Nevedu bleskovky, sonb, řetězáky ani jiné bejkárny a už vůbec nemám KlÁsNý bLoGíSeK! Majlí, HSM a jiné zrůdky pohřbívám zaživa, jejich obdivovatele požírám při plném vědomí, prášek z jejich rozdrcených kostí používám jako make up a jejich popel šňupu místo kokainu. Budiž navěky zatracen ten, kdo reklamu zde narvati hodláš!
DesignReklamyVzkazy AutoroviNávštěvní KnihaKolegovéWebyKontakt


Uááááá

28. července 2009 v 15:34 | Venom |  Deník
Zdravím! Co se to tu stalo za paseku? Venom si na chvíli odejde plivat jed jinam a tady toto? Netušila jsem, že článek o WooDoo bude mít takový ohlas, a jako bonus ještě další moje výkecy... tolik novejch lidí... Vy jste sem zabloudili jejda :-D to je mi vás líto. No nic, půjdu se zase nípat v tom, co jsem to vyváděla včera. Respektive co to vyvedla moje máti.

Sedíte si tak doma, posloucháte nové ilegálně stažené cd (ale pssst!) a najednou máte neblahou předtuchu, jelikož vaše máma telefonuje se svou provozní a tváří se ustaraně. Jo. Průser. To znamenalo, že se mám okamžitě obléct, nějak zcivilizovat a vyrazit do práce. Nasadili jsme tedy otrávený výraz a obtáhli ho černou tužkou na oči. How cool, co bych si jinak počala.

Narychlo jsem na sebe naházela nějaký kusy oblečení. A nijak zvlášť se nešlechtila. Se budu parádit pro zákazníky nebo co? No jen to ne. Vyrazily jsme a já si vyslechla o co go. Dva kolegáčkové mají průser. Nečekaně přijeli šéfové, udělali stopku pokladny a vypadá to, že ti dva pakoši vyletí na hodinu. A kdo jinej poctivej a spolehlivej by tam měl dělat než má maličkost? Má nasraná maličkost. Nakonec jsem z tý práce nebyla až tak otrávená a škodolibě jsem se pochechtávala. Stačil mi pohled na jednoho z mých kolegů, sedícího vzadu na koberečku. Byl docela malinkej, koktal a nemohl vysvětlit, co mají znamenat jistá storna. Že koktal, se fakt nedivím. Ti dva pání šéfíci byli fakt vazouni, a řeknu vám, že já od nich dostat facku tak čuchám k fialkám zespodu. Ale na mně byli hodní, já dnes nebyla na seznamu v jídelním lístku. Kdežto někdo jiný...

Pak jsem už zaplula za pult a obsluhovala. Kupodivu s kolegáčkem co mně posledně obral o dýška. Koukala jsem jak puk. O to víc když dorazil z koberečku - i ten druhý. Nechápala jsem co tam máme jako dělat ve třech. Jak vidíte, vše se nakonec vysvětlilo, a pánové byli zproštěni viny. No hustý no. A já už se těšila jak jim budu mávat nebo koukat na to, jak lítají metry vysoko. Nejsem zlá a škodolibá. Trust me! No nic, těšila jsem se tedy domů. Malovala jsem si, jak zalehnu a budu se opět flákat.

V okamžiku kdy přišla rozřehtaná mamka a nějakej trafikant zhruba v mým věku, bylo mi jasné že něco není v pořádku. Nebylo. Šlo se povinně na pivo. Teda ne že bych se bránila. Znáte Venoma.

Můžu říct, že jsem celou dobu hlídala mámu, jestli to s tím pitím nepřehání. Svět je naruby. Děti hlídají rodiče. Nějak si nemohla zapamatovat jméno nebohého kolegy. Myslím, že množství jejího alkoholu v krvi tomu moc nepomohlo.
,, Tak jááák to jméno?''
,, Jaroslav.''
,, Jééé tak ten mně kdysi připravil o poctivost a v šestnácti jsem měla svoji první dceru.''
Jen jsem vykulila oči, co to tady proboha vytahuje a snažila se neutopit v pivu.
,, No já vim, že vy víte co to je... si to najdete na tom vašem internetu...'' dodala máti moudře.
Way the fuck??? Co to má znamenat kurec?

Nejlepší výstup však byla bába a dědek. Pán byl jakýsi neurolog a dohadovali se s máti o bolestivosti jistých zákroků. Dědula se nevzdal a přivedl si taky svou drahou polovičku.
,, Nooo Maruš, to jsou ty lidi co jsem ti říkal.''
,, To jsou ti s tím pejskeeem?'' vykulila na nás stařenka oči.
,, Haf?'' otázala jsem se.
,, Neee, tak nic, tak jdeme Maruš...''

Nakonec se máti rozhodla že nechce bejt hlídaná a vyrazila mně a svýho kolegáčka ven. Říkám si - no Venom, to jsi zase dopadla. Smířila jsem se, že jsem odsouzená k tomu, strávit zbytek dne s nějakým pakem, který znám sotva pár hodin. Nakonec to nebylo tak hrozný až na to, že mi furt vyhrožoval s brigádou. Já mu na oplátku slibovala, že mu dohodnu tu funkci vedoucího, kterou mu máti mileráda přenechá. Znamená to totiž jen zodpovědnost a brzký vstávání spolu s uzavíráním všech prodejen :-P Ani se snažit nemusím, co si totiž mamča vezme do hlavy, to taky dodrží. Skoro by mi bylo kolegáčka líto. Ovšem na to jsem už moc zkažená.

Hm. Nevím ale jak bych bez něj došla domů. Ono Venomkovi stačí i jedno pivo a má dost. Ale ne, že toho někdo v budoucnu zneužijete! Máti nasávala v hospodě naproti našemu baráku, a co ti dva pak spolu provedli, se neodvažuju hádat. V noci jsem slyšela jak se máma asi minutu trefovala do klíčové dírky. Já před tátou hrála pracovně a nikoli společensky unavenou dceru. A to se mi podařilo. Jééé já si zase dneska asi vyslechnu věcí až se máma probudí...
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Cathy Cathy | Web | 28. července 2009 v 16:46 | Reagovat

No vidíš, nakonec je to hodný milý chlapec xD.
Jak vidím, vůůůbec nejsi škodolibá, že? Ale zamávala bych jim taky s chutí:D.
Ta tvoje máma je fakt dobrá xD. Prej ten mě připravil o poctivost xDDD. A to s tím psem, chcípám xDDD.
No jo, vtipná to rodinka...hlavně se nenech uvrtat do tý brigády...tfuj xD.
No nic, měj se fajn a zase se ozvi :)

2 Euphoric-Endeavor Euphoric-Endeavor | Web | 28. července 2009 v 17:56 | Reagovat

hlavně žádný debilní brigády fuj :D teda.. ale stejně.. zajímavá to práce.. mě by asi jeblo.. :D tahat mě z baráku jen kvůli průseru, se kterym nemám nic společnýho?? FUCK YOU!! nešla bych nikam, ani kdyby mě měli táhnout :D ale kolegovi bych se musela taky smát.. :D a budu škodolibá, když ostatní se mi taky mým kopancům jen upřímně tlemí.. x))
*****
"to jsou ti s tím pejskem??" :-D já se tu válim pod stolem :D teda.. mám dost.. :D

3 Ochechulka Ochechulka | 28. července 2009 v 18:07 | Reagovat

Alíku, k noze! Neštěkej tak hlasitě, to máš z toho piva. To je týrání zvířat lít psům pivo! A že jsi neřekla dřív, že jsi pes?
Ale jinak moc vtipný den,  je opravdu vidět, že jsi milující a obětavá osoba. Ale ta tvoje máma... všechny věci dítě o svých rodičích vědět nemusí. Měj se.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama










If you look in the mirror and don't like what you see
You can find out firsthand what it's like to be me.
So gather´round piggies and kiss this goodbye,
I'd encourage your smiles, I´ll expect you won´t cry!