Nevedu bleskovky, sonb, řetězáky ani jiné bejkárny a už vůbec nemám KlÁsNý bLoGíSeK! Majlí, HSM a jiné zrůdky pohřbívám zaživa, jejich obdivovatele požírám při plném vědomí, prášek z jejich rozdrcených kostí používám jako make up a jejich popel šňupu místo kokainu. Budiž navěky zatracen ten, kdo reklamu zde narvati hodláš!
DesignReklamyVzkazy AutoroviNávštěvní KnihaKolegovéWebyKontakt


Heterofóbie

18. června 2009 v 21:41 | Venom |  Deník

Když máme homofobii, proč ne i heterofobii? Chtěla jsem se podívat na Zkrocenou horu, ale nejen že jsem si stáhla anglickou verzi bez titulků, ale navíc zkrácenou kým jiným než ZZH (zas**ým zku***ným heterákem). Nemusím vysvětlovat. Já jak debil čekala celej film víte na co. Pak jsem to musela dohledávat na youtube x) Bohužel scéna heteráckého rázu nechyběla. Neuvěříte mi, že jsem se znechuceně odvrátila a zařvala: Fuj, hetero! Ne nic proti, to byla jen legrace.


Zdravím všechny, které doposud totálně neznechutilo číst moje pindy. Dneska mám den opravdu na hnůj. V prvé řadě mě od rána kurevsky bolí za krkem, v řadě druhé mě ani to kafe nedokázalo probrat, takže vlastně pořád spím. Ee.. co jsem to chtěla? Dnes se mi vyhnuly noční můry, takže to budu asi oslavovat. Co se mi ale zdálo vám říkat nebudu, jinak tu budu za prase. Hahah. Už jsem, že ano? Gerarde nelez mi už do snu, stane se neštěstí! Vlastně... stalo se x)

Další bonus... jdu na poštu, tam mají pochopitelně zavřeno. Mamka mě vytáhla kamsi na Stodůlky do obchodního centra. Chci si koupit pití, a než najdu alespoň litrovku zestárnu o pět let. Já se nebudu rvát s dvoulitrovkou kurec. Člověk se rozhodne tedy pro džus, ještě si vybere s uzávěrem, aby zjistil, že se nebetyčně zasere jen při samotném otvírání tohoto odporného patoku. Nemusím vysvětlovat, že při pokusu o napití se, si zarazím ten plastovej sráč do nosu a kompletně se zliju. No jo jsem prase i v druhém smyslu. Jsem upatlaná jak čunče, umyla jsem se až v oddělení bytových dekorací. Znáte ty roztomilé potůčky a fontánky v minivydání akorát tak na poličku? Skvěle mi posloužily.

Beztak ten džus byl takovej tlamolep, že mě z toho zuby bolí ještě teď. Chutnější už byl snad i můj domácí omyl, kdy jsem se nechtěně napila neředěnýho sirupu. Lahůdka. Opravdu doporučuji.
Ale co můžete čekat od někoho kdo stále létá hlavou v oblacích. Že bych zase myslela na Chemiky?

Jako by nestačila bolest za krkem, vystřelující do zad, ozvalo se navíc bolavý koleno. Ono nemá rádo chození dlouhé hodiny a hodiny, zvlášť pokud přidáme pár zkurvených schůdečků. Víte, z celýho nakupování jsem se nadchla pouze pro jednu krásnou modrou svíčku. Nakonec jsem si ji nekoupila, protože mě odrovnal pohled na tu příšernou frontu.

Chci mít klid aspoň doma. Ne, z obýváku po sobě zase rodiče řvou. Myslíte, že se hádaj kvůli penězům? Ne. Vyčítaj si, co kdo neuklidil, uklidil, kde co táta zaprasil, co kde máma nechala ležet a já toho mám akorát tak dost. Bože. Kdo se mnou chcete bydlet? Nejlépe dále od centra Prahy... skoro nic nesním, spinkám jak miminko, na televizi nekoukám, můžete si půjčovat moje oblečení... (stejně ho nikdo nenarvete chchch...)

Ale teď k hlavní věci abych si tu jen nestěžovala. Alois - můj kámoš ze školy mě příliš nepotěšíl zprávou, že se na hnojárnu... eh pardon... vysokou zemědělskou asi nedostane. Prý se na celý učení vybodnul a obdržel pouze 13 bodů... ze sta. Hanka a Lukáš jsou na tom líp. Maj kolem 20 bodů xD

Ovšem největší prdel na tom je, co provedl hlavní vychcánek Luboš. Ano, to je ten z lidí co si mění názory každých pět minut, podle toho co mu momentálně hraje do karet. Kdyby se vrátil komunismus, stane se proletářem. Tenhle zjev nám ještě před měsícem tvrdil, jak na vejšku se... kašle, a že ten titul by byl akorát tak na ho... hodně na nic, páč by byl moc akademickej a žádnej zaměstnavatel přece nestojí o vysokoškoláky, který by musel těžce zaplatit. O hnojárně se nechal slyšet, že ji dělaj jen vychcaný flákači, který chtěj snadno získat titul. Pochopitelně to řekl tak, aby to slyšel každej z naší třídy kdo se tam hlásil. Grázl nu..

Po přijímačkách náš Lubošek nelenil, a zavolal do oné školy, jestli by to nějak nešlo udělat, že by měl o studium zájem a blablabla... prostě tón vlezdořiti. A odpoveď školy byla kladná. V momentě kdy mi tohle Alois řekl jsem měla rudo před očima. Můžu opravdu říct, že toho kreténa nenávidím z hloubi duše. Potkat Luboše na ulici, tak se k němu neznám. Smutný je, že ani kluci z mojí třídy by nečekali, že je ten zmetek takhle obejde. Víte, je mi jasný, že tohle je ta povaha, která pro svoje blaho půjde přes mrtvoly a kamarády klidně nechá topit se ve sračkách. Obhájí se tím, že to vůbec jeho kamarádi nejsou. Ne, nesnesu ho, mám chuť ho zarazit pod zem. Někdo potřebuje zahrnout láskou, někdo zahrnout hlínou. Víme co mám na mysli. No doufám, že mu ta škola nevyjde.. vůbec nečaruju x)

Chtěla bych se nějak odreagovat a zapomenout, ale já už si ani ten blbej Metin zahrát nemůžu! Buď mi naběhne roztomilá zrnivá a velice barevná tapetka na monitoru (to víte.. vista) a nebo mě tam začnou nadávat do kurev. Na žebráky, co prosí o vyexpení či peníze taky nemám nervy. To prostě ne.

Beztak mě dneska všechno bolí a jsem utahaná. Asi půjdu brzo spát. Mějte se tedy pěkně, vyhýbejte se nákupním centrům a Gerard vás opatruj. Ale zase ne moc, nebo vás z toho bude bolet za krkem. Páčko a dobrou noc!:-*
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 stacy stacy | 19. června 2009 v 7:42 | Reagovat

tak takovýhle svině, co jim neni fakt nic blbý sou nejlepší... já teda jako nevim...ale já bych ty lidi nepordazila i když to nejsou moji přátelé, ale "jenom" známí či spolužáci se kterýma se ignoruju.... no nevim...hoch má asi jiné svědomí....

2 Cathy Cathy | Web | 19. června 2009 v 11:23 | Reagovat

Já chci slyšet sen sen xD. Já zrovna dneska noční můru měla, ovšem prase sem stále:D. Řekni nám ho, my sme otrlý, o svých snech mlčím:D.
Nákupní centrum? Ježiši, tam se mi líbí akorát židle na který si můžu sednout. Ale fontánky slouží dobře vidím, prase ve všech smyslech, mi něco připomíná x).
Jo a ta Zkrocená hora xD. Na tu sem jednou vydržela až do pozdních nočních hodin, kvůli "jedné" scéně. Ale to beztak někde bude, já mám tolik stránek z filmama, že už sem z toho blbá.
Já se jako hlásím dobrovolně, že s tebou klidně budu bydlet:D. Až na to, že já se na televizi dívám a hádali bysme se o kompl, ale tak co, koupíme dva xD.
Ten Luboš je teda fakt hajzl, takový lidi mám fakt ráda. A že jich znám! To sem zvědavá, kdy ho třeba vyrazej xD. hezky mu to zařiď nějakou tou černou magií, zaslouží si to x).
Asi stačí, že? Tak se měj fajn a ať tě nebolí za krkem;-)

3 Unknown LaDy Unknown LaDy | Web | 20. června 2009 v 0:04 | Reagovat

ja som sa na tvoje pindy celkom už aj tešila... premýšľala som o tom že kedy budem mať konečne čas prečítať si aspoň jeden článok... hmmm áno závisláčka... magorka ááá radšej sa ma rýchlo zbaviť... atď.
kľudne sa nasťahuj ku mne poslednú dobu doma skoro nebývam a mám pocit že rodičia by nespoznali rozdiel... možno by aj jasali že to dieťa oznamuje lepšie známky- horšia ako ja nemôžeš byť...
hmm a ten film si asi konečne niekedy pozriem... hmm ano už vidím ako si nato nájdem čas...

4 Angel Angel | 20. června 2009 v 15:02 | Reagovat

už ten nadpis mě neuvěřitelně baví xD jojo, heterofobie, heteráci, na to se prostě nedá koukat, prasata hnusný :-D

Ale ten sen musel být zajímavej, pokud se nepletu :-D

Jo tak prase ve všech smyslech... Díky Gerarde za fontánky :-D Tak nakupování mě baví, tedy když jsme v mnou oblíbené části obchodního domu, jinak se změním v malý dítě a vřískám, že chci domů. :-D

Luboš... K tomu nemám slov. Vychcánek první kategorie. Takový lidi bych nakopal do... My víme kam. 8-O A pořádně.

Prozatím se loučím, měj se fajny, papa ♥

5 Euphoric-Endeavor Euphoric-Endeavor | Web | 21. června 2009 v 21:08 | Reagovat

nu to je moc.. x)) mám dost.. vbec netuším, co napsat.. moje pesimistický sračky beztak nikoho nezajímaj.. a moje debilní zkoušky tuplem ne.. x)) nakupování z duše nenávidím.. školy též.. jelikož mě ti kreténi nepřijali kvůli KAPACITĚ.. a jsem v háji.. už se kldiím jsem totálně vymaštěná.. a na zkoušky umím ho.. hooodně moc věcí, který tam nepotřebuju.. x)) nu.. tak mlčím.. měj se, co nejlépee.. :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


If you look in the mirror and don't like what you see
You can find out firsthand what it's like to be me.
So gather´round piggies and kiss this goodbye,
I'd encourage your smiles, I´ll expect you won´t cry!