Nevedu bleskovky, sonb, řetězáky ani jiné bejkárny a už vůbec nemám KlÁsNý bLoGíSeK! Majlí, HSM a jiné zrůdky pohřbívám zaživa, jejich obdivovatele požírám při plném vědomí, prášek z jejich rozdrcených kostí používám jako make up a jejich popel šňupu místo kokainu. Budiž navěky zatracen ten, kdo reklamu zde narvati hodláš!
DesignReklamyVzkazy AutoroviNávštěvní KnihaKolegovéWebyKontakt


Rubriky

8. července 2009 v 10:18 | Venom
Přehled rubrik, zde pečlivě ukrytý... Šetříme místo. Přidáme vysvětlení. Can I?

Tady si počtete o tom jak Venom reaguje (sere) na své okolí. Vyjma svých zážitků vám naservíruje pod nos pár zvrácených myšlenek, šílených teorií a několik keců o tomhle bložínku. Vyhněte se tomu. To vám opravdu radím.

Tu si hraju na novináře. Rozebírám život, jeho složky a styly. Píšu o záhadných jevech co mě zaujaly, nebo o tom co mám ráda, ať už je to knížka, film, nebo něco z průmyslu hudebního. S trochou nadsázky se tomu vyhýbat nemusíte.

Venom ukrývá před zraky ostatních své trapné pokusy o umění. Najdete tu pár povídek, nějaké to pojednání o jedovaté bytosti, a několik obrázků. Zatím to není roztříděné, takže ti co mají zájem o obrázky, nechť navštíví Galerii.

Připadá vám to divné a jako pěst na oko? Mně ne. Tahle skupina můj život ovlivnila, převrátila naruby a v dobách nejhorších depresí a a samoty mě tahala ze sraček. Nečekejte zkopírované články nebo miliony kvásných fotenek. Čekejte spíš moje názory na nepravdivá obvinění bulváru, na lidi vyděšené zdánlivou depresivností a morbidností. Pokud mezi ně patříte, snad díky mým článkům pochopíte, o čem to vlastně je. Hudba nezabíjí.

A když jsme u té hudby... Nemám na to abych vás pětkrát do dne zásobovala youtube články. A že by to nebylo nijak těžké. Vybírám tu písně co mě nejvíce oslovily, jak melodií, tak textem. Nejsou vybírány náhodně a beze smyslu. Prostě tak jak plyne čas a nálada.

No... raději bez komentáře.

 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


If you look in the mirror and don't like what you see
You can find out firsthand what it's like to be me.
So gather´round piggies and kiss this goodbye,
I'd encourage your smiles, I´ll expect you won´t cry!