Nevedu bleskovky, sonb, řetězáky ani jiné bejkárny a už vůbec nemám KlÁsNý bLoGíSeK! Majlí, HSM a jiné zrůdky pohřbívám zaživa, jejich obdivovatele požírám při plném vědomí, prášek z jejich rozdrcených kostí používám jako make up a jejich popel šňupu místo kokainu. Budiž navěky zatracen ten, kdo reklamu zde narvati hodláš!
DesignReklamyVzkazy AutoroviNávštěvní KnihaKolegovéWebyKontakt


5 věcí, které chci (ne)změnit na svém blogu

12. srpna 2009 v 16:42 | Venom |  Jak šel čas s blogem
Hell.o (ne)přáteláčci. Napadlo mě jen, že by bylo taky hezké myslet na ty, co čtou moje články a nemají mě rádi. Že by masochisti? Neplatí to tedy na vás drazí uranci... Ale přejděme k věci. Venom uznal za vhodně prudit na srdci blogu nejenom svou temně jedovatou propagandou, ale dokonce i zapojováním se do soutěží. Katastrofa se blíží.


Ale to by nebyl(a) Venom aby to nedopadlo trochu divně.

Inu tedy přejděme k oněm zmíněným slavným pěti bodům.

1. Venom není Venom jen tak pro legraci.

To znamená, že chce být do budoucna více jedovatá, ironická, sarkastická, temná a vůbec působit nepříjemně zejména na jisté růžové existence. Chce více uplatňovat svůj nadevše milovaný černý humor a kritizovat co se jí jen dostane pod ruku. Včetně sebe samotné. Chce čtenáře více zásobovat svými šílenými kecy, které vyrovnaný a duševně zdravý jedinec vydrží poslouchat maximálně pět minut. Chce statečně ničit pohodové blogování všech nezdvořáků a dobytků, kteří ji chtějí zásobovat upozorněními na řetězovky, či sonb.

2. Brodit se přes růžové hnusy ke kvalitním blogům.

Ano, Venom se chce konečně naučit účinnému rozlišování všech BloQuísků o Miley, Ashley, HSM a podobných příšernostech, dokonce i tehdy, když jí Google naznačí, že je tam informace kterou hledá. Namísto toho by se ráda více věnovala nejen svým starým známým, ale i novým návštěvníkům blogu. Poslední dobou totiž ztrácí přehled o komentářích a když už si nějaký ten nebožák, který omylem padl do její zatracený webovky dal tu práci a sebezapření s pozitivním komentářem, byla by od Venom slušnost to také oplatit.

3. Mít pořádek alespoň na tom blogu.

Rozcestníky - víte co. Nějak se pořád nemůžu dokopat k utřídění rubriky Other Shits, asi proto, že tam opravdu hážu ledacos, co by mi zabíralo prostor v menu, nebo dělalo brajgl v těch ''hodnotnějších'' rubrikách. Ne, že by tedy nějaká z rubrik byla příliš skvostná... Taky by nebylo od věci si trochu srovnat galerii, podle mně je sice krásně přehledná, ale jiné osoby navštěvující můj blog nemusí být nutně ženské s mužským mozkem zaměřeným na intuici a kreativitu a tedy možná málokdo tento systém pobírá. Ale jak říkám, hlavně ty rozcestníky srovnat. A taky možná konečně vytvořit takovou grafiku, aby Venom neměla komplexy, když odklikne na jisté své spřátelené blogy.

4. Více Venomské tvorby.

Ne že by si Venom stěžovala na nedostatek citových výlevů v deníčku, ale - tohle nemusí zajímat každého. Chtělo by to spíš více úvahových článků do rubrik Life Styles a Tajemno. Přece jen nebohá zbloudilá duše bude ochotna vyjádřit se spíše k Venominým pošahaným názorům na exorcismus a bisexualitu spíš, než na moje fňukání o tom, jak nestíhám posílat narušitele svého soukromí do patřičných míst. Tvorbou mám ale také na mysli více obrázků, nebo tedy vzhledem k těm příšernejm čmáranicím raději fotek. Ovšem to by taky znamenalo pořídit si fotoaparát že? Venom to chce dodržet! Kdo jí ten foťák koupíte? :-P

5. Zachovat si ksicht a vytrvat.

Venom si přeje, aby i v onom lednu 2010 zůstala taková jaká je. Totiž výše uvedené změny by ráda uskutečnila, ale bude se všech sil snažit nezpixelkovatět, nezglittersovatět a přísahá, že ta bleskovka kterou kdysi vytvořila zůstane její první a poslední. Venom nepodlehne současným módním trendům, nepodívá se na HSM, nezačne poslouchat US5, nevytvoří si blyštivý design, nebude vás zásobovat kusovkama a ksichtama Paris či jiných zRůDiŠŠŠeK. Taky o sobě přestane mluvit ve třetí osobě a nebude se furt vymlouvat na jistého pana Animuse, sídlícího v její mysli a nutícího ji k nepěkným věcem. Zkusí alespoň v některých článcích vynechat zmínku o jejích milovaných My Chemical Romance. Venom je na dobré cestě... u tohoto článku se jí to téměř povedlo. Také blog nezruší a zachová si svou sladkou anonymitu.
 

6 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Caly Caly | Web | 12. srpna 2009 v 16:52 | Reagovat

Páni, no není toho málo... Teď už jen vytrvat. Nepředpokládám však že jsi ten typ člověka jako já, který žádná předsevzetí radši ani nevysloví neboť ví že na to prostě nemá aby je plnil...:D

2 Ochechulka Ochechulka | 12. srpna 2009 v 17:12 | Reagovat

Řeknu ti, ten nadpis mě vyděsil, že by se Venomek opravdu zapojil do té soutěže? Ano, zapojil. Pokud s tímhle nevyhraješ, tak tě Gerard asi nemá rád.

3 Euphoric-Endeavor Euphoric-Endeavor | Web | 12. srpna 2009 v 17:53 | Reagovat

teda.. jsi na sebe nějak přísná.. hodně věcí je dobrých, třeba dess je moc krásnej.. do soutěží ses nám zapojila? tak jestli nevyhraješ tak všechny soutěže nakopu do prdele.. já soutěže ignoruju a všechno tak kolem.. akorát bych z toho měla ještě větší muka.. pořád jsem totiž ve všem poslední.. ale co.. jsem zvyklá.. už to je víc jak 18 let.. hhh..
*****
jo.. s tím druhým bodem musím souhlasit, dám do vyhledávače "goth" a vyskočí mi ta slepice M.C.!!! :-!!! zabít a zakopat.. demence ty vyhledávače..
*****
foťáček by vážně nebyl na škodu.. dostala jsem jej k narozkám.. jsem happy.. jsem fotící maniak, mraky, naše kočičky, mraky, kytky a mraky jsou moje menší šílenství.. :D
*****
a k poslednímu bodu.. nezpixelkovatíš.. neboj.. my ti to nedovolíme :D Gee tě ochraň před tím vším.. a co se týče lůžové demence, tak ty do toho rozhodně nespadneš.. jsi naše temná duše.. :-)

4 Cad & Enemy Cad & Enemy | Web | 12. srpna 2009 v 20:54 | Reagovat

?? Soutěž? No prosím, to nám to ale začíná :-) Přeju v soutěži hodně štěstí. Naprosto parádní výčet.
Řeknu to zkráceně, věřím, že kdyby se stalo cokoliv, Venom nám rozhodně "nezrůžoví". Vylepšení zní parádně, máme se tedy na co těšit. :-)

5 LejDy LejDy | Web | 13. srpna 2009 v 23:34 | Reagovat

potom nám daj vedieť kde pre teba máme hlasovať... alebo ešte lepšie daj o tom vedieť všetkým vpodobe reťazových správ :-!
pink is a ney black  :-x

6 sorrowful.lady sorrowful.lady | 14. srpna 2009 v 17:28 | Reagovat

správně, už končím s tím, jak se s každým snažím pořád vyjít v dobrým-to fakt nemá cenu... přeju pevný nervy a silný žaludek při pohledu na řůůžovoučký blogísečky

7 niss niss | Web | 11. ledna 2010 v 16:10 | Reagovat

s tebou naprosto souhlasím.....(trochu ubohý komentář....ale tys všechno řekla tak mi nezůstává než souhlasit....) 8-)

8 Carllos Carllos | E-mail | Web | 7. března 2012 v 9:42 | Reagovat

Moc hezký článek =).

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


If you look in the mirror and don't like what you see
You can find out firsthand what it's like to be me.
So gather´round piggies and kiss this goodbye,
I'd encourage your smiles, I´ll expect you won´t cry!