Nevedu bleskovky, sonb, řetězáky ani jiné bejkárny a už vůbec nemám KlÁsNý bLoGíSeK! Majlí, HSM a jiné zrůdky pohřbívám zaživa, jejich obdivovatele požírám při plném vědomí, prášek z jejich rozdrcených kostí používám jako make up a jejich popel šňupu místo kokainu. Budiž navěky zatracen ten, kdo reklamu zde narvati hodláš!
DesignReklamyVzkazy AutoroviNávštěvní KnihaKolegovéWebyKontakt


Blog mě opět nas...štval

24. července 2009 v 16:01 | Venom |  Jak šel čas s blogem
Takže radujme se, veselme se. Opět tu máme nové funkce. Jistě si i slepejš všiml možnosti hodnocení článků. Z toho mám radost, páč jsem stvoření z atlasu a po týhle možnosti se mi stýskalo jako po oněch perexových obrázcích. Až půjde nastavit i barva hvězdiček budu happy. Ještě kdyby tak šlo to samé u anket a složek galérie. No můžu být ráda za modrou, lepší než růžová.


Už delší dobu se chystám na protřídění mého seznamu se spřátelenými blogy. Ne, nelekejte se, nikoho z vás nechci vymazat. Bylo pár takových a jak vidíte, úspěšně jsem se jich zbavila. Ehm ehm. Nejmenujme. Někteří z vás vědí, ti co nevědí, ať jsou rádi x) nemám ráda bleskovky a majitelé mozečků z pilin.

Pár vašich blogů ukončilo svojí činnost, aniž byste založili další internetové působiště. Tady mi nezbývá než nechat odkaz na blog starý i když třeba téměř rok nečinný. Někteří se zas opravdu rozjeli a pyšní se hned několika blogy. Pokusím se odhadnout jejich neaktivitu a také přání zůstat v tajnosti. Tak se nedivte až smažu odkaz na blog, na kterém jste se pár měsíců už jaksi neukázali.

Dělám to proto, že se mi internetová rodinka kapku rozrostla a není v mejch silách navštěvovat každého během jednoho dne. Kupříkladu včera jsem měla na práci venčení svojí panenky a dušení se v nehorázném vedru. Prostě začínám v tom mít bordel. Kdo si tohle přečte než tu začnu páchat tu hroznou paseku ( a psát do zápisníku smrti jména nečinných blogů) má zvláštní bonus a může si diktovat co chce. Pokud si přejete aby váš blogísek byl ukrytej pod názvem Kyselé kávové jahody, prosím. Pokud trváte na růžovoučké barvě odkazu, není problém. Jakýkoli další dodatky - uvidíme. Třeba si časem všimnete, že jsem vám zkomolila jméno tak mně můžete patřičně seřvat. I když musela bych bejt fakt kus debila abych napsala kupříkladu Maryje (myšleno jméno Marie).

Mám taky pár nových blogů kam ráda chodím, ale z principu je nechci otravovat a nutit do nějakého spřátelování. Nepotřebuju si dělat reklamu, ale radši si je napíšu do oblíbených, abych nezapomněla odkazy. Co v tý hlavě nosím, to si nepřejte vědět!

Jako bonus taky spáchám print screeny vašich úžasných designů. Teď to vyjímečně nebyla ironie.

A proč mně to naštval blog.cz? Protože prý bude poskytovat informace o činnosti spřátelených blogů! Napřed jsem se zaradovala, ovšem pak četla dál a zjistila, že půjde jen o ty, které jsou uvedeny v oblíbených odkazech. Sakra. Předělávat už to nebudu. To by mně jeblo. No nic. Mizím a slibuju, že se brzo můžete těšit na články s tajemnou tématikou. Jen aby to nedopadlo jako s tou Hannah, kterou jsem vám slibovala už tejden.

Venom konečně ráčí vypadnout od počítače a vůůůbec nebude dělat žádný screeny. A Venom je prolhaná, nic jí nevěřte! A Venom bojuje s tím onikáním.
 

8 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Ochechulka Ochechulka | 24. července 2009 v 18:19 | Reagovat

Tak mně blog s těmi články na úvodní stránce,které mám v oblíbených, udělal radost. Jojo, už je to tak, vyjímala ses tam jako první ehm... exemplář, proto tu taky jsem.

2 mk mk | Web | 24. července 2009 v 19:09 | Reagovat

Já to mám nějak tak podobně taky nemám spřátelené blogy v oblíbených stránkách takže to co zase blog.cz vymyslel moc neschvaluju

3 Euphoric-Endeavor Euphoric-Endeavor | Web | 24. července 2009 v 20:20 | Reagovat

jo.. to o té činnosti "vaši oblíbení autoři napsali..." jsem si všimla.. je to príma věc.. ikdyž.. co já jiného dělám, než že lezu střídavě v jednom kuse na blogy, které mám v oblíbených :D tak nic.. x))

4 Deren Deren | E-mail | Web | 24. července 2009 v 20:28 | Reagovat

No jo, nový zlepšováky. Jen čekám, až se zase celej server zhroutí jak budou bárbínovský dyliny u SBčkových blogů klikat u všech článků nejvyšší počet hvězdiček a ještě o tom patřičně napíšou komentář...
Jak já ty dementy a dementky nenávidim že :-D
A růžový hvězdičky? To by mě asi jeblo!

5 Angel Angel | 24. července 2009 v 21:40 | Reagovat

Ano, nové funkce, paráda... Hodnocení článků je fajn. Růžový hvězdičky, jen to ne. Ty příšerky by se pak museli zbláznit a dostat ty svoje šlánešky na úvodní stranu blog.cz ... Modlím se, aby to byly pouze mé představy. Snad nám bude velký Gerard milostiv a nedopustí to.
Některý nový funkce jsou fajn. Některý prý byly stažený, protože nebyly dostatečně dotažený. To se divím. To by toho museli stáhnout habaděj. :D

6 Lúmenn Lúmenn | Web | 26. července 2009 v 23:25 | Reagovat

Tak mě napadá, drahá slečno, zda si tě mohu hodit do spřátelených blogů? Pěkně prosím smutně koukááám:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


If you look in the mirror and don't like what you see
You can find out firsthand what it's like to be me.
So gather´round piggies and kiss this goodbye,
I'd encourage your smiles, I´ll expect you won´t cry!