Nevedu bleskovky, sonb, řetězáky ani jiné bejkárny a už vůbec nemám KlÁsNý bLoGíSeK! Majlí, HSM a jiné zrůdky pohřbívám zaživa, jejich obdivovatele požírám při plném vědomí, prášek z jejich rozdrcených kostí používám jako make up a jejich popel šňupu místo kokainu. Budiž navěky zatracen ten, kdo reklamu zde narvati hodláš!
DesignReklamyVzkazy AutoroviNávštěvní KnihaKolegovéWebyKontakt


Jdu cestou necestou...

10. srpna 2009 v 18:32 | Venom |  Deník
Drazí jupiterci. Kdyby někdo z vás viděl kudy chodím kolem půlnoci domů, asi by nepochyboval o mých slovech, že se mi nůž v kapse automaticky otevírá. Stačí mi poslouchat stories o tom, kolik zlodějů dostalo od mých kolegů přes držku, a jsou to chvíle kdy bych svoje tričko s nápisem Relay nejradši schovala na dno veškerých hlubin. Jak jinak temných hlubin.

Totiž nemyslete si, že je Venom poseroutka. Ale kdyby náhodou na mě někdo vystartoval tak fakt nevim nevim. Nevím jestli jsem tak sadistická jako moje máti, která čórkaře s neskrývaným nadšením kope do míst, kde mají chlapi mozek (nebudu se omlouvat vůbec ne! xD). Nedoporučuje se to, páč tohle každej z těch grázlů pochopitelně čeká, víme. S mojí vejškou se však na nic lepšího asi nezmůžu že jo. Nevím jak by se pan zloděj zatvářil na oznámení - počkej chvíli, donesu si žebřík a pak ti takovou fláknu!

Jedinej komu mám chuť fláknout je jistá kolegyně, která mi ukradla flek v tom menším krámku, kde je hovno co dělat. Prej proto, že s mámou nemluví a kdesi cosi, já nevim, pro mě bylo podstatný, že místo čtení časopisů a hororových povídek jsem celej den lítala jak hadr na holi mezi dvěma nejfrekventovanějšíma provozovnama. Ono taky když makáte ve stavu mínus jeden člověk, co taky očekávat. Kolega za kasou naférovku chrněl. Zákazníci byli opět nepříjemní. Rusáci si opět mysleli, že umím rusky, zřejmě proto, že se kapku sekli v letopočtu nebo co. Taky žeru když na mě rusák mluví anglicky a myslí si, že to nepoznám. Poznám. V momentě kdy nerozumí on mě. Poznám to podle ksichtu, podle oblečení. Všichni jsou stejní. Maj stejnej styl oblékání, líčení, mluvy, chování... to nemůžu popsat, to musíte vidět.

A tak mi nezbylo než zabavit se tím, že při markování piva nezapomenu cizincům tu plechovku řádně protřepat. Začínám být asi xenofóbní. Když oni se tu chovají jako kdybychom byli jen opice a oni něco víc. Jako by jim naše republika patřila nebo co.

Bez nože jsem na nádraží ani z něj nešla. Sledovala jsem ty pochybné existence okolo sebe. Ne, nebylo to hezké. Tuhle po mě chtěl nějakej grázl cigáro, dokonce se mě snažil chytat za ruku abych nemohla odejít. No to uhodl. To narazil na tu pravou.

Další novinky - Piškot je satanista. Huáááhahahahááá.

A horší zpráva - vyhrožuje že nepřijde do práce a budu tam muset naklusat já. Buhehehehééé.

Nebudu vás unavovat dojmy z tohohle help-pracoviště. Myslím, že to docela stačí. Mějte se fajne. Já si jdu zase lehnout. Zkurvená bolavá záda.

Venom se totiž nemá v práci o co, ani o koho opřít.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 scope scope | Web | 10. srpna 2009 v 18:44 | Reagovat

Litovala bych tě, ale lítost ti nepomůže. Asi horká sprcha a vyspat. Pak (pokud jsem srozuměla dobře, že chodíš do práce) čekat na výplatu.

...

Právě jsem sem dorazila, a rozesmál mě tvůj dokonalý úvodník. Smekám nad vším, až tou růžovou. Vždyť ta barva za to nemůže, že je tak často zneužívaní, těmi nechutními BloGhýssQki s kHuSoWečžkami a podobně...
Btw - ten avatárek - duha v kolečku dole je přímo dokonalý!

2 Cathy Cathy | Web | 10. srpna 2009 v 18:52 | Reagovat

Anoo, nůž v kapsy, tak to má bejt.
Hele, ať si na tebe nikdo moc nedovoluje. Sice se říká co je malý to je milý, ale někdy to má i dost síly! xD
Na co žebřík, kopni ho do toho "mozku" a bude pokoj, oh jéé, to bude bolest xD.
Piškot satanista? Si četl to Jak poznáš satanistu ne? xD
Ale nejít do práce, to bych mu taky rozkopala ksicht, chudák náš Venomek, takhle ho zneužívat k práci xD

3 Euphoric-Endeavor Euphoric-Endeavor | Web | 10. srpna 2009 v 22:33 | Reagovat

tak to je moc toto.. :-D v takový dny, kdy jsem ráda, že se uctivě vypravim z postele  ještě makat.. blééé.. to by mě mohli milovat a nikam by mě stejně nedostali :D obdivuju tvojí odvahu a trpělivost.. :-)

4 Enemy Enemy | Web | 11. srpna 2009 v 13:20 | Reagovat

Piškot je satanista? Piškot odpovídá těm pravidlům, jak poznat satanistu? xD
Drahá Venom, nechci ti nic říkat, ale já mám mozek v hlavě a ne tam, kde popisuješ. :D
Ano, nůž v kapse. Nejsem vůbec paranoidní. Vůbec nemám pocit, že mě někdo sleduje. A vůbec se nebojím. Asi tak nějak. Obrana je třeba.
Sakra... Na takovou práci bych se vybodl. Na to se mám až moc rád. xD
Pádím, zatím se měj :-)

5 Blackie Blackie | Web | 11. srpna 2009 v 13:44 | Reagovat

A teď si Venome vem ( xD ), že poseroutka Blackie bydlí naproti hřbitovu a je silně ovlivněna horory a podobným svinstvem. Ehm..xD
A kde to proboha pracuješ, takové sadistické podmínky...

6 Eii Eii | 11. srpna 2009 v 13:50 | Reagovat

Kya.. Tu práci Ti vážně nezávidím.. Já válím šunky doma celý prázdniny..xD Sice nejsem xenofobní, ale zato paranoidní, takže bych myslela, že mě pomlouvají uplně všichni, kterejm nerozumím..>-<

7 Eii Eii | 11. srpna 2009 v 13:52 | Reagovat

Jak tak koukám.. Ukradnu Ti pár avatarků, můžu..?n_n Zdroj uvedu, neboj..n_n

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


If you look in the mirror and don't like what you see
You can find out firsthand what it's like to be me.
So gather´round piggies and kiss this goodbye,
I'd encourage your smiles, I´ll expect you won´t cry!