Nevedu bleskovky, sonb, řetězáky ani jiné bejkárny a už vůbec nemám KlÁsNý bLoGíSeK! Majlí, HSM a jiné zrůdky pohřbívám zaživa, jejich obdivovatele požírám při plném vědomí, prášek z jejich rozdrcených kostí používám jako make up a jejich popel šňupu místo kokainu. Budiž navěky zatracen ten, kdo reklamu zde narvati hodláš!
DesignReklamyVzkazy AutoroviNávštěvní KnihaKolegovéWebyKontakt


Pak se v tom vyznej

16. srpna 2009 v 20:15 | Venom |  Deník
Inu tedy drahá sluníčka. Jistě se nikdo z vás nemohl dočkat dalšího výkecu. Slibuju že to nebude tak ubíjející jako posledně. Sice nic neumím, ale snažím se s tím něco podniknout. Zejména pracuju na svých pěti předsevzetích co se blogu týkají. Ono mám čas do roku 2010 ale známe ten blázinec před Vánocema. A jinak? Začínám mít pocit, jako bych přiletěla z Marsu.

Člověk si tak jde pro jogurt a místo toho si začne automaticky po paměti vařit kafe. Znáte to... no dobrá, vy asi nejste tak vypatlaní jako já, ale myslet si to můžu.

Za všechno můžou rodiče, kteří mi opět o hlavu omílají práci. Těžký život vystudovaného. Táta celej nadšenej, že mě chtěj vzít do jisté nejmenované trafiky kde děláte sedmnáct hodin denně, perete se se zlodějema, dohadujete s blbejma cizincema a jiné lahody.

,, Buď ráda že tě tam chtěj.''
,, No tak to pochopitelně nejsem.''
,, A proč? A dneska... a dnešní doba... a nemysli si že...''

A už to jelo. Okamžitě vypínám... Tyhle jeho básničky znám už nazpaměť. Když říkám, že chci dělat práci co mě bude alespoň trochu bavit, odsekne mi, že mám koukat na peníze. Ou, že by mě chtěl opravdu vyrazit z bytu? Mezi námi... v tom rozkošném obchůdku kam se mě otec snaží narvat vemou opravdu každého. Proč? Protože kdokoli má zdravej rozum tak odtamtud zdrhá! Práce je záhul, placená jen průměrně, člověk se ani pořádně nevyspí.

Tuhle otec zase držkoval na téma práce.
,, A co ty si jako myslíš že budeš dělat?''
,, Viděla jsem jeden krámek s čajema, tam by se mi líbilo...''
,, Čaje se prodaj čtyři za den!''

Za prvé, i kdyby se prodal jeden za den, tak mi to může bejt jedno. Já nejsem majitel té prodejny. A za druhé... člověk který se pět let učil o obchodu (zkurveným obchodu) chytá přinejmenším třes, když slyší něco takového... čtyři čaje za den! A ve specializovaném obchodě! Chtěla jsem oponovat ale to už mlel něco jinýho.

,, A proč jsi nám to jako neřekla?''
,, Co?''
,, No že máš práci?''
,, Protože ji ještě nemám, musím se tam jít představit.''
,, A to si myslíš že na tebe budou čekat?! Proč už jsi tam rovnou nešla?!! Proč...?!!!''
,, To je právě to proč jsem ti o tom neřekla.''

Ať udělám cokoli, ať si najdu práci jakoukoli, vždycky je to špatně. Otci se nezavděčím. Za prvé se musím obléct v mezích normálnosti až budu o to místo žádat, za druhé si to v klidu rozležím v hlavě. Nastoupila bych až v září přece...

Ale prdel s tátou je. Nejvíc mě dostalo jeho tvrzení, že samoobsluhy by se měly zrušit protože lidi kradou. A že jsou majitelé obchodních řetězců blbí. No hele. Nevím jak by kupříkladu takový Tesco na Andělu vystačilo s pultovým prodejem. To by se ty prodavačky asi trochu potento ne?!

Otec a tržní ekonomika k sobě nepatří. Nejhorší je, že ho nepřesvědčím ani já... člověk v oboru vzdělaný. Haha.

Další pecka je - Piškot. Kdosi se ptal kdo to je. No drahej kolega, co se mě snaží za každou cenu zaměstnat. Jinak také satanista. A metalista. Ale nepoznáte to na něm. Jinak by byly ty jeho tržby ještě nižší že jo.

Tuhle mi volá. Slyším jen jakejsi kravál (venkovská oslava babiččiných narozenin) a jeho nesrozumitelný mumlání. Pochytila jsem jen něco o sestřence. Radši nechci vědět co. Když jsem se o pár dní později ptala co to mělo znamenat, tak prej už neví, a nepamatuje se. Mě bylo hned jasný že je nalitej.

Pak si zase stěžoval, že na něj seru. Že si jdu ven a bez něj. Nevěděla jsem že se neumí vyvenčit sám. Tak to sorry. Ono je takovej problém asi kváknout nebo tak...

Zajistím mu tu funkci vedoucího a bude mít tunu jinejch starostí.

Ale dneska chytal zloděje, a dostal dávku pepřákem. Piškot... ne ten zloděj. Není to poprvé co to zkurvené individum vytáhlo na prodavače tuhle zbraň hromadného ničení. Chápete to? Pepřáky byly vynalezeny pro obranu normálních lidí, a oni je využívaj takovýhle zmetci... když si pomyslím že by mohl mít klidně nůž... ne ne! Nemohl... To by přece neriskoval. Sakra...

Já se snad o toho Piškota bojím...

Snědla jsem snad dnes něco špatnýho?

Cožeprosím!? Ne, nejsem žádnej drobeček!

Jo a zase se matlám s novým desem. Když kliknete na ten roztomilej odkaz nahoře - REKLAMY SEM, tak se vám objeví co pro vás chystám. Kdyžtak řekněte jestli někde něco nelícuje, popřípadě zda to nemám nechat tak jak to je teď. Spíš zase jen jemná změna, ale seru se s tím celý den. Tož sa majte... ciao urani.

Venom se jde popasovat s opravdu divnými pocity. Disenchanted...
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Cathy Cathy | Web | 16. srpna 2009 v 20:35 | Reagovat

Jemná změna? Trošku víc, ale líbí se mi to, taky se pokouším, ale za googla mi to nejde xD.
Ehm, chtějí aby se mělo dítě dobře a posílaj ho na 17 hodin makat? Tam nám teda nepudeš, my tě tam nepustíme..
Hezky do čajovny, co tatík, půjdeš až půjdeš a budeš spokojená ne? :o)
Piškot je pěknej kus vola, to zase jo, i když ten pepřák, no...
Tak nic, měj se fajn a zase někdy:-)

2 Eii Eii | 16. srpna 2009 v 20:51 | Reagovat

Panejo.. Z tvýho tatíka bych asi vykvetla jak amazonskej deštnej prales po bouřce..xD Co dodat.. Rodičovstvo..xDD Držim palce a přeju pevný nervy.. Jinak s tím kafem to znám.. Jen já si vařim čaje..xD

3 caly caly | Web | 16. srpna 2009 v 21:13 | Reagovat

s otcem se vůbec nerozčiluj, najdi si práci která tě hlavně bude bavit a bude trochu rozumná (plat, doba)... otcem se nenech ovlivňovat a nedeptej se představama ozbrojených zlodějů... (můžu tě ujistit že má kamarádka k tobě nakupovat ani krást nepude...:D) měj se papa

4 Cad & Enemy Cad & Enemy | Web | 17. srpna 2009 v 13:49 | Reagovat

Tatínek je koukám pěknej dáreček... Dělej to, co tě baví a na něj se vy.... No ty víš. Jsi už dospělá a on nemá právo ti do něčeho kecat. ;-)
Piškot dostal dávku pepřáku? Sakra, kam ten svět spěje... Že bych se o něj začal bát taky? :D Taková práce je adrenalinovej sport...
A ten design... Já jsem zvyklej na tenhle, ale ten novej je taky moc fajn.   Dělej, jak chceš. Určo se ti to povede. ;-)
Loučíme se, papa

5 Euphoric-Endeavor Euphoric-Endeavor | Web | 19. srpna 2009 v 21:40 | Reagovat

dess úžasnej.. a ten tvůj tatík.. och.. ty jeho představy o tvý budoucnosti bych mu narvala kamsi.. nedej se!! nejsi malej fakan, kterýho ještě může vychovávat.. šílený.. už jsi dospělá a on si může políbit šos.. a tvá budoucnost.. do té ti už nemá totálně co kecat.. fakt úúúžasný.. už bych mu něco řekla.. ale.. to by jistě nebylo nic slušnýho.. ;-) drž se.. :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


If you look in the mirror and don't like what you see
You can find out firsthand what it's like to be me.
So gather´round piggies and kiss this goodbye,
I'd encourage your smiles, I´ll expect you won´t cry!