Nevedu bleskovky, sonb, řetězáky ani jiné bejkárny a už vůbec nemám KlÁsNý bLoGíSeK! Majlí, HSM a jiné zrůdky pohřbívám zaživa, jejich obdivovatele požírám při plném vědomí, prášek z jejich rozdrcených kostí používám jako make up a jejich popel šňupu místo kokainu. Budiž navěky zatracen ten, kdo reklamu zde narvati hodláš!
DesignReklamyVzkazy AutoroviNávštěvní KnihaKolegovéWebyKontakt


Už zase votravuje...

10. července 2009 v 15:28 | Venom |  Deník
Ahojka přáteláčci. Kdo že otravuje? No kdo jinej než já... Jestli budu mlít nějaký ptákoviny z cesty, tak si toho nevšímejte. Poslední dobou mě všechno snadno rozhodí a i když navenek vypadám jak cosi naprosto mimózního a apatického, vevnitř... co vevnitř? Tam je tak nehoráznej bordel, jako kdyby My Chem uspořádali konzert v New Jersey. A to vám byla sakra bouřka!

Hned ze začátku než na to zapomenu vzkaz pro Unknown LaDy - ano, v tom zmíněném článku nebyla vlastně o My Chem řeč skoro vůbec, natož o starém dobrém punku. Řešil se tam jenom ten Gerardův komiks a to, že MCR mají vedle své hudby ještě vlastní kulturu x) teď nemám na mysli jen morbidní image, úžasný kostýmy a dokonalý zpracování klipů :-) Prostě miluju lidi, co se evidentně nudí, a mají potřebu házet špínu všude kolem sebe, bez ohledu na to, zda melou alespoň k tématu :-D Jo a jsem pro únos MCR se vším všudy! Nadšeně se přidávám.

A teď dál. Někteří z vás si už asi všimli, že na atlasu jaksi nepůsobím, ani po e-mailové stránce. Víte, není nad to se tam měsíc nebo dva neukázat, a hned poté muset mazat stovky spamů, které vám rvou viagru, či jiné sračky a zaručené recepty na zpestření sexuálního života. Kdybych nevěděla, že to chodí každému z vás, kdo má tu smůlu a zaregistrovaný mail na atlase, myslela bych, že si ze mně dělá Gerard prču. Tohle vysloveně provokace. Do impotenta mám jaksi daleko. Říkám podvacáté, dejte mi něco na utlumení.

Oh my fucking goth. Máti se opravdu činí, já se nestačím divit. Po letech si vzpomněla, že má kdesi schovaná semínka durmanu. Pro ty šťastlivce, kteří netuší oč se jedná, mám roztomilý odkázek. Pokud si někdo z vás, začal o mně dělat starosti (hahahah já naiva co?) můžu vás uklidnit, že žrát něco, po čem můžu mít vidiny pavouků a jiný havěti po mně lezoucí, by mě nikdy nenapadlo. Myslím, že bych zešílela. Další roztomilé věci? Jistá holka dvě hodiny utíkala před tygrem. Navíc jsou prý účinky této drogy dost nepříjemné, a velice snadno se předávkujete. No stačí se podívat na komentáře pod článkem a pochopíte. Ale prej má ta kytička mooc hezkej květ x)

Každopádně to znamená, že mám v pokoji o kytku víc. Tedy zatím o květináč. Marihuana se nám neurodila, uschla chuděra na balkóně. Fakt čekám, kdy se tu začne vařit pervitin. Po něm už více lidí slyšelo šustění listí, jež bylo způsobeno roztomilými, velkými, černými pavouky. Prej teda to byla halucinace. Myslím, že to nebylo nedávno na moravě, kde objevili nový druh pavouka. Fakt hnus, dělá se mi zle jen z toho obrázku. Já kráva. Ještě teď se tady klepu a úzkostlivě se rozhlížím jestli tu něco neleze. Já vím, nejsem na Moravě, ale co když sem přilezou?

Ale nejsem zbytečně paranoidní? Věřte mi, že tahle moje fóbie je něco opravdu příšernýho. Nepřála bych nikomu.

Jinak kytaru už netrápím, praskla mi struna. Sama od sebe, takže vystřelený oko se nekonalo. Nutno dodat, že rupla poté, co ji tatík velice brutálním způsobem naladil. Zrovna teď má problémy jiného rázu. Nefachá mu dvd rekordér a přitáhl sem jakéhosi odborníka bo co. Jako solidně jsem se ho lekla. Cizího člověka v bytě bych čekala fakt nejmíň. On taky docela civěl na to rozcuchaný malý cosi, co se přehnalo předsíní.

A bohužel jsem objevila další článek o Hannah. Nenápadně formulovaný tak, aby bylo emo považováno za tu nejhorší špínu. Vím, že je to stará záležitost, záměrně jsem se těmhle stupidním sloupkům vyhýbala, ale bohužel, nedaří se mi to. Myslím, že o tom napíšu svoji reakci, abych na blog taky dala něco ze sebe. Já vím, že už musíte mít mého fanatismu plný kecky, ale nemusíte to přece číst! Die Kurve... já už ty Chemiky taky narvu do každýho článku ať chci nebo ne.

Jo, tuhle jsem taky skuhrala na blog.cz. Víte že to růžové monstrum dydlinka patří mezi pět nejproslavenějších blogů? Tedy hahaha - údajně... Upřímně by mě zajímalo, podle čeho tak soudí. Vypadá to, že pokud se chcete na blog.cz prosadit, nezbývá vám než nasadit HSM a řvavě růžové odstíny. Je to opravdu směšný. Celá ta propaganda naprosto tématicky stejně zařazených blogů. Buď dydlínci, nebo Miley Cyrus, nebo anorexie nebo anti blogy. Že bych si někde všimla odkazu na web o Rasmus, My Chem, Green Day... to opravdu nehrozí. Místo toho vedou US5 a podobné hrůzy. Diskriminace 4ever.

Jednoho dne u toho počítače už doopravdy zmagořím!

Blog.cz mi leze krkem až na mozek. Super soutěž! Vytvořte design pro náš web! Jo fajn. Poslední dobou mě moc baví tvořit designy. Mám tu ve složkách tři pr... tři mega šablon a někdy dostanu i docela fajn nápad. Proč to nezkusit. Ovšem přečetla jsem si všechny jejich požadavky na bannery, ikonky a kdesi cosi, že jsem uznala za vhodné, vysrat se na to. Za prva - nikdo by neuvítal tak temnej des a za druha, než bych pobrala všechny ty trhlý požadavky, byla bych už zralá jak babka pod drnem!

Myslím, že jsem toho pro dnešek nakecala zase hafo, na to, že celkem o ničem. Nechám vás tedy vydechnout a půjdu si pustit Chem... eh... nějakou hudbu! Zatím čao! Mějte se!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Stacy Stacy | 10. července 2009 v 16:01 | Reagovat

Ale fuj pavouci a rostliny... Já nevim jestli sem tak nesnášenlivá, ale já kytky ani zvířata obecně nikdy nemusela... Jo osobo všechny růžovoučký blogu...no fuj. Ale vem si zase že je to jako v reálu´. Je tolik nechutnejch barbín který se snaží bejt originální, až sou všechny stejný a zajímavej je ten nenápadne, menšina nebo outsider... Myslim že člověk pak může bejt úplně právem nadšenej když narazí KONEČNĚ  na takovejhle blog kde růžovou nepotkáš....:-) vivat "Pathehic romance!"

2 Cathy Cathy | Web | 10. července 2009 v 16:21 | Reagovat

Durman xD. Náhodou, utíkat dvě hodiny je dobrý cvičení, i když ten tygr, asi bych zcvokla:D. Vidět takovou havěť, tak se du asi zabít jako, ale tak nemuselo by to bejt tak strašný x).
O růžových bločkách radši pomlčím, protože ty by měli mazat jen co je někdo založí. Zakázat!
Tvořit designy mě taky baví, až na to, že mi to nejde a piplám samý děsoviny xD. Tři mega šablon? Já chci taky, prosíím:D.
No nic, zatím se měj, pa:-)

3 Cathy Cathy | Web | 10. července 2009 v 18:47 | Reagovat

Jéé ty si zlato a nemohla bys nachvilku na icq?:D Já debilně vysvětluju to je na dýl:D

4 Angel Angel | 10. července 2009 v 20:09 | Reagovat

Mail na Atlasu... Taky se neřadím mezi impotenty. Gee má velice zajímavý smysl pro humor. Ano, utlumit... Ale jak?! x))

Jo durman?! Tak to je pěkný, to fakt... Škoda, že se maruška neurodila, to by bylo... Ale tak, když to má pěkný květy... x)) Mě by se ale teda nechtělo dvě hodiny zdrhat před tygrem, to by mě dřív skolil infarkt. xDD ale je to zajímavá zkušenost, to jo :D

Pavouček... Neměl jsem se na to koukat. Asi pojedeme navštívit babičku do Prahy a jestli to tam z té Moravy doleze, tak mě můžou rovnou vézt do Bohnic. :-D Vím, co je to fobie a taky to nikomu dalšímu nepřeju...

Chudinka kytara, já jsem cosi vyrval z kláves, takže taky dobrý... :-D

Já se takovým článkům o stylech záměrně vyhýbám, ale jaksi mi to nejde. Nekomentuju je, je mi z toho akorát  :-!

S těma růžovýma bločkama mě to taky tak napadá. Teda našel jsem pro ANA blog ještě k tomu narvanej článkama, jak se stát Barbií, popularitu to má obrovskou, ale zřejmě to bude tím, že většina těch blogujících není starší 14 let... Jinak, já mám štěstí, že se s nima nemusím střetávat, jinak by mě jeblo. Beru to jako adrenalin. xD

Náhodou já bych temnej design uvítal. :-) S růžovýma existencema by to švihlo.xD Ty bys to dala, nepochybuju. :-)

Prozatím se loučím a jdu oxidovat jinam, měj se, pa

5 Cathy Cathy | Web | 10. července 2009 v 22:09 | Reagovat

Na tom icq si možná číhala, ale já tě tam online prostě neměla:D. Asi si mi zmizela x)

6 Cathy Cathy | Web | 10. července 2009 v 23:38 | Reagovat

Jenny, promiň, ale někde se musela stát chyba a mě ta zpráva na icq prostě došla až teď:D. No joo, holt mám smůlu:(.  

7 Euphoric-Endeavor Euphoric-Endeavor | Web | 12. července 2009 v 22:24 | Reagovat

och halucinace milé.. že bych si vzala tu roztomilou žlutou tabletku, abych viděla na stropě metrovýho pavouka, jako má mamka? :-D to já neviděla pavouka.. mě se jen zdálo, jako by mi někdo dával v jednom kuse elektrický šoky a slyšela jsem vlááááček.. hůůů š-š-š.. ááále v jednom kuse :-D nee už vážně ne.. xDDD a to měli bejt antidepresiva pro mou labilní osobu.. hahaha.. x)) máme dvě krabičky schovaný pěkně na dně jedný skříně.. x))
*****
och.. k tomu fanatismu jo.. xDD heh.. jááá vůůůbec ale nemám tucha, co to slovíčko obnáší :-D no já mlčím o tomhle.. :D ale tak.. Chemiků není nikdy dost.. :-) Gerard se odmění.. ;-)
*****
a jako.. chudinka kytara.. xDDD mám tu taky.. a umim na jednotlivý struny stupnici, dobrý ne?? :-D :-D Jita, když byla malinká a chodila do školky, ráda si s tím milým nástrojem hrála.. moooc se jí líbily ty bílý čudlíky.. a ještě víc se jí líbilo, když s nima mohla točit do všech světových stran.. a tak není divu, že to ani po patnácti letech nikdo nebyl schopnej naladit.. xDDD a teď jen každej den čekám, až ju moje kočičky dojebkaj totálně.. x))
*****
teda.. blog.cz mě jebe každým dnem víc a víc.. to je jebálkov.. nejlepší to je neřešit.. :-D stejně ta demence pořád bude růst, tak je to jedno.. x)) tak já končím.. moc kecám.. xDDD tak se měj :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


If you look in the mirror and don't like what you see
You can find out firsthand what it's like to be me.
So gather´round piggies and kiss this goodbye,
I'd encourage your smiles, I´ll expect you won´t cry!