Nevedu bleskovky, sonb, řetězáky ani jiné bejkárny a už vůbec nemám KlÁsNý bLoGíSeK! Majlí, HSM a jiné zrůdky pohřbívám zaživa, jejich obdivovatele požírám při plném vědomí, prášek z jejich rozdrcených kostí používám jako make up a jejich popel šňupu místo kokainu. Budiž navěky zatracen ten, kdo reklamu zde narvati hodláš!
DesignReklamyVzkazy AutoroviNávštěvní KnihaKolegovéWebyKontakt


Magorismus 4ewa!

11. srpna 2009 v 15:01 | Venom |  Deník
Tak jak chcete merkurci. Venom si uvědomil, že když má někomu hrabat tak tedy pořádně. Nasadíme svůj milovaný slabomyslný výraz a jdeme pohoršovat. Yaoi is alive! No dobrá, Venom se zase uklidní, úchylnej pan Animus v jeho mysli též, jako by mu dnešní dávka Frerardů nestačila a... co to zase plácám? Jéééaaah... teď mě nerozumí už ani spřízněné temné duše což?


Poslední dobou mám období, kdy si uvědomuju zásadní věci o sobě, věcech v okolí a došla jsem k velice zajímavým poznáním!


To nic, Venom je jen citlivka a fňukna která tady roztává u podobnejch ptákovin. Od dob kdy satanisti bulej u romantickejch filmů si i pochodující mor jako já může občas něco hezkého dopřát no ne? Vzlyk... ehm.

Venomovi došlo, že první anime co odstartovalo jeho závislost bylo: Vampire Knight. No jo, to víš že jo... stačí do nějakýho příběhu narvat upíry a už se můžeš potento viď? No a co jako?

Pochopitelně že Venom se vůůůůbec neztotožňuje s jednou z hlavních postav, konkrétně se Zerem, kterej to chudák vážně nemá lehký. Kaname ty svině, chovej se k němu aspoň občas hezky...

Více yaoianimeúchyláckých tapet volně ke stažení hledejte zde.

Ale no tak zase to kluci nepřehánějte... i když proč ne? Já věděla že něco takového existovat prostě kurva musí. A taky jsem to našla, chachááááá.

Venom musí z každého seriálu udělat druhořadou prasárnu...

Co to tady u všech ďasů kecám? No dobrá, berte to jako jakousi parodii na recenzi. Jen jsem se chtěla vyzpovídat z toho, co mě už dlouho trápí. Jak jsem mohla na něco takového jen zapomenout?

Asi si budu muset vyrobit více vlastních avatarů. Aby se to nepletlo s většinou těch nevlastních. Tak kurec od čeho mám asi galerii ne?

Kdo z vás zná film - Seznamte se Joe Black? Tuhle jsem si v té svojej tráfě nočních můr povšimla onoho obalu. Ne, opravdu mě neuchvátil Brad Pitt, ale postava smrťáka. Ale to auto ho tam sejmulo luxusně! Filmek jsem viděla jako malý škvrně a tu scénu si doteď pamatuju. A kurva, oni to zařadili taky do romantickejch filmů? Co to se mnou poslední dobou je?!

Buď jsem debil já nebo oni. Pch. Jistěže oni!

A mimochodem, já se nikdy neponižuju, jsem pouze sebeironická a je to jedinej způsob jak se se sebou dokážu vyrovnat. Kdo mi chce vyvracet, že je to špatně, tak má smůlu.

BtWay... můžete mi vysvětlit tu vysokou návštěvnost? Asi dva dny zpátky jsem fňukala, že se ne a ne a nedokážu přehoupnout už jakou dobu přes tu hranici tří tisíc.

Takže se přiznejte... kdo všechno sem lezete? Co vás nutí číst tyhle příšernosti? Znáte mě snad osobně? Jestli ano, lituju vás, a musíte vědět, že vás budu muset zabít. Ano pořád trpím stihomamem a hrůzou že někdo z mých spolužáků, nebo nedej bože nějakej Piškot tohle budou číst. Asi by mi fakt už jeblo, protože matlat se odznova s dalším blogem? Proboha jen to ne. Tady pomůže jedině ten nůž.

Venom na to tak kouká a musí uznat, že větší pí*ovinu už dlouho nenapsal. A odchází se stydět. Neví co je yaoi. A mluví o sobě jak má ve zvyku v mužském rodě, jelikož s tím začal ne on, ale to všechno ''voni'' a navíc má prej mužskej mozek, takže na to má nárok. Teď myslí mozek jako mozek, ne ten druhej mozek. Chápete žejo.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Eii Eii | Web | 11. srpna 2009 v 15:07 | Reagovat

*nadšeně hopsá na židli* Chachá.. Náhodou.. Já to chápu od začátku do konce a nepřijde mi to jako děsná pi**vina..n_n Ta písnička je krásná..*jde ji stáhnout.. z kůže* Vítej do klubu magorů..n_n  

2 Cathy Cathy | Web | 11. srpna 2009 v 15:19 | Reagovat

Taky mám vlastní avatary a jeden sem ti vyrobila xD.
Hele ty nás tady furt lákáš na nějaký anime co? Ale na tohle už se dívat nebudu, zabírá to moc mého "drahocenného" času. Ovšem ta písnička je luxusně aaaaach.
JOe Black sem viděla a ta srážka toho auta, směju se, anooo, bylo to opravdu luxusní.
Heleď, jdu si radši číst a nechám tě žít, měj se:)

3 Cathy Cathy | Web | 11. srpna 2009 v 16:37 | Reagovat

Já ti ho pošlu pod dvěma podmínkama xD. Že mi řekneš kam:D a druhá, že se mi nebudeš smát, nejde mi to xD

4 Enemy Enemy | Web | 11. srpna 2009 v 17:03 | Reagovat

Hhh... Hh... Enemy chápe. Taky má rád anime. A taky žere yaoi. A navíc je to úchyl, takže jsou pro něj všechny prasárny jako stvořený.
A písnička je taktéž moc fajn...
Joe Black? Romantickej film?! Kam ten svět spěje. x))
Vlastní avatárky... Jen tvoř, jen tvoř. Kdybych uměl, tvořím taky. xD neumím, mám pech. Proto stahuju. Zrovna dávám dohromady galerii... Já jsem si říkal, že na tom blogu cosi chybí. :D
Jdu se zase věnovat záslužné práci. xD Zatím se měj :-)

5 caly caly | Web | 11. srpna 2009 v 17:24 | Reagovat

No koukam že si slušně propadla anime co?:-) nový avatárky? a kam je proboha ještě nacpeš?XD jinak taky ráda mluvim tak že zhola nikdo neví o co go...i když myslim že zdrovna tohle sem docela pobrala...:-)

6 Shagua-sama Shagua-sama | 12. srpna 2009 v 0:48 | Reagovat

kya...xD...neznám tě chc tě poznat....a pi*oviny jsou muj život....xDDD

7 Euphoric-Endeavor Euphoric-Endeavor | Web | 12. srpna 2009 v 14:17 | Reagovat

teda.. můj oblíbenej romantickej film?? že by Silent Hill?? xDD nesnáším slaďáky a Pittku už tutově :-! ble ble.. ale ano.. prvnímu odstavci rozumím rozumím :D až moc dobře.. já totiž vůůůbec nejsem úchyl.. hhh.. O=)
*****
jo.. já sem lezu, protože prostě chci.. příšernosti nepíšeš, nepříde mi ;-) jasně jasně.. mozek.. ale ne ten druhej mozek.. víme :D já už končím.. raději :D

8 Lúmenn Lúmenn | Web | 12. srpna 2009 v 20:55 | Reagovat

Lum tě osobně nezná ty paranoiku, neboj:) A i kdyby - tvé pičoviny se skvěle čtou:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


If you look in the mirror and don't like what you see
You can find out firsthand what it's like to be me.
So gather´round piggies and kiss this goodbye,
I'd encourage your smiles, I´ll expect you won´t cry!