Nevedu bleskovky, sonb, řetězáky ani jiné bejkárny a už vůbec nemám KlÁsNý bLoGíSeK! Majlí, HSM a jiné zrůdky pohřbívám zaživa, jejich obdivovatele požírám při plném vědomí, prášek z jejich rozdrcených kostí používám jako make up a jejich popel šňupu místo kokainu. Budiž navěky zatracen ten, kdo reklamu zde narvati hodláš!
DesignReklamyVzkazy AutoroviNávštěvní KnihaKolegovéWebyKontakt


Venom je roztomilej a začíná mu měknout mozek...

27. srpna 2009 v 19:31 | Venom |  Deník
Ano zlatíčka. Jsem tu zase. Opět vás budu zásobovat svými kydy až k zalknutí. Když už chcete zemřít, proč si nezvolíte méně pomalý a bolestivý způsob umírání než otrávení k smrti nějakým Venomem? Jo, nejhorší je, když je blbec pilnej, což se povedlo i mně, a teď se bojím, jakou funkci pro mně vymyslí Krut. A navíc, nejhorší druhá věc po pilném blbci, je blbec který dostal funkci. Takže já.

Ale třeba si dělá srandu! Proboha, mám sotva čas na svůj blog, natož na stovku dalších... Nevím jestli mi chce dát za úkol kontrolovat je, zda nezpixelkovatěly, nebo něco mnohem horšího, každopádně jsem se neměla hrdě přiznávat ke svým jedovatým poznámkám na adresu Krutomluva. A už vůbec ne k tomu, že jsem vyvázla bez následků. Teď to mám!

Nezbývá mi než kurvit co se dá, aby už mě nikde nezaměstnávali. Tak! :-D

Kupříkladu si tak sedím v práci mezi tisíci stužek, mašliček a podobných pí... pitomostí. A tuhle mě byli zákazníci nepříjemní. Bolelo mě břicho a neměla jsem sebemenší náladu na plnění jejich pitomých požadavků. '' A nemůžete mi dát na ten zlatozelený papír modročervenou mašli?''

Dobře, to přeháním, ale někdy to není příliš vzdálené od reality.

Vzala jsem si svůj sešítek s kapitánem Sparrowem (ano, po kom mám asi jméno) a začala si čmárat a psát. První co se mi povedlo byla krasopisně vyvedená věta:

Byl jsem zde, Fantomas

Ta věta byla velmi inspirativní! Pak mě přímo znásilnila múza a já začala veršovat. Venom je mizerný básník a mějte to prosím neustále na paměti. Tato poezie nebyla myšlena vážně. Pouze pokud jste otravnej zákazník. Pak ano.

Papír, nůžky, černá stužka...
Přijdeš? Pak ti zláme vaz!
Není to jen aranžérka,
je to totiž Fantomas.

Posílena vědomím, že by se toto rčení skvěle vyjímalo jako cedule pověšená nad pultem jsem se dala do dílka druhého.

Kdo má kecy na mašličky?
Kdo má kecy na ceny?
Ten dostane do držtičky!
Bude těžce raněný!

Vidíte, že mám vůči zákazníkům vřelý a přátelský vztah. Zbytek dne jsem se bavila představou, jak hrůzu v očích nebohých lidí, vystřídají zabodnuté nůžky, či jak je oběsím na mašličce, kterou si sami vyberou, aby jim barevně ladila k oblečení. Možná to mám z toho, že jsem pod pultem vyhrabala pár čísel Epochy. Obě velice bohaté na články o mučení. Je to v každém čísle nebo pouze já přitahuju násilí?
Na druhou stranu se pod pultem schovával i Jirotkův Saturnin. Na to jsem si brousila drápy už dlouho. Čekala jsem tedy, že Saturnin bude provádět lepší kousky a častěji. Bohužel většinu stránek zabral popis jakési úžasné Barbory, která mi ničím úžasná nepřišla. Přesto jsem se občas zasmála a knížka nebyla vůbec špatná. I když film prý není nic moc. Nedivím se. Jisté sarkastické kecy se dají do filmu těžce aplikovat leda že by hlavní hrdina trpěl samomluvou. Což by bylo dost uhozené vzhledem k tomu, CO si v duchu říká.

Já si kupříkladu taky během vyučování myslívám - no joooo, pán učitel dělá chytrýho, a je blbej jak malovaný štafle. Ale kdybych to řekla nahlas, ztěží bych se dnes pyšnila tím že jsem - maturant.

Všímáte si jak jsou moje úvahy naprosto zcestné a rozházené? Bodejť by ne. Doteď jsem byla zvyklá na svou pověst prokletého satanisty. Nebo taky čarodějnice. Doposud jsem měla za to, že se na někoho bez problému zle zadívám a on ve strachu začne cosi blekotat a sklopí zrak. A pak s šíleným jekotem uteče. Jo. Tohle je Venomův vliv! Ovšem najednou tu máme problém opačný. Venom je ten, kdo se nevydrží lidem dívat do očí, a někomu dokonce prý připadá jak vrchol roztomilosti! Ne, Venom není žádnej drobeček, žádnej - majinká!

Kurvadrát... Má domýšlivost je zdeptána. Má drsná image pošlapána!

Mám pocit, že mě chce čím dál víc jedinců adoptovat, nedej Gerard krmit!

Nejsem zvířátko...

Pak se divte, že mi z toho měkne mozek a ty články vypadaj tak jak vypadaj...

A tady máte tu slíbenou fotku. Byla focena narychlo, v mizerným světle, a taky mizerným telefonem. Ale určitě vám dojde o co go... se to sem normálka bojím dávat! Aby mě zase někdo nevypátral. Ale tak slíbila jsem vám to. Třeba to dám časem zase pryč.

Ach jak mně se nechce zítra do práce...

Doufám že mě pani vedoucí nepřijde zase zkontrolovat. Když to udělala minule, řekla že se jen podívá kolem... mého pracoviště. Že viděla pod pultem můj ulitej sáček chipsů a coca-colu Zero, to by bylo v pohodě. Ale že vzala do ruky ten sešítek s morbidníma básničkama... to jsem myslela že mě trefí. Naštěstí ho neotevřela na inkriminované stránce, pouze na té, kde jsem si jak debil nacvakala pod sebou razítko naší firmy. Pětkrát. Jak debil. A střídavě vzhůru nohama. Asi si o mně pomyslela pěkný věci.

Venom se loučí, odchazí filtrovat a flirtovat. To zas bude celej divokej... páčko mláďata...
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 caly caly | Web | 27. srpna 2009 v 20:02 | Reagovat

Koukám, že sis našla vskutku veselou práci, která vůůůbec nepodněcuje morbidní představy.:-) jo a v epoše zajímavý články jsou, to zase jo...:-D

2 Euphoric-Endeavor Euphoric-Endeavor | Web | 2. září 2009 v 15:00 | Reagovat

teda.. myslela jsem si, že ta práce bude totálně ale absolutně antimorbidní.. :-D ale náš Venomek hledá inspiraci i v ubohých mašlích xDD super.. to mi někoho připomíná :-D přišlo mi děsně ftipný, jak se jednou u nás na praxi natáhla mistrová.. :-D ale udělala to schválně.. sledovala jsem jí.. ona si raději schválně narazí prdel, než aby řekla: "parchanti zas.. koukejte to tady vytřít, nebo si vytřete hubu o zem.." hém.. jáj.. praxe.. vůbec se mi tam nechce.. ale pořád slýchám.. "poslední dva dny a budeš mít pokooooj.." jojo.. to sem zvědavá xDD no nic.. tak já mizím.. a víš co, chtělo by to si hezky to mašličkové prostředí zmorbidnit.. :-D takový krve taky není nikdy dost.. :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


If you look in the mirror and don't like what you see
You can find out firsthand what it's like to be me.
So gather´round piggies and kiss this goodbye,
I'd encourage your smiles, I´ll expect you won´t cry!