Nevedu bleskovky, sonb, řetězáky ani jiné bejkárny a už vůbec nemám KlÁsNý bLoGíSeK! Majlí, HSM a jiné zrůdky pohřbívám zaživa, jejich obdivovatele požírám při plném vědomí, prášek z jejich rozdrcených kostí používám jako make up a jejich popel šňupu místo kokainu. Budiž navěky zatracen ten, kdo reklamu zde narvati hodláš!
DesignReklamyVzkazy AutoroviNávštěvní KnihaKolegovéWebyKontakt


Venom už bude plakat asi napořád...

12. srpna 2009 v 20:02 | Venom |  Jak šel čas s blogem
Ach jéje... uranci, marsíci, pluťáčci... já už opravdu nevím co si mám počít. Že si někdo dělá srandu z nás, z Venoma, to je ještě ok. Ale že někdo musí prudit i do vás? Nepochopím to. Glitters někomu evidetně zatemnilo mozek. A já mám asi taky už temno... kecy, Venom má přece temno pořád. Ale prostě... tohle si musíte zase jednou přečíst. Já nevím co na to říct.


Ano, je tu růžovej blog, kterej se nebojí, jak říkal Angel... Ale ty reakce...

Předem chci upozornit, že nezastávám názor, že je homosexualita úchylka. Dále nazývat homosexuály teploušema mi připadá neopodstatněné, a přinejmenším hanlivé, ne-li přímo dětinské.

Uvědomte si, že úchylka je pokud šukáte stromy, zvířata, nebo děti. Tito se totiž nemůžou bránit, a děláte to čistě proti jejich vůli. Ano, je úchylné i vyhrabávat mrtvoly a na nich si dělat dobře. Homosexualita není nic úchylného! Je to prostě preference, přitažlivost, láska. Nic víc nic míň. Je to dáno už od narození, nemůžete za to, matka příroda občas dělá zvláštní věci. Nehodlám si odhadovat proč stvořila něco jako homosexualitu, ale děkuju jí za to. A homofóbní hovádka ať si klidně puknou. Každý jsme nějaký, nikdo není zcela obyčejný a průměr všech průměrů. Tedy ten správný a jediný normální.

Další otázka... Jestli je homosexualita nenormální? Jářku. Zastávám názor, že kdyby nebyla normální, tak nemá v živočišné říši ani své místo. Znamená snad, že je normální pouze to, co je většinové? Opravdu? Co je pak tedy normální? Bílá rasa? Je normální být pouze číňan, protože těch je nejvíc? Jsem úchyl protože jsem levák? Jsem úchylná protože jsem modrooká bruneta? Vysvětlete mi definici normality a budete možná zralí na Nobelovu cenu. Myslím, že co není proti přírodě, je vcelku normální, a nerušivé. Co vám přijde méně divné a škodlivé? Pár homosexuálů nebo jaderná elektrárna? Otázka do pranice.

Dále - nechci bejt nějaká temná senzace pro zpestření růžových blogísků. Nesnáším barbíny, didlinky, a podobné šílenosti. Nevím proč se mi dějí jisté věci... jestli je to opravdu trest Gerardův... já to věděla že mě Gee nemá rád!

Tak takhle se odvděčuješ oddaným fanouškům a pisatelům Frerardů?!

Popojedem na růžový blog - Jestli Uršulo jsou články opravdu tvoje, tak se zamysli nad některými výrazy které používáš. Mohly by snadno někoho urazit. Zkus přijít za nějakým gayem a říct mu - nazdar teplouši. Myslíš že ti nadšeně padne okolo krku? Těžko.

Úchylka - jak říkám, jedná se o výraz, který se hodí pro sexuální devianty. Ráda se podívám na hezké holky, dovoluješ si mi snad říct do očí že jsem úchyl?

Růžová - tohle je fakt téma samo o sobě. Pokud chceš Uršulo mít blog s vlastními úvahami, bez bleskovek a se svými nápady, tak s tím ovšem něco dělej. Je škoda abys ztroskotala na barbie designu, protože ten ti rozumně smýšlející lidi opravdu nepřiláká. Naproti tomu se dočkáš milionu pozvánek na sonb, bleskovčičky a řetězovčičky. Název didlinka-u mi ovšem nebezpečně připomíná jistou didlinku-d, která přílišnou kvalitou blogu opravdu neoplývá, i kdyby si nastavila design třeba na brčálově zelenou je to jen hezká tvářička (i když o tom by se též dalo spekulovat).

Venom si dal jakési předsevzetí, že se více nebude rozčilovat. Ne, nebude se zabývat jinými blogy než těmi co má rád. Nenechá se vyprovokovat. A vás prosí o to samé. Hlavně klid, nevšímat si toho. Ono to blogování didlinkám dlouho nevydrží a i kdyby ano, tak naše temné blogy mezi všemi barbínami a bleskovkami brzy upadnou v zapomění. A dojdou opět svého věčného pokoje.

K tomu nám pomáhej Gee...
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Deren Deren | E-mail | Web | 12. srpna 2009 v 20:42 | Reagovat

No...mám vyraženej dech...nevím z čeho, asi z toho, že vlastnice růžového blogu vyplodila "článek na úrovni" což se u takových případů moc nevidí. To Venome uznej :D
Tedka k tvému článku. Homosexualita není úchylka. Je to úplně normální jev v přírodě, mezi zvířaty. Ale viděli ste někdy, že by srnka vyhrabala mrtvýho krála a oprcala ho? To už je úchylka. A pedofilie jak bysmet. Vělký věkový rozdíl mezi partnery mi nevadí. Ale 30 až 50 let? Ještě že sedim. Homosexualita je podle mě pojistka, aby se žádný druh moc nepřemnožil, takže z tohohle hlediska je přímo nezbytná. A když se podíváme, jak je celá planeta přelidněná a všichni odmítaj homosexualitu, tak to mou domněnku i částeně potvrzuje.
A prostě není nad to, kdy se líbaj dva krásní chlapi nebo dvě krásný ženský :-P

2 Cad & Enemy Cad & Enemy | Web | 12. srpna 2009 v 21:09 | Reagovat

Ano, máš pravdu, nemá cenu se rozčilovat. Odklikl jsem tam už předtím, než jsi reagovala a musím říct, že jestli jí to nadzvedlo, tak mě to rovnou vystřelilo ke stropu.
Pravda, někdo si pořád myslí, že většinové je normální. A že čeho je míň, musí to hned znamenat něco špatnýho. Ale pokud to nepůsobí někomu zle, nějakou újmu, pak není třeba se tím zabývat. Taky se rád podívám na hezkou osobu stejného pohlaví, úchylně se necítím. Už bylo cosi takového řečeno, úchyl potřebuje nějakej objekt, aby akorát ukojil svoje choutky. Necítí k daný věci nic. Jak ty píšeš, homosexualita je láska, náklonnost. Tudíž nic špatnýho a nezaslouží si, aby byla odsuzována.
V jistých věcech souhlasím s Derenem, má o tom vyhrabávání mrtvol a dalších věcech pravdu. :-)
Měl jsem chuť napsat komentář k ní na blog, ale neodvážil jsem se. Moje reakce byla přibližně stejná, jako ta tvoje. Spoustu lidí odradí ten růžovej design, takže i kdyby měla sebekvalitnější články, lidi to nepřiláká. Vidí tam hned to hloupoučký dítě, který tam samozřejmě být nemusí.
Chtěl jsem sem zkopírovat i Cadyinu reakci, ale byla by stejná, takže tu máš můj (náš) názor, o který se nás stejně nikdo neprosil. xD Ale tak jo, článek se mi líbil, tak, jako vždy. :-)
Zatím se loučím. A přeju hodně trpělivosti a pevný nervy. Papa ♥♥

3 Eii Eii | 12. srpna 2009 v 21:26 | Reagovat

Mno Venie.. Omlouvám se jestli je to příliš osobní oslovení..xD Ale.. Já zastávám názor, že homosexualita je způsob, jakým se příroda brání proti přemnožení lidí.. Funguje to tak občas i v přírodě - ale tam nejde o homosexualitu, jen o homosexuální chování. Samice mají mladé a jsou nevrlé a nechtějí se znovu pářit.. Co zbývá samcům? Správně, jestli chtěj sex, musí si to zařídit sami. Myslím že takto to fuguje někde mezi lvy nebo jinými kočkovitými šelmami v africe, a nejen mezi nimi. Mě osobně homosexualita přijde jako nejméně úchylná výjimka ze všech opravdu úchylných úchylek, které jsi uvedla - pedofilie, zoofilie etc. Gay s gayem se domluví, ale nejsem si jistá, jestli i těm znásilňovanejm dětem je to vážně příjemný.. Co dodat. Souhlasím s tebou snad v každém slově..n_n Jsem ráda že jsem na Tvůj blog natrefila, vypadáš jako jeden z mála lidí v dnešní době, co nemá předsudky a umí používat tu věc co nosí v lebce..n_n

4 Blackie Blackie | Web | 13. srpna 2009 v 12:15 | Reagovat

Venomku, nešil. Gee jim to určitě všecko spočítá  :-D

5 storyteller storyteller | Web | 13. srpna 2009 v 15:53 | Reagovat

Ono, dvacet let od listopadu (což sice říkám i k mnoha jiným českým záležitostem) je opravdu málo. Možná je slečna ovlivněná názory svých rodičů, a proto píše, co píše.

6 Bels Revenge Bels Revenge | Web | 29. ledna 2010 v 16:30 | Reagovat

Venomku, ty by jsi měla udělat nějaký návod na hezký a čitelný blog ;-) Myslím, že by to jenom prospělo :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


If you look in the mirror and don't like what you see
You can find out firsthand what it's like to be me.
So gather´round piggies and kiss this goodbye,
I'd encourage your smiles, I´ll expect you won´t cry!