Nevedu bleskovky, sonb, řetězáky ani jiné bejkárny a už vůbec nemám KlÁsNý bLoGíSeK! Majlí, HSM a jiné zrůdky pohřbívám zaživa, jejich obdivovatele požírám při plném vědomí, prášek z jejich rozdrcených kostí používám jako make up a jejich popel šňupu místo kokainu. Budiž navěky zatracen ten, kdo reklamu zde narvati hodláš!
DesignReklamyVzkazy AutoroviNávštěvní KnihaKolegovéWebyKontakt


Alone in the daaaaaark...

13. srpna 2009 v 20:32 | Venom |  Deník
Ahoj rachejtle... no dobře, není to typické nebeské těleso ale občas ano. Dnes se stal zázrak. Ne, nezhebla jsem k vaší velké nelibosti, a nepíše vám duch. Ale... Hanka se ozvala a šly jsme na pivo. Venom se vyjímečně nevožral. Ne, ne drazí vtipálci, ani to není ten zázrak co mám na mysli. Podstatný je, že jsem si uvědomila, že i já stárnu. A tentokrát to nemá na svědomí moje bolavý koleno.

Stárnu ale způsobem velice prapodivným. Hanka mě naprosto rozsekala svým prstýnkem. Zlatej. Na tom by nebylo nic divnýho, pokud by ho neměla od jistého vlasatého vohrábla, které mě nemá rádo. A já se tomu ani nedivim. Takže Hanička se nám bude vdávat. Bomba...

Další novinky? I jistá barbína z naší třídy se bude vdávat. Jak jinak než za jakési vohráblo. A to lopaťácký vohráblo, kterýmu Střela naznačuje, že by do toho taky mohli praštit... eheh... ne, k hoperovi se vyjadřovat nebudu. A vlasatej je taky. Vypadá jak kuře vycpané kuličkami proti molům.

Venom si ovšem uvědomil důležitou věc. Už nejsem ta pitomá puberťačka, přestože se tomu hrdě bráním a odmítám dostat rozum. Pořád tvrdím, že je mi sedmnáct, i když už pár let. Na ostatní koukám spíš jako na svoje starší - dvacetileté kamarády. Ale dneska mi to došlo. Venome, tobě bylo taky dvacet. A půl. Aby se neřeklo. Začínám senilnět, a vidím to i na svejch článcích. Proboha!

Přesto trochu nechápu kam se ty holky ženou. Za rok se vdáš, za další rok na krku fakan, ani se nenaděješ. Jééé sorry, ale já vám zapomněla říct, že když jsem dneska na ulicích viděla ty rozeřvaný a rozmazlený spratky, tak mě jakékoli iluze o poklidném rodičovství opustily. Tedy, ne že bych si někdy nějaké iluze dělala.

Venom uznal za vhodné, že když jeho vrstevníci myslí na společnou budoucnost, s těma svejma onlyvoone... tak by se měl nad sebou taky zamyslet. A takhle už by to dál nešlo! A tak Venomovi docvakly důležité věci. A jestli takhle vypadá ono dospívání a obdržení rozumu tak potěš Gerard...

1. Venom není ten typ co je ochoten za nějakou pitomost jako je svatba utratit padesát tisíc (info čerpáno z výčtu kamarádky, která se tím dopodrobna zabývala).

2. Není ten typ co hodlá ve SVOJÍ vitríně skladovat pošahané skleničky,příbory, hrníčky a podobné sračky. Táta si jaksi neuvědomil, že já se bohatě spokojím s jedním hrnkem. Maximálně popelníkem. Ve svátek.

3. Venom ani není ten typ, co by se chtěl vázat na první vlasaté vohráblo které potká. Představa násilného okroužkování (Venomovi romantické představy o prstýnkách) a následného režimu jako je: uvař, ukliď, uspi fakana - ho nejen děsí, ale dokáže ba přímo znechutit.

4. Děti toto temné individum nedojímají, nerozplývá se nad nimi, nepřipadají mu vůbec roztomilé, a mimino by ani radši nepochoval, protože by mu mohlo poblít jeho černočerný outfit. Odrostlejší smráďata jak to tak pozoruje akorát řvou, loudí sladkosti, dělaj průsery ve škole, posléze se ožírají, opět blijí, a někdy vám dokonce přijdou ve svých nácti letech těhotná. Ta smráďata... rozumíme si. Jo, hlavně že si dělám prču z Gerarda - dnes tatínek, do dvanácti let a do dne dědeček! Chachá! Hyn sa vokáže!

5. Venom se děsí frází jako je - spořádaný rodinný život, stálé zázemí, povinnosti, zodpovědnost. Venom si ještě dostatečně neužil života a přijít o tyto možnosti ve svém ranném mládí odmítá. Ano, dvacet je ještě velice ranné mládí! Čas na to bavit se, užívat si, nevázat se. Teď nemá Venom na mysli ošukat cokoli co je v dohledu a hýbe se.

Venom si uvědomil, že vlastně svoje vrstevníky nikdy nechápal. Buď byli příliš opoždění, nebo jako teď - kapku napřed. Jak to tak sleduje, tak to asi ani za pár let lepší nebude. Až bude mít každý z mých spolužáků vyndavací zuby, já budu mít ještě svoje. Fňuk! Než já upadnu, oni budou mít plnou hubu hlíny a tak všelijak podobně.

Venom se zvedá od počítače ale jen velmi, velmi pomalu.
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Caly Caly | Web | 13. srpna 2009 v 21:05 | Reagovat

Já když kolikrát posloucham kdo s kym kde... tak si říkam jestli nejsem náká zaostalá nebo tak. Nedávno moje bývalá spolužačka porodila. (!) Jedna moje soušasná spolužačka má "vážnou známost", se kterou plánuje rodinu, barák...atd a ten maník je o 10 let starší,ale celkem v poho- nás, její uřvané praštěné přátele ustojí. Bomba. Sem jim už prej pozvaná na svatbu-ha. No co se týče rodiny- já bych se nevdávala...ten rozvod pak...tststs. Když je to na psí knížku- pobereš co se dá, zdrhneš a nazdar. To se mi zamlouvá víc.:D
neni důvod  k panice, každej neni ten typ no. takovýhle trdla co se ženou do chomoutu....myslim že neni moc vo co stát.:-)

2 LejDy LejDy | Web | 13. srpna 2009 v 23:28 | Reagovat

zdá sa mi to alebo často o tom píšeš?- o svatbách a deťoch... takže už asi poznáš môj názor že sa nechcem vydať... asi nechcem mať ani deti... keď som raz čakala na kamošku ktorá má mladšiu sestru ešte také mrňa akurát odvrávala svojej mame a ona sa ma pýta že čo by som robila keby mi tak dieťa nepočúvalo tak som jej povedala že ma to netrápi lebo nechcem mať deti a ona po chvíli ticha mi odmumľala že s takýmto postojom ma čaká detí najmenej päť... nevidím v tom logiku ale aspoň niekomu sa môžem vysmiať že ho to čaká tiež :-P

3 Mr. S Mr. S | E-mail | Web | 14. srpna 2009 v 4:42 | Reagovat

Dlouho jsem nad tím dříve přemýšlel, proč nechci stálé zázemí a stálou známost. A pak mi to došlo. Byl to strach z odpovědnosti a hlavně ze zkažení druhých životů. Nemůžu s nikým ani být, dokud sám se sebou se nesmířím a dostatečně....jak je to slovo... "nedospěju". Bohužel onu sebekritiku postrádá hodně lidí okolo, a tak už ted jsou tatínky...ale nezodpovědnými...a to samé jejich maminky... takže to je totální shit. Každopádně je to individuální, někteří si uvědomili věci, co druzí až mnohem později a tím vlastně ve 20 už uvažovali...jak někteří ve 25, 30 apod.. Jenže takových tu moc není, takže většina svateb vzniká z "pomatení smyslů"... stačí se podívat na rozvody (tuším že jedna třetina)... zbylé dvě třetiny to spolu dožijou už jen z principu... :D

4 petí petí | Web | 14. srpna 2009 v 14:42 | Reagovat

vdávat se ve dvaceti? to je fakt trochu brzo =) času dost, když to tak vidím, jak některý manželství držej jen z povinnosti...,tohle fakt nepochopim =)

5 Cady & Enemy Cady & Enemy | Web | 15. srpna 2009 v 13:54 | Reagovat

Venomek ani neví, jak moc jí Cad chápe. A děkuje jí. Ona už ví za co. :-) Cad je paranoidní, tak za sebe nechává psát někoho jiného. Ale naprosto souhlasí s článkem a vidí se v tom.

6 Safi Safi | Web | 16. srpna 2009 v 11:47 | Reagovat

Venomku... mám pocit že stebou souhlasim. Tenhle tvůj dojem docela chápu, bylo by mi stejně. A popravdě tohohole človíčka to co říkáš taky děsí až skoro znechucuje. Když se ti tvoji kámoši berou teď, je to jenom jejich volba, ale přecijenom já bych si raději ještě užívala svobody. Moje představy o manželství nejsou přesně to co bych chtěla. Takže Peace venomku ♥ měj se hezky

7 Euphoric-Endeavor Euphoric-Endeavor | Web | 19. srpna 2009 v 21:10 | Reagovat

musím nic jiného než souhlasit.. já se cítím o dva roky mladší a nic s tím nenadělám.. já tenhle svět nechápu a chápat nebudu.. a o naplněné lásce? to si můžu stále ještě nechat zdát.. takže co z toho plyne? jdu se zahrabat (jako bych už zahrabaná nebyla) do mýho pokoje a vylezu z něj až mě bude volat urna.. :-)

8 Lúmenn Lúmenn | Web | 20. srpna 2009 v 19:37 | Reagovat

Lum se taky nevdávat. Nikdy. No možná až chytne rozum - ale té fuj nemoci se zatím dost úspěšně vyhýbat. Howg.

9 Amia Amia | Web | 30. června 2010 v 16:58 | Reagovat

Jj, a tatínkovi fráze Musíš umět vařit, až budeš mít manžela a děti.., Nauč se uklízet, až budeš mít manžela a děti..., apod. taky stojí za hodně.
Hm, hlavně že jsem ještě nikdy nezažila to cosi, co se obecně nazývá ,,Chodit s někým"
Ale to nic. Mně je totiž sedm. Dál jsem se ve svém duševním vyvoji ještě nedostala.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


If you look in the mirror and don't like what you see
You can find out firsthand what it's like to be me.
So gather´round piggies and kiss this goodbye,
I'd encourage your smiles, I´ll expect you won´t cry!