Nevedu bleskovky, sonb, řetězáky ani jiné bejkárny a už vůbec nemám KlÁsNý bLoGíSeK! Majlí, HSM a jiné zrůdky pohřbívám zaživa, jejich obdivovatele požírám při plném vědomí, prášek z jejich rozdrcených kostí používám jako make up a jejich popel šňupu místo kokainu. Budiž navěky zatracen ten, kdo reklamu zde narvati hodláš!
DesignReklamyVzkazy AutoroviNávštěvní KnihaKolegovéWebyKontakt


Oh Dead... už zase...

21. srpna 2009 v 12:29 | Venom |  Deník
Viselo to na blogu, dělalo to tik tak... a když to spadlo, rozbily se hodiny... co je to? Ano... místo svejch krásnejch temnejch hodin tu mám nějakou šerednou reklamu. To snad nemyslej vážně. Zaregistrovat se a platit za to, že si dám na blog hodiny? Ne, mně není přána žádná radost! Ale aspoň se mi povedlo vpravit do menu tu písničku. Mini úspěch taky úspěch.

Takže to vezmeme všechno popořadě. Na blogu Cady a Enemyho jsem objevila odkaz na ten film... jak jinak než na Death Note. Ano, Venom se podíval. Venom vůbec neměl staženej krk když L umíral. Venom vůbec neřval když sledoval jistej pohřeb. Vůbec nebrečel když hodnotil hrob L. Takovej prostej, ale krásnej... Ne, Venom si vůbec nepřál, aby si v Death Note střihl vlastní úlohu, kdy Lighta vlastnoručně usmrtí. Velmi pomalu a brutálně. Já tu svini nesnesu... jen ho vidím, je mi blbě. Už ani to yaoi člověk nenajde aniž by nenarazil na... neee, vůbec nevím co je yaoi... Krucinálfagot, zase ten chlápek v mojí hlavě... Anime drž už hubu!

Po umlčení jisté úchylné osoby v mé zkažené mysli můžeme pokračovat.

Kdosi... (ano Petí, vím že jsi to byla ty :-D) se ptal co je autorský klub. Pro zájemce uvádím tedy odkaz hier - http://klub.blog.cz/

Je to sranda. Hlásí se tam vesměs lidi, kteří kopírují ostošest, provozují pixelky, dvacet youtube článků do týdne a ještě se cítí uraženi, když nejsou přijati. Do takových rýpu. Jak jinak. Chci vás tímto přáteláčci upozornit, že všichni máte dobré vyhlídky na přijetí. Neznám ani jednoho z vás kdo by byl kopírákem a každý máte na blogu věci, které píšete sami. Někteří jste dokonce básníci... vyjímali byste se tam skvěle. Zpočátku se mi tam moc nechtělo, to víte, utajení je utajení, ale když jsem viděla, jaká paka jsou přijímána (nemyslím tím všechny, jen těch pár na které jsem měla štěstí narazit) tak mě napadlo, že za pokus nic nedám. Když nic jiného, jakž takž ovládám pravopis.

Myslím, že mě tam nebudou mít rádi, protože do každýho jen prudím. A stejně tak budu prudit do správce autorského blogu Krutomluva. Jak jinak. On si musel vzít dovolenou těsně před tím, než přišla řada na mně! Je to zákon schválnosti? Nebo se mu tak moc nechce říct že mě nebere, protože se bojí možných následků jako je likvidace všeho s koncovkou blog.cz?

Vyhrabáno z prastárého archivu mých stavebních plánů. Až budu stavět své obydlí, bude vypadat nějak takto. Autor bohužel neznámý, přes tineye.com nenalezen. Kdo ho zná?

Víte, kdyby mi dobré mravy nebránily v použití tak silného slova, řekla bych, že mě tento fakt sere... Chci totiž dodělat ty rozcestníky a přidat vám sem písničku. Ovšem to nejsou články vhodné pro autorský klub, a kdyby to Krut viděl hned na první stránce pěkně pod sebou, myslím si že by ho jeblo. Na mne přijde řada prej po neděli, ale to budu kde? V práci! Takže se to dozvím bůhví kdy!

Muhahahah! A teď mám jisté že mě nevezmou xD ale aspoň nedělám scény jako jiní.

Další věc: omlouvám se za tu příšernost... tu rituální vraždu. Ale všichni víte, že jsem osoba psychicky narušená, a tak... prostě pardon... s odstupem času se to zdá i maniakovi jako jsem já, přinejmenším úchylné...

A popojedem na práci... Mám za sebou úspěšně první dva dny. Vesměs tam není co dělat, za celej Gerardův den přijde asi tak jen deset lidí, a tak si Venomek může v klidu číst. Pod pultem našel Saturnina, a oslovilo ho to víc, než ten atlas koček... Mám ho skoro dočteného.

Jezdím dost daleko od centra, ale mám aspoň jistotu, že se na mne nepřijede tatík podívat. Tuhle to udělal v tej trafice a já myslela že mě jebne. Vzpomněla jsem si na den, kdy jsem místo práce chlastala s Piškotem. Ahahahah... To by se otec divil, kdybych najednou v práci nebyla.

Na nové zaměstnání si zatím nestěžuji. Vedoucí jsem okouzlila normálními až diskantskými hadry, bílými nehty, a faktem, že jak je vidět, tak už jsem někdy někde cosi balila.

Příště půjdu do práce v černejch, orvanejch hadrech, s černejma nehtama, černejma očima a balit budu jen co se mi bude chtít. Ptáte se jak používám ty zuby? Jednoduše... když potřebuju utáhnout mašli. Ale to se vždycky schovám pod pult... Velmi nenápadně... Já nevím co s tím maj za problém... Jako kdybych tu mašli poslintala nebo co!

Pro dnešek asi končím... víte, dnes má přijít na návštěvu tátův bratr. Návštěva to bude asi šestihodinová jak to tak tipuju. To je takový standard. Na to nemám nervy. Možná mě mělo varovat to, že v obýváku je až podezřele uklizeno! Ale ne, já to tušila z jiného důvodu.

Asi před týdnem jsem seděla doma, a stal se zázrak. Zazvonil tátův telefon. Táta ho má asi jen na to, aby na něj sedal prach, mastnota, zbytky obědů a následně mi ho nutil v okamžiku, kdy mám za něj poslat sms... Není divu, že se této parodie na mobil dotýkám poněkud štítivě. Taky mě ani ve snu nenapadlo ten telefon zvednout... už vůbec ne když jsem viděla jak na displayi svítí jméno: Brácha. Bylo mi jasné, že volá proto, aby se nám na několik hodin nasral do bytu. A tak jsem jen pokrčila rameny, zalezla do své kobky a dál vesele datlovala na počítači. Jen si volej strejčku, jen si volej!

Nevím kam půjdu a co budu dělat. Asi... asi se podívat do práce za mámou a za Piškotem. A vida! Knihovna... taky není špatný nápad. Musím mít přece v práci co ke čtení. Ke štěstí mi tam chybí už jen připojení na internet.

Venom se jde zkultivovat, aby mohl po obědě rychle vypadnout a nepotkal strýčka. A přemýšlí, proč na několik hodin raději nevypadne jeho otec za bratrem. Byl by svatej pokoj.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Cathy Cathy | Web | 21. srpna 2009 v 13:14 | Reagovat

Hele já si říkala, co to tam v tom menu máš za reklamu, chudáčci hodiny:(.
V práci se ti líbí? To je dobře, nohy nahoru a bude líp taky je to dobrý xD
Jako, mně se ta rituální vražda líbila, koupím si medvídky a spáchám na ně krvavž atentát xD..inspiruješ mě..
Strýčku, strýčku vystřel...nemám ráda svýho strejdu xD. Však jenom dobře, běž omrknout toho tvýho slavnýho Piškota a maminku, ti budou rádi:D
Zatím se jakože měj, do toho klubu tě beztak vezmou, to by jinak dostali sekec mazec:o). Měj se pa♥

2 Deren Deren | E-mail | Web | 21. srpna 2009 v 18:52 | Reagovat

Autorský klub? Och, Venome, to je tak trochu...pod mou úroven :P (Nic ve zlém). I když to má na starosti Krutas, tak stejně, každej projekt adminů je jedno velký pixelkový fiasko :D
A kurna, ti závidim práci! :D
A strejčkové? Taky známe, ti moji vždycky přijedou a hned se ptaj, kdy že se de do té hospody, sice nesomrujou doma, ale když se všichni dospělí z rodiny vrátěj domů nalitý...radost pohledět...a ještě uslyšet a ucítit... :-?

3 Deren Deren | E-mail | Web | 21. srpna 2009 v 20:50 | Reagovat

Jo...a Venome? Jak si tam dostala ten song? Já už to zapomněl :-D

4 Deren Deren | E-mail | Web | 21. srpna 2009 v 21:03 | Reagovat

Hey, si klidně udělej tu anketu cos chtěla :-D Aspon porovnáme :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


If you look in the mirror and don't like what you see
You can find out firsthand what it's like to be me.
So gather´round piggies and kiss this goodbye,
I'd encourage your smiles, I´ll expect you won´t cry!