Nevedu bleskovky, sonb, řetězáky ani jiné bejkárny a už vůbec nemám KlÁsNý bLoGíSeK! Majlí, HSM a jiné zrůdky pohřbívám zaživa, jejich obdivovatele požírám při plném vědomí, prášek z jejich rozdrcených kostí používám jako make up a jejich popel šňupu místo kokainu. Budiž navěky zatracen ten, kdo reklamu zde narvati hodláš!
DesignReklamyVzkazy AutoroviNávštěvní KnihaKolegovéWebyKontakt


Proboha proč já aneb Ten tvůj mi rozbije hubu

5. června 2009 v 16:53 | Venom |  Deník


Ahoj miláčkové. Neozvala jsem se, jelikož na mě padla ''menší'' deprese. V rámci duševního masochismu jsem se nezapomněla trápit náladovejma písničkama. Chemici a Rasmus 4ever! Gerarde, Lauri... co mi to děláte. Vy mě jednou zabijete. Ono si jednou za čas zařvat není od věci. Ale jestli někde na veřejnosti začnou jistý písně hrát a já propadnu hysteráku mezi lidma, bude to podezřelé.

Předem upozorňuju, že článek ve skutečnosti není až tak k popukání jak očekáváte. A že vám možná nebude dávat vůbec smysl.

Slíbila jsem vám vyprávění o třídní oslavě. Dokážete si představit v jakém rozpoložení jsem tam šla. To víte - kurva. Nevěděla jsem, že holky který se učí jsou taky kurvy. Ale toto obvinění je bohužel nepravda. Bylo mi jasný, že jestli se ukáže na oslavě jistá závistivá kravka, bude to hardcore. Kdyby se ožrala, možná by došlo i k bitce. Naštěstí se tam neukázala. Váží si svého ksichtu.

Jo a až si budete s někým dávat schůzku na stanici Muzeum, určete si opravdu s důrazem, jestli na lince A, nebo C. Není nic roztomilejšího než poslouchat kecy typu: Kde se flákáš, jdeš pozdě. Pochopitelně, že já jsem byla na tom správným místě. Lidi jsou tak neschopný...

Jistá venkovská blondýna z naší třídy navrhla, ať oslavíme maturitu v jejím klubu. Představovala jsem si všelicos, ale toto předčilo i moje nejhorší obavy. Už vchod. Sama bych ho nenašla. Vážně by mě nenapadlo vlízt do takovýho jetýho baráku. Bála jsem se, že narazíme na nějaký nájemníky. Nevím proč, ale měla jsem z toho blbej pocit. Další pecka... schody. Vedly kamsi dolů, a byly potaženy roztomilým koberečkem. Z klouzavého materiálu. Jeden můj spolužák je málem sjel po prdeli. No nevím jak se budu hrabat nahoru posilněná pivkama.

Šok číslo tři. Co mě čekalo dole? Nechci tomuhle podniku nějak lichotit, ale jako jméno by mu mnohem víc slušelo Zapadlý sklepení. Ocitli jsme se v jakýsi hale. Vidím, že směrem doleva jsou wécka. A doprava? To mrňavý? Jo. To bylo ono. Náš ''klubík''. Čekala jsem, že to bude větší. Se spolužákama jsme tedy šli přímo k baru a ty paka nenapadlo nic lepšího, než se uvelebit kousek od něj. Nic proti. Ale s mojí výškou jsem se opravdu nenadchla pro tamní židličky. Výška stejná jako u barových, takže jsem měla o tělocvik postaráno, stoleček zabudovanej ve zdi, a velkej tak akorát na čtyři piva. Sice jsem nezakopávala o jeho nožičky, když žádný neměl, ale nějakej trnož na podepření mejch haksen by taky bodnul.

Dobře, nebudu jen kritizovat. Moc se mi zalíbily světýlka a lasery. Čuměla jsem do toho opravdu dlouho a velmi zaujatě, protože to byla jediná zábava co se mi naskytla. Stejně tak jako poslouchání diskáren. Najednou jsem dostala chuť jít se vyblbnout. Haha. Ještě že tu mám Hanku. Bude show.

Samozřejmě, časem dorazilo lidí mnohem víc, a tak jsme se naštěstí museli odstěhovat od toho nechutnýho pidistolečku. Bála jsem se, že ani neunese ty čtyři piva chuďátko. Pro změnu tedy nízké židle a nízký stůl. Já nevim proč nemůže mít alespoň něco tady normální rozměry. A největší prča je, že cokoli u čeho můžete sedět je narvaný u zdi, způsobem hraničícím s nepohodlím x) a vprostřed místnosti je volný prostor, zhruba 7 x 3 metrů. Neuhodnete na co. Na tanec zlatíčka. Na tanec. Tím pádem vás může každej vožrala očumovat, nebo ještě hůř podrazit nohy. Na oplátku máte možnost vyrazit každému, kdo se kolem vás protahuje sklenici s pitím.

Nejvtipnější jsou ovšem záchody. Nejen že jeden je tak daleko, že pokud by se někomu chtělo blinkat nedoběhne (nechtěla bych uklízet ten marast v tý extra dlouhý chodbičce) ale hlavní bonus... nejsou tam dveře!!! Navíc se tu člověk nemůže nijak zamknout, takže nějakej připitej cápek může ''omylem'' zabloudit přímo za holkou, vykonávající potřebu. HAHAHA! Sice tu máme ještě jinej hajzlík, s dveřma, a s možností zamknutí se, ale ten pro změnu nesplachuje! Což bylo po jeho využívání patrné na první pohled. Co byste si vybrali vy? S Hankou jsme to vyřešily střídáním stráží u ''bezdveřáku''.

O dvě hodiny později sedím pořád u nízkého stolu, na nízké židli. S partou, co má nízké IQ. Alespoň jim to ladilo. Podívám se na moje pivo. Je znuděný. Na Hanku. Taky se nudí.
,, Hele, nepůjdem udělat trochu pozdvižení?'' navrhnu.
,, Tak dem.''

Tanec bezvadnej. Pokud by na mě zrovna nepouštěli jakejsi smradlavej disko kouř. Jelikož byla nuda opravdu nesnesitelná, tak jsme si s Hankou všechno vynahradily. Škoda, že jsme moc našich spolužáků neukecaly aby se přidali. Když už, stejně nám za chvilku zdrhli srabíci.
,, Pojď!'' zavelela Hanka a odtáhla mě na ty wécka z nočních můr. Taky už měla sakra vypito.
,, Tak co je?'' ptám se jí, když za náma zapadly dveře. Nezamykatelný. Radši bych šla tancovat nebo pro pivo.
,, Mus...musím tě zkazit!'' vypravila Hanča ze sebe. Z toho mi bylo jasný, že je opilá, ale to tedy vydrží opravdu málo.. míň než já.
,, Eh? Co?'' nechtějte vědět co se mi honilo hlavou.
,, Já nesmím podvádět Evu!'' řekla mi. Jak vám to vysvětlit... její přítel ví, že tuhle kámošku má Hanka čistě jen na líbání. Jelikož holky prostě líbaj líp :-P tak a teď jsem zvědavá jestli bude někdo odporovat. No není tolerance hezká věc?

Myslím, že jsem chtěla něco říct. Myslím, že to mělo být něco ve smyslu, že pro jednou se nic nestane. Že by to vlastně ''vůůbec'' nebylo podvádění. A taky myslím, že jsem to parádně projela. Je pravda, že jsem málomluvná. Jen u maturity se mi nějak povedlo rozpovídat se. Ani učitelé tohle nečekali. Bohužel to bylo jen momentální osvícení, nejšpíš Under Pressure. Momentálně je to všechno v háji. Hanka mě chytla za ruku.
,, Jdeme! My jim to ukážeme!'' rezignovala jsem na všechno a nechala se odvléct. Nakonec ta oslava nebyla špatná. Následoval roztomilý taneček typu: Homophobia is gay. Pár přiblblejch hoperů bylo doslova hotovejch. Jen nevím proč si berou pyžama i na pařby, ale jejich věc.

Odešla jsem společně s Hankou, protože si pro ni přijel její přítel. S kým bych tam asi jinak takhle kravila? S nikým. Kéž by tam byla jistá sympatická punková existence. Ta fotka v mobilu ''určitě'' nebyla jeho přítelkyně.

Momentálně se plánuje, že celá třída pojede na Slapy. Radši ne. Díky. Užijte si to. Kecičky, že mě rádi uvidíte, si nechte od cesty.

Proč mám najednou pocit, celkový prázdnoty? Proč se mi zdá, že to vyznamení si můžu leda tak někam strčit?

A proč i když na jakýkoli schůzky chodím vždycky včas, tak v životě chodím zásadně pozdě?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Angel Angel | 6. června 2009 v 10:56 | Reagovat

Zajímavý klubík, zajímavé záchody, zajímavé zážitky... znám podobnou díru, ale o tom bych se radši nerozšiřoval... Hanka mě nepřestane udivovat. snad nám tě tolik neskazila... :-D to bude dobrý, určitě... jako že je Gerard nad námi, tohle prostě přejde. kdyby něco, máš pořád ještě nás. měj se fajny, papík ♥

2 Cathy Cathy | Web | 7. června 2009 v 13:40 | Reagovat

No teda, to muselo být vážně zajímavý....já to tam vidět asi zdrahám
jojo ta Hanka to je fakt číslo, chvilku sem si myslela, že tě tam snad položila na zem a...xD
Ale jo, vyznamenání ti k něčemu bude, určitě...a neboj, zvládnš to, ono to blbý období se doufám zachvilku přežene:-)
měj se fajn, pa

3 petí petí | Web | 10. června 2009 v 17:25 | Reagovat

holka, drž se...doufám, že se ti vydaří všechno, co si přeješ....držím pěsti...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


If you look in the mirror and don't like what you see
You can find out firsthand what it's like to be me.
So gather´round piggies and kiss this goodbye,
I'd encourage your smiles, I´ll expect you won´t cry!