Nevedu bleskovky, sonb, řetězáky ani jiné bejkárny a už vůbec nemám KlÁsNý bLoGíSeK! Majlí, HSM a jiné zrůdky pohřbívám zaživa, jejich obdivovatele požírám při plném vědomí, prášek z jejich rozdrcených kostí používám jako make up a jejich popel šňupu místo kokainu. Budiž navěky zatracen ten, kdo reklamu zde narvati hodláš!
DesignReklamyVzkazy AutoroviNávštěvní KnihaKolegovéWebyKontakt


Ou kur... sakra

22. srpna 2009 v 10:45 | Venom |  Deník
Ahojka... letadýlka? Musím se vám opět pochlubit s tím, že stále dýchám, a pořád vás budu otravovat svou jedovatou existencí. Těšila jsem se na třídenní volno, ale v neděli jdu makat zase do toho help-school prostředí na Hlavním nádraží. A víte co mě hřeje na srdci? Piškot bude dělat s mojí máti, a já budu pěkně sama zalezlá v tom mini obchůdku kde se nic neděje. Je mi ho skoro líto.

Ne, netrpím přehnaným soucitem, ale když někdo maká v tak drastickejch podmínkách sedm dní v kuse, spí zhruba pět šest hodin... a teď tohle... Máti není zrovna ideální kolega... Jáj, Piškot mě nebude mít rád :-D

Prej že to dělá pro mně, a kdyby chtěl, tak se na to vysere, ale nechce. Spíš bych řekla, že příkaz je prostě příkaz a nazdar.

Včerejší návštěvu mýho strýce jsem přežila naprosto skvělým způsobem! Flákala jsem se venku, a když jsem přišla domů, byl už dávno v tahu. Ani památky po jeho přítomnosti. Žádný takový bejt několik hodin zavřená v pokoji a snažit se pomocí sluchátek přeřvat kravál z obejváku, linoucí se z výkonných bedýnek.

Otec měl jeden z dalších svých záchvatů. Nikolive, nemá zdravotní problémy, i když o nenarušenosti jeho psychiky by se dalo spekulovat.
,, Tak si něco kup na sebe, ať si užiješ ty peníze co sis vydělala.''
,, Hm.''
,, Ty bys na léto potřebovala nějakou sukni.'' Nutno podotknout, že tu jsem na sobě zrovna měla.
,, Takhle je dobrá, ale je černá! A to triko taky... a jak seš bledá tak to ještě víc v tomhle vynikne...'' Začala jsem vrčet. To je snad kurva účel vypadat jako mrtvola!
,, Jo, a v bílý bych vypadala ještě daleko vyblitějc!''
,, Já nemyslím bílou, ale nějakej vzorek... třeba něco květovanýho!''
,, Kvě... květovanýho?!!!'' zhrozím se.
,, No a proč ne? Dyť je to hezký... nebo aspoň něco vzorovanýho!''
,, Jedinej vzor co snesu jsou proužky!'' vyprsknu a urychleně zmizím, než se rozhodne, že mi něco koupí sám.

No není nad to když se celá obleču do jakýchsi ''emo'' pruhů. Kdysi se mě spolužáci ptali, jestli jsem nezdrhla z vězení. Háháhá! Vtipálci. Až bych měla na sobě cosi květovaného, zeptali by se, zda jsem nezdrhla ze cvokárny.

I když tam by se mi určitě líbilo!

A co se týče toho autorského klubu... kdosi mu tu předvídá pád. Nějaká vědma, nemůžu si vzpomenout na jméno :-D Popravdě, až tam těch autorskejch blogů bude tisíc, asi to kapku zkolabuje. To jo. Ale pokud onen dramatický konec opravdu nastane, to by nebyl Venom, aby u toho nebyl, nebo se na něm přímo nepodílel že ano. Beztak mě nevezmou. Jestli si přečtou jak se o klubu vyjadřuji v posledních článcích tak určitě ne. Checht... Vivat armagedon!

A co dále? Přemýšlím, že ten design naprosto změním a překopu. Pořád nejsem spokojená. Sice jsem se s tím srdcem skládala a patlala celej den ale pořád mám komplexy, když se dívám na dílka rozených, nebo vyučených grafiků. Když jsem konečně přišla na to, jak je možné že se někomu Menu vybarvuje do ztracena, nebo proč ta zkurvená kytka přesahuje přes záhlaví, jaksi to pro mě ztratilo své kouzlo... Ale abych se o to pokusila? To ne... potřebuju nápad... Jenže ten zase dlouho nedostanu... kde jsou ty časy kdy jsem měla rok stejnej design... ale ten byl dokonalej. Teda jako pro mně jo. Venom už zase mele sračky, všímáte si?

A anketa! Do menu jde vložit anketa... od onoho klasického - Jak se ti líbí blog? - jsme upustili okamžitě. Chtěli jsme tam dát anketu - Jak se orientujete? - ale Derenka mě předběhla. No i když měla bych to uspořádaný zase jinak... sama ještě nevím jak... Nemám tam dát ještě pansexualitu? Kurva ani já už nevim co jsem! Pak mám vymejšlet anketu! A asexuál může bejt zase homo, bi, i hetero. A nebo nemusí být orientovaný vůbec na nic! Nebo jen na jednoho člověka že jo... kurva tak já už se v tom nevyznám... a co třeba ubozí nekrofilové a zoofilové? Možná by se tam hodila naprosto zcestná anketa kterou pochopí pouze Chemicky zasvěcení lidičkové. A sice:
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Anketa

Lidi si myslí že jste.....?

Gay
Hetero
Mimozemšťan

Komentáře

1 Eii Eii | 22. srpna 2009 v 12:35 | Reagovat

Ať žijem my divní..xD Život je děsná psychedelie.. Mhu..xD Teda občas ze zážitků s tvými rodiči fakt nemůžu..xD Květovaný..xDD

2 caly caly | 23. srpna 2009 v 9:55 | Reagovat

květovaný?! no hele ale třeba hvězdy a kostičky taky nejsou k zahození...

3 Cathy Cathy | Web | 23. srpna 2009 v 11:48 | Reagovat

Tve květovaný, to by mě zabilo xD. Chudák Piškot...nebo ne xD
Delší ti to nenapíšu, musím se smát nad květovaným vzorem na triku xD

4 Lúmenn Lúmenn | Web | 23. srpna 2009 v 22:38 | Reagovat

KVĚTOVANÝHO??? Muhahááá:D tak to je asi vtiup dne, což?:D

5 Deren Deren | E-mail | Web | 24. srpna 2009 v 23:07 | Reagovat

To mě táta (nutno podotknout že je řidičem busu ČSAD) jednou přines tašku s oblečením...parodií na oblečení: tmavozeleně-žlutě proužkovaná mikina Horsefeathers, světle modrý tričko, červená mikina DC...jak sem úlevou skoro omdlel když řekl, že si to jen někdo zapomněl v buse.
A k tvé anketě, mou homosexuální podstatu si v okolí všimla jen jedna holka, jinak si lidi mysleli...vezmem to historicky achronoligicky již od základky: hoper, motorkář, žid, satanista a současně i emo, punker, prostě něco divnýho, nácek, sebevrah, depresivní cvok a momentálně sem opět něco neidentifikovatelnýho.

6 Amia Amia | Web | 30. června 2010 v 13:21 | Reagovat

Kytičky né, chtělo by to růžovoučké tílečko se srdíčky!
XD

Echm echm, a jak to teda udělat aby ta zkurvená kytka přesahovala přes záhlaví? Prozraď, prosím...
;D
Jsem přirozeně líný člověk, kdo by se s tím hledal? :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


If you look in the mirror and don't like what you see
You can find out firsthand what it's like to be me.
So gather´round piggies and kiss this goodbye,
I'd encourage your smiles, I´ll expect you won´t cry!