Nevedu bleskovky, sonb, řetězáky ani jiné bejkárny a už vůbec nemám KlÁsNý bLoGíSeK! Majlí, HSM a jiné zrůdky pohřbívám zaživa, jejich obdivovatele požírám při plném vědomí, prášek z jejich rozdrcených kostí používám jako make up a jejich popel šňupu místo kokainu. Budiž navěky zatracen ten, kdo reklamu zde narvati hodláš!
DesignReklamyVzkazy AutoroviNávštěvní KnihaKolegovéWebyKontakt


Love is the red of the rose on your coffin door

3. srpna 2009 v 21:36 | Venom |  Deník
Ahoj venušky... (ty planety už mi začínají docházet). Tak Venom je zpátky se svými depresivními kecy, který vás nenutí číst, pokud si nechcete zcela zkazit náladu a zachovat zbytky zdravého rozumu a taky (fuj fuj) optimismu. Zítra tu nebudu, takže článek nečekejte, budu mít na práci něco mnohem roztomilejšího a to všechno jen a jen proto, že jsem blbá a naivní.


Pamatujete na pana metalistu, který respektoval moje občasné diskantské výlevy? Tak zítra adios... Jelikož pochází z nějakých prdelovic, tak se do nich opět vrací. Super. Stýskat se mi fakt nebude. Beztak mně jeho narážky, jak se v Praze nudí, protože nikoho nezná a nemá s kým by někam šel vůbec nedojímaly. Halt když se počítám jako nikdo, je to tvůj problém ne můj.

Proč si mně nikdo nevšimne ani když o mně zakopne? Jsem snad vakuum?

Ještě lepší pecka... dnes večer mi zvoní telefon. Všichni víte jak telefonování nesnáším a snažím se mu všemožně vyhnout. Cizí čísla zásadně nezvedám. Ale to víte, metalista je metalista.
,, Můžu tě o něco poprosit? Nešla bys zítra za mně do práce? Já už totiž odjíždím domů.''
,, Ne nešla, jeď si třeba do prdele, ale já to nevodseru. Nazdar.''

To jsem pochopitelně neřekla.

Naloveno pomocí google, kdo mi najde původního autora, získá lůžový diplomek :P

Takže zejtra zase celej den v prdeli, jen proto, že Venom je blbá a neumí říct ne. Koneckonců by to všechno beztak odsrala máma. To je asi jediný co mně nutí nebejt za svini. Kdyby se jednalo o naprosto cizího zaměstnavatele tak je všechny nakopu hezky do prdele.

No jo. Ale tohle byl fakt hnusnej a zákeřnej útok. Nečekanej. Ale na to se vás nikdo neptá. Máte bejt připravení. Takže mobil bych nejradši zahodila a rozdupala. Nebo rozdupala a až pak zahodila. Na mně si každej totiž vzpomene jen tehdy, když něco potřebuje. Jasně... máte problém? Potřebujete záskok? Půjčit peníze? Od čeho jinýho tu asi jsem?!

Jdu něco roztřískat než se mě zmocní sadistické choutky. Jestli toho kreténa zejtra uvidím tak... se zmůžu jen na jízlivej úsměv. A běda jestli některej z těch kreténskejch zákazníků bude mít pindy! S touhle náladou pošlu do hajzlu i jeptišku jestli si dovolí mít blbé připomínky na téma: Jaktoooo že nemáááte teeerminááááááááááál!!!!!!!!!!!!!!!!

Co jsem si já kráva myslela!?

Venom odchází a na její tváři nepoznáte sebemenší psychické rozrušení. Nebo narušení?
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Cathy Cathy | Web | 3. srpna 2009 v 21:47 | Reagovat

Tak v aknetě sem neklikla ani na jedno, protože nejsi ani jedno. Jenom si na ně moc hodná a to si nezaslouží víš jak, my sme ty nejlepší, taky že sme xD.
Nejsi svině, jak říkáš, odsrala by to mamka a tak radši tohle.
Neboj, pan metalista je kretén, já si tě všímám a si víc než vakuum, ty si naše Venom a tak to bude!
Z nich si nic nedělej a jeptišky pošli do dalekejch míst když bude třeba:-). A přežij to tam;-)

2 Euphoric-Endeavor Euphoric-Endeavor | Web | 3. srpna 2009 v 22:55 | Reagovat

do ankety nelze kliknout, nenalezena žádaná položka.. :D asi tak nu.. :-) teda.. mě se to kecá, když ti napíšu, že by ses neměla nechat takhle využívat.. :-( nejsi blbá.. to ne.. spíš až moc hodná..  já bych se na všechny hezky vys.. neměla bych na to.. fakt ne.. když si jede někam do pryč, tak co mě je jako po tom?? pfff.. ale zase.. pro mámu bych to udělala.. uff.. nevím, jak poradit.. :-) jen.. drž se.. :-)

3 Ochechulka Ochechulka | 4. srpna 2009 v 10:05 | Reagovat

To je anketa, že by člověk brečel...

Nejsi naivní ani hloupá, jen v tom nechceš mamku nechat samotnou. Proč si na tebe někdo vzpomene, až když něco chce? Protože jsi zatím narazila jenom na takovéto lidi, ale jednou narazíš i na takové, kteří budou o tebe stát, anižby zrovna něco potřebovali.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


If you look in the mirror and don't like what you see
You can find out firsthand what it's like to be me.
So gather´round piggies and kiss this goodbye,
I'd encourage your smiles, I´ll expect you won´t cry!