Nevedu bleskovky, sonb, řetězáky ani jiné bejkárny a už vůbec nemám KlÁsNý bLoGíSeK! Majlí, HSM a jiné zrůdky pohřbívám zaživa, jejich obdivovatele požírám při plném vědomí, prášek z jejich rozdrcených kostí používám jako make up a jejich popel šňupu místo kokainu. Budiž navěky zatracen ten, kdo reklamu zde narvati hodláš!
DesignReklamyVzkazy AutoroviNávštěvní KnihaKolegovéWebyKontakt


The Ghost of You Hannah Bond...

23. července 2009 v 13:16 | Venom |  My Chemical Romance
Ahoj planetky. Slíbený článek o Hannah. Sice je tohle téma už ohrané jak LP desky mýho táty, ale já to potřebuju napsat a nenutím nikoho aby to četl. Čistě proto, aby měla moje duše pokoj... Tak. Připadám si jako Jan Hus. Ten taky pořád žádal spravedlnost, říkal pravdu, hájil co uznával za správné a jak dopadl? Myslím, že mně neupálí ale taky na to nejspíš jednou dojedu. Nevadí. Budu za to ráda.

Přečtete si článek o lidské blbosti, aneb o tom jak Venom trpí spasitelským komplexem.

Vím že jsem o tomhle už nakecala tuny a tuny písmen, ale nějak cítím, že Hannah si zaslouží speciální článek jen o sobě, ne jen nějakou zmínku v odstavci...

Don Quijote je menší blázen než já. Sice nemlátím do větrnejch mlýnů ale souboj s lidskou blbostí, sobeckostí a vypočítavostí opravdu prohrávám na plné čáře. Jak jen uhodit do něčeho nehmotného a přitom věci tak obřích rozměrů?

Že já se vůbec namáhám. Jak jsem čekala... barbínkovské blogy budou i nadále statečně obhajovány, před ''''emařskými'''' blogy o řezání zápěstí. Nikdo nepochopil, že se celou dobu rvu za něco naprosto jiného. Připadá mi, jako kdybych mluvila čínsky, ale halt když je někdo blbej, tak je prostě blbej, a můžu do něj hustit horem dolem a je to zbytečný!

A víte co? Já vám tady taky napíšu roztomilej článeček o Kill Kill Kill. Vy si o to totiž přímo říkáte! To se budete pane divit. Je libo roztomilé doprovodné obrázky? Uvědomte si, že tohle není věc dvakrát vhodná k žertování, nebo alespoň ne pro lidi, kteří si tím prošli. Sorry ale vaším emo vtipům se jaksi zasmát nemůžu, protože právě ony připravily Hannah o život.

Zjistila jsem si, že byla obětí pozérských pravidel. I ona věřila tomu, že sebepoškozování je jakýsi zasvěcovací rituál. Neděkujte za její smrt My Chemical Romance. Poděkujte rádobyvtipným duševně vyrovnaným jedincům a pozérskejm hovádkům. Respektive kreténovi, kterej vymyslel nějaká rádobyemo pravidla. Možná kdyby ta holka našla cestu k pravému Emo, mohla tu ještě být. PRAVÉMU EMO říkám. Nemluvím tu o té hře na smutná štěnaťa co se chtějí zabít protože je nemá nikdo rád.

Inspiroval mně tento článek.

Jen co jsem odložila svůj kyblíček na zvracinkání (můj věrný společník) tak jsem se rozhodla, že já ještě budu sakra hodně řvát! Autore článku, jakej pádnej argument máš proboha na mysli? Já tam žádný nevidím. Plácáte dohromady páté přes deváté, jedna věc nemá s druhou absolutně nic společného ale vy to pouze nafouknete a bum. Mediální senzace je hotová, to si zase budeme mastit kapsy! Je to opravdu odporný. Třináctiletá holka zemře, ale vám jde jen o to, abyste z toho vyždímali co nejvíc peněz. Sorry pánové, ale je to tak průhledný!

Nevím jak jen říct, že My Chem jsou pro svoje fanoušky naopak oporou. Ono totiž kupříkladu fráze - I'm not afraid to keep on living, I'm not afraid to walk this world alone - nikoho nenabádá k házení mašle, ale právě naopak. Ovšem chápu, že přeložit si to, je nejspíš velká práce. Co se týče naděje, která je v písních My Chemical Romance obsažena, nemluvím jen za sebe. Ale zkoumat něco do hloubky je přece moc práce. Je lehčí vymyslet si nesmysly o věci, o které víte naprosté kulové. Když někdo otevřeně mluví o smrti, hned je za magora, který ji propaguje. Fakt si jděte nasrat na hlavu. Myslím že rozdíl ani moc patrný nebude. Možná budete vypadat líp.

Teď zase z jiného soudku. Snad to někdo nepochopí tak, že si protiřečím. A sice ono téma smrt.

Roger Sykes - alias idiot. Další kandidát na můj Kill list seznámek. Pokud vím, ono prapůvodní emo, se zajímalo čistě o projev emocí. Ano, zpěváci křičeli, smáli se i šeptali, prožívali každý tón a netvrdím že témata jejich písní byla vždy tak happy, free a kůl jako v HSM. Ale proboha nikdy tu nebyla řeč o sebevražedném kultu! Nezaznamenala jsem ani, že by nějaký hudební styl přímo poukazoval na smrt jako na něco ... doplňte si podle sebe. Jestliže emo prezentuje smrt jako něco magického a romantického... co třeba taková dechovka? Ta by mohla tvrdit, že smrt je dost pohodová ne? Disco - smrt je happy! Metal - smrt je drsná! Hip-hop - smrt je naprosto vypatlaná. Eh sorry fanoušci hip hopu. Chci vám jen ukázat jaký hovadiny se vám jistý pan idiot snaží nakukat přátelé. To už by vám rovnou mohl styl hudby určovat i co si máte myslet o politických stranách, jakým jezdit autem, jaké zvíře chovat, co jíst atd atd.

Uf. A co si o smrti myslím já? Nedávejte to ovšem do souvislostí s hudbou.

Pokud chcete popřít vyjímečnost okamžiku, kdy člověk umírá, a snížit jej pouze na prohru lékařské vědy, pak raději zmizte. Smrt je opravdu magický a velký okamžik. Navíc neodmyslitelně patří k životu. Ať chcete nebo ne. Člověk hodnotí jestli byl jeho život něčím užitečný, vnitřně se smíří, odpouští sobě i druhým a odchází tam, kde nejsou na prvním místě materiální hodnoty. Smrt není prohra. Je to jen brána do dalšího světa. Ovšem jsou tací kteří to odmítají akceptovat. Mají třeba strach a představa toho, že po smrti není už nic, je pro ně mnohem přijatelnější. Jen ti kteří věří, nebo dokonce VĚDÍ se dokážou na smrt podívat i z jiného hlediska. A... ano, může v tom být i dávka romantiky. Po dlouhé době se opět setkáváte s lidmi, kteří na onen svět přišli před vámi. A kdoví jaké další neskutečné bytosti tam ještě potkáte?

Dnešní společnost však do hlav cpe umírání jako něco nepřípustného a špatného. Lidé se bojí. Bojí se tak moc zemřít, že ani nezačínají pořádně žít. Jen pár vyvolených je natolik otevřených, že nemají obavy. Za sebe říkám, že to tu zatím zabalit nehodlám, ale hodně přemýšlím o tom, co by kdyby. Kdybych najednou opravdu musela jít. Mrzelo by mě, že jsem ještě spoustu věcí nezažila, neviděla, ale byla bych ochotná se s tím smířit. Nebojím se. Kdoví co mám tady za blbej úkol, kterej musím splnit. Může se mi třeba nezamlouvat ale co nadělám. Důležité je pro mně vědomí, že TAM mě nečeká nic špatného. Jestli se vám nelíbí v co věřím, tak se mi to nesnažte vyvrátit. Je to zbytečné. Ale pak mi nevyčítejte, že se se smrtí smiřuju lépe než vy.

Ták, a hned mi můžete vynadat do pozérů jelikož tu mám jako ''''emo'''' bonus svoje nadevše milované Chemiky a hraju si na strašlivé fucking goth! Nebo snad na dark a evil, jak už se snažilo obvinit pár tupounů kamaráda? Jsem pozér protože si libuju v černý barvě? Neposlouchám ty správný skupiny? Nesmím poslouchat snad emo a gothic rock zároveň? Je špatný že mám na smrt takovej pohled jakej mám? Že mi je občas mizerně? To jsem vám to pěkně pomíchala co?

A pro hovada - projeďte si ten text znovu, a všimněte si uvozovek. Nerada bych zase v nějaký pitomý debatě dojela na to, že kdosi nepochopil ironii.

Sice si připadám jak největší retard pod sluncem, a nerada se opakuju ale když jsem to psala na srdce blogu, tak tady musím taky. A také proto, že stále narážím na hovada, která odmítají toto zjištění akceptovat. Takže znovu, pomalu a pro úplné kriply.

EMO

NENÍ

O

ŘEZÁNÍ

ZÁPĚSTÍ

KURVA

DRÁT!!!!MY

CHEMICAL

ROMANCE

NEJSOU

EMO!!!NENÍ

ŽÁDNEJ

SEBEVRAŽEDNEJ

KULT

SPOJENEJ

S

HUDBOU!


Každe slovo se rovná jednomu úchozu do hlavy tupého pozéra, normálního duševně vyrovnaného jedince, či růžové zrůdky. V posledním případě je mlaťte pro jistotu kladivem či sekerou. Děkuji.

Ufff. Venom už nemůže... Má dost. Opět psychicky vyšťavená. Zničená. Zase je mi zle z toho čeho jsou někteří lidé schopní. Kdybych jen nebyla takovej snílek a idealista. Takže to ukončeme, zbývá mi jen říct:

Hannah, hodně štěstí, doufám že jsi došla klidu a dostala se na svoji vysněnou Black Parade. Vím že by sis nikdy nepřála aby tvoje oblíbená skupina byla obviňována ze zodpovědnosti za tvoji smrt. S ničím si nedělej hlavu, pánové novináři senzacechtiví na to dojedou sami. Budiž ti nebe Chemical.

A teď mi zlatka povězte... v jaké podobě si přejete aby přišla smrt k vám?
 

9 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Cathy Cathy | Web | 23. července 2009 v 15:13 | Reagovat

Já vlastně skoro nemusím nic psát, protože si to napsala úplně přesně...jako ten článek, na který si hodila odkaz..to bych toho autora šla silně nakopnout, protože ten musel být hodně labilní.
Ono věřit všemu co vám někdo nakuká je totiž hrozně lehký, než abyste si o tom něco zjistili a trošku se tím zabývali. Kdyby si nějaký chytrý jedinec s tím dal práci, možná pochopil, že všechno co píšou vymatlaní lidi je pravda.
Naprosto mě unavuje spojování "černá=emo". Co o to, že někomu se ta barva prostě líbí, že. A i kdyby, emo není nic špatnýho a je to jenom tím, že blbečci čtou ti potrhaný pravidla...
K té smrti...popravdě tohle je skoro denně moje myšlenka před spaním. Nemůžu zapřít, že se toho bojím...ono vědět, že už nikdy nebudeš moct udělat to a nebo tamto, je docela depresivní, ale přece jenom...člověk má takový jakýsi klid, tam někde...njebudu se to tady snažit popisovat, protože mi to prostě nejde o tom psát, abych přesně vyjádřila ty pocity k tmu, na to sem levá x).
Jediný co můžu říct je to, že s tebou souhlasím v každičkým písmenku co si tady napsala..
Zatím páčko;-)

2 Angel Angel | 23. července 2009 v 15:58 | Reagovat

Jak už řekla Cathy - souhlasím se vším, co jsi v článku napsala. Zvláštní, zrovna mi hrálo Famous Last Words...
Autorovi článku, na který tu máš odkaz, bych nejradši zdecimoval ciferník, nic jinýho si nezaslouží, za to jaký s*ačky uvádí v článku.
Umlátil bych všechny pozéry a rýpaly, nerozumí tomu, ani se to pochopit nesnaží a kdyby, byl by to zázrak. Možná by to pochopili potom, co by si přečetli tenhle tvůj článek.
Jo tak DARK a EVIL. No proč v tom neudělat těm tupounům bordel ještě větší, že jo. xD Mají, o co si říkali. My jsme to co jsme.
Hannah je mi líto, jak bylo napsáno už v tom článku, pokud měla problémy, psychický problémy, nikdo to nebral vážně, pak není čemu se divit, za to může ignorace jejího okolí, ne emo a už vůbec ne MCR... Bylo tam psáno, že sami MCR se k tomu nějak vyjádřili. Chápu, pro některý duševně vyrovnaný jedince je to opravdu těžko pochopitelný. Proč si zjišťovat fakta, když jim stačí si sesumírovat tu první ptákovinu, kterou si kde přečtou... Nechápu takový uvažování, protože jsem z těch, který někdy až moc přemýšlí. A moc kecají. Ale to jsem ještě neřekl všechno.
Smrt vidím podobně jako ty. Určitě tam něco je a něco nás čeká. Dal jsem onu Black Parade, ale co vím, co mě čeká. Někde jsem to slyšel, myslím, že v nějakým filmu, kde bylo - "smrt není konec, je to jen brána do jiných světů". Nezbývá mi, než souhlasit s tím výrokem i s tebou. O smrti přemýšlím hodně často a několikrát jsem se s ní setkal, ale myslím, že se není čeho bát...
Mažu... Tak zatím :-)

3 ochechulky ochechulky | 23. července 2009 v 20:30 | Reagovat

Moc krásný článek, doufám že také jednou dospěju k tomu, že si budu myslet, že po smrti něco je. Zatím se klepu, že prostě nebude nic, něco jako čas před narozením.
Hannah je mi líto, holt MCR na pohled působí depresivně, tak to novináři svedou na ně.

4 Euphoric-Endeavor Euphoric-Endeavor | Web | 23. července 2009 v 20:41 | Reagovat

článek je moc krásnej a pravdivej.. :-) mělo by se na tohle téma psát častěji.. už jsem psala na mym vedlejším blogu.. lidi si zafixujou jednu událost a hned pak soudí všechno.. tohle je jenom ztělesnění demence všech těch pózérů.. hned celou skupinu musí soudit podle takových hovad.. nehoráznost největší.. a pak si to bohužel myslí celá populace.. :-(

5 Amia Amia | Web | 17. června 2010 v 13:32 | Reagovat

Můžu přidat do soudku se střelným prachem? Aneb tohle obvinění by bylo bývávalo ještě dobrý, kdyby to nebyli noviny (pro veřejnost která je žere). Ale abych se dostala k tomu co jsem chtěla - bojím se bojím, o své černé oblečení a už tak poměrně velkou nálepku ,,divné nespolečensky užitečné individuum", jestli si více lidí myslí to co tadyhle holčina -
http://www.youtube.com/watch?v=30p47JJCo1k&feature=player_embedded

6 Amia Amia | Web | 17. června 2010 v 13:33 | Reagovat

Ps: oprava, bojím se bojím, aby se ta nálepka ještě nezvětšila :-(

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


If you look in the mirror and don't like what you see
You can find out firsthand what it's like to be me.
So gather´round piggies and kiss this goodbye,
I'd encourage your smiles, I´ll expect you won´t cry!