Nevedu bleskovky, sonb, řetězáky ani jiné bejkárny a už vůbec nemám KlÁsNý bLoGíSeK! Majlí, HSM a jiné zrůdky pohřbívám zaživa, jejich obdivovatele požírám při plném vědomí, prášek z jejich rozdrcených kostí používám jako make up a jejich popel šňupu místo kokainu. Budiž navěky zatracen ten, kdo reklamu zde narvati hodláš!
DesignReklamyVzkazy AutoroviNávštěvní KnihaKolegovéWebyKontakt


This is how I Disappear

2. května 2009 v 10:57 | Venom |  Deník
Ahoj, zdravím všechny kteří se tu ve zdraví sešli. Možná se ptáte co jsem zač, ale jak sám název článku napovídá. Jsem někdo kdo utíká. Dovolte abych se představila. Moje jméno je Venom.

Ostatní mě znáte pod jménem.. značně provařeným. Bojím se ho sem napsat, protože zadat si ho do vyhledávače umí každý malý děcko. Ale nebojte, včas se ho dozvíte.

Co se stalo? Zlatka moje. Je toho hodně. Předně jsem nějako sesmolila písemnou maturitu a to tak, že mi jednička utekla jen o kousek. Prý nejlepší práce. Hahahah. Ovšem trochu problém byl v tom, že jsem nechala svoje spolužáky opisovat, a tím pádem mi poté každej koupil pivo. Není nad to, dřepět na sluníčku a ožrat se zadara. Čtyřma pivama. Bombice.

Jinak je tu střídavě oblačno. Chvíli mám pocit, že život není až tak hroznej, a jindy přijde výkyv, kdy se utápím v depresích a mám touhy nípat se v minulosti. Proč některý věci tak bolí i po letech?

Ano. Někteří z vás už nejspíš poznali co jsem to za psychopata. Myslím, že to nebylo těžký pochopit ani po prvním kliknutí na můj nový blog. Kdo je ještě úchyl na My Chemical Romance? Já vím, nejsem sama. Mimochodem co říkáte na des? Nebo děs? Sice to tak vůbec nevypadá, ale s tou krvavě rudou oblohou jsem se patlala několik hodin. Když jsem navíc měla téměř hotové záhlaví, počítač uznal za vhodné restartovat se a celou moji práci neuložit. Těch avatarů nalevo si moc nevšímejte.. chtěla jsem jen vědět jak ta stránka bude vypadat v celku. Doufám, že jsem je neukradla nikomu z vás, mých drahých sb.

A teď co se stalo.

Svůj dosavadní blog budu muset zrušit. Nechala jsem tam podstatnou část svýho fucking life. Ti z vás, co mě znají dobře vědí co všechno mám na mysli. A proč tak najednou escape? Kvůli těmhle kreténům... a nespadněte ze židle.

Prostě šok jako vyšitej. Přišel mi výhružný mail od osoby, která se nazývá manažerem a přitom trpí IQ rozšlápnutého kaktusu. Zkoušel nějaký psycho řeči typu: uvědomujete si, co jste provedla? Tak jsem mu dost ostře odpověděla, že naprosto nic. Jde totiž o můj článek na starém blogu. Někteří z vás ho četli. Praktiky tohohle letadla jsem tam popsala opravdu barvitě. Pravdivě. A to se pochopitelně tomu kreténkovi co mi psal nelíbilo.

Ovšem největší šok byl začátek e-mailu. Oslovení. Ten hajzl zná moje jméno. Přemýšlela jsem jak je to možné. Ale pak mi došlo, že mám na blogu velice inteligentně odkaz na profil. A můj ksicht si nejspíš ten parchant, co mě do týhle sračky uvrtal pamatuje velmi dobře. No a neštěstí bylo na světě. Byla jsem nucena článek smazat. Jinak by mě prý soudně stíhali za údajnou pomluvu. Tomu rádoby chytrákovi jsem vzkázala, že se jedná o popsání holé skutečnosti a jestli se tomu OPRAVDU tak diví, ať si laskavě zjistí jak jeho firma funguje. Beztak je to zase jenom manažer, kterej bude vyhozenej dřív než se naděje. Šefíci takto svoji firmu tunelují.

Nespravedlnost vládne světem. A není se co divit. Podívejte se kupříkladu na toto.

Takhle vyumělkovanej blog a článek aby jeden hledal světa kraj. Ani bych se nedivila, kdyby to psal někdo z těch nechutnejch podvodníků. Už jen proto, že jsem tam nechala dost hnusnej komentář ale jaksi se neobjevil. Kdežto pozitivní ohlasy tam jsou. Pouze čtyři. A to si je musí psát sami spolupachatelé. Ono ta přezdívka: Ilove... něco... to mluví za sebe. Takhle si nemůže říkat normální člověk.

Přestanu se rozčilovat.

Věřím, že tahle hnusoba zkrachuje co nejdřív. Přece jen jsou už hodně provaření. Nejen internetem, ale i televizí. Sere mě, že mi ukradli dvacet táců. Ale mnohem víc, že kvůli nim přijdu o blog. Nemůžu prostě dovolit aby si ti hajzlové četli detaily z mého osobního života. Bohužel mi na tyhle věci pracuje fantazie až příliš spolehlivě.
,, Tak co pánové? Myslíte si, že se ta kravka kvůli našemu mailíku podřeže? Nebo fňuká kvůli tomu že ji nikdo nemá rád?'' následuje salva smíchu z řad podvodníků. Poté sedají do svých nablejskaných aut a spokojení sami se sebou odjíždí na dovolenou.

Nechám toho. Dobře. Abyste věděli, ona fňukala když schovala všechny rubriky a přemýšlela co bude s těmi články. Nechci je sem dávat. Mohli by mě podle toho zase najít. I když nevěřím, že by se pánové co jezdí v bmw bavili na účet jisté gothické trosky. Každopádně radši smažu i ten svůj profil. Už mám dávno založený zbrusu nový.

A kruci. Včera byl první Máj co? Eh. No a co jako? Já neoslavila ani Velikonoce. Poslední dobou jsem fakt mimo. Nic nevnímám, a nic mě nezajímá.

A chovám se hnusně. Opravdu lituju vás, co jste museli trpět moje hysterický výlevy na icq. Ani se nedivím když mi radši nepíšete. Nehledě na to, že mám ve statusu fakt ošklivou věc. Něco jako - NEPIŠTE MI! Dobrý. Já to tak nemyslím. Už můžete.

A děkuju Fer. Bez ní bych tenhle blog nebyla schopná dát vůbec do kupy. Pomohla mi vymyslet název blogu (kterej se ke mě kurec hodí) a taky jméno. Jak jinak než inspirováno něčím Chemical. Mimochodem, když si do google zadáte slovo Venom, objeví se vám spousta roztomilých obrázků.Tak to jsem já prosím pěkně. Odlíčená. Jak jinak. A zubní pasta Lacalut dělá opravdu divy!

A teď se pomalu loučím. Musím udělat alespoň minimum pro přípravu na maturitu. Sice to v mém stávajícím psychickém rozpoložení půjde horko těžko, ale na to se mě nikdo přece neptá. Dokaž co umíš, osobní problémy jdou stranou.

Tak teda kurva jak chcete!

Mrzí mě, že nechodím na vaše blogy. Nemám na to čas. Musím odrážet tolik útoků na moji osobu, že mi z toho za chvíli opravdu v hlavě vymagoří. Když mám volno, jdu si k vám něco přečíst, ale bohužel na komentáře není kdy. A nálada popravdě taky ne. Nechci vám tam psát nějaké ptákoviny, které by způsobily, že mě špatně pochopíte. To se mi stává dost často.

A jestli tu maturu nedám, půjdu vyhledat důchodce a skočím mu pod koloběžku.

Mějte se mnohem líp bando! Ciao...

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Feruška Feruška | 2. května 2009 v 11:31 | Reagovat

Vítej zpět!!! Tak koukam že už je to tu v pěkně v cajku...no paráda...:-D btw. neděkuj kurva...co bysme pro vás neudělaly....:-DD

2 Angel Angel | 2. května 2009 v 13:07 | Reagovat

jojo vítej zpátky :-) už jsem se začínal bát... akorát jsem netušil, proč to všechno... už v tom mám jasno... jdu pracovat na novém blogu, zatím se loučím ♥

3 Cathy Cathy | Web | 2. května 2009 v 14:18 | Reagovat

Taky tě vítám zpátky:-). No, jsou to teda vážně hajzlové, to teda jo. Ale hlavně, že ses nám vrátila;-).

4 Safi Safi | 2. května 2009 v 18:50 | Reagovat

sem moc ráda že si to tu zase rozjela. Omlouvám se že sem posledně zmizela... ale musela sem naléhavě odejít a mělo mi to trvat maximálně 3 vteřiny takže pochopíš že na loučení nebyl čas :(

5 petí petí | Web | 2. května 2009 v 21:04 | Reagovat

všechno je mi to hrozně moc líto...a nemyslim to ze soucitu...myslim to upřímně..nevim co na to mám říct...lidi sou fakt debilové......ať se ti daří líp...hodně štěstí u matury a cdelkově v životě...měla jsem o tebe trochu strach jak ses neozývala tak sem si docela oddychla :)

6 Ochechulka Ochechulka | 3. května 2009 v 8:54 | Reagovat

Jsem ráda, že s blogováním nekončíš! Chodila jsem jen smutně okukovat tvůj starý blog i když jsem tam bohužel nikdy nekomentovala.
Ono platí, že potrefená husa kejhá nejvíc, ale že až takhle? To jsou teda ichtylové, ti mažéééři. Tak se měj a a tu maturitu rozhodně zvládneš.

7 BlackFish BlackFish | E-mail | 4. května 2009 v 12:02 | Reagovat

No...já jsem taky chodila na tvůj blog a jen tiše pročítala články u kterých jsem žasla údivem, vztekala se nad stupiditou okolního světa, nebo se pro změnu jen přiblbě usmívala,...ale tak nějak jsem si nedovolovala napsat komentář...Ale tohle mi teda fakt nedalo,...manažeři...společnost...zákazníci...tohle jejich chování fakt nepobírám, to už je fakt na ránu pěstí...ubožáci...však ono se jim to všechno vrátí a nebude to trvat zřejmě dlouho...lidi si s prominutím na hlavu srát nenechají...ti se budou ještě divit...No a maturitu...když se řekne slovo maturita, tak se mi ježí všechny vlasy na hlavě...ale ty to určitě zvládneš...! Všichni ti budou držet palce, i já a to prosím všechny, který mám.... :-) Tak se měj už jenom a jenom dobře.

8 Unknown LaDy Unknown LaDy | Web | 4. května 2009 v 21:31 | Reagovat

ten mnažér si asi len uvedomil že máš pravdu...inak by sa tak neštval dotklo by sa ho to ale nie až tak...myslím...hajzel...

9 Magliska Magliska | 11. května 2009 v 22:35 | Reagovat

Nejprve bych ti chtěla poblahopřát k úspěšnému složení zkoušky života. Když jsi zvládla tohle, tak už zvládneš všechno. Nedivím se ti, že jsi změnila identitu, debilů je kolem nás hodně. Bohužel těch neškodných je asi méně. Také zanedbávám blogy, nejde to.

10 Bels Bels | Web | 13. června 2010 v 12:50 | Reagovat

Tak to se nedivím, že jsi raději změnila blog. Ale štěstí, že ses nerozhodla skončit úplně, to by byla škoda.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


If you look in the mirror and don't like what you see
You can find out firsthand what it's like to be me.
So gather´round piggies and kiss this goodbye,
I'd encourage your smiles, I´ll expect you won´t cry!