Nevedu bleskovky, sonb, řetězáky ani jiné bejkárny a už vůbec nemám KlÁsNý bLoGíSeK! Majlí, HSM a jiné zrůdky pohřbívám zaživa, jejich obdivovatele požírám při plném vědomí, prášek z jejich rozdrcených kostí používám jako make up a jejich popel šňupu místo kokainu. Budiž navěky zatracen ten, kdo reklamu zde narvati hodláš!
DesignReklamyVzkazy AutoroviNávštěvní KnihaKolegovéWebyKontakt


Jsem vůl

20. července 2009 v 10:53 | Venom |  Deník
Ahoj zlatíčka. Zjistila jsem, že jsem opravdu kus vola. Neumím s blogem. Místo toho abych nahrávala hromadně obrázky z galerie.cz, tak se s tím frkám po jednom přes administraci blogu. No, vzhledem k tomu, že mi stačí opravdu jen pár obrázků - budiž mi odpuštěno. Dneska se mnou nebude rozumná řeč, tak pardon jestli kecám naprosto z cesty.
Zaplaťpánbu, je doma konečně klid. Nikdo se tu nevožírá, nikdo na nikoho nekřičí, a já mám svůj svatej pokoj. Nikdo mi sem neleze. A po včerejšku si to snad i zasloužím.

Zase ty hrozný sny. Jako zdál se mi jeden opravdu luxusní, ale po probuzení mi došlo, že je spíš posměšnej. A že mně se nic takovýho stát nemůže. Asi už blbnu. Po včerejšku se moc nedivím.

Konečně trocha klidu. Snad. Po včerejší šichtičce jsem poněkud Dead. Jo, makala jsem ale jen na záskok. Vydupala jsem si, že mně do ničeho takovýho prostě nemůžou uvrtat. Práce v trafice fajn. Užila jsem si tam dost. Ale dělat sedmnáctky... To po mně nemůžete chtít. Jo a za kasou jsou roztomilé barové židličky! Hotové houpačky. Rozbila jsem si díky nim hubu málem aspoň pětkát. Takovej skrček jako já na nich nemá co dělat.

Jinak klasika. Pokud nemám zrovna ty, či ony cigára zákazníci se tváří, jako by to byla moje chyba, pokladnu si pletou s terminálem pro podávání sportky a občas jsou svým chováním opravdu na facku. No co jsem zvyklá x)

,, Promiňte, mi nemáme terminál na sazku.''
,, A toto není terminál?''
,, Ne, to je kasa.''
,, A ona nefunguje?''
,, Funguje ale to není terminál.''
,, Takže terminál nefunguje a nebo vůbec tu není?''

IQ houpacího koně 4ever. Když vám takovejch inteligentů přijde denně pět(set) a akorát vás zdržujou a roste vám fronta tak máte opravdu radost. Přesto jsem se snažila usmívat, i když ve výsledku se mi povedla asi jen křeč v obličeji. Není nad to zákazníkovi odkývat jak má ve všem pravdu a v duchu si říkat - a jémine, ty jsi ale královské hovado.

Přišel nám tam i jeden australan. Narozdíl od kolegy (který neumí anglicky chudák ani číslovky) jsem mu fakt skvěle rozumněla, ovšem když se o angličtinu pokoušej rozeřvaný italové, není to vůbec snadné. Rusové na vás mluví zásadně rusky, asi si myslí, že tu máme ještě komunismus a povinnou ruštinu ve škole. A komunikace s frantíkama je také docela vražedná.

Naopak můj kolega skoro vůbec nemluvil, když si odskočil na hajzlík, ztratil se třeba i na půl hodiny a pořád doplňoval zboží, tím pádem jsem měla ze svý práce na kase opravdu vymyškováno. Já se chci taky flákat! Nažrala jsem se až v pět hodin večer. Jo prej se se mnou měl kolegáček rozdělit o dýška. Hahaha. Panáček byl na kase všehovšudy hodinu, takže osmdesát procent dýšek je moje moje moje, a nakonec jsem dostala leda tak hovno Bille. Ale mně to netrápí, já byla ráda, že jsem vypadla.

Noční procházka po okolí Hlavního Nádraží mně poněkud zklamala, protože nikde žádné pochybné existence, a jestli na lavičkách chrupkali tři bezdomovci, tak to bylo hodně. Ani v opuštěnejch uličkách nebyli žádní výtržníci. Jediná podezřelá osoba co se tu pohybovala, byla malá, sprostá, ošklivá holka punkového vzezření, s nožem v rukávu, pískající si onu roztomilou píseň z Kill Bill. Ne, vůůbec nemluvím o sobě xD ani se nedivím že mně nikdo neotravoval.

Dost mejch keců. Snad se dnes dostaneme na jeden článek kterej mně inspiroval k tý povídce níže... Myslím jako o článek níže... Tady už nic moc nebude, možná tak reklama a můj pozdrav. Dnes jen stručně, jdu si ještě lehnout.

Takže vám přeju pohodovej den, mějte moc se hezky
:-*
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Euphoric-Endeavor Euphoric-Endeavor | Web | 20. července 2009 v 14:10 | Reagovat

zlý sny.. ty vážně nezávidím.. mě se zdá skoro furt to samý a to.. pořád se někam stěhuju.. a nejlepší je, když se mi zdá, že jdu domů a otevřou mi cizí lidi.. většinou jdu ale do bytu, kde už od šesti let nebydlim.. hh.. roztomilost sama.. a to se mám jak kretén stěhovat znova? aspoň budeme mít klid.. x)) ale to radši napíšu do článku :D k povídce.. pořád to mám  před očima a právě jsem si ještě přečetla povídku od našeho Andělíčka.. :-) teda, vy se mi ale rozjíždíte.. :-) a jen tak dál.. šikovnosti na takový nádherný dílka není nikdy dost.. ;-) jen já se stále nemám k tomu, abych něco uctivě dopsala :D napadla mě jedna věc.. právě když jsem usínala.. asi tak ve dvě ráno.. tak jsem si to stručně zapsala do mobila, protože kdybych zasedla za stůl a otevřela notebook, vím, jak by to asi dopadlo :D snad to nebude kravina, nepsala jsem dlouho :D ale nechť mi Gerard pomůže, abych se zase rozjela, mě to vážně chybí to nekonečný datlování a křeč v mých nebohých prstech :D
*****
ach.. práce v trafice je vážně roztomilá.. skopala bych to do hranatý koule :D asi bych na to neměla.. jako se mě mamka zeptala: "a to jako zase budeš celý prázdniny čučet doma?" ..."jo" :D a tím celá debata skončila.. ví že mě nikdo nepřemluví :D a něco mám našetřeno ještě z praxe a?? nic mi neschází :D
*****
teda.. to dýško bych si vyžádala.. a kdyby to nešlo po dobrym, nebála bych se použít násilí :-D jsem totiž "VELICE KŘEHKÁ DÍVKA" jak mě nazývala jistá inga na technologii :D (asi by potřebovala o pár dioptrií víc a tím víc, když moje maličkost dřepěla před katedrou :D)
*****
pochybné existence na hlavních nádražích.. nejlepší to je v Plzni na vlakáči :D tam sem ale byla snad třikrát v životě jelikož k nám vláčky nejezdí :D ale na Husovce v Plzni ty krásný podchody, to je něco :D taky proto jsem jima chodila půlku cesty do školy.. :D hh.. já totiž vůůbec nejsem psychopat :-D jo a s tím otravováním.. na mě každej čumí jak na bojky v poli, ale to sem si zvykla :D asi vypadám fakt roztomile a navíc, když mám furt sluchátka v uších a chodim nehorázně ze široka a houpu se ze strany na stranu :D ale co.. já s tím nemám problém.. TO ONI a?? co mě je po tom?? :D teda.. zase jsem se rozjela.. už mlčím :D Gerard tě opatruj.. :-)

2 Cathy Cathy | Web | 20. července 2009 v 14:27 | Reagovat

Jenny byla v trafice?:D
No páni, ale šlo ti to neee? Ti cizinci mě dostali, ale vidíš jo, třeba si ten tvůj nepracující věčně ochcávací kolega myslel, že si chytrá xD.
Dýško si vykopej, takhle néé chlapec...tys makala, takže žádný takový, ale věřím, žes bla ráda, že už si pryč x).
Jo, v Praze na nádru sem byla tušim dvakrát a úplně stačilo. těch feťákůůů, ale škoda, že si nikoho nepotkala xD.
Ty nejsi malá oškliv sprostá punková existence, to néé ty si malá sympatická punkové existence, tak!:D
Jako u nás na vlakovym sem si troufla jít na záchod a prišli tam dva chlapy s ženskou (na dámskejch!) zalezlido jedný kabinky i s odpadkáčem a začalo se to tam třepat xDD. A jeden tam vjel s kolem, takže tak :D.
Nic, nic, měj se fajn a opatruj se v noční Praze, když těm úchylum velíš, žádnej problém:-)

3 petí petí | Web | 20. července 2009 v 20:43 | Reagovat

já už sem tak zblblá, že sem četla "Takže vám přeju punkovej den." místo pohodovej =D

4 Unknown LaDy Unknown LaDy | Web | 21. července 2009 v 12:22 | Reagovat

podľa definície som kus vola... x) hrozné sny? jupíí niesom sama... ale teda ti ich neprajem... joj ten ujo ma pobavil... sa teším že som brigádu nedostala po tomto článku... ak chceš stretnúť bezdomovcov sa prejdi so mnou... som na nich magnet vraj... teda nie jeden ktorý ma otravoval celý čas na stanici to nebol bezdomovec lebo ten ujo býva vo vlaku... :-?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


If you look in the mirror and don't like what you see
You can find out firsthand what it's like to be me.
So gather´round piggies and kiss this goodbye,
I'd encourage your smiles, I´ll expect you won´t cry!