Nevedu bleskovky, sonb, řetězáky ani jiné bejkárny a už vůbec nemám KlÁsNý bLoGíSeK! Majlí, HSM a jiné zrůdky pohřbívám zaživa, jejich obdivovatele požírám při plném vědomí, prášek z jejich rozdrcených kostí používám jako make up a jejich popel šňupu místo kokainu. Budiž navěky zatracen ten, kdo reklamu zde narvati hodláš!
DesignReklamyVzkazy AutoroviNávštěvní KnihaKolegovéWebyKontakt


Uááááách! Jsem debil já, nebo oni?

4. května 2009 v 20:18 | Venom |  Deník


Dost, dost a dost! Mám pokrk systému našeho ústavu. Jo pardon.. zapomněla jsem vám říct:
"Dooobrýýý déén!''
Hrabe mi.. nevšímejte si toho a já nebudu moc prudit. Ano? Dobře.. díky..

O co go? Mno. Víte, dovolila jsem si opravdu dost. Dovolila jsem si za půlrok chybět jeden celý týden! Stydím se. Okamžitě jsem byla zaškatulkována do kategorie flákačů. A patří mi to. Nezasloužím si chodit na tak prestižní školu! Nezasloužím si ani pohřeb! Nezasloužím si ani nakopání do zadku!

Pro ty méně chápavé.. to byla ironie.

Měla jsem za to, že pro jeden jedinej tejden se nic nezblázní. Opak je pravdou. Musela jsem si opravit kouli ze zboží, což jsem zvládla. Kouli z počítačů. Jenže ten kretén, kterej nás učí mi zdělil, že mu nestačí písemka, kterou jsem napsala za jedna, a musím vytvořit nějaký fucking webový stránky. Jistě. Proč si nezkurvit průměr?

Myslela jsem, že mě v ten moment klepne.

Byla jsem tedy nucena stahovat nelegální software, abych se na něm naučila, jelikož pančitel nás jaksi naučil kulové. Bohužel ani tato vysoká oběť mu nestačí. Chce mě ještě zkoušet. Posledně na mě nevyzbyl čas. Mě se jen líbí, jak se k nám chová povýšeně a jako by se nechumelilo. No co no. Přijďte si příště. Nazdar!

To samé má drahá ekonomikářka. To víš že nebudeš muset psát písemku. Všechno je v pořádku. Já tě přece znám jak na tom seš...

Leda tak velký........ víte co.

Dnes mi moje zmatená třídní ráčila oznámit, že test z ekonomiky se neruší, a budou ho psát problémoví žáci. Moje maličkost. Z elitního studenta se rázem stává flákač, kterej místo do školy chodí asi do parku a vopaluje se nebo co. Jo. Se čtyřicítkou horečkou. Můj bledej ksicht sluníčku opravdu nevystavuju. Ještě bych se hnusně opálila! Eh, pardon, to byla jedna hláška.. zkrátka k jádru věci. Zítra budu tedy zkoušená z compů, psát češtinu, ekonomiku a jako bonus mám donést seminární práci na mezinárodní obchod. Zbláznili se všichni nebo co? Mě se jen líbí to férový jednání. Hlavně že mám čas se asi kurec na všechno připravit. No jo Bille, hlavně že na blogu meleš sračky, ale z ekonomiky víš hovno.. padej se učit.. Asi si pustím ty děsivý dabingy Tokio Hotel. Jo. To by mi šlo. Umím je skoro nazpaměť.

A připadám si fakt divně a jaksi out. Opravdu mě nebaví poslouchat kecy několika mejch spolužáků o tom, jak plánujou svatbu, společné bydlení a v neposlední řadě děti. Jsem máklá já nebo oni? Je něco špatně když si ve svejch dvaceti chci užívat života? No jo Venom. Ty si tedy opravdu umíš užít.. Aaale ticho buď! Třeba začnu.. každopádně mi to přijde fakt na hlavu padlý. Zejména u jisté nezodpovědné a naivní existence, která není ani schopná zodpovědnýho přístupu ke škole či práci. Já vám řeknu - chudák to dítě. O otci radši pomlčím úplně. Bože. Asi je to nějakej novej módní trend. Neplánuju rodinu, nejsem in! Uáááááá!!! Ne vážně. Řekněte mi popravdě.. jsem normální? Mám z těchto představ čirou hrůzu. Pánbůh věděl proč mi nadělit tenhle nešťastnej ksicht.

Hey a doufám, že ze mě máte radost, jelikož jsem při dnešním odběru krve neomdlela. Sestra když slyšela pojem - fobie z jehel - poněkud znejistěla a nabízela mi, jestli si nechci radši lehnout.
Mno podezřívala jsem ji z toho, že mi vůbec nic nepíchla, tak se kouknu a vidím ji jak mění ampuli. Ten pohled mě fascinoval. Blood.. blood.. gallons of this stuff.. takže nejsem žádnej srábek. Poprvé v mým životě jsem na to fascinovaně zírala. Nejspíš to bude tím, že to poprvé v životě nebolelo jako prase. Ono do mě nejspíš až doposud rvali tupou jehlu či co. No jo no. Není nad šikovnou sestřičku.

A teď k pro vás asi zajímavějším věcem.

Mám radost, kolik se vás tu sešlo. Moje milovaná sbéčka tu vegetují v hojném počtu. A jako bonus dokonce i pár lidiček kteří na starém blogu nekomentovali a poprvé se mi ozvali až tady :-) páni. Vítejte. Jen doufám, že nikoho z vás moje nudný kecy a jedovatý prudy nevyženou za něčím lepším :-) neříkám si Venom jen tak pro prču. Ale musím uznat, že ten novej blog jsem potřebovala jako sůl. Nakoplo mě to zase něco dělat. I když to jsem právě teď před maturitou nechtěla.

Ou. Radši zmiznu, než se rozkecám a zapomenu kdy zastavit. Beztak už je pozdě. Mějte se fajnově a brzy zase napísanou!
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Unknown LaDy Unknown LaDy | Web | 4. května 2009 v 21:24 | Reagovat

keď som si čítala komentár myslela som si že sa mi v hlave zrodilo to čo som chcela že to nemôže byť pravda ale aj tak radosť a potom v článku pár viet hneď som vedela ktože nám je to s5...vitaj chýbala si!
ha škola mi vrav dačo aspoň nemáte mreže a posledné 4 hodiny vám nedajú zastupovať upratovačkou...
manželstvo kazí sex... a deti sú zlaté kým niesú v mojej blízkosti... našťastie si myslia to isté...
ja som odbery krvi vždy milovala až dokým som mala dačo zo zlčníkom či čo a krv mi za deň brali už das 8 krát nič nechcelo tiecť a sedela som tam s tým v ruke ako debil...

2 Angel Angel | 5. května 2009 v 0:11 | Reagovat

oh... u nás se profesoři taky velice činí... jen, co vytáhnu paty, mám vypracovat několik seminárních prací navíc a mám nadělat několik hodin praxe... oh, jak sladké, vždycky to schytám já...

s tou rodinou je to podobný, dokud si nevezmu ženskou a neudělám biologickýho potomka, jsem černá ovce rodiny, zvykám si...

s těmi jehlami... od té doby, co bráška zkouší medicínu, by snad píchal do všech okolo sebe... myslím těma jehlama  :-D jojo, ale největší fascinaci krví má náš masochista, jakožto že tímto titulem se honosím převážně já  :-D

hlavní je vytrvat, hodně štěstí, papa ♥

3 Cathy Cathy | Web | 5. května 2009 v 14:45 | Reagovat

teda máš to, ale hodný profesory. oni se rádi vyžívaj v trápení. "nebylas tady? tvoje smůa":D. Tak držím palce, ať to všechno napíšeš dobře:-).

Plánujou rodinu? xD No tak to je zajímavé. Doufám, že mě tohle ve čtvrťáku taky nečeká, bože x).
Jehly..haaa xD. Nevyjadřuju se no =D. Ale si borec, fasconovaná krví:D.

Měj se fajne:-). pa♥

4 Safi Safi | E-mail | Web | 5. května 2009 v 16:24 | Reagovat

Já-potřebuju-oddeeeeech! Žádná škola... akorát že by tam se mnou zametli stejně. Dlabu na to. Fakt že jo už :(

5 Safi Safi | E-mail | Web | 5. května 2009 v 16:26 | Reagovat

napísanou! :-) sem ráda že ses vrátila.. i když jsem to už říkala :-) bez tebe to tu bylo trochu prázdný :-*

6 Stacy Stacy | 7. května 2009 v 14:24 | Reagovat

Simtě...drž se... vem si že už to nepotrvá dlouho...a ty lidi už nemusíš nikdy v životě vidět! takže si to teď náležitě vychutnej...páč nevíš kdy se ti zase podaří narazit na takový existence k popukání...:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


If you look in the mirror and don't like what you see
You can find out firsthand what it's like to be me.
So gather´round piggies and kiss this goodbye,
I'd encourage your smiles, I´ll expect you won´t cry!