Nevedu bleskovky, sonb, řetězáky ani jiné bejkárny a už vůbec nemám KlÁsNý bLoGíSeK! Majlí, HSM a jiné zrůdky pohřbívám zaživa, jejich obdivovatele požírám při plném vědomí, prášek z jejich rozdrcených kostí používám jako make up a jejich popel šňupu místo kokainu. Budiž navěky zatracen ten, kdo reklamu zde narvati hodláš!
DesignReklamyVzkazy AutoroviNávštěvní KnihaKolegovéWebyKontakt


Voser

17. července 2009 v 12:04 | Venom |  Deník
Ahoj. Původně jsem chtěla zveřenit dva jiný články. Ale u nás doma je zase pěkně dusno a já se potřebuju vypsat. Pokud si nechcete zkazit náladu, nečtěte to. Píšu to hlavně pro sebe. Mně nezbejvá než sobecky dělat všechno jen a jen pro sebe. Kdybych mohla, uteču někam daleko ale... nic není tak jednoduchý jak se zdá.
Nevím jestli víte že má moje máma problémy s alkoholem. Myslím že jsem ve svých článcích už něco naznačila. Ovšem tohle je moc i na mně.

Nejde o to, že by musela pít každej den. Spíš tak jednou za tři dny, ale zato pořádně. Jsem zvyklá koukat na ožralou mámu. Pro mně je to takřka rutina už od zhruba... od osmi let myslím. Jo. Tehdy to začalo. Jako malá jsem moc nechápala co se děje. Hodně jsem brečela. Kurva moc. Na základce roztomilá šikana, a ani doma nebyl klid.

Teď už jsem otrlá až to hezký není. Ale víte co je nejhorší? Kecy typu - jablko nepadá daleko od stromu. Fajn, pákrát jsem se taky ožrala. A divíte se mi? Bože, do takovýhleho stavu v jakým je moje matka mám ještě kurva daleko! Já to vodseru psychikou. Pomalu jsem se dostávala z toho depresivního období, ale teď se mi to všechno vrací. Není nad to když vás umí rodiče podržet. Opravdu. Když vůbec netuší o tom, jak mizerně jejich dítěti je.

O co go? Jen o naprostou píčovinu. O to, že táta půjčil našemu sousedovi klíče od prádelny. Kvůli tomu tu teď máma řve, táta ji posílá do prdele a já to musím poslouchat. Je to horší než jindy. Oni mi chodí to divadlo předvádět i do mýho pokoje!

Už jsem jim říkala ať mně nechaj bejt oba dva. Marně. Máma mi vysvětluje jak je táta blbej, že si nechá všechno líbit (protože soused s náma už několikrát pěkně vyjebal) a táta mi káže, ať nechlastám, nebo dopadnu jako máti. Roztomilá rodinná idilka.

Táta jí vyčetl, že se mu nervama udělalo zle. Nakonec mi řekl, že si to vymyslel jen aby máma dala pokoj. Jenže se to minulo jaksi účinkem. Vesele tu na nás řve dál.

Už to začíná bejt opravdu hardcore. Její hlášky o tom, že tu bydlí jen ona a já, neznaj mezí. Prý ať si táta na sebe vydělává sám. Dokonce vyhrožuje, že ho vykopne z bytu ven. A snaží se ať se k ní přidám a prudím do táty též. Jo to tak! Chci mít svůj klid sakra! Chci toho tak moc?!

Vidíte? Jsem opravdu šťastné dítě, hrdé na své heterácké rodiče! Já chci k nějakejm gayům prosím! Ti by si mně aspoň vážili! Asi udělám nějakou scénu taky. Proč já bych měla bejt kurva ten kdo je pořád klidnej? A dost! Pohár trpělivosti přetekl! Jdu něco dělat.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Magliska Magliska | 17. července 2009 v 17:11 | Reagovat

Všude čtu, že při výchově dětí mají být rodiče důslední a držet při sobě. Jinak se to prý odrazí na charakteru dítěte. Já si myslím, že každý se narodí s určitou genetickou výbavou a podle toho se pak vyvíjíme. Na některé děti takové chování rodičů působí přímo odpudivě a nikdy se v budoucnu takhle chovat nebudou a ten druhý typ zas bude kopírovat své rodiče. Ty patříš do té první skupiny, akorát máš smůlu, že se nemůžeš někam odstěhovat do svého bytu. Promiň mi ten výraz dítě - myslela jsem to, jako děti svých rodičů.

2 Euphoric-Endeavor Euphoric-Endeavor | Web | 17. července 2009 v 18:25 | Reagovat

jo moje řeč!! nenech si od nich furt srát na hlavu!! to prostě takhle dál nejde.. jestli je to s tvou matkou furt horší, tak jí zajistěte léčebnu a šupem jí tam pošlete!! teda.. strýc, co žije s mojí mámou, je taky alkoholik.. ale mamka už na něj totálně ssssss.. z vysoka kašle.. asi se každou chvíli sebreme z toho baráku a táhnu s mámou pryč.. do nějakýho bytu.. sakra.. nikde na tomhle pojebanym světě není normální rodina!! přijde mi to, nebo jsou heteráci ti nejvymaštěnější magoři?? nene.. už jsem se probudila ze sna.. jsou to ti největší grázlové pod sluncem!!! uff.. nu já mám dost.. netuším, co v týhle situaci poradit, protože sama nevím, co si počít.. :-( jen.. pořád utíkám do svýho vnitřního světa.. snažím se nevnímat okolí.. pustím si nějakou klidnou hudbu, nejlépe My Chem a Sirenii :D a.. vyližte mi.. je to těžký.. a.. špatně se mi o tom mluví.. a.. moc ráda bych nějak pomohla.. ale.. netuším jak.. nejhorší na tom je, že si ti rodiče neuvědomují, jak tím svýmu potomstvu ubližují.. :-( tak snad jen.. moc se drž.. a.. doufejme, že to jednou bude dobrý.. ♥

3 Angel Angel | 21. července 2009 v 16:56 | Reagovat

Taky jsem z dokonalý heterácký rodiny. A vidím, jak tohle dopadá. Rodiče by si svých dětí měli vážit a chovat se jako dospělý lidi. Někdo to prostě nedokáže. Můj táta pil, ale to bylo jen krátce, vypadnul z domu, pak jsem vypadnul já a stejně mám pocit, že mě to pořád pronásleduje. Tohle chce jedině léčení, maminka se toho sama nezbaví. Zasloužíš si svůj klid, jako všichni. Mě by ruply nervy a poslal bych je do hajzlu, jak je  mým zvykem, ale to nejspíš není řešení... Když se rodiče hádaj už kvůli takový s prominutím píčovině, je těžký něco dělat... Snad jen je ignorovat. I když vím, že je to těžký. Nejvíc tím ubližujou tobě, že to vůbec musíš poslouchat...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


If you look in the mirror and don't like what you see
You can find out firsthand what it's like to be me.
So gather´round piggies and kiss this goodbye,
I'd encourage your smiles, I´ll expect you won´t cry!