Nevedu bleskovky, sonb, řetězáky ani jiné bejkárny a už vůbec nemám KlÁsNý bLoGíSeK! Majlí, HSM a jiné zrůdky pohřbívám zaživa, jejich obdivovatele požírám při plném vědomí, prášek z jejich rozdrcených kostí používám jako make up a jejich popel šňupu místo kokainu. Budiž navěky zatracen ten, kdo reklamu zde narvati hodláš!
DesignReklamyVzkazy AutoroviNávštěvní KnihaKolegovéWebyKontakt


Jak ze sebe udělat kreténa, část první

14. srpna 2009 v 13:30 | Venom |  Jak šel čas s blogem
Čao... Je mi líto raketoplánci. Blbější avatar jsem nenašla. Mám jich tam stovky a stovky a najednou mi žádnej nepřijde dost dobrej. Ale tak tedy přejděme k věci. Jistě znáte moje spasitelské komplexy a touhu zkritizovat všechno ve svém okolí. Vyjma sebe. Sebe už nekritizuju, pouze ponižuju, žejo. Tuhle si svoje blbé kecy prskám na blogu o autorském klubu a co se nestane.

Prohlížela jsem přihlášky jistých individuí. Snad za to mohou moje masochistické sklony, že si vybírám pouze přezdívky jako - LeNňULišššQuááá, MiLeYyynQuá, PaRis LoHéén a podobné hrůzy. Takto jsem prošla asi pět přihlášek a probíhalo to vždy stejně... napřed oslepnutí a bolest hlavy z designu, pak pohled na nějaký zkopírovaný článek, který jsem viděla snad na dalších desíti blogískách. Pochopitelně se mi křivila huba z pohledu na pixelky. Opravdu se obávám, kdy se jisté slečinky začnou dohadovat, že jejich diplomky a bleskovky jsou přece taky jejich vlastní a autorská tvorba. Doufám, že na nějaké oponování nemají dostatečnou inteligenci.

Venom si tyto prožité šoky nenechal líbit, a vyjádřil se k tomuto jevu. Já vám nevím. Slečny asi nečetly podmínky přijetí. Blog má být o vás, ne celebritách, má tam být vaše tvorba. Pokud za svou tvorbu ovšem považujete ctrl C a ctrl V, pak je něco v nepořádku zjevně u vás. Jisté slečinky mají připadá mi místo mozku mumifikovanou kedlubnu. Vydlabanou. Velikosti S.

Chystám se projít si čtrnácté příchozí a k mojí hrůze se tam objevilo i mně důvěrně známé jméno. Nebudu ho říkat. Je ošklivé a začíná na V. Nedivím se že můj blbej jedovatej kec nebyl brán v potaz. Ale pak mě napadlo proč to tedy nezkusit. Myslím si, že nikdo nepodal přihlášku horší formou než já. Až mě nevemou přečtete si u mě určitě roztomilý článeček.

Dále už mám opravdu plné zuby tohoto. Zřejmě si slečna barbie myslí, že pokud má IQ vysypané krupice, tak má i nárok nazývat mně, ale dokonce i vás úchylama. Mám sto chutí si opět vyplnit onu kolonku report, ale obávám se, že by s tím páni redaktoři neudělali nic - víteco... demokracie, právo na názor. Nehledě na to, že nikdo z redaktorů blog.cz nemůže vědět, jestli slečna nemá pravdu, a neví o nás něco víc. Co když jsme opravdu úchylové? Co když chováme zvířátka čistě proto abychom.. ne dost dost!

Z hlediska nezaujatého pozorovatele to působí spíš jako typická tahanice mezi růžovým a temným blogem. Tím pádem se s tím nedá dělat nic. Nazývat homosexuály úchyly není nejspíš nic trestného, čekám jen kdy bude povoleno plánovat jejich vyhlazení.

Venom se zvedne už od toho počítače porát taky a půjde si třeba... uklidit ten pracovní bordel na stole, že jo.

Ale hlavně musí Cathy poděkovat za krásný avatar! Hned si našel místo ve volitelném boxu :-) Venom je celej dojatej... Fňuk... Nikdy by si nepomyslel že bude v nějakém avataru with a capital V... děkuje!
 

6 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Cathy Cathy | Web | 14. srpna 2009 v 14:22 | Reagovat

Venomek bude v soutěži, jůůů, doufám, že se tam bude dát nějak hlasovat, to by se didliny divily!
Když je řeč o didlinách, ta růžovka m pěkně pije krev. Nechci jí tam nic psát, aby mě třeba taky nenazvala úchylem, ale co je moc to je moc. Ocamcaď pocamcaď xD.
Bože, její názor, že kdyby se narodila růžová moucha, tak je úchylná mě opravdu dostává.
Ježiši, tu bych kopala od rána do večera  botou, vlastnící néé ostrou špičku, ale rovnou kudlu!
Hmm, tuhle kozu bych nejradši viděla tak, jako Vilémek v Máji na konci! Na kole, s rozlámanejma kostam xD.
Cathy je ráda, že se to Venomkovi líbí, je dojatá, že je Venom dojatá:-). A nemáš zač, sem ráda, že to není taková hrůza:o)

2 Caly Caly | Web | 14. srpna 2009 v 14:39 | Reagovat

ta růžovka je fakt totální magor. jako doteď sem ty rozepře jenom -pozorovala-, řekněme. ale teď už sem se fakt musela vyjádřit....  Já si myslim že je to jenom holčina co se prostě snaží nasrat. Ono třeba vůbec nemá ráda růžovou, barbíny a tak... jenom prostě ví že my to nesnášíme a tak to všechno použila proti. zpětnej útok no. myslim že je nejlepší si jí nevšímat absolutně. ignorovat, nečíst, nemluvit o tom, nevyjadřovat se- tim jí to dožere daleko víc než nějaká obhajoba a pak jí zklapne...:-P jí de jenom o to že jí na tu její hru někdo přistoupil. no players- no game.:-) no problem

3 sorrowful.lady sorrowful.lady | 14. srpna 2009 v 17:59 | Reagovat

didlinky? omluvte mou neznalost, ale co to je? nějaký nový breberky, který díky špatný hygieně žijou v sedací oblasti? možná lepší nevědět... tyhle růžovoučký tentononce bych někdy s velkým potěšením rozjezdila náklaďákem-třeba by se jim pak rozsvítilo... nejhorší je, že je takovejch blogů víc a víc, atomovka by na ně nestačila!

4 Cathy Cathy | Web | 14. srpna 2009 v 21:36 | Reagovat

jinak musím říct, že ty komenty máš krásný:-) jestli mi teda neblbne komp, snad ne:D

5 Cady & Enemy Cady & Enemy | Web | 15. srpna 2009 v 13:52 | Reagovat

Venomkovi moc přejeme přijetí do autorského klubu. :-) Ani mě nepřekvapuje, že některým těm, ehm, velice inteligentním růžovým slečnám ty podmínky jaksi nedošly. xD
O těch úchylech... Dopaluje nás to všechny. Asi bude opravdu lepší to už ignotovat, i když přiznáváme, sere nás to. Omlouváme se za vulgarismus. xD
Zatím se loučíme, pápá

6 Safi Safi | Web | 16. srpna 2009 v 11:54 | Reagovat

Ehm... jdu psát článek, je asi zbytečný psát komentář, všechno potřebný bude tam... ale zatím se drž lásko.. ehm.. pardon.. mám tendenci všem teď říkat lásko xD :-) .. pa pa ♥.. S.

7 Lúmenn Lúmenn | Web | 20. srpna 2009 v 19:47 | Reagovat

jahahahááá máme stejnou IP se sistr a některejm lidem nedochází, že jsme jiné osoby, wowo tak to je masakrózníí:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


If you look in the mirror and don't like what you see
You can find out firsthand what it's like to be me.
So gather´round piggies and kiss this goodbye,
I'd encourage your smiles, I´ll expect you won´t cry!