Nevedu bleskovky, sonb, řetězáky ani jiné bejkárny a už vůbec nemám KlÁsNý bLoGíSeK! Majlí, HSM a jiné zrůdky pohřbívám zaživa, jejich obdivovatele požírám při plném vědomí, prášek z jejich rozdrcených kostí používám jako make up a jejich popel šňupu místo kokainu. Budiž navěky zatracen ten, kdo reklamu zde narvati hodláš!
DesignReklamyVzkazy AutoroviNávštěvní KnihaKolegovéWebyKontakt


Vulgární článek...

30. srpna 2009 v 9:15 | Venom |  Deník
Hell.o venušky. Tak jsem konečně doma, a musím konstatovat, že jsem opravdu ráda. Ne, že by se mi v práci nelíbilo (ale nuda je tam) jenom... Se mi poslední dobou stávají nemilé věci. Měla jsem sto chutí napsat jako název článku ono posvátné slovíčko - Kurva... jak výstižné. Ovšem nevím jak by se vyjímalo v autorském klubu xD Ne mně je to fuk, taky se ho jistě dočkáme...

KURVÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!!!!!!!!!!!!!

Můj mobil na kterej mi máma přispěla za maturitu... můj mobil! Okradli mě! Vzali mi to nejcennější... ehmeehem... no dobrá, konec šaškáren.

Totiž není to tak jednoduchý. Kdybych svůj mobil někde odložila a zapomněla... nebo kdybych jela tramvají a nedávala pozor na kapsy... ne, stalo se to v práci!

Asi už budu muset s barvou ven... Normálně bych celé dny tak zuřivě nedatlovala, nebýt Piškota. Zrovna to se mnou málem praštilo... povídal že kvůli mně by zůstal v Praze a nevracel se do tý prdele, který říká město. Pardon... Pražák zase promluvil... No a Venom celá blbá že jo. Málem to s ní praštilo a byla duchem jaksi nepřítomná. A najednou... Přišli jí dva zákazníci, vybírali si nějakou zkurvenou krabičku, a jeden že by chtěl vidět jaký máme zkurvený přáníčka. Tak mu ukážu, kde máme zkur... stojan, načež on pravil, že děkuje, a ještě se zastaví. Venom se vrátil k aranžování, a pak si vzpomněl, že musí napsat Piškotovi, že on nestojí za to, aby tu zůstával.

Mobil v prdeli.

Víte... pult sám o sobě je dost dlouhej. Před ním je ještě jeden menší, takové odkladiště na tašky zákazníků. Navíc to strašně vrže... Mobil jsem měla jak jinak než pod pultem (ano, podpultové zboží) a musím konstatovat, že ten regál byl zatraceně nízko na to, abych si vůbec pomyslela, že je v lidských silách tam dosáhnout. Natož v čase který nepřekročil tři vteřiny.

Venom tomu nevěřil, měl za to, že mobil musel někam sklouznout, nebo že ho asi šoupnul za nějakou z těch krabiček, který přerovnával. Udělal neskutečnej bordel, když celej stánek obrátil vzhůru nohama (obrazně řečeno že ano). Nic... To už mi bylo zle. Venom neváhal, zastavil jednoho kolemjdoucího a poprosil ho o prozvonění. Volaný účastník je současně nedostupný a Venom dočasně nepříčetný. Myslela jsem že omdlím. A teď vám řeknu co si o tom myslím.

Do prdele s mobilem! Všechny kontakty jsou v hajzlu!!!! A všechny moje hýčkané památeční sms! Ani Piškotovi jsem nestačila odpovědět.. Když mi došlo, že mě ten vysokej sráč, co zůstal před pultem sprostě okradl, myslela jsem, že se snad rozbulím. Naštěstí zvítězil onen bezcitnej Venom, a dal přednost totální nasranosti. Nevím jak to bylo možné, ale dokázala jsem udělat i jedinou rozumnou věc. Zamknout a skočit si do O2. Měla jsem to pár kroků. Chtěla jsem vystavit duplikát čísla, což nebylo bez jistejch dokladů od mobilu, který sebou nenosím možné. Takže koupit novou sim kartu. Chtěla jsem novej mobil, ten samej že jo... neměli. Vyprodáno. Naštěstí ta slečna co mě obsluhovala byla natolik milá a ochotná (Gerard jí dej věčné požehnání) a půjčila mi na jeden den nějakej náhradní, co tam měli schovanej. Prý jestli mi to pomůže... no jistě že ano!

Králíka má na svědomí tento deviant :D

Vrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr!!!!!!!!!!!!!!
Ani jsem nedoufala, že budu mít náhradní telefon tak rychle. Sim kartu zablokovanou též rychlostí blesku. Horší bylo, že jsem neměla ani jedno jediný číslo. Zpaměti si vybavím jen jedno, který patří kamarádovi, jež by mi byl v téhle situaci platnej asi jako mrtvému toaletní papír. Nemohla jsem napsat Piškotovi, ani mamce... nikomu. Rozhodla jsem se zavolat svojí vedoucí co se stalo, a obeznámit ji s tím, že kdyby se něco dělo, tak ať se se starým číslem neobtěžuje. Nebyla jediná kdo se divil, že člověk stihne vystřídat telefon i sim kartu v rozmezí půl hodiny.

Toho dne Venom pochopil, že by byl schopen zabíjet. Ve vzteku by toho hajzla ubodal! Ten hnusnej heterák, co si dovoluje sahat na bisexuální telefon?!!!! (omlouvám se všem heterosexuálům, to nebylo myšleno proti nim, ale jsem proti tomu, aby někdo nadával do buzerantů, a i takto bojuju proti homofobii)

V práci jsem musela vydržet ještě několik nekonečnejch hodin. Jakmile jsem přišla domů, vzala jsem si stranou mámu, a všechno jí vyklopila. Tátovi ne, ten by mi dal nejspíš ještě pár facek. Moje první věta:
,, Máš číslo na Piškota?''
Malá závislost na smskování že ano?

Než jsem se nadála, volal mi Jarek zpátky a vyjádřil cosi jako upřímnou soustrast. Na pohřeb se opravdu cítím mimochodem. Moc jsem toho nepobrala. Snad to bylo i tím, že seděl na pivu s oním kolegou, co říká mojí mamce tchýně. Až ten mě nasere, sdělím mu, že bratra bohužel nemám.
,, Ať za náma přijedé!''
,, Neee! Jen za mnou!''

A trhněte si oba. Já mám asi tak náladu na kalbu. Pro mně za mně, se tam hádejte a rozbijte si huby. Momentálně je mi všechno fuk.

Dnes jdeme tedy vyběhávat pár nezbytností, vrátit půjčenej telefon a.. a pokusíme se nezbláznit. Sice je mi to prd platné, ale komu se taky stalo něco podobného, ať nechá komentář. Aspoň uvidím, že v tom nejsem sama. Víte... ráda bych se vrátila do dob středověku, kdy se zlodějům sekaly ruce. To bych sama byla kat.. Já bych jim ty ruce nesekala, ale pižlala tupým nožem! Příborákem nejlépe... Muhehehahaaaah! Takže až si postěžujete co bylo švihnuto vám, navrhněte jak byste trestali zloděje vy... Venom miluje ohnivé diskuze o násilí!

Mějte se líp, a opatrujte nejen sebe, ale všechna zavazadla, prachy, mobily, občanky, mp3........
Ti co měli moje staré číslo, nechť si ho vymažou, a po icq se někdy domluvíme...

Venom na té krádeži našel pozitivní věc... zbaví se několika otravnejch existencí, co mu pořád blokovaly linku.
 

6 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 M.I.M.A M.I.M.A | Web | 30. srpna 2009 v 9:49 | Reagovat

Takoví jsou holt někteří lidé a nikdy nevíš, kdo je ten zlý. Každopádně by to i mě pořádně naštvalo a tak se ti ani nedivím ...  

2 Eii Eii | Web | 30. srpna 2009 v 10:01 | Reagovat

Mno, sestře jednou ukradl jeden chlapec mobil přímo ze zadní kapsy u kalhot, dokonce jsme ho ještě viděly s ním utíkat za roh a pak se ztratil.. Taky moc hezký pocit.n_n Zloďějům bych sekala nohy i ruce, to aby nemohli krást ani s tím posléze utéct. A nejlepší trest za znásilnění? Ustřihnout koule! Chachacháááá! *taky miluje ohnivé diskuze o násilí* Lhářům vyříznout jazyk, tak! A co podvodníkům..? Hmm.. Nic mě nenapadá..T_T

3 Venom Venom | 30. srpna 2009 v 10:32 | Reagovat

Podvodníkům jsem naletěla též.. doporučuji vyhodit do povětří jejich sídlo, a bmw zrasit pomocí seker a kladiv s požehnáním velkého Gerarda. Místo amen, říkám - kurva...

4 Eii Eii | 30. srpna 2009 v 12:06 | Reagovat

To zní sympaticky..n_n

5 Cathy Cathy | Web | 30. srpna 2009 v 14:20 | Reagovat

Wuaháá sekat kladivem po hlavě xD. Mně jednou šlehli kolo:D. Ti zasraní cikáni...a budu na chvilku rasista a myslete si co chete xD. Hajzlové přímo ze stojanu, ale chytili je  xDDDD. Jelikož jáá umím velice dobře portrétovat hajzly xD. Ale kolo nemám xD.
Normálně tě chápu, to nasrání, já ho někdy  ještě potkat, nezůstala by hlava na krku xD.

6 Lúmenn Lúmenn | Web | 30. srpna 2009 v 22:55 | Reagovat

Heeej já se chcu pochlubit jak mi šlohli telefonek a sestra už to tady vyklopila, grrr. Každopádně jsou to svině, zloději zamrdaní, když si to neumí koupit, tak sekat ruce hajzlům. *hehe kdo tu mluvil o násilí?*:D

7 alfalfa alfalfa | Web | 31. srpna 2009 v 15:01 | Reagovat

Našťastie mne sa teká vec nestala a dúfam, že to tak bude aj naďalej. Určite to nie je nič príjemné, ale myslím, že ty si si viedla naozaj dobre, že si tak rýchlo vybavila a mala mobil a nové čislo. tak dti držím palce, aby to dobre dopadlo.

8 Ká | Web | 31. srpna 2009 v 21:38 | Reagovat

Zabít je, zabít ty zrůdy...mě se taky nedávno ztratila...empétrojka...nemám ráda lidi. Co kradou, samozřejmě.

9 TlusTjoch TlusTjoch | Web | 1. září 2009 v 9:09 | Reagovat

Nejhorší je pocit znesvěcení. Že ti někdo špinavejma prackama šáhl na soukromí.
Škoda, že už nejsou pranýře a máchání nepoctivců ve vodě.

10 LejDy LejDy | Web | 1. září 2009 v 10:47 | Reagovat

no raz mi ukradli bicykel z garáže zamknutej- milé... ale nejak tak som to neprežívala hmm to by asi nastalo keby sa niekto opovážil dotknúť sa mojej mp3... s mobilom by mi to asi ani tak nevadilo keďže som nútená vedieť potrebné kontakty naspamäť kvôli faktu že večne nemám kredit a som odkázaná na škemranie o prezvonenie... skorej by mi asi fotky chýbali... dobre opravujem vadilo by mi to! btw som proti fyzickým trestom trestom smrti atď... :-?

11 Euphoric-Endeavor Euphoric-Endeavor | Web | 2. září 2009 v 15:16 | Reagovat

nooo.. tak to vážně upřímnou soustrast.. kdyby mě někdo šlohnul mobil, nejspíš bych si hodila mašli.. jáááj.. nejde mi ani tak  o kontakty, protože si je lehce dohledám a nejdůležitější si pamatuju.. ale deptala by mě moje ztracená natřískaná paměťová karta.. a ty loztomilý obrázky typu rozkřáplý lebky :D miluju ty sadistický goth obrázky.. :-P Gerard opatruj všechny nebohé existence, aby se jim krádeže vyhýbaly obloukem.. ;-)

12 leni leni | Web | 3. září 2009 v 12:41 | Reagovat

Hm, sice pozdě, ale: určitě v tom nejsi sama. Já jsem dostala krásný (poměrně drahý) mobil od svého (tehdy) snoubence. Do té doby jsem žádný neměla, jelikož jako student a dítě chudých rodičů jsem byla ráda, že mám kde bydlet a co jíst. Asi po půl roce mi ho někdo sprostě sebral (asi v MHD), ani jsem nevěděla jak, on totiž tu kapsu na batohu po sobě zase pěkně zavřel. A nově nabitý kredit k tomu. Takovým lidem dát rákoskou přes ty jejich prsty (minimálně). Od té doby jsem nový krásný mobil už nikdy neměla, protože (tehdy) snoubenec si řekl, že když si neumím mobil pohlídat, tak mi stačí starý. Ale já jsem ráda za tu předpotopní cihličku, protože takový mobily se zřejmě nekradou.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


If you look in the mirror and don't like what you see
You can find out firsthand what it's like to be me.
So gather´round piggies and kiss this goodbye,
I'd encourage your smiles, I´ll expect you won´t cry!