Nevedu bleskovky, sonb, řetězáky ani jiné bejkárny a už vůbec nemám KlÁsNý bLoGíSeK! Majlí, HSM a jiné zrůdky pohřbívám zaživa, jejich obdivovatele požírám při plném vědomí, prášek z jejich rozdrcených kostí používám jako make up a jejich popel šňupu místo kokainu. Budiž navěky zatracen ten, kdo reklamu zde narvati hodláš!
DesignReklamyVzkazy AutoroviNávštěvní KnihaKolegovéWebyKontakt


If life ain't just a joke...

17. června 2009 v 18:01 | Venom |  Deník
Ahoj lidičky. Můj život je opravdu poslední dobou vtip. Mám nějak chuť do psaní, však máme taky kulové na práci. Víceméně je tu klid, takže mě nikdo nebude vyjímečně vyrušovat. I když neměla bych bejt tak naivní. Moje tajná identita je tak trochu v pytli. Naštěstí to neplatí o blogu, ale i tak mě to trochu namíchlo. Jsem prostě blbá. Odreagovávám se v ničení svého pokoje... uvidíte.


O co zase jde? O ten zkur... ehm.. pitomej facebook. Je sice hezký, že vystupuju pod jiným jménem, ale marná sláva.. moje blbost je silnější! Jistě, kamarádce ze střední jsem sdělila, že tuhle krávovinu taky vlastním a jaksi mi nedošlo, že tahle internetová pí... eh... hovadinka automaticky dohledá miliony dalších lidí. Takže včetně mých spolužáků. Zejména zjevů, o které nestojím ani v nejmenším. Fuj. Nooo nevím jak se budou tvářit na moje roztomilé fotečky Frerardů, ale víte co? Mě už je to putna. Ať vědí, co jsem za úchyla, alespoň se mě budou bát ještě víc. Facebook mě stejně bavil tak první dva týdny, než mi došlo, že je to naprostá pí.. pitomost. Akorát tam potkáte staré nepřátele, připomenete si minulost a to nemůže dělat dobrotu. Nechala jsem tam roztomilý přiteplený vzkazík, který jsem pochopitelně musela psát jak kretén dvakrát, jelikož napoprvé se smazal. Jak jinak. Tímto má kariéra zde končí. Jediný profil, který uznávám je uveden dole v menu. Enjoy.

Když už jsme u zkurvené heterácké techniky, totálně se mi rozjebal mobil. Pokud si chci přečíst třeba sms, musím se svého telefonu dlouze doprošovat, zaříkávat ho, modlit se k velkému Gerardovi, a pak se teprve dočkám. Sere mě to. Byla jsem s ním spokojená, líbil se mi i designově, momentálně se vyráběj taký velký hranatý věci, takže se musím spokojit s černou barvou. Kdyby nebyl v černé, jsem schopná si ho přebarvit!
Gagáček a šrajtofle

Když jsme u přebarvování na černo, právě jsem dojebala svoje plátěný boty. Byly zelený přátelé. Nelenila jsem, a popadla textilní barvu na vodní bázi a zabila tím celý dopoledne i část odpoledne. Výsledek? Ze zelených bot maskáčové. Nevadí, vzali jsme tuš, jelikož jak známo, je to barva nevypratelná, pokud ji nenecháte vypěnit nějakou specifickou sračkou. Jakž takž černou barvu jsme tedy vykouzlili. Každopádně mě bolí záda, a oči z toho mžourání na všelijaký fleky a jediné místo, kde se jakékoli černé barvivo spolehlivě chytlo, jsou moje ruce. Die kurve už s tím!

Nástěnka psychicky vyrovnaného jedince

Momentálně mě dosral drahej tatík. Přestal si konečně pouštět jistý příšernosti, vešel do mýho pokoje, s tím, že dal moje číslo nějakejm blbounům z elektra. Jo. Rozbil se mu dvd přehrávač, takže ho hned běžel opravit. Já budu s rozsekaným mobilem ještě měsíc.
,, Noo a já si nebyl jistej s tim našim číslem.''
,, Nedal jsi jim doufám moje.''
,, No dal!''

Zabít! Nesnáším telefonování. Ba co víc, já ho nenávidím! Cizí čísla zásadně nezvedám! A on mi udělá tohle. Nechápu. Už sedm let má furt to samý číslo, nosí ho napsaný na lístku spolu s tím mým ale musí zneužít to moje. Vyprdnout se na to.. vůbec mi celej den neřvou do uší Chemici a vůbec v tom nebudu pokračovat. Kurva Chemoterapie 4ever, jinak bych už měla dávno vyjedličkováno. Aspoň dnes žádná Eva a Vašek.

Prču si ze mě dělaj už i ty karty. Člověk se jich na něco zeptá a ony vám odpoví, že pokud splníte to či ono, máte vyhlídky na šťastnou, roztomilou rodinku a především... držte se... držíte se?
Děťátko! Není to sladké?
No to kurva není! Jak by k tomu to nebohý dítě přišlo? Mít za matku takovýho exota. Od tý doby co mi vyšla tahle totální mengelina začínám o pravdivosti Tarotu pochybovat. Gerarde, tohle nebylo vtipný! Tobě už to miminko taky leze na mozek, viď že jo? Jo...

Podezřelá polička

Pak vám vleze do pokoje máti, načež vám řekne, že to tam vypadá jak ve feťáckým doupěti. Tak pardon. Mám ráda vonný tyčinky. V aromalampě sice občas voní olej s vůní marihuany, ale spíš to připomíná citrón. Myslím, že je na čase sezbírat pár injekčních stříkaček, jointů, a prášků, vysypat to na podlahu a předvést máti, jak že vypadá feťácké doupátko. Beztak mi spoustu místa zasrala neskutečným množstvím kytek, o který buď zakopávám, neb jsou prakticky uprostřed místnosti, a nebo na mě padaj, jelikož maj malej květináč. A pro vaše info... hulí moje máma, ne já!

Bordel v pokoji
A pak má bejt jeden normální. Co nevidět dorazí máti z lesa, prý nasbírala houby, takže k véče bude smaženice. Hahahah. Nic bych za to nedala, kdyby tam byly lysohlávky. Až budu mít zase halušky, aspoň budu vědět z čeho. Mimochodem mamka se pořád nevzdala plánu na to, vypěstovat si vlastní roztomilou zelenou kytí (vy víte jakou myslím) a sypat mi to do polívky a dělat z toho i čaj. Víte jaké zázračné léčivé účinky to má?

Dědečku, prosímtě, neviděl jsi tady na poličce jsem měl takovou pixlu s práškama. Bylo na ní napsáno LSD?
Honzíku, vyser se na pilulky, ale viděl jsi toho draka v kuchyni?

Takže nejen že ze mě chtěj rodiče mít homosexuála, ale teď dokonce i feťáka. Proboha! Teda pardon.. Progerarda! A pak je mám poslouchat!

Pozn: kvalita fotek je tak příšerná jak jen může z rozsračkovaného mobilu být...

Adios! Vaše Venom
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Cathy Cathy | Web | 17. června 2009 v 18:22 | Reagovat

No nekecej, ty máš facebook? A jako s úchylnýma fotkama a obrázkama si nedělej starosti, já jich tam mám jako nas...ehm nanošenejch a zatím se všichni tváří, že oni nic neví, nic neviděli x).
Ta kachnička je roztomilá a nástěnka...tu žeru, chci taky takovou, ale v tu ránu by ze mě matka udělala něco co nejsem a houkačka by se provětrala.
ten tvůj otec je vážně podivnej člověk. Dávat tvoje číslo cizejm lidem? Hele nezvedat cizí čísla, moje zásada. Jednou sem to udělala a mám doživotní trauma, takže končim.
Miminko bude? No to je zajímavá informace x). Tarotum věřim a dokud se nedozvim, že to dítě fakt nebude, budu věřit dál:D.
Polička moc hezká, takovejch knížek, to by mě porazilo.
A doupě feťáka, taky pěkný, maminka má o tobě hezké mínění. Ovšem ty kytky, no padám. U nás zatím poctivě všechno zdechá, ale máš je tam teda pěkně polžený.
No nic, valim x). Pochutnej si na houbičkách, to musí bejt. Měj se co nejlíp to půjde;-)papa♥

2 Euphoric-Endeavor Euphoric-Endeavor | Web | 17. června 2009 v 19:06 | Reagovat

nad tvojí nástěnkou se tu dobře pár dlouhých minut rozplývám.. měla jsem nervy.. byla jsem venku.. málem mi utekl Vilík přes plot a málem hapal z metru a něco dolů k sousedům.. chytila jsem ho vletu.. mám vyšrábaný oči.. x)) jo.. to je moje kotě xDD a malej Gerard, jeho bráška.. to je takovej kliďas.. spinkal v káře a nechat na sebe padat sračky ze stropu, když strýc nahoře hledal prkna.. pff.. moc toto..
*****
kytičky jsou krásný.. pročpak je nemáš ráda?? na mě padala moje palma asi měsíc.. a pak mě napadlo, že její květináč se velikostně hodí tak na pampelišku :-D a já si myslela, že má jenom padoucnici.. hhh.. to zase jeden myslel.. :-D
*****
co se týče úchylných obrázků.. tak mamka žere Allegator.. :-D pak po kom jsem úchyl.. nu.. tý to nevadí.. ale mamky přítel.. jeeeej.. ten mi málem rozkřápl notebook, když tam spatřil kresbu od oné bohyně Twincestu.. řekl mi: "takový prasárny!! si takový prase úchylný, že to svět neviděl.." moje odpověď: "díky.." :D jako bych to nevěděla.. :-D
*****
zkurvená heterácká technika mě poslední dobou dojebává, jak jen může.. xDD můj debilní placatej mobil není schopen se spárovat s mym neschopnym notebookem.. pfff.. já si cu dát do mobila písničku.. nejde to.. a opačně?? též ne.. bych se na to.. ehm.. x)) prostě tu techniku zabít a zakopat!! pfff..  [:tired:]
*****
Honzíček s dědečkem mě dostal.. :-D to mi něco připomíná :-D jojo.. naše vyhulený kretény z města.. :D přesně ty, jak na mě řvou EMO IS DEAD, jenom vylezu z baráku :-D matláci.. :-D Gee jim to spočítá.. letos se jim neurodí travička zelená :D :D :D
*****
fotečky a jejich kvalita náhodou výborná, naproti tomu mýmu.. eh.. nevim jak to nazvat.. :-D nu.. kecám kraviny.. xDD tak se odsud klidím.. :-) měj se co nejlépe, a hlavně klid.. ;-) Gee má zvláštní smyl pro humor, tak to tak musíme brát.. :-) však ono ho to přejde a zase bude dobře.. :-)

3 Angel Angel | 18. června 2009 v 18:16 | Reagovat

fotky parádní :-) zejména nástěnka se mi velice zamlouvá a vůbec nic mi nepřipomíná :-P

"Fejsbuk" mám taky, ale prakticky tam nechodím... můžu tomu nástroji děkovat za úžasné narušení mého už tak pojebaného a veřejného soukromí. oh, kolik lidí mě přes něj našlo, až se mi chce vraždit... jojo, jen ať si vidí Frerarda, já mám zase na profilech hodně twincestu a sere to je, ne mě, což znamená, že můj problém to rozhodně není... :-D úchyl jsem já, ne oni... taky, co můžou oni skrývat. stejnak se jim to líbí taky a akorát moralizujou. :-D

omfGee, ten vtip, já nemůžu :-D :-D

jak koukám rodiče mají skvělý nápady. tatínka bych na místě zarazil pod zem. ale co se s tím budu s... ehm, štvát, Gerard ho stejně potrestá.

a maminka mě dostává... ještě aby nám tě skazili, to tak! feťácké doupě jo?! a byla někdy v mém starém pokoji, ještě u rodičů doma?! to by teprve viděla význam toho slovního spojení. :-D

jo tak miminko jo?! Gerardovi asi opravdu už z Banditky hrabe nebo je to pravda... no uvidíme. Jednoznačně by to bylo velice zajímavé...

však vždycky bude líp, aspoň není nuda...

já už pádím, vidím, že jsem toho ze sebe dostal spoustu duchaplného, takže už mlčím :-x

měj se fajny, papa ♥

4 petí petí | Web | 24. června 2009 v 7:50 | Reagovat

pokoj máš naprosto úžasnej...miluju tvoje články....i když ty ze spousty věcí zde popsaných nadšená asi nejseš...nebo bude to okay =)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


If you look in the mirror and don't like what you see
You can find out firsthand what it's like to be me.
So gather´round piggies and kiss this goodbye,
I'd encourage your smiles, I´ll expect you won´t cry!