Nevedu bleskovky, sonb, řetězáky ani jiné bejkárny a už vůbec nemám KlÁsNý bLoGíSeK! Majlí, HSM a jiné zrůdky pohřbívám zaživa, jejich obdivovatele požírám při plném vědomí, prášek z jejich rozdrcených kostí používám jako make up a jejich popel šňupu místo kokainu. Budiž navěky zatracen ten, kdo reklamu zde narvati hodláš!
DesignReklamyVzkazy AutoroviNávštěvní KnihaKolegovéWebyKontakt


I'm So Bad Girl...

7. srpna 2009 v 10:20 | Venom |  Deník
Čao miláčkové. Takže vyjma toho, že v jisté prodejně je maňas třista litrů se dějí i nové a nové věci. Kupříkladu včera mi skvěle sedl jeden horoskop. Tomu se dost divím, protože obvykle je to jeden omyl za druhým. No posuďte sami - Zkazíte naprosto všechno, co se dnes má odehrávat mezi vámi a ostatními, ničíte jeden vztah za druhým. Nesnažte se mi to vyvracet, vím co dělám...


Piškot totiž změnil taktiku a snaží se mě sbalit. Takovým způsobem, že silně pochybuju o jeho mozkové kapacitě. Ale to já koneckonců pochybuju o inteligenci každého kdo mě balí. Pro vaše pobavení vám předvedu nejšílenější úryvky naší icq konverzace. Lidi to icq je opravdu super vynález. Tolik srandy jsem si snad nikde jinde neužila... miluju stěry, sarkasmus a ironii. Jen mě sere když to někdo evidentně nepochopí.

Piškot:
Tak se uvidíme 20 hodin denně, co ty na to?

Discard Toy:
Dávám ti hodinu, maximálně dvě... víc nevydržíš.

Piškot:
S tebou i celý život bych vydržel.

Discard Toy:
Vážně jsi měl jenom to pivo?

*****

Discard Toy:
Bojíš se pavouků?

Piškot:
Ne.

Discard Toy:
To je dobře, já z nich mám nefalšovanou hrůzu.

Piškot:
Ježíš... chceš jako dárek malýho pavoučka?

Discard Toy:
Jestli chceš vidět jak to se mnou sekne, proč ne.

*****

Discard Toy:
A ty se ničeho nebojíš? Tmy? Výšek?

Piškot:
Ne.

Discard Toy:
Krve?

Piškot:
Tu minulu.

Muluju...

:-D munuju kerde...

Miluju... nenapíšu to...

Discard Toy:
Hm... a pravopisu se bojíš?

Až mi někdo vysvětlí kde se ve mně vzala ta krutost, tak ho navrhnu na Nobelovu cenu. Asi za mír... Chachááá. Ale na druhou stranu když vystřízlivěl, byl docela normální. Spíš smutnej. Nedivím se po těch svejch hlodech.

Další pecka... kamarád ze školy jinak též řečený Alois mě překvapil. Kupodivu se s ním dá normálně bavit. Znám ho dva roky a teprve teď jsme mluvili i o vážnějších tématech a ne jenom o sračkách jak my tomu říkáme (prohlášení něčeho ironického, co vyvrátíte v momentě kdy vám to kamarád ironicky potvrdí).

Nezhrozil se ani když jsem mu vysvětlovala svoji schopnost, dívat se na všechno jinak než ostatní. Kupříkladu - hřbitov - běžný člověk vidí hromadu mrtvol pod křížema, a já jako bych šestým smyslem vnímala jak je to místo nasáklé něčím nadpřirozeným. Alois to docela pochopil, a nezdá se mu divná ani moje víra v magii.

Napadlo mě vyzkoušet na něj test hemisfér, kterej jsem objevila u Lúmenn. Nevím jak vám, ale mě se ta ženská točí prostě doprava a ne jinak! Ju a ten druhej test na nějž tam můžete nalézt odkaz, mi řekl, že mám mozek chlapa. No tak to nazdar. To jsem dopadla xD Prý mají tyhle ženské lesbické sklony. Mno Aloisek by měl bejt asi přiteplenej, páč podle něj se silueta taky otáčí doprava. Jistěže tohle mi hned vyvrátil.

Alois:
Nebo ty si snad teď kvůli tomu testu myslíš že jsi na holky?

Discard Toy:
Ne, kvůli tomu ne...

Alois:
To vyznělo jako by sis to myslela kvůli něčemu jinému.

Discard Toy:
A přitom jsem víc na kreativitu než logiku...

Alois:
To bylo docela vyhnutí se odpovědi ale beru to :-)

Discard Toy:
Nevyhýbám se, jsem na obojí.

odmlka... delší...

Alois:
No... alespoň máš z čeho vybírat...

Docela mě pobavilo, že chlapec vidí homosexuály jako budoucí problém. Vysvětlila jsem mu, že jejich počet se nezvyšuje, jenom jich to víc veřejně přiznává. Přece jen, doby kdy byli popravováni jsou naštěstí kapku pryč. Je zvláštní jak má člověk strach z věcí, který jako by ohrožovaly jeho druh. Matka příroda je opravdu v tomhle neoblomná. Je to jakýsi pud, že druh musí být zachován, a to jde jedině rozmnožováním. Tfuj, jak zvěřinec toto :-P Proto jsou v očích těch množících se heteráků homosexuálové ale i asexuálové nebezpeční. Strach vzniká ze všeho neznámého, proto se lidé bojí kupříkladu i gothiků. Ale jen co si tyhle osoby oťukají (očichají, ohmatají - a dost s těma zvířatama) a zjistí, že jsou neškodní, tak se uklidní. A daj pokoj. Bohužel jsou jedinci, co svůj strach překonávat nechtějí a tak místo toho zůstanou homofóbními hovádky, nebo maniaky zakazujícími svým dětem nosit černá trička.

Chudáci nejsou zmiňované menšiny, ale ti kteří je odsuzují. Za prvé nevědí o jaké zajímavé věci přicházejí, a co všechno se mohli od těch lidí naučit, a za druhé, jsou oběti vlastního strachu.

Kurva Venom tys měla bejt filosof! No jejda... tenhle canc jsem si měla nechat do nějaký z těch svejch pošahanejch úvah.

Venom si nastavila barvu hvězdiček, je celá happy že to jde! A teď odchází hrát si na zaneprázdněnou. Adios.
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Euphoric-Endeavor Euphoric-Endeavor | Web | 7. srpna 2009 v 12:27 | Reagovat

jůůů červený hvězdičkyyy no super :D asi se na to budu muset taky mrknout :D ty a zlá?? kdepááák :D jsi velmi velmi milá :-) naproti mě :-D ale otázka, jestli se Piškůtek bojí pravopisu mě rozsekala :-D
*****
co se týče pobytu na hřbitově.. tak.. nikam jinam jsem ani nechodila.. za prvé jsem jej měla u domu a za druhé tam nikdo nechodil.. dřepla jsem si na hřbitovní zeď hned vedle márnice a tam sem vydržela až do noci :-D
*****
jo.. ICQ.. to je pekelná věc :-D muheh.. já tam totiž dneska nebyla do čtyř do rána nene :-D nu což.. já nemůžu spinkat :D
*****
muhehe homofobie forever :-D prej problém.. hlavně že se tu furt a pořád mele o jakýmsi přemnožení obyvatelstva.. chachá :-D já končím.. moc kecám :-D

2 Cathy Cathy | Web | 7. srpna 2009 v 13:24 | Reagovat

Hmm, tak prej mám taky lesbický sklony, ale né až tak xD. A hudební cítění, aaach:D.
Ten Piškot je dement, prej celý život, to je jak z telenovely xD.
A vidíš to, Aloisek se projevil jako chápavý chlapec i když ta poslední zpráva ho nějak rozhodila..
Hele, moji rodiče sou teda maniaci jo? Když mi zakazujou nosit černý trička xD.
Jdu si kliknout na anketu:D.
Zatím se měj;-)

3 Ochechulka Ochechulka | 7. srpna 2009 v 20:31 | Reagovat

Jojo, pokud si chceš zavirovat počítač, pořiď si ICQ. Ale co se dá dělat, když se bez něho nedá žít :-).
Já se na hřbitov nedívám ani jako na mrtvoly pod zemí, ani jako zónu duchů, ale jako na zajímavý architektonický prvek = jsem asi magor.
Piškot by měl přestat drobit. A zlá nejsi, jsi sebeironická. Alois je docela chápavý, jen to musí jeho mozek zpracovat  ato potřebuje čas.
No a ty testy,hehe, ženská se mi točí doprava  a podle druhého testu mám také jako ty mužský mozek.

4 Angel Angel | 7. srpna 2009 v 20:56 | Reagovat

Ty konverzace, bože bože. xDD Piškotek je velice roztomilej. Ano, taky miluju ironii,sarkasmus a stěry. A především černý humor. A je vidět, že ti to opravdu jde.
A jestli jsi zlá. No, když už jsme tak hezky dark a evil, proč nepřiznat barvu, že jo.  :-D Ne nic, jsi zlatá. :-)
Hřbitovy miluju. Já to beru především jako krásně mystický místo, kde se dá odpočívat. I když mám někdy pocit, že mě to vysává, ale mám takový místa rád.
A ta slečna se mi pokaždý otáčí jinak, takže nevím. A test... Mám ženskej mozek. Překvapení. xD Zajímavej test, to rozhodně...
Nakecal jsem tady toho už dost, takže se  prozatím loučím.
Měj se co nejlíp  8-)

5 Mr. S Mr. S | E-mail | Web | 8. srpna 2009 v 0:42 | Reagovat

Že... vyřazená hračka.... =)

6 Caly Caly | Web | 8. srpna 2009 v 7:29 | Reagovat

Musím konstatovat, že nejsem sama kdo neumí psát! XD na překlepy a hovadiny sme expert. jinak gratuluju k 1.komentu na mém blogu:-)thanks!:-*

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


If you look in the mirror and don't like what you see
You can find out firsthand what it's like to be me.
So gather´round piggies and kiss this goodbye,
I'd encourage your smiles, I´ll expect you won´t cry!