí! Holoto...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Cathy Cathy | Web | 8. srpna 2009 v 17:02 | Reagovat

Holoto nemravná ještě...
Hmm, ale jako podle toho blábolu předtím, vlastně satanista si ne? xD
TY vole, vše najdeš v písmu svatém, no potěš. Kvůli takovýmu chytrýmu pánovi si Bibli číst nehodlám teda...jasně, tihle fanatici si myslí, že sežrali všechnu moudrost světa.
U toho Boha sem si vzpomněla na Kurvahošigutentag xD. "Vašu **** sem taky neviděl a věřim že ju máte" xDD.
No jo, na tohle nemůžu nic říkat. Věřící nejsem, pokřtěná taky ne a za svatou mě nejspíš taky po smrti neprohlásej, takže to radši neřešim.

2 caly caly | Web | 8. srpna 2009 v 17:03 | Reagovat

já se jenom divim, že máš eště nervy se vůbec takhle ospravedlňovat. vždyť to nemáš zapotřebí...on si to beztak řekla bych nepřečte a ty se akorát vynervíš...klídek... ;-)

3 Angel Angel | 8. srpna 2009 v 17:46 | Reagovat

Jo, jsme hrozně dark a evil a navíc příliš provokujeme. Hh, provokace mě baví. Ale co nesnáším je fanatismus. Petrovi asi trošičku víra zatemnila mozek...
Mám pocit, že černá barva, gothic a podobný věci proti Bohu nejsou. Bůh si nás prý stvořil k obrazu svému, tak má, co chtěl.  :-D Bibli jsem četl, pokřtěný jsem taky, v něco věřím, ale nepamatuju se, že by v Bibli bylo něco o škodlivosti černé barvy a gothic stylu. Všechno, co je neznámé, je podle nich automaticky špatné a tím není třeba se zabývat. Oni ať se tím svým fanatismem a strachem třeba pominou, náš problém to není, my nikomu neubližujeme.
Nevím, jestli existuje Bůh, vím jen, že nejspíš nějaká vyšší moc tady bude. Já věřím už hlavně sám sobě a tomu, že tady snad nějaká ta síla je. Jaká, nevím, ale to neví nikdo. A to, že jí ještě nikdo neviděl neznamená, že není. :-)
Napsala to už Caly, není třeba se tím rozčilovat. Oni to stejně nikdy nepochopí a ty se nikomu omlouvat nemusíš, stejně, jako nemusíš nějakýmu troubovi něco vysvětlovat. Nepochopí to.

4 Blackie Blackie | Web | 8. srpna 2009 v 17:58 | Reagovat

Teď jsi tu dost výstižně popsala i můj vztah s " Bohem " ..do dvanácti let jsem musela chodit do kostela i náboženství, protože moje rodina je zčásti složená z pámbíčkářů a fanatiků..musela jsem vyznávat něco, čemu nevěřím. Nebo ne, nevěřím..spíš si myslím, že Bůh si klidně může existovat, ale lidé si ho vykládají špatně. Moc špatně. Nebo jak je možné to, že " Bůh je láska " a homosexualita je nemoc, když homosexualita je láska ( akorát ke stejnému pohlaví, no, co je na tom ? Jakej je v tom rozdíl ?! ) ?! Tohle nikdy nepochopím a nebudu s tím souhlasit. I když mám za svůj názor být černou ovcí rodiny až do smrti.

5 Lúmenn Lúmenn | Web | 8. srpna 2009 v 21:37 | Reagovat

Lúmennka zbožňuje fanatiky! Na česneku s kapkou sojové omáčky chutnají přímo výtečně, muhehe:D

6 Euphoric-Endeavor Euphoric-Endeavor | Web | 9. srpna 2009 v 1:48 | Reagovat

jo.. to mě říkaj, abych se vrátila do svý hrobky.. na tom jim odpovim: "jo taky ti to dneska sluší.." já se s nima neseru.. a ty keci, jestli se taky krčim v koutě a fikám si žíly a seru na celej svět, jdou jednim uchem tam a druhym ven.. co jinýho s nima taky, že jo :D Gerard jim to stejně spočítá a v pekle stejně všichni skončí tak co :-D

7 storyteller storyteller | Web | 9. srpna 2009 v 9:52 | Reagovat

Když jsem psal článek k víře v Boha, měl jsem taky dost komentářů. Jinak, vidím to podobně jako ty.

8 petí petí | Web | 9. srpna 2009 v 11:32 | Reagovat

Venomku, ty jsi zlatá. ten článek je perfektní, souhlasím s tebou =)

9 Venom Venom | 7. září 2009 v 17:32 | Reagovat

Ah dodatečně... Blackie mi to ujasnila... Bůh je láska... a homosexualita je také láska. To znamená moji drazí, že homosexualita je bůh!  :-D  :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


If you look in the mirror and don't like what you see
You can find out firsthand what it's like to be me.
So gather´round piggies and kiss this goodbye,
I'd encourage your smiles, I´ll expect you won´t cry!