Nevedu bleskovky, sonb, řetězáky ani jiné bejkárny a už vůbec nemám KlÁsNý bLoGíSeK! Majlí, HSM a jiné zrůdky pohřbívám zaživa, jejich obdivovatele požírám při plném vědomí, prášek z jejich rozdrcených kostí používám jako make up a jejich popel šňupu místo kokainu. Budiž navěky zatracen ten, kdo reklamu zde narvati hodláš!
DesignReklamyVzkazy AutoroviNávštěvní KnihaKolegovéWebyKontakt


Vlk samotář a jeho (ne)umělecké sklony

11. srpna 2009 v 21:41 | Venom |  Havraní Skřeky
Ahoj venušky (taky už vymysli něco nového krávo). Nač chodit okolo horké kaše. Nemám se úchvatně, nejsem frý, a kůl jako jistí idioti v HSM. Nějak se kolem mně seběhlo několik věcí ani nevim jak. To ovšem neznamená že se vy.. kašlu na vás. Ne, (ne)bojte, neochudím vás o další depresivní canc. Už je to tak. Venom si hraje na milovníka umění. Ahah ahahahah...

Pro debily - to byl pokus o bolestný smích.

V prvé řadě jsem obohatila galerii. Sprostě jsem okopírovala obrázky někoho jiného a naházela je složky - my favorite artists... Jistě že pod jejich jménem a dokonce odkazem, kde najdete mnohem více zdařilých dílek. Tohle je takovej můj top výběr, zkrátka co mě nejvíc zaujalo. Jestli vám přijde, že jsou to všechno amatéři a neznámá jména pak je mi to fuk. Pokud nabydete dojmu, že se Venom líbí kýče, tak je mi to tuplem šumafuk. Vím že poslouchám blbou hudbu, kterou kritika nepochválí ani kdyby měl bejt konec světa, určitě slintám i nad špatnými obrázky.

I když Victoria Francés je jistě uznávána i naprostými kulturními ignoranty. Jejda... té musím složku teprve vytvořit. To zas bude porod vybrat svoje nejmilejší obrázky.

A teď vám povím něco o Venomovi... říkáte mu mužským rodem, tak tedy proč ne... Animus v jeho mysli nejspíš získává nadvládu. Bude to snad tím, že má mužský mozek, přestože matika je mu u prdele a má cit pro kreativitu a intuici? Ale proč tedy umí číst v mapách? Venom je paskvil. Neumí bavit, je nudný...

Furt ale lepší než když si Venom hraje na umělce. Umí trochu kreslit, ale jedině tehdy když chce, a hooodně moc se snaží. Což je málokdy. Přesto lidem rve svoje obrázky. No vlastně Hanka ho chtěla... má ráda dráčky. Venom též, a tak jim prokáže patřičnou úctu a nebude je hyzdit ve svých parodiích na kresbu.Venom umí trochu upravovat fotky v grafických programech. Respektive v jednom. Ale pssst. Trvalo mu rok než objevil alespoň základní funkce toho programu. Kdo najde co Venom provedl s fotkou Hradčan, nejenže bude borec, ale zároveň pochopí Venomův pohled na svět. Ne, není to hezké... nedoporučuji.

Venom umí na kytaru zabrnkat jednu neznámou lidovou písničku a ještě blbě. Akordy mu nejdou, protože má moc malé ruce a neumáčkne ani prdlajs. Je z toho smutnej a když vidí pana Iera, je mu do breku. Vyjma toho hraní chce také pierc do rtu ale je moc velkej posera na to nechat se probodnout jehlou. Nebo spíš neví jak by to vysvětlil svému komunisticky založenému tatíkovi. Venom je jinak spíše anarchista. Pro vaši představu.

Venom občas zpívá, ale stydí se i sám před sebou. Má blbej hlas, sice alt ale s nulovým rozsahem. Přesto má neodolatelné nutkání učit se texty zpaměti. Pak ovšem vidí a slyší pana Waye, má komplexy a je mu opět do breku. Stejně tak když vidí jeho kresby. Také obdivuje hlas pana Ylönena a též z něj má komplexy.

Venom je tedy jak vidíte milovník hudby, a protože ji opravdu Miluje, tak se do ní pochopitelně nesere. Má úctu.

Venom je mizerný básník. Občas pod silnými dojmy mívá nutkání napsat něco co se bude rýmovat ale zmůže se maximálně na verše typu: láska - páska, jenom - venom, popřípadě vytvoří cosi, co se nerýmuje vůbec a považuje to za vrchol svých dovedností. Naštěstí má kapku soudnosti a žádnou báseň nedokončil, natož aby ji publikoval. Šetří tím sobě ostudu a vám nervy.

Venom je docela dobrý vypraveč příběhů, který už uvěřil slovům pana učitele o svém talentu na slohové práce. Přestože všechny své školní pokusy o zajímavý článek na nezáživné téma komentuje slovy: větší píčovinu jsem snad nenapsal - věří, že je to něco, co mu jde lehce nadprůměrně.

Venom naivně věří že oplývá nadpřirozenými schopnostmi, ale jeho intuice je až strašidelná. Stejně jako Venom je velice ironická, neboť si jí povšimne až v momentě, kdy ji neposlechl, a je tedy kurva pozdě.

Venom je mistr v ironii, sarkasmu, černém humoru a především sebeironii a bývá nasraný, když mu někdo doporučuje aby se přestal ponižovat. Jinak je naprostý antitalent v utajování svých Frerard blogů. Dokonce je tak blbý, že se ukecne v jednom svém depresivním výlevu.

Venom je černoduhové stvoření. Mluví o sobě ve třetí osobě, tím častěji, čím je mu hůř. Je to pro něj jednodušší a tolik se nestydí. Necítí se pak tak neskutečně trapně. Proč o sobě někdy mluví v mužském rodě není doteď zcela jasné, ale asi to má co dělat s tím podceňováním sebe sama. Venom se tímto omlouvá všem opravdovejm chlapům.

Přestože má Venom mužský mozek tak nějaký vocasy opravdu nechápe, a kupodivu ani holky nepobírá. Chápe však lesby a gaye, nebo ženy s mužským mozkem, popřípadě muže s ženským mozkem. Jsou to velice vzácní lidé a rozumí si s nimi.

Venom neumí komunikovat s lidmi. Řekne páv, a ti druzí jako kdyby slyšeli pomeranč. Jeho jemné náznaky nejsou brány v potaz a pokud ano, tak pouze v blbém, ne-li zcela opačném významu. Venom je samotář z donucení, a stěžuje si na to, že je sám a že mu nikdo nerozumí. Na druhou stranu samotu vyhledává a všechny narušitele posílá do paďous. Působí dojmem blázna stiženého kreténismem. A to dokonce i tehdy když nechce.

Právě má období, kdy netouží příliš s nikým komunikovat, čistě proto aby nedošlo k dalším nedorozuměním. Proto je na icq non-stop invisible. V jednu chvíli div nebulí že mu nikdo nepíše, v druhou chvíli proklíná kamarády, kteří ho najednou děsně ''otravují''. Ale přitom to tak vůbec nemyslí!

Takže Venom doufá že se vás nijak nedotkl. Jenom je teď trochu zklamaný. Zklamaný životem, jednou osobou (a druhou, třetí, čtvrtou...) a především sám sebou. Chtěl vám jen nastínit, jak mu momentálně je.

A než odejde, musí konstatovat jednu věc... a sice...

... že větší píčovinu snad ještě nenapsal.
 

6 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Shagau-sama Shagau-sama | 12. srpna 2009 v 0:40 | Reagovat

Naprosto chápu tvoje pocity...

2 Shagua-sama Shagua-sama | 12. srpna 2009 v 0:42 | Reagovat

Jelikož já jsem kretén kterej zhatí i svoje jméno...mno....adši se mě nevšímat...já tu nebyla....nikdy....*proč se sem díváte když tu nikdo není že hide!*

3 Caly Caly | Web | 12. srpna 2009 v 8:54 | Reagovat

Ale no tak...eště ti z vesmírných úkazů zbývá třeba- hvězdná mlhovina, pásmo meteoritů, kometky, mléčná dráha...ufo?XD
No doufám že bude brzo léle a tenhle stav přejde. Na pana waye a ylönena radši moc nekoukej, třeba je to tím že už mutovali? a tvůj animus eště ne?:D no nic...já už potáhnu, měj se líp. papa

4 Ochechulka Ochechulka | 12. srpna 2009 v 11:49 | Reagovat

Ahojky Černá díro. Článek není žádná pí* ehm blbost. Máš podivné období, snad to brzy pomine. A jsi opravdový mistr v ironii, sarkasmu a černém humoru, to jen tak někdo nedokáže, máš můj obdiv. Pokud ráda zpíváš, zpívej ráda, nebo si klidně  pořiď dětskou kytaru, je menší. A slohotvorný talent máš skutečně nadprůměrný, to ty básně nemohou snad být ani taková katastrofa, jak si myslíš.

5 Mr. S Mr. S | E-mail | Web | 12. srpna 2009 v 14:59 | Reagovat

Jeden z nejlepších příspěvků pro mě osobně tady. Je sice smutný, ale také velmi hezky napsaný a vedoucí lidi k zamyšlení. Líbí se mi.

6 Eii Eii | 12. srpna 2009 v 15:07 | Reagovat

Proč dycky, když tvrdíš, že je to píčovina, mi to přijde jako skvělej článek..?xD Nya.. Náhodou.. Dost přesně Ti rozumím.. Mívala jsem podobný pocity..n_n Chce to jen naučit se křičet pořádně nahlas a tak dlouho svou mizernou maličkost otloukat o hlavu ostatním, až si všimnou.. "Hele, ono to existuje, a má to nějakej názor!" n_n

7 Cathy Cathy | Web | 12. srpna 2009 v 15:48 | Reagovat

Souhlasím s holkama (snad jsou to všechno holky) nademnou. Článek mi přijde naprosto dokonalej, i když takovej smutnej.
Ty jsi a vždycky budeš náš Venomek ať si lidí myslí, že si třeba mimozemšťan.
Kreslíš krásně, to není pochyb. Líbí se mi tvoje nápady na obrázky a jak sjou hezky zpracovaný.
Zpívat sem tě neslyšela, ale to vůbec nevadí, nepochybuju, že to taky nebude nejhorší:)
Venomek by chtěl(a) piercing? Chceš ho píchnout, nebude to bolet, zavřeš očka a přiletí včelička xD
A s těma básničkama sme na tom stejně, láska-páska. To hnusné slovo láska, když na očích lpí černá páska ne xD.
No nic, bude líp, musí, protože já se o to postarám a to tak, že ti stvořím spoustu spoustu a ještě větší spoustu avatarů a ty se budeš smát, že sem strašný poleno jo?
Měj se fajn♥

8 Euphoric-Endeavor Euphoric-Endeavor | Web | 12. srpna 2009 v 17:40 | Reagovat

tak tohle není žádná pí.. drahá Večernice.. ale moc smutný popis tvých pocitů.. a to se cení.. když v sobě máš tenhle smutek a úzkost, musí se to nějak ventilovat a článkem je to asi nejlepší.. snad nikomu, kdo chodí na tvůj blog, tvoje články nemůžou připadat nesmyslné.. umět se světu otevřít a sdělit mu svoje pocity je vzácnost.. ne každý tohle umí.. je to o hodně lepší, než to v sobě dusit a užírat se do mdlob..
*****
Venom neposlouchá blbou hudbu, nýbrž samotná kritika je blbá.. a taky, Venom nemusí všechny ty věci, které umí, ovládat zrovna geniálně, i pár melodií znát je umění.. a taky.. tenhle článek nebyla vůbec pí.. ale náhled do Venomina (pardon, tady ten intelektuál netuší, jak se to skloňuje) nitra.. ♥

9 Cad & Enemy Cad & Enemy | Web | 12. srpna 2009 v 20:49 | Reagovat

Oh, musím ale říct, že vkus máš skvělej... Na kritiky se můžeš vy... bodnout. Enemy naprosto chápe a Cad jen tiše kývá hlavou.
Zpívat jsem tě neslyšel, hrát na kytaru taky ne, ale kreslit umíš pěkně. Dalo by se říct, že poslední dobou máme stejné pocity a nápady. A kolegyně opět přikyvuje, že mám pravdu.
Jinak... Tvoje články mě baví a vždycky bavit budou, stejně, jako většinu lidí, kteří chodí na tvůj blog.
Zatím se loučím. A neboj, bude líp.

10 LejDy LejDy | Web | 13. srpna 2009 v 23:36 | Reagovat

ani som nevedela že i ty rada vic (alebo som vedela a zabudla [:tired:] )

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


If you look in the mirror and don't like what you see
You can find out firsthand what it's like to be me.
So gather´round piggies and kiss this goodbye,
I'd encourage your smiles, I´ll expect you won´t cry!