Nevedu bleskovky, sonb, řetězáky ani jiné bejkárny a už vůbec nemám KlÁsNý bLoGíSeK! Majlí, HSM a jiné zrůdky pohřbívám zaživa, jejich obdivovatele požírám při plném vědomí, prášek z jejich rozdrcených kostí používám jako make up a jejich popel šňupu místo kokainu. Budiž navěky zatracen ten, kdo reklamu zde narvati hodláš!
DesignReklamyVzkazy AutoroviNávštěvní KnihaKolegovéWebyKontakt


I miss you more than I did yesterday!

15. července 2009 v 17:23 | Venom |  Deník
Hell.o everybody. Tak se mi zase něco povedlo. Za prvé bojuji s větrnými mlýny když obhajuji práva gayů, lesbiček a temných existencí. Za druhé jsem zjistila, že člověk by neměl věřit ani vlastním rodičům. Protože rodiče nevidí věci psané malým písmem na slevových kupónech. Ale to v tom dělám nepořádek, takže začnu pěkně od začátku, ať se máte čemu smát x)

Kde asi tak začít? Moje výkyvy nálad jsou snad jevem naprosto běžným. Tím vás už unavovat nebudu. Občas máme plačtivé období, kdy nás dojme i reklama na kafe (ne nemá to co dělat s mojí závislostí na kofeinu). Říká se, že ženské mají takovou náladu jednou do měsíce naprosto oprávněně. Zbylých 29 dní bych se tedy měla nejspíš ovládat. Nejde to.

Ať zkouším seberůznější testy na rozbor psychiky, či míry deprese, stejně už déle jak rok mluví pořád stejně - mazej k psychologovi pokud ne rovnou k psychiatrovi. Jo, já tak potřebuju aby mi někdo šťoural do hlavy. Vím co mi chybí. Vím že to asi ani nikdy nedostanu. Ale učím se s tím žít. Jednou snad bude líp. Jako oddaný fanoušek My Chemical Romance přece nemůžu ztrácet naději.

Není někdo z vás trochu psycho? Je jedno co psycho... beru psychopatology i psychopaty. Pokecám s každým.

Tuhle jsem se na blog.cz rozplývala nad barbínkovskými blogy. Vy kteří mě znáte si dovedete představit, co pod pojmem ''rozplývala'' myslím. Je fajn že má někdo takovej koníček. Ať si šijou oblečky ok. Ale nezdá se vám, že by to chtělo taky jednou změnu? Už žádný barbie, HSM, poníky, popové hvězdičky či jiné typicky holčičí zábavy atd. Nepamatuji se, že by byl propagován nějaký blog o punku, rocku nebo ani nemluvím o gothických blozích. A že některý jsou opravdu vymakaný. Nebo blogy o okultismu, magii, posmrtném životě, záhadách. Blogy lidí, kteří sami píší příběhy nebo básně. To by byla věc pro nás (nejen) temné duše. Leč připadá mi, že jsme diskriminovány. Čekám už jen, kdy mě za moje svobodné projevování názorů někdo zablokuje IP.

A já si tak naivně pod titulkem - Panenky - představila takové ty brutální, a woo doo panenky x)

Ano... všechno si hned převedu do temnější podoby... Já za to fakt nemůžu xD Neee vůůbec si tu sama netvořím woo doo panenku... vůůbec ne x)))

Až ji dotvořím tak jí založím blog! Ne dobrá, kecám, přestanu si dělat srandičky. Nebo mi ještě někdo řekne že jsem - Drsný. Už dvakrát jsem byla oslovena mužským rodem, mají kliku že mi to nevadí. Zní snad přezdívka Venom tak mužsky? No vidíte a ten pan Animus v mé ženské psychice je přitom tak milý a hodný... až je teplý. Pak nemám bejt jak gayofil. Jak? Kurva co to zase kecám. Prostě dost, ticho a nebudem si dělat legraci z toho, že někdo neumí číst a nepozná ženský rod ve větě.

To nic přátelé... Ale Venom si neříká Venom nadarmo.

Navíc jsem se zbláznila do nový blbinky. Říká se tomu Mandaly. Nevím jestli to znáte, ale přirovnala bych vám to k jakýmsi ornamentním omalovánkám, které mají ještě psychoterapeutickou funkci když to řeknu hodně zjednodušeně x) takže Venom nám tady vybarvuje v tmavých a krvavých odstínech a léčí se. A pomáhá jí to! A děkuje Ferušce za novou zábavu!

A stala se na tom závislá. Jo a také si všimla že když je jí hodně zle, mluví o sobě ve třetí osobě. A její okolí to musí nehorázně srát x)

A vykašlala se na zdravou stravu. Po tý kachně už to beztak nemá cenu. Víte dostala jsem absťák. Po něm následoval hysterák. A potom... potom... ach otče zhřešila jsem... já sežrala čokoládu na vaření. Jako na potvoru pak táta donesl nějakou milku. Když mi ji nabízel musela jsem se jen provinile křenit, naprosto přežraná... Takže nezájem. Ale tak co, hořká je přece zdravější.

A teď k tomu jak jsem si dnes kupovala Gerarda.

Ne, ne toho živýho... bohužel... to bych se nedoplatila. Ouuu postav se támhle na chodník... dost, kecám větší sračky než Bill. Gerard je nějakej sýr na způsob hermelínu, ale já halt nemohla odolat. Kvůli tomu jménu si ho prostě sežeru a hotovo.

Víte, táta mi narval nějaký zatracený slevový kupony a ať padám nakupovat do Tesca za výhodné ceny. Sleva 100 kč. Super ne? Můj nákup činil 103 kč. Nejsem úžasná? Ale paní pokladní na mě zařvala, že ten kupón platí pouze při nákupu nad 250 kč. Takže jsem celá zblblá částku zaplatila a vydala se na další kolo. Tentokrát úspěšně. To neva. Já si ty žvejkačky sežeru a vyžvejkám! A sejra taky!

A to jsem šla do toho Tesca dvakrát jelikož jsem si poprvé zapomněla ty poukázky doma. Já vim. Jsem debil. Snad mě omluví to, že jsem poslední dobou poněkud přepadlá a myslím na svou ne příliš růžovou budoucnost. A pak se mi divte, že ignoruju bábu, která mě naštvala na jezdících schodech. Za prva než hnula tou svojí prdelí a přestala zírat do ztracena, tak jsme mohly už dávno vyjet nahoru. Za druhý se na ty eskalátory začala rvát ve stejnej moment jak já. Za třetí mi zabrala většinu místa a za čtvrtý se na mě začali mačkat další lidi co nastoupili za námi. A za páté jsem se kolem ní protáhla aniž bych o ni jen škrtla. A za šesté měla nějaký pindy. Za sedmé jsem jí řekla jen: A nojó porát!

Měla jsem být sprostší.

Jsem zničená. Čekám odkud přiletí další rána. Za chvilku přijde určitě táta a bude něco chtít. Hlavně ať zase nechce něco koupit! Ne, nechte mně bejt. Jedinej nákup co se mi dnes vydařil byly - pastelky. Příště se na nějaký slevy pěkně z vysoka.. víte co. Jak jsem zjistila - nakupování je stresující a naprostý opak psychicky prospěšné činnosti. Ale i tak se snad už odrážím od dna. I když jsou chvíle kdy mi určitá osoba, nebo spíše osoby neskutečně schází.

Mějte se líp, nevěřte slevám a když už věříte, tak se pak nedivte x)

:-* a brzy zase napísanou zlatíčka, děkuju za vaši podporu a za to že jste.

Yours Venom
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Euphoric-Endeavor Euphoric-Endeavor | Web | 15. července 2009 v 19:59 | Reagovat

výkyvy nálad.. no.. já už žádný výkyvy nemám.. už mám jenom tu špatnou náladu.. nu.. co s tim naděláme.. x)) já brečim u Terminátora.. u Vetřelce.. jééééjej :-D ale nejde tomu zabránit prostě.. a ne a ne :D taky vím, co mi chybí.. ale.. stejně mi bude chybět pořád.. tak co se s tím jednou za pár let nevyrovnat.. :-( achjo.. měla bych podpořit a ne si tu vylívat tu mojí zdevastovanou dušičku..  8-O jo.. Chemická léčba mi pomůže.. na chvíli.. mě už snad ani velký Gerard nepomůže.. :-( ale už držim hubu..
*****
s těma blogama máš pravdu.. naprostou pravdu.. nakopala bych to, vážně.. to je jako špatnej vtip.. a myslím, že moje vyhrožování na odstěhování na jinej hosting co nevidět uskutečním.. ale.. myslím, že jinde to nebude lepší.. celej svět je zkaženej lůůžovou epidemií a temné existence tomu můžou jedině přehlížet.. no a pak nemáme mít deprese!! pfff.. :-x
*****
hmmm.. psycho.. prej jsem psychopat.. ale já se léčím!! stejně mi ty prášky nepomáhaj.. ani psychiatr mi nepomáhá.. pff.. a naši mi co nevidět objednají flek v Dobřanech.. díky, nechci..  [:tired:] uff.. to sem se zas rozjela..
*****
Mandaly.. nu.. to bych si měla sehnat.. něco takovýho jsem čmárala u jednoho psychoterapeuta kdysi dávno.. a bylo to moc fayn.. zkusím si to opatřit.. :-)
*****
hermelín Gerard?? :-D nu to se tu klátim.. to je.. :-D muheh :-D moc.. :-D
ale ty obchoďáky mě jebou :D nenávidím z celý duše nakupování všeho druhu!! furt: "a to seš holka jo?" ne asi nejsem podle těch pojebkaných norem.. uááá.. prostě nejsem bárbííí co myslí jenom na nakupování.. je mi 18 a musí se mnou hadry nakupovat maminka :D já to tak nesnáším :D
*****
nu.. to jsem se zas rozjela.. :-D mlčím.. tak se měj.. a drž se, Gee nad námi bdí.. :-)

2 Lúmenn Lúmenn | Web | 15. července 2009 v 20:59 | Reagovat

Mandaly taky miluju:) Jinak jsem ráda, že ses mi ozvala na blog a že zase začalas psát, mám opět co ke čtení :)

3 Angel Angel | 16. července 2009 v 17:26 | Reagovat

Výkyvy nálad, to známe. Mě to stíhá čím dál častěji. Mám pocit, že dovolenou strávím na pěkným pokojíčku na psychiatrii. x)) Někdy mám pocit, že snad nic jinýho nepomůže...
Jojo, díval jsem se na to tvoje rozplývání a je to opravdu sladký, jen tak dál. x) Ty tvoje panenky se mi teda zamlouvají mnohem víc. Nikdy jsem nepochopil, proč všude jsou jen barbínky, HSM a tak... Nás se zřejmě bojí... Ale kromě krvavýho designu snad nejsme tak zlí, ne?! x) Rozhodně je to lepší, než čučet pořád na ty růžový hnusy. Některý temný blogy jsou kvalitativně opravdu na výši, takže já nepochopím, proč takový věci taky nejsou vidět. x)
Sýr Gerard? Hermelín? Tyto druhy sýrů zásadně nejím, ale tady bych si možná nechal říct. xD Živýho Gerarda ale nic nenahradí. :-) A ta hořká čokoláda... Áááá... Děláš mi chutě. :-D
Mandaly? To si pamatuju, to jsem kdysi vybarvoval, to je moc pěkný. Akorát nevím, co se stalo, že jsem toho nechal.  8-O Asi zase začnu.
Co bych asi tak řekl na konec. Nu...
Měj se, pevný nervy... papa ♥♥

4 Ochechulka Ochechulka | 16. července 2009 v 18:47 | Reagovat

Tvojí vášnivou diskusi na blogu jsem četla a až založíš té své panence blog, přihlásím se do jejího fanklubu. Doufám, že mi pak vyrobíš i členskou kartu. Nevím, zda to je pravda, protože v magii apod. se nevyznám, ale někdo mi říkal, že i Barbii lze využít pro Woo Doo, když má pravé lidské vlasy. Je to pravda?
Tak mandaly říkáš... to jsem dosud neznala, ale už poznala. A těch pár, co jsem zhlédla vypadalo zajímavě.
Tak se měj a snad ty výkyvy nálad brzo pominou.

5 Ujra Ujra | 9. března 2013 v 22:34 | Reagovat

Ušetřit ještě více můžete také díky slevovým kupónům, nejvíce jich je na http://slevovykupon.net/

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


If you look in the mirror and don't like what you see
You can find out firsthand what it's like to be me.
So gather´round piggies and kiss this goodbye,
I'd encourage your smiles, I´ll expect you won´t cry!