Nevedu bleskovky, sonb, řetězáky ani jiné bejkárny a už vůbec nemám KlÁsNý bLoGíSeK! Majlí, HSM a jiné zrůdky pohřbívám zaživa, jejich obdivovatele požírám při plném vědomí, prášek z jejich rozdrcených kostí používám jako make up a jejich popel šňupu místo kokainu. Budiž navěky zatracen ten, kdo reklamu zde narvati hodláš!
DesignReklamyVzkazy AutoroviNávštěvní KnihaKolegovéWebyKontakt


Ahah... Hahahah...

4. srpna 2009 v 15:30 | Venom |  Jak šel čas s blogem
Ahojka merkurci... Horší název článku mně nenapadl, jelikož jsem si po kliknutí na jistý odkaz myslela přesně to samé. Já už se nerozčiluju, já se jenom směju! Ano, je to tragic with a capital T... Čím začít? No dobře, osobní problémy nechme stranou, teď tu mám něco pro své staré známé. Myslím ty, kteří mají tu smutnou zkušenost s atlasem.

Zatímco na blog.cz s náma nějací redaktoři komunikují, na atlasu to tak není. Teď možná řeknu podle vás pitomost, ale tady je to oproti tomu hnusnýmu vyblitýmu atlasáckýmu hostingu opravdu med! Když něco nefunguje, můžete alespoň řvát, dokonce na konkrétní osoby a co se stane? Oni vás seřvou taky, ale ona chybka se opraví. No... atlas? Cože co? Tam a hledat někoho kdo na blogy dohlíží? Nenechte se vysmát.

Opět jsem po dlouhé době koukla na to nadělení, přeci jen je to přes rok, co jsem začínala s blogováním právě zde. Jsem za to ráda, protože bych nepotkala pár skvělejch lidí, a možná bych ani neměla pro koho psát, a tedy bych nepsala vůbec. I když... ty moje kydy mi přijdou spíš za trest než za odměnu. Docela se divím, že se mně někteří ještě zuby nehty držíte.

Inu tedy člověk klikne, připravenej na pecku čehosi růžového, bleskovkového a ejhle. Ten kretén Dalibor a jeho slovo boží mně už nenasere. Furt tam jen opakuje jednu a tu samou věc. Začínám si myslet, že je taky teplej, a snaží se to ze všech sil popřít. Všem homosexuálům se omlouvám za ten výraz, ale on není žádnej gay, on je prostě.... cenzured...

Hockey Arena... klasika... jeden článek o hovně, a stále je na první příčce. I když nějaká dobrá duše mu ten blog řádně vybílila. Hahahah!

Ale největší pecka byl blog nějaký kurvy, která tam uvádí svoje telefoní číslo, více než pornografický fotky a je vám jasný, že asi zřejmně nenabízí diplomky a recenze na HSM. Za to se můžete pokochat opravdu pestrou sbírkou pravopisných hrubek. Chápu že si nemůže vydělat jinak, než nejstarším řemeslem, protože takovýho primitiva bych nezaměstnala ani jako hadr pro uklízečku! Jsem zvědavá jestli odvádí daň z příjmu a jak ji vypočítává xD Chtěla jsem vám dát pro zasmání odkaz, ale to vám probůh nemůžu udělat... fujtajksle. Nejsem sice ztělesnění svátosti, ale moje drahé oblíbené yaoi alespoň vypadá k světu! Eh cožeco? Neee, já nevím co to je! Opravdu!

Pro zasmání vám tedy uvedu pár jejích pravopisných perel:

Mí foto

uš se těším

se domluvýme

Pokud chce provozovat takovejhle podnikatelskej záměr, tak nic proti, ovšem není vám trochu blbý, že hned po těmahle článkama najdete blogy dětí? A níže pod tím cosi ve smyslu, že homosexuálové shoří v plamenech pekelných... no já nevim. I kdyby to člověk chtěl nahlásit, tak evidentně nemá komu. Je více než patrný, že blogy nikdo nehlídá, a i kdyby si tam někdo psal návrhy na vraždu našeho prezidenta, nejspíš by to každého nechalo chladným. Ne, že by mi zrovna tohle nějak vadilo.

Ale abych jen nedržkovala, musím si pochválit svůj vynález, kterému říkám past na růžovky. Asi vidíte to červeně řvavé cosi pod horním boxem říkající - Reklamy Sem. Už jsem chytila první oběť. Jen klikněte, a komu dojde v čem spočívá trik, je vážně chytrej. Nejlepší je, že ty didlinky to baštěj jak gel z vlasů Zaca Efrona.

Asi si to nechám patentovat.

Venom neodchází, Venom se otravuje v trafice a trpí svým spasitelským komplexem, blbostí a naivitou.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Jak se orientujete?

Heterosexuálně 28.3% (30)
Bisexuálně 27.4% (29)
Homosexuálně 11.3% (12)
Nevím, mám v tom bordel. 33% (35)

Komentáře

1 Cathy Cathy | Web | 4. srpna 2009 v 16:28 | Reagovat

Ha, nějaká lehká slečna přece nemůže ovládat pravopis, to bys chtěla moc xD..
jo ten Dalibor, no to je ti fakt člověk, ono na něj najít vhodný slovo ani nejde, on je vymatlanec prvního stupně, nebo i jinýho stupně, každopádně kretén...
Já se ti na ty reklamy dívala a tleskám:D a že ti nevadí, že mám něco podobnýho strčenýho u sebe? Oni mě totiž chtěli sežrat a plácli tam tolik reklam, že to jinak nešlo, ale budu tě uctívat za patent xD
Tak to tam přetrp a pak nám popovídej zážitky xD

2 Blackie Blackie | Web | 4. srpna 2009 v 18:56 | Reagovat

No, a ťeď si vem, že já na bložínek píšu jenom to, jak vyvraždím lidstvo a ovládnu svět. Ještě mě nezablokovali :D

3 Ochechulka Ochechulka | 5. srpna 2009 v 10:49 | Reagovat

Ten tvůj patent na reklamy je fakt boží, ale kdybys neřekla, tak tam asi nikdy nekliknu a nezjistím jeho skvělou funkci. Patentování ti určitě  schvaluju.
Ještěže jsem takový flegmouš, až se toho sama děsím, že mě podobné blogy nechávají v klidu.

4 Euphoric-Endeavor Euphoric-Endeavor | Web | 5. srpna 2009 v 23:53 | Reagovat

teda.. já už se taky nehodlám rozčilovat nad touhle demencí.. ale když mi nějakej kreténos lůžový hodí reklamu pod článek, kterej byl uveřejněnej před dvěma vteřinama, vraždila bych..  [:tired:]
*****
teda.. vybrat si bezchybnej hosting je asi stejně beznadějný pátrání, jako si zvolit výchozí prohlížeč, kterej by byl bez větších potíží prostě funkční.. nechtěla jsem, ale dneska jsem si stáhla Chromáka.. tak to zatim jde.. :D uvidíme..
*****
uff.. Gerard ochraňuj boxík na reklamky, aby se jen tam udržovaly ty krávoviny.. já nikdy něco podobného nebudu vytvářet.. :D se budu namáhat kvůli takovým růžovomilným pijavicím?? ani mě nehne :D maj to v záhlaví jasně napsáno a prostě si myslím, že.. nu já v tomhle ohledu už raději nemyslím :-D uff.. končím :-) měj se.. ♥

5 Lúmenn Lúmenn | Web | 7. srpna 2009 v 17:25 | Reagovat

slova jako uš a teť mě nikdy nepřestanou udivovat:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


If you look in the mirror and don't like what you see
You can find out firsthand what it's like to be me.
So gather´round piggies and kiss this goodbye,
I'd encourage your smiles, I´ll expect you won´t cry!