Nevedu bleskovky, sonb, řetězáky ani jiné bejkárny a už vůbec nemám KlÁsNý bLoGíSeK! Majlí, HSM a jiné zrůdky pohřbívám zaživa, jejich obdivovatele požírám při plném vědomí, prášek z jejich rozdrcených kostí používám jako make up a jejich popel šňupu místo kokainu. Budiž navěky zatracen ten, kdo reklamu zde narvati hodláš!
DesignReklamyVzkazy AutoroviNávštěvní KnihaKolegovéWebyKontakt


Šampón X Buzerant ?!

21. července 2009 v 15:48 | Venom |  Havraní Skřeky
Ehm. Ahoj. Předem se omlouvám My Chem, že jsem pro takový článek využila jeden z jejich růžových avatarů. Ehm ehm. No nic. Jdeme na věc. Fejsbuk mně začíná pěkně sr... štvát. Jediná dobrá věc, vedlo mně to k napsání další úvahy na jisté roztomilé téma. Mám tu rozepsánu ještě jinou, ale nevadí, na tu přijde čas také. Potřebuju to ještě nechat dozrát, takže o Hannah zase někdy příště ju?


Zapnete Fejsbuk a shlédnete novou fotku ve skupině - Nesnáším šampóny. Pobavíte se u komentářů na adresu jistejch opravdu přehnaně růžovejch, negelovanejch a namake-upovanejch ''mužskejch''. Ale mně úsměv padá při slovech - ježiš to je buzerant. Jednou to přehlédnu, podruhé také, potřetí si postesknu že by komentátoři mohli být trochu originální, počtvrté už se naseru a popáté se ujmu úkolu vysvětlit několika hovadům rozdíl mezi šampónem a buzerantem. Nemám vesměs nic proti žádnému stylu, pokud to daná osoba nepřežene až ke kýčovitosti a nenaváží se do mně. A tak mně hlášky typu : ať ty růžový homoušové pochcípaj malinko nasralinkaly.

Kecám. Nasraly mně nehorázně!

Jistej puncovanej kretén napsal:

Buzerant ve smyslu sexuálním = odpad. Je mi z vás zle, zvrácení hnusáci.
Ale to, čemu tahle skupina říká "šampón," to je jen člověk, který o sebe pečuje. No jo, jak se jednou za týden někdo umyje a nastříká sprejem, tak je hnusnej šampón, že? :) Závidíte, že někteří lidi umí vypadat dobře. Nejsem šampón, ale myslím si, že ti lidi nikomu neškodí a kdo je nesnáší, tak jen proto, že sám je taková kreatura, že se sebou prostě nemůže nic udělat.

Je to nějakej Michal Beneš prosím pěkně, tak si na něj dávejte majzla, protože je to šamponek přímo ukázkový xD Pán si myslí, že sežral šalamounovo hovno a přitom ho má místo mozku. Vzkazuji mu prosím pěkně toto:

Sám seš odpad. Já jsem bisexuál, hrdě to přiznávám a ty jsi jen ubohej heterák kterej se snaží bejt vyjímečnej aspoň tím, že má naprosto zcestné názory. Ano někteří lidé umí vypadat dobře, ale to není případ ani tvůj, ani případ jiných šampónů. Jsem ráda že jsi vyjádřil svůj pitomej názor, nyní se ti může udělat ze mně zle. Když mluvíme o kreaturách tak si napřed zameť před vlastním prahem xD fakt jsi mně rozesmál.

A teď si budu opět hrát na spasitele světa, nebo chcete-li na Jana Husa a budu kázat pravdu. Šampóni jsou pánové libující si v tužidlech, gelech, blejskavých hadřících, někdy dokonce ve šminkách, růžové barvě a posledních módních trendech. Ehm. Sorry ale nic se nemá přehánět! Nemám proti těmhle existencím nic, pokud do mně neprudí. Jeden můj spolužák by se k nim dal taky zařadit. Ze začátku o mně tvrdil že jsem divná (což vlastně každý) ale můžu říct, že když jsme se blíž poznali, dokázali jsme se spolu normálně bavit. Nezáleželo na tom, že já jsem temná a on... jak to říct... světlej? Ale proboha on to nikdy nepřeháněl a nebyl za maškaru! Třpitivé lesky na rty, nebo oční stíny by jste u něj opravdu nenašli. Řvavě růžovou by na sebe nevzal! Jak říkám, všeho s mírou. Platí to pro každý styl. I když je fakt, co chcete zvorat třeba u metalisty, který vyznává pouze černou? Potkali jste někdy punkera tak okovaného že se nemohl hýbat? Já toto štěstí ještě neměla. A vy? Každopádně, pokud něco přeženete, děláte ostudu nejen sobě, ale i životnímu stylu který vyznáváte.

A teď k té druhé, mně podstatně sympatičtější skupině. Nehodlám používat slovo buzerant. Zní hanlivě, a navíc ho mám zafixováno jako osobu, která spíše prudí, otravuje, komanduje - zkrátka buzeruje. Takových znám více než dost, a co bych za to dala, kdyby se šli raději někam teplit, a mně nechali na pokoji.

Někoho z vás to asi překvapí, ale gaye obvykle a v silné většině na první pohled nepoznáte. Netuším kde se vzala zafixovanost na podobu jakéhosi růžového vykrouceného chlapečka mluvícího přitepleným hláskem, jako kdyby mu ho právě někdo strkal... eh, cenzured...

To snad ani není gayovství, to je póza. Ostatní homosexuálové se za takovýhle přebarvený výkvěty stydí. Gaye najdete i mezi punkery, metalisty... kurec nenuťte mně tu všechno jmenovat! Je prostě pitomost tvrdit že šampon = gay. To už bych mohla rovnou tvrdit že rocker = heterák! Silná většina těch nevkusně nafintěnech šampónů jsou heteráci proboha! Víc už se k tomu vyjadřovat nebudu, na tohle se zeptejte nějakého homosexuála sami. On vám to velmi dobře vysvětlí, mnohem lépe než já.

Jsem zvědavá co se pod článkem bude rojit za reakce. Určitě se časem ozve i nějaká osoba která na přerůžovělé přegelované modýlky neumí nadávat jinak než jako na buzeranty. Pak vám zlatíčka vzkazuju, že si pletete pojmy s dojmy. A je jen na vašem štěstí za jak dlouho na svou debilitu dojedete. Nadávejte si jak je libo, vyhrožujte mi upálením, vymítáním ďábla, probodením srdce kůlem, nazývejte mně satanistou jak je libo. Vy se totiž na nic jinýho nezmůžete. Vlastně je mi vás líto.

Venom už konečně přestane prskat svůj slovní jed, a půjde se tvářit jako že je naprosto v klidu.
 

7 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Angel Angel | 21. července 2009 v 16:45 | Reagovat

Pan Beneš má opravdu nejspíš v hlavě... to, co jsi už uvedla. Stejně, jako většina šamponků, který jsem měl to (ne)štěstí poznat. Jsou povrchní, jediný, na co mají hlavu je to, aby na ní mohli nosit make up a vlasy. xD
Taky nesnáším, když každej šamponek automaticky patří mezi homosexuály.  8-O Samozřejmě, že takoví můžou být i gayové, to jsou ty extrémy, kteří týhle menšině dělají blbou pověst a pak to většinou hodně blbě dopadá. Lidi si spojí jedno s druhým a je to na světě...
Házet odporný šamponky a homosexuály do jednoho pytle... Je zajímavý, že většina  šamponků randí s barbínkama a ne s klukama... Čím to?  8-O  :-D
Řekl bych těm tupcům, aby si nepletli sexuální orientaci a vymaštěnost. Nevím, jestli by to ti dokonalí heteráci pochopili. :D U mě by teda tu orientaci asi neuhodli, nemám na sobě nic růžovýho, takže... xDD Lidi něco vidí, s něčím si to spojí a těžko jim to vymluvíš. Pokud by tvůj článek pochopili  (je naprosto trefnej), možná by se jim konečně rozsvítilo. Ale to bych po některých jedincích, jako je Beneš, asi chtěl moc.  :-D Když mi takovej tupec řekne, že je moje orientace zvrácená, asi se nad tím nepozastavím. Většina jich ani neví, o čem mluví.  :-? Pochybuju, že ví vůbec něco. x))

2 Euphoric-Endeavor Euphoric-Endeavor | Web | 21. července 2009 v 21:21 | Reagovat

TAAAAAK.. SE MI TO ZASE CELÝ SMAZALO, TAK UŽ NEVIM, CO SEM TAM VŠECHNO NAPSALA!!!!!! JÁ UŽ SE NA TO VÁŽNĚ VYSERU!!!! :-/ =´((
*****
půl hodiny tu smolim komentář a oni mi ho ti hovnaři z blog.cz smažou?? to je milý vážně!! ale já na to vážně nemám nervy!!!! takže stejně už nenapíšu to, co jsem chtěla!!!!  [:tired:] nejspíš jim napíšu milou zprávičku že mě tim akorát ještě víc drásaj nervy!!!
*****
ten Beneš je ukázkovej příklad kreténismu!! v tuhle chvíli bych ho skopala do hranatý koule!! to je názor vymaštěnýho šampona, kterej si říká o nakopání do jeho spanilé prdele!!!
*****
už ale začíná bejt pravidlem, že co šampon, to vymaštěnej homofobní kretén.. nenazývala bych je "buzerantama" (nenávidím to slovoooo!!! ale nehorázně!!) nýbrž lůžovýma kreténama.. to ale neplatí pro všechny.. ne každej šampon má v hlavě takto nasráno, ikdyž je to skoro pravidlem.. ale nejlepší je, když to samotný je kompletně v lůžovým, gel z něj teče proudem a otočí se na nějakýho kluka, co má černý linky pod očima a zařve na něj: "chcípni buzerante!!!" ehm.. to je fakt fucking harcore!!! zabila bych je.. ikdyž.. ta jejich demence se narodí zase do dalšího.. něčeho takovýho podobnýho.. pfff.. to je.. jak jsem psala, lůžová demence.. epidemie, která akorát votravuje život někomu, kdo v tý hlavě něco má.. ať je jakýkoliv orientace..
*****
a taky.. co se týče toho vzhledu.. homofobní kreténi maj tuhle definici: "lůžový, nafintěný, zmalovaný a s kroutivýma pohybama - buzna" tohle prostě můžou vymyslet jenom homofobní heteráci!!! "pochcípejte, vy lůžový teplý svině!!!" to jsem se dočetla na jedný diskuzi!! uááá zabít!!! potkáš metalistu, je celej v černym, cinká kovama, promluvíš si s ním.. v pohodě kluk, ikdyž z něj jde třeba hrůza.. a?? za měsíc ho poznáš víc a zjistíš, že je na kluky.. a.. to je kurva překvápko!! jakto, že když je to "buzna", není celej v lůžovym?? jakto že nemluví "přitepleně"? och.. že by chyba přírody?? ne!! jenom je to prostě kluk, kterýho nepřitahujou holky!! kterej se dokáže bavit se všema, ale jedině s klukem po boku si dokáže představit svůj život.. takže "LŮŽOVÝ=BUZERANT" je stejná ptákovina, jako když někdo říká, že všeci emaři si musí aspon třikrát v životě přefiknout žíly!! ehm.. tím končím mojí sáhodlouho debatu.. už jsem se i uklidnila.. :-) tak fayn.. moc krásnej článek a pravdivej.. :-) tak se měj.. ♥

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


If you look in the mirror and don't like what you see
You can find out firsthand what it's like to be me.
So gather´round piggies and kiss this goodbye,
I'd encourage your smiles, I´ll expect you won´t cry!