Nevedu bleskovky, sonb, řetězáky ani jiné bejkárny a už vůbec nemám KlÁsNý bLoGíSeK! Majlí, HSM a jiné zrůdky pohřbívám zaživa, jejich obdivovatele požírám při plném vědomí, prášek z jejich rozdrcených kostí používám jako make up a jejich popel šňupu místo kokainu. Budiž navěky zatracen ten, kdo reklamu zde narvati hodláš!
DesignReklamyVzkazy AutoroviNávštěvní KnihaKolegovéWebyKontakt


You're just a sad song, with nothing to say

25. června 2009 v 21:49 | Venom |  Deník
Omlouvám se, ale narozdíl od předchozího článku, tohle moc úsměvný nebude. Potřebuju to ze sebe vypsat, všechny ty pocity a myšlenky co se mi honí hlavou. To mám trest za to, že jsem si říkala, jak jsem v pohodě a všechno zvládám. Naivita. A moje královská blbost. Nečtěte to nikdo kdo nemáte náladu na blbý depresivní kecy psychicky labilní a nevyzrálé bytosti. Nutno dodat - tento článek nemá nic společného s emo nebo gothic stylem.


Než začnu - všechny vás pozdravuje Safi. Já jen abyste věděli i vy, kteří ji třeba nevídáte na icq.

Fucking icq. Že já už tu zkurveninu dávno neodinstalovala. Ano Andílku, taktéž linka důvěry forever. Alespoň už nebudeš tolik vytíženej.

Včera se to ještě dalo snést. Bejvalej se trápí životně důležitýma věcma. Jeho máti mu pořád něco vyčítá a on se s tím neumí vypořádat. Jeho problém. Poradila jsem mu ať vypadne z domova a osamostatní se. Jenže on nemá prachy. Proč nemá prachy? Nemá práci. Proč nemá práci? Nemá vzdělání. Proč nemá vzdělání? Protože je to vyhulenej idiot, kterej se nechal vyhodit ze školy. Proč nechce studovat? Protože by byl doma s mámou která mu všechno vyčítá. Proč nejde na nějakou kolej? Protože tam by ho prej nevzali. Sorry kámo, já se ti fakt snažila pomoct. Zdá se mi, že se sám snažíš udělat maximum proto, abys zůstal pořád na tom samém. Ale já tě litovat nebudu.

Že chtěl jít na školu? Dokončit alespoň ten pitomej gympl? Na to docela zapomněl a už zase tvrdí že tam nechce. A samozřejmě má totálně zkurvenej život. Řekla jsem mu, že bez vzdělání bude jeho život zkurvenej ještě mnohem víc, načež mi řekl, že to je kravina. Hochu, já asi vidím jak dopadla moje máti. Neuč mě. Budeš makat od nevidim do nevidim za posranejch jedenáct tisíc hrubýho a budeš rád. I když nemyslím si, že s maturitou budu bůhví jak bohatá, přeci jen mám v zaměstnání širší výběr.

Hned na to mě začal poučovat. Jelikož vím, že se mužská ješitnost musí nechat dýchat, přetrpěla jsem jeho kecy. Nejvíc ho láká žít v divočině. Naprosto mimo civilizaci. Živit se lovem. Řekla jsem mu ať tedy jde. Neuměl by ale přece v přírodě přežít. Povídám ať jde na nějakej kurz přežití. Ne, to je nahovno, on se to musí naučit sám! Chce cestovat po evropě, (v indii jsou tygři a v africe pavouci) být prohlášen za mrtvého a dělat si co bude chtít. Hele ten kluk buď není normální, nebo se snaží dělat zajímavej. Nejhorší je, že si tu připadám jak naprosto blbá kráva. Já ho přece nemůžu pochopit. On ví všechno a já jsem tak pitomá. Soráč, ale tohle mi dal najevo už tolikrát, že tomu začínám i věřit. Jestli mě zase nasere tak si nepřejte vidět ty hektolitry krve. Jo pardon. Jeho krve. Mojí už teklo snad dost.

Člověk se chce tedy odreagovat s někým, kdo se zdá bejt v pohodě. Fakt jsem si dneska skvěle popovídala. Jen mám strach, že se ta osoba na mě začíná moc vázat. Vzhledem k tomu, že je až z daleka, by mě to trápit nemělo. Jenže ne, mě tohle děsí. Ty narážky. Možná si myslíte, že to člověku pomůže. I já měla za to, že jeden nezávaznej flirt nic není. Ale začíná nám to přerůstat přes hlavu. Cítím z druhý strany ten nátlak a dusí mě to. Teď se marně ptám, kde jsem udělala chybu. No co si budeme nalhávat, nikdy jsem nebyla ten typ na vztahy. Vždycky jsem to myslela vážně a bylo se mnou akorát vyjebáno. Jednou si to nezávazně narýsuju já, a je tu průser. Gerarde tohle nebylo vtipný!

A pak od ní poslouchám jak si ubližuje, s čím si zahrává a nemůžu s tím dělat naprosto nic. Akorát mi hrozně připomíná minulost. Bejvalýho taky, a potom je to všechno ještě horší. Říkam ti, že se mnou nikdo dlouho nevydrží. Tak neříkej že ty ano. Děláš to ještě horší.

Všechny hnusný vzpomínky zase vyplavaly na povrch. Ne, nikomu to nevyčítám. Za všechno si vlastně můžu sama. Je to jen o: KDYBY.

Dneska jsem z toho byla tak rozklepaná, že jsem si prostě musela zapálit. No a co? Huntuju si plíce já. Je to moje zdraví. Hahaha zdraví. Doktorka mě už pomalu odepisuje, jojo infarkt jasná páka. Kouřit je ještě ta lepší varianta. Že už mám pár tejdnů nutkání ublížit si i jinak je věc druhá. Nekecejte mi do toho, nemůžete mi to rozmluvit. Je to můj boj. A nesnažte se o tom se mnou mluvit. Když budu chtít začnu sama.

Ale já nikdy nebudu chtít. Totiž chtěla bych ale buď to ze mě někdo páčí násilím, a nebo vůbec.

Jdu někam zalézt ať už tenhle duchaplnej canc nemám před očima. Mějte se pokud možno líp. Já se asi půjdu zakopat, aby mi všichni dali pokoj. To neplatí o vás, jste všichni bez vyjímky v mojí hrobce vítáni!

Se srdečným pozdravem ze záhrobí..

Yours Venom
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Angel Angel | 26. června 2009 v 17:01 | Reagovat

Ex by potřeboval pár facek, aby se probral. Něco podobnýho jsem už od jistý osoby slyšel tolikrát a kolikrát mám chuť zahrát si KILL KILL KILL... Mám čím dál větší pocit, že je to úplný hovado... Asi bude opravdu nejlepší se na něj vykašlat, aby si třeba já nevím co... Potom se tím akorát užíráš ty, jemu se uleví a co potom z toho, bude ti z toho akorát zle. To není dobrý... Pokud to tak chtěl, má to mít.

A ta druhá věc... Zažívám něco podobnýho a vím, jak je to těžký. Nepřísluší mi, abych nějak radil, protože sám nevím, jak se z toho mám vymotat. Snad jen ti přeju, aby to brzo skončilo a zase bylo líp... Tyhle věci na dálku nemůžou trvat věčně.

A žádný ubližování nebude... Vím, že se mi to kecá, ale tohle opravdu nechci.Už, aby bylo jedině líp. Víš, že my jsme tu vždycky pro tebe...

Měj se... a drž se. PAPA

2 Ochechulka Ochechulka | 26. června 2009 v 19:11 | Reagovat

Bejvalýho  už pošli k vodě, patrně má rád, když ho někdo lituje a řeší a ty ses na jeho udici chytila. Tvoje problémy mu jsou evidentně fuk a chce před tebou na druhou stranu vypadat i jako namachrovaný bohém.

A s tím vzdáleným člověkem je to také těžké, škoda že to nejste schopni udržet v rovině dobrého přátelství a bez nervů.

Věřím, že to nakonec vše dobře dopadne a povede se ti líp.

3 Unknown LaDy Unknown LaDy | Web | 27. června 2009 v 23:09 | Reagovat

neviem čo mám povedať ale nechcela som ti k tomu nenapísať nič... len sama niesom príliš rada keď moje podobné obdobie niekto predo mnou rozpitváva... niektoré veci sa už nespravia... ostanú rany... jazvy...  hrozná bolesť... nikdy neodíde môžme ju len utlmiť pôžitkami tochto sveta ale bolieť to bude rovkako... nenechaj toho (ja neviem či to mám povedať predsa je to cudzi človek a možno sa pletiem?) kokota ti tie rany a jazvy ešte zväčšovať poprípade pekne do nich sypať soľ... myslím že ani sám neviem čo od teba vlastne chce čo od teba vlastne čaká okrem ľútostí keďže mu už zrejme nestačí len sebaľútosť... vyser sa naňho..

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


If you look in the mirror and don't like what you see
You can find out firsthand what it's like to be me.
So gather´round piggies and kiss this goodbye,
I'd encourage your smiles, I´ll expect you won´t cry!