Nevedu bleskovky, sonb, řetězáky ani jiné bejkárny a už vůbec nemám KlÁsNý bLoGíSeK! Majlí, HSM a jiné zrůdky pohřbívám zaživa, jejich obdivovatele požírám při plném vědomí, prášek z jejich rozdrcených kostí používám jako make up a jejich popel šňupu místo kokainu. Budiž navěky zatracen ten, kdo reklamu zde narvati hodláš!
DesignReklamyVzkazy AutoroviNávštěvní KnihaKolegovéWebyKontakt


Oh my Fucking Wishes!

26. srpna 2009 v 11:52 | Venom |  Deník
Heeeeeeellllll...oooo... Totiž Hell.o... Venom se vrátil... na chvilku. Zatímco jsem tu nebyla, stalo se dost věcí... na některé nemám ani čas pořádně reagovat, tak se vyjádřím snad k těm nejpodstatnějším. Pochopitelně nebudou chybět kecy typu: Můj milý deníčku - a taky další nezajímavý zbytečnosti, bez kterejch by si každý z vás svůj blogařskej život dovedl snadno představit.

Než začnete číst, povšimněte si, že moje nálada se z Livin' in the World Without You, přehoupla do Invincible... příjemný poslech... a teď už k věci.

Začneme tím nejdůležitějším, tím co mě okamžitě praštilo do očí, dokonce dřív než jsem na to přišla.

Já vím je to zmatený... Zjistila jsem to díky Safi...

Enemku, vím že poslední dobou toho na tebe bylo fakt dost. Nikdo by ten tlak nemohl unést věčně. Možná se konečně pár lidí zamyslí, a přestanou ti působit starosti. Doufám, že právě teď aspoň trochu spokojeně odpočíváš a dáváš si do pořádku svoje pocuchaný nervy. Možná by se mi něco podobného hodilo taky, ale ne, tohle říkat a rozvádět nebudu. Ještě budu znít jako nevděčnej harant. Zkrátka ti chci popřát brzký uzdravení, a po návratu domů hezké uvítání. A taky to, aby se tvůj život ubíral poklidnějším směrem. Ty jsi moc silná osoba, ať chceš nebo ne, i když si asi pořád budeš tvrdit svoje. Málokdo by to na tvém místě zvládal tak dobře jako ty. Ano, narážím na ono pověstné čuchání k fialkám zespodu. Jsi vzácnej človíček, kterej i když to sám nemá jednoduchý, nezapomíná na ostatní a snaží se držet je nad vodou. Takže se nám v pořádku vrať.
Jak jistě každý poznal, autorkou není nikdo jiný než dokonalá Victoria Francés. Kdo nepoznal, ať okamžitě prohlédne její galerii! K obrázku mám velmi osobní vztah, neboť to bylo moje první záhlaví na mém prvním blogu :) už zde se rýsoval havránkovský charakter.

A teď něco pro ty, co se zajímají o moje kecy na téma - práce. Víte, sedím si tak dvanáct hodin v jistém nejmenovaném obchodním centru, a z dáli, či zblízka, k mé osobě téměř non stop doléhá řev usoplených harantů. Lepší antikoncepce být nemůže! Pozoruju pár hysterickejch smráďat, co se snažej vydupat si svoji dávku sladkostí, a jímají mě mrákoty. Obávám se, že moje dětsko by bylo sarkastické ještě v plenkách. Maminka by kupříkladu zakopla a upadla, a děťátko by se smálo a nadšeně tleskalo ručkama... Ano, Venom má živé vize. A víte proč nebude mít žádné děti?

Venom může být totiž jen jeden! Druhá osoba podobného a zlého ražení by mohla způsobit armagedon.

Kdosi říkal že příliš často mluvím o založení rodiny a o svatbách. Ovšem v jaké souvislosti že ano? Kdyby se moje úvahy pročetl kdosi bláznivě zamilovaný, ženoucí se do násilného okroužkování a ochomoutování, možná by mu ty jeho romantic představy vyprchaly urychleně z hlavy. Ano... Venom chce šířit mezi své bližní dobro! I za cenu sundávání růžových brýlí.

Dál bych mohla nadávat a prskat jedovaté řeči na spoustu jinejch věcí... kupříkladu na týpka v kloboučku, se řvavě růžovýma tkaničkama, ale tím vás raději nebudu unavovat. Horší je, že se večer kolem mýho bydliště potulujou zhulení černoši (hned vedle baráku je takovej hodně černej a prohulenej podnik) a jeden z nich mě otravoval, chytal za ruku a rval mi svoje číslo. Dala jsem mu neocenitelnou radu, kterou by si měl každý kdo se mnou komunikuje schovat do pozlaceného rámečku.

NECH MNĚ BEJT!!!!!!!!

Kupodivu se nerval za mnou do baráku... super... ne že bych se ho bála. Od té doby co nosím nůž v rukávu jsem podstatně klidnější, a dá se říct, že se ničeho nebojím. Hahah... musím se smát představě nějakýho nabouchanýho tvaroha, kterej si myslí, jak snadno se nechám zmlátit. Já vám říkám, zkusí na mě některá z těch pochybnejch existencí co potkávám sáhnout a roztomile si zakrvácí. Nemám na to nervy už kurva drát! A vůbec nejsem paranoidní a netrpím stihomamem! A vůbec si nejsem jistá, že bych se opravdu uměla prát.

Toto setkání se odehrálo v neděli, kdy jsem se vracela z práce, poněkud bojovně naladěná. A víte proč? Ono si tak v trafice obsluhujete, a najednou máte nával lidí. Kdosi se sklání u žvýkaček a vy sledujete, jak si to ten někdo vesele rve za mikinu. A tak jsem jen kývla na mamku a našeho kolegu Honzu, kteří si dávali ve skladu pauzu a cigáro (oba jsou velice dobří bojovníci za práva trafikantů) a nestačila jsem se divit. Mamka vylezla, koukla na toho týpka posedlýho žvejkačkama, a okamžitě poznala starého známého. Následovala spousta vřelých slov, dokonce pár přátelských gest, v podobě pevného objetí a roztomilého dovádění.
,, Ty čůráku zatracenej!!!!!''

A to se vyřítil ze skladu i Honza, který chodí zásadně vybaven nožem a teleskopickou tyčí. Jenže teď je jako na potvoru neměl. Ano, byl to ten zlodějíček, kterýho hledáme už dlouho. Dokonce i tentokráte vlastnil pepřák, ovšem ten mu Honza srazil. Sledovala jsem od pultu tu tahanici, a litovala, že se nemůžu přidat, protože jsem měla v krámě lidi. Ti se taky dobře bavili při té rozkošné podívané. Nakonec se mým kolegům podařilo toho hajzla zpacifikovat, a drželi ho na zemi.
,, Pohni se zmetku a máš zlomenej vaz!''

Sladké... Ano... dojemné shledání tří lidí, kteří se hledali tak dlouho až se našli. Akorát jsem zavolala policii, a vyfotila tuto památnou chvilku. Stejně tak si příležitost krásné fotečky nenechalo ujít pár turistů. Možná vám sem tu fotku taky hodím. Potřebuju ji jen trochu vyladit a doostřit.

Jak vidíte, měla jsem neskutečný štěstí. Už jen proto, že mi Piškot uvolnil svoji trafiku, kde je lautr nic co dělat, a sám šel do tý větší, kde se chudák ani na chvíli nezastavil. Hodnej. Dokonce jsem to měla i s tímto rozkošným divadýlkem. Jediné co mi vadí, že jistý mladý kolegáček, jehož jméno neznám o nic víc, než jeho životopis, říká mojí mamce - tchýně. Opravdu nevím co tím má na mysli. Já přece nemám ani bratra, ani sestru.

Mojí prácí bylo spočítat kolik žvejkaček ten zmetek ukradl a vyčíslit škodu. Dnes pouze za 570 kč. Už měl lepší skóre. Nejvíc mě však bavily hlášky policistů.
,, Paní, ta vaše dcera z toho byla dobře vyplašená...''
,, Ta? To ji neznáte!'' a musím uznat že mamka měla pravdu. Měla jsem z toho druhý Vánoce. Pan zlodějíček si myslel, že ho neznám, a že jsem sama a najednou takových kamarádů ho přišlo uvítat že? :-D

Dokonce se na mně přišel podívat Piškot, starostlivej, jestli mi ten zloděj něco neudělal. Jak asi, ani kopnout jsem si nemohla. Fňuk... Když můj drahej kolega zhodnotil, že kypím zdravím a psychickou pohodou, postavil z těch málem ukradenejch žvejkaček alespoň pyramidu.

No, vidíte že se opravdu nenudím, a s trochou nadsázky by se dal můj život označit do jisté míry jako dobrodružný.
A proč píšu v názvu článku cosi o přáních? První neskromné se mi splnilo. Dostala jsem se do autorského klubu, takže teď mám jistotu, že pokud opravdu zanikne, budu se na tom hrdě podílet (pokud se mi ho nepodaří ovládnout že ano:-P), druhé přání - dostala jsem práci kterou jsem chtěla (i když je to vzhledem k platu jen dočasné řešení, za účelem získání praxe) a konečně třetí přání, to nejvíc neskromné... ještě nepovím. Chci si nějakou dobu počkat, abych ho náhodou nezakřikla. Je to ironie osudu. Když se člověk opravdu snaží, dostane leda tak prd, a najednou, čistě dílem náhody se všechno otočí, až začnete pochybovat, že vás za vaši snahu odměnil sám osud.

Co když na tom něco je?
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Eii Eii | 26. srpna 2009 v 13:31 | Reagovat

Mno panejo, to je fakt dobrodružný..xD Stejně mám na těch článkách nejradši Tvou ironii a sarkasmus.. Jelikož tím taky v životě nešetřím, je mi tohle vyjadřování hodně blízký..xD

2 Blackie Blackie | Web | 26. srpna 2009 v 15:12 | Reagovat

Proboha, ale kdyby tě takhle v noci potkal známý a poplácal tě po rameni, nebo ze srandy vybafnul..to bys mu ten nůž vrazila do krku ! Ty si tak nebezpečný tvor...xD

3 Ochechulka Ochechulka | 26. srpna 2009 v 15:36 | Reagovat

Tak ať se ti ta přání plnějí jedno za druhým. Nechci ti kazit radost, ale že se dostaneš do autorského klubu, byla jasná věc.
Ještěže nebydlím v Praze, takhle mám jistotu, že když zakopnu a spadnu na nějakou osobu, že se nenapíchnu na nůž v jejím rukávu.

Ta rvačka, to musela být zábavička, chci fotku, prosím.

Měj se a pozdravuj manžela.

4 caly caly | Web | 26. srpna 2009 v 18:57 | Reagovat

Gratuluju k přijetí do klubu!:-) co se týče práce, veselé zážitky to máš...jen co je pravda.:-) doufam že sem brzo hodíš tu fotenku:-P

5 caly caly | Web | 26. srpna 2009 v 18:59 | Reagovat

Opět dodatek mimo téma... a jestlipak když si viděla ty dva filmy (death note, death note-last name), tak viděla si i L:change the world?:-) jenom spešl o L...?:-D muhehe

6 caly caly | Web | 26. srpna 2009 v 20:14 | Reagovat

Tak na ty se určitě podívej.:-) Jako zase tam bylo na konci řečeno akorát ten kdo použil zápisník nepude ani do nebe nebo do pekla...že bude mít nicotu nebo co. jinak nevim...:-o

7 Cathy Cathy | Web | 27. srpna 2009 v 11:16 | Reagovat

Máj gát, všeci píšou o Enemkovi a mně už z toho hrabe xD. Ale jo, stýská se nám všem a já mu ze srdce přeju, aby už konečně měl od všeho klid a měl pěknej život:-).
Ovšem v práci to máš dost dobrodružný ty jo, lupič žvejkaček xDDD.
A ten policajt je taky vtipálek, to zas jooo xD.
No jako pěkné, pěkné:o).
Tak se měj fajn a zase se ozvi:)

8 Euphoric-Endeavor Euphoric-Endeavor | Web | 30. srpna 2009 v 0:45 | Reagovat

Enemek náš to určitě zvládne.. musí.. je moc silnej.. pořád na něj myslím a snažím se jej nějak myšlenkama podržet.. moc tu chybí.. zaslouží si spokojenější život.. on je jeden z mála, kteří si to skutečně zaslouží.. :-)
*****
uff.. co se týče výbavy na ven.. jo.. taky mám loztomilou kudlu v kabelce a slznej plyn.. muheh.. nu což.. nejsem paranoidní.. vůbeeeec :D
*****
uff.. zlodějíčci jsou ftipný.. tak dlouho budou pokoušet až spadne klec.. och jaká to demence xDD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


If you look in the mirror and don't like what you see
You can find out firsthand what it's like to be me.
So gather´round piggies and kiss this goodbye,
I'd encourage your smiles, I´ll expect you won´t cry!