Nevedu bleskovky, sonb, řetězáky ani jiné bejkárny a už vůbec nemám KlÁsNý bLoGíSeK! Majlí, HSM a jiné zrůdky pohřbívám zaživa, jejich obdivovatele požírám při plném vědomí, prášek z jejich rozdrcených kostí používám jako make up a jejich popel šňupu místo kokainu. Budiž navěky zatracen ten, kdo reklamu zde narvati hodláš!
DesignReklamyVzkazy AutoroviNávštěvní KnihaKolegovéWebyKontakt


Dělá si ze mně prdel?!

13. července 2009 v 11:20 | Venom |  Deník
Čao lidi. Fakt se nestačím divit, co se to kurva děje. Jsem neskutečně nasraná, když za mně rozhodujou jiní. Vypadám snad jako nesvéprávná?! Asi. Je dost možný, že za chvíli opravdu budu. Jo, vodvezou mě do blázince. Je mi to jasný. Tam mě snad bude brát alespoň někdo vážně. Proč sakra já. Proč já!?! Hele je to fakt výlev pod vlivem emocí. Berte to tak!
Za prvé se mi povedla další super věc. Klikla jsem kamsi na růžovoučký blogísek. A tam byla kytička. A já kráva ze zvědavosti klikla na tu kytičku. A co víc? Click the Face! Já jsem fakt kráva. To vám byl takovej šok, že jsem málem spadla pod stůl. Ty barvičky! Oh my fucking goth!

Neklikejte pokud máte depresi ano?

Dnes mě všechen smích přešel. Díky mýmu tátovi. Ten už je fakt na facku! Víte, mamka si našla místo v další trafice. Což by bylo jako super, jí se tam líbí... prosím, ať tam dělá. Ovšem když to slyšel táta, byl celej nadšenej vidinou peněz. Dokonce natolik, že tam chtěl uvrtat i mně! Sakra já tam nechci! V trafice jsem dělala dýl jak čtvrt roku a už nikdy víc! Jako bonus v tak pofidérní oblasti jako je Hlavní nádraží. Samej bezdomáč, feťák, šlapky, sotva vejdete, ucítíte, že tu evidentně kdosi neví, kam jít na toaletu. Jo libový prostředí!
,, Tak se provozní zkus zmínit, že máš dceru která by tam šla!''
Tati ty ses posral! Já NIKDY neřekla že hodlám tuhle práci zopakovat. NIKDY!

Dnes vešel do mýho pokoje a slavnostním tónem mi oznámil:
,, Tak půjdeš dělat s maminkou!''
,, Jáák jako?''
,, No do tý trafiky! To budeš mít dobrý!''

Tvářil se jako bych právě dostala funkci manažerky zaběhlého obchodního podniku. Jako bych tam brala 25 tisíc měsíčně. Jo hovno. Šedesát na hodinu. Je z toho unešenej a já jsem nehorázně nasraná. Jako máti se mě ptala jestli tam nechci jít na brigádu, a já jasně řekla NE. Chci si užívat prázdniny! Poslední prázdniny mýho zkurvenýho života. BUM a tady to mám. Už to vidím, vstávat v nekřesťanskou hodinu, bát se jestli vám tam někdo něco neukradne a nebo když chytáte zloděje, koukat aby do vás nevrazil nůž. LA-HŮD-KA.

Na co jsem teda studovala... Tuhle práci jsem vykonávala kdysi ještě s dokončeným základním vzděláním kurva drát. Ano, na tom dost drsným Hlavním nádraží a taky na Národní třídě, kde to tuplem nebyl žádnej med.

Ale táta mě opravdu nasral nehorázně! Proč mi pořád kecá do života!? Nestačilo že jsem nemohla jít na školu na kterou jsem chtěla!? To mi chce ještě určovat kde budu dělat?! Nejlépe pod dozorem maminky?! JDU SE ODSTŘELIT! Jo hovno, ještě by měl radost. Už se těším na den, kdy mi vybere koho si mám vzít. Nikoho! Jesli mi chce někoho rvát, tak ho vykastruju, stočím do ruličky a vrazím tatíkovi ať si s ním chodí sám, když je dotyčnej tak super. Dělá se mi na blití, z představy že dostanu příjmení po úplně cizím člověku! Radši půjdu do kláštera i když víte jaký postoj mám vůči církvi. Ale anglikánská je celkem sympatická! POMOC!

Můj zvýšenej cholesterol už taky nikoho nezajímá. Dnes do sebe budu rvát kachnu s knedlíkama. Super. Nemám hlad, žaludek mi pořád blbne. Nechci jíst. Koho to zajímá? Ať je mi třeba špatně, je to fuk.

Pan manažer z dárkové služby se neozval. Fakt nevím... v požadavcích pro přijetí nebyla uvedena schopnost létání, či nutnost poslouchat popík. Takže opravdu nechápu jestli jsem tu pro prdel, nebo pro co. Ne, jsem tu naprosto k ničemu.

Včera to byl fakt hardcore. Konečně jsme si vyjasnili priority s jistou osobou, která o mě básní nesmysly. Tak prý se se mnou nechce za každou cenu vyspat! Páááni... tomu říkám otočka o stoosmdesát stupňů! Mám takovej blbej pocit, že plánuje společnou budoucnost a vyhrožuje odstěhováním se do Prahy. Bere jako naprostou samozřejmost, že kdyby nás nedělilo pár set kiláků, tak spolu už adoptujeme kuřata nebo co! Hele ale jako... kdy se už konečně začne někdo ptát taky na můj názor? Lidi, uvědomte si jedno...

NEJSEM VAŠE HRAČKA!!!! Nejsem loutka! Nechci se na nikoho vázat!

Mám svoji vůli, svoje potřeby, přání, názory a pocity. Nikomu nepatřím, jen sobě. Jsem svobodná bytost, a psychicky naprosto zdravá! (tedy jakž takž) nepotřebuju opatrovníka, nepotřebuju aby se tu o mně někdo staral, sral se mi do života, nebo se nademnou roztejkal jak nad domácím mazlíčkem! Ne, nebudu nikomu patřit! Nikdy nebudu ničí zvířátko na hraní. A KURVA UŽ VŮBEC NEJSEM ROZTOMILÁ!!!! Ne, nemůžete si se mnou zahrávat a zase mě odkopnout, když vás přestanu bavit! Já jsem člověk! A pozor - plnoletej! Už dávno. To je pro vás asi novinka vy ignoranti!

Takže vzkaz pro lidi, co si ještě pořád myslí, že mě můžou vlastnit či vychovávat...


FUCK YOU!!!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 stacy stacy | 13. července 2009 v 12:44 | Reagovat

Ach milá persů...to nás tak mrzí... to je fakt na pí*u když tohle nekdo dělá... no, nevim dost dobře co ti mam říct aby to aspoň trochu pomohlo... bude líp, nenervi tolik...a moc se tim nezabejvej nebo z toho akorát zcvokneš...moc ti přeju aby to bylo o-fucking-kay. tohle kdybych věděla dřív tak nevotravuju s nákym infantilnim filmem apod....:-*

2 Euphoric-Endeavor Euphoric-Endeavor | Web | 13. července 2009 v 13:00 | Reagovat

moc hezky napsáno.. přesně tak.. otčím by mě tenkrát nejraději vyrazil voknem na ulici, když zjistil, že s kámoškou chodím do vesnice, přes dvě další a přes les.. jedenáct kiláků daleko.. a kdyby se ten debil dověděl, že jsem tam šla i na Silvestra, jeeeej.. řval by po mě kvůli tomu ještě teď .. a to si ho mamka ani nevzala a bude mi kázat co smím? zřejmně nic.. ale ještě líp mu jde kázat to, co MUSÍM.. posral by se, kdybych nevysávala celej barák.. a to jsem mu musela uklízet po andulkách a uklízet tomu dědkovi, kterej je jeho otcem.. dva kreténi ale totální.. s mamkou sme se rozhodly, že už prostě NE!! volá mě, abych šla na zahradu.. a nepřídu do dvou vteřin a je zle.. copak holky sekají zahradu, kretá je navíc velká jak kráva? jako klidně, kdyby milostpán nezkurvil sekačku.. já bych to klidně dělala, ale musí mě o to POŽÁDAT!! nějak si neuvědomuje, že jsem taky plnoletá.. a slovíčko PROSIM jsem od něj NIKDY neslyšela!! jeho hláška: "PŘECE SE NEBUDU O NĚCO PROSIT TAKOVÝMU MALÝMU HAJZLOVI!!" kretéééééén.. tim to haslo.. a už mu na vše seru.. když něco dělám, tak jenom, když mi to řekne mamka.. jinak on je pro mě vzduch.. tedy.. plyn, kterej kazí to ovzduší tady.. OMFGee!! [:tired:]
*****
ale teda.. cpát mi brigádu, kterou bych nechtěla a avíc dělat nco za mými zády???? to sotva!! jednou se mi to stalo.. neměla jsem ani šajn, vo co go.. a udělala jsem jednoduchou věc.. vysrala jsem se na to.. jako bych o tom nevěděla.. a nikdo mi nemohl nic říct.. pro prdel jim nebudu, to fakt ne.. a ani by mi ten kretén nemohl říkat něco v tom smylu, že se o mě stará a že na mě vydělává.. velký kulový!! mamka se o mě stará, mamka na mě vydělává.. nikdo jinej!! takže v tomhle pošahanym baráku, kterej je tou atmosférou a pocitama jak vystřiženej z 3:15 zemřeš, nebudu poslouchat nikoho jinýho, než mamku.. tečka.. jojo.. to mi někdo řekne, že jsem LoZtOmIlOuŠkÁ a hned jim tu svojí roztomilost předvedu!! šmejdi!!! jo, co se týče té víry.. uctívám jen svatýho pana Waye a ostatní sou mi šumák!!
*****
co se týče té výchovy.. myslím, že je na to už moooc pozdě.. tak se ani nemusí snažit.. ale chtělo by, jim to dát patřičně najevo.. že už nejsi dítě, máš vlastní práva, svoje VLASTNÍ starosti a oni ti můžou vylízat.. ikdyž.. hláška, kterou furt slýchám já: "DOKUD BUDEŠ V TOMHLE BARÁKU BUDEŠ POSLOUCHAT!!!"

3 Euphoric-Endeavor Euphoric-Endeavor | Web | 13. července 2009 v 13:02 | Reagovat

sakra se mi to odeslalo  [:tired:]  nu.. jen pár slov: tahle věta je jako červenej hadr pro býka.. myslí si, jak mě vyděsí, ale spíš mě to ještě víc vypudí, že ONI mi už nemaj totálně co přikazovat, copak jsem jejich služka?? nebo majetek?? ne!! tak ni můžou.. ehm.. uf.. jen tohle.. končím.. :D stějně jsem se moc rozjela.. tak mizím.. :-)

4 Angel Angel | 13. července 2009 v 16:33 | Reagovat

Jo, tak ten poslední odstavec mluví za vše...
Tatínek není na facku, je na zabití. Jsi dospělá a dělej jen to, co uznáš za vhodný, nemá právo ti do toho kecat. Prostě se mu na to vysr..., i kdyby to s ním mělo fláknout... Vím, jaký takový rodiče dokážou být, takže to chápu. Když chce tak moc penízky, měl by si je jít vydělat sám.
Tamta osoba mě teda udivuje. Nebo vlastně spíš ne, já to znám. Je třeba to zarazit, dokud je čas. Já to neumím, ale ty bys mohla...
V tomhle případě bych se na to asi vykašlal. Sama jsi to napsala - nejsi ničí hračka a pokud se podle něčeho chceš řídit, pak jen podle svojí vlastní vůle. Ostatní si můžou políbit šos. Když se jim to nelíbí, je to jen jejich velkej problém.
Hlavně klid. To spolehlivě nasere lidi, který tě chtějí nějakým způsobem vytočit. :-D Životní moudro, opravdu...
Mizím oxidovat někam jinam, zatím se měj, pa

5 Cathy Cathy | Web | 13. července 2009 v 17:32 | Reagovat

Tak toto je, jak já říkám docela brutální! Ten tvůj otec je trošku mimo realitu či co? Já bych ho asi přerazila...normálně se mu na to vykašli, přece ti nebude "hledat" práci on? Snad si dost stará na to, si to najít sama:-).
Však oni tě někam vezmou, to neměj starost a to i bez té zvláštní pomoci, tvýho otce...jeho výchova je vskutku podivná, to ti povím..
Takže hlavně klid a měj se co nejlíp;-)

6 Magliska Magliska | 13. července 2009 v 19:38 | Reagovat

Já říkám svým dětem své názory, ale stejně si všechno dělají po svém. Připadám si někdy jako ty, ale v obrácené pozici, což je možná ještě horší. O takové práci, kterou ti tvůj taťka nabízí, bych se nedovolila ani zmínit. Po pravdě řečeno by mě to ani nenapadlo.

7 Ochechulka Ochechulka | 14. července 2009 v 13:16 | Reagovat

To je teda táta. Rodiče se snaží pomáhat dětem, ale většinou se je snaží nacpat na lepší místa. V trafice na Hlavním to musela být chuťovka. Praha byla obzvlášť vtipné město. Dvě hlavní brány do města (Florenc a Hlavní n.) a člověk si myslel že špatně vystoupil.

A ten kamarád  také nemá s tebou co zametat. On by sebou také nenechal, tak co to zkouší. Máš to těžký, takových manipulátorů kolem tebe.

Tak se měj a ooh eeh ooh aah aah...

8 Helinwa Helinwa | Web | 15. července 2009 v 13:01 | Reagovat

Hm, táta takovej není, ale babička... No nic, nebudu pomlouvat. A jinak ten odkaz na tu nechutnou věc jsem nějak nepochopila - to nás chceš zabít nebo co?!!!
Jestli máš depku na můj blog aani neklikej - ne myslím to vážně, jsem občas tak nechutnej optimista, že by tě to nasralo ...

9 Lúmenn Lúmenn | Web | 15. července 2009 v 20:56 | Reagovat

Hergot s drátem, já mám takový štěstí že se mi nikdo do života nesere:)

10 Saga Saga | Web | 19. července 2009 v 12:50 | Reagovat

Co bych dala za to makat v trafice... Lepší něco než nic.

11 Eduard Nud Eduard Nud | 6. října 2015 v 9:28 | Reagovat

Panebože to je článek. Mám z něj hlavu jako škopek. A to slečna prý studovala. Jak by psala, kdyby měla ukončené základní vzdělání. Podívejte vy plnoletá a mně to nebaví. Jdu spát. Jsem nějaký nedomrlý. [:tired:]

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


If you look in the mirror and don't like what you see
You can find out firsthand what it's like to be me.
So gather´round piggies and kiss this goodbye,
I'd encourage your smiles, I´ll expect you won´t cry!