Nevedu bleskovky, sonb, řetězáky ani jiné bejkárny a už vůbec nemám KlÁsNý bLoGíSeK! Majlí, HSM a jiné zrůdky pohřbívám zaživa, jejich obdivovatele požírám při plném vědomí, prášek z jejich rozdrcených kostí používám jako make up a jejich popel šňupu místo kokainu. Budiž navěky zatracen ten, kdo reklamu zde narvati hodláš!
DesignReklamyVzkazy AutoroviNávštěvní KnihaKolegovéWebyKontakt


Roztomilost sama

20. května 2009 v 16:52 | Venom |  Deník


Hell.o. Tak už jsem se tu dlouho neukázala. Říkám si, že mám o tom svaťáku lautr kulový co dělat, a tak bych se mohla ozvat. Učit se na maturitu? Vono se to vystříbří, neřešte píčoviny. Nebo chcete-li - vono se vokáže. Tyto věty se staly jakousi třídní frází. Ale teď k už k věci. Teď už pojďme k tomu co potřebuju. A sice...

Potřebuju se vykecat. Poslední dobou se mi stává naschvál za naschválem. Štve mě tolik věcí. Ani nemám čas se nad něčím pořádně rozčilovat, jelikož se ani nerozkoukám, a hned je tu další průšvih. Ono je to vlastně na jednu stranu fajn. Jen nechápu proč do mě co chvíli musí někdo rejpat, a mít debilní poznámky. Ne, já opravdu nejsem šprt. Řadím se spíše k takovým lemplíkům. Nevěřte když nechcete, ale moc se učit nepotřebuju. Jsem prostě geniální. Poslední věta byla silně ironická. Kapišto?

Co mě tuhle dostalo. Jdu si do školy, do uší mi řvou Chemici jak zjednaný (dobrá, neřvou, pouze to prožívají) a támhle na lavičce si fetuje ten ''roztomilej'' emogoth. Scéna jak vystřižená z blbýho filmu. Z tragikomedie. Hahahah. Všichni se můžete Venom z plnejch plic zasmát. Mě dycky imponuje buď totální kretén, nebo feťák, nebo nejčastěji kombinace obojího. Takže co tu máme dál? Dobrá, tajně slintáme nad jedním punkerem od nás ze školy, ale pssst. Popojedem.

Jsem opravdu nadšená, že mě u ústní maturity zachrání snad ty výsledky z písemek a ze slohovky. Doufejme tedy. Hlavně že vypadám jak vyvrhel ale z ekonomiky vím hovno. TH dabingy 4ever, včera jsem se u toho řehtala jak nesvéprávná. Skvělé odreagování, opravdu. Ihned jsem zapomněla všechno co jsem se ten den naučila. Je mi tak lehko.

Snad abych se pochlubila s vysvědčením. Namlouvala jsem si, že se bude jednat o jakýsi rituál. Prostě závěr roku se vším všudy. Slavnostní nálada a tak. Sotva jsem vlezla do třídy, měla jsem pocit, že jsem na hodině mezinárodního obchodu a přicházím se zpožděním.
,, No vy se mi trousíte jak švábi na pivo!'' toto bylo uvítání mojí třídní. Ono jsme sice měli začínat až v půl jedné ale nevadí. Vysvědčení naprosto není rozdáváno podle abecedy, ale podle příchodu spolužáků. Fakt na palici toto. Obdržela jsem čtyři trojky, což mě štve, jelikož jedna je z ájiny. Ale já přece anglicky kurec umím! Ta stará rašple mě asi opravdu nemusí, když mi napaří trojku takhle před maturitou. Bomba. Ne, nebudeme se rozčilovat, máme přece zvýšený cholesterol, genetické předpoklady pro infarkt, křivou páteř a tři dioptrie. Klid. Hlavně klid.

Pak mělo přijít naše poslední zvonění. Vzhledem k tomu, že jen cca třetina z nás se oblíkla jak dementi (pochopitelně jsem byla mezi nimi) se žádnej extra kravál nekonal. M2.B měla opět něco spešl. Projev v rozhlase byl mimořádně stručný a jednoduchý, stejně jako budou naše výkony u maturit. Neměli jsme píšťalky, neměli jsme spreje s octem, jen jsme jako kreténi sešli schody a ani nevběhli do žádný třídy tropit kravál. Byli jsme celkem potichu. Venku jsme bouchli tři šampáňa, který kamsi zmizely, ani nevim kam. To jsme přece nemohli za tu chvilku vypít, nebo jo? :-D a dál? Pochopitelně jsme vlezli do hospody, i když jsem vyslovila sarkastickou obavu, jestli nás tam pustí, s těma balónkovejma kytkama ve vlasech. Pustili. Došla jsem tedy k závěru, že do hospy může i unikátní kus blbce.

Ani jsme pořádně neobsadili stoly, a už vidíme dva kluky v bílejch košilích jak popíjej. Hele. Z Belgický dokonce. A toto.. to je ten punker.. vida. Nemá to Venom ale štěstí? Ani ne, protože tihle dva už mají maturitu za sebou. Závist. Každopádně jsem se s tou ježatou existencí dala do řeči a dobře se pobavila. Teď myslím fakt hodně dobře. Například když mu artikulace začala dělat značné problémy a My Chemical Romance si popletl s Bullet for my Valentine.
,, A... ae... aee to sse ne... nebooj týý maturity. To je lee.. lehký. Fakt se.. ne..neeboj.''
Není nad konverzaci na úrovni. Ale maturitu máte jen jednou za život, (většinou) takže chápu. Já budu vypadat ještě hůř. Si myslim.

Jelikož jsem mlsnej debil, a mám zvýšený cholesterol, objednala jsem si horkou čokoládu. Na vrchu byl moooc pěknej hustej krém. Ani cukr jím nepropadl - a rozsypal se po celém stole. Jistě. Proč nebejt za kreténa i mimo školu. Ještě bych vypadla z role.

Zábava se opravdu rozjela. Ke konci tam zůstalo pouze pět spolužáků a ježatý punker, kterej k nám zapadl, jako by s námi chodil do třídy celý ty dva roky. Když začal mít pindy, že sbalí servírku, Hanča ho usadila s tím, že ji sbalí sama.
,, Eee.. Ty ši... ty ši.. na holky?''
,, Bisexuál.''
,, Ale máš přítele, takže servírka je moje.'' usadím ji.
,, Aaee.. ty.. sešš coo?'' obrátila se na mě ježatá bytost.
,, Taky bisexuál.''
,, Ježžžžžiššš...'' pravilo to punkové stvoření, když mu došlo mezi jakejma úchylama to sedí. Hanka se mu opřela o záda aby se mohla bavit se mnou, protože s ním už nebyla moc kloudná řeč. Ale vypadá to, že není homofóbní. Spíše smířený a totálně rezignoval.
,, Hani, s tím se nebav, to je heterák.'' doporučím jí. Heterák nijak zvlášť nevodmlouvá, už ani pomalu neví co se děje x)

Dál si opravdu nepamatuju, proč mě o pár hodin později Hanka obejmula tak zuřivě, že jsem málem spadla pod stůl a musela čistit zamatlanou optiku. Nevím proč opilé ježaté stvoření furt hrabalo do mejch vlasů, chválilo moje rozervaný černý hadry a mlelo něco o punkerkách. A už vůbec nevím proč mi volal táta a prskal na mě do telefonu ať okamžitě koukám padat domů, a kde že se to flákám. Taky mi musí zkazit každou zábavu.

Chvíli před osmou hodinou večerní jsme se vyhrabali z hospůdky ven. Kdosi při pohledu na našeho nového čerstvě odmaturovaného kamaráda moudře poznamenal:
,, Kdo je tohle? Ten s náma taky chodil na nástavbu?''
Následovala exploze smíchu. I když jak tak nad tím přemýšlím, je mi momentálně spíš do pláče.

Právě sedím ve svojí kobce (pitomci můžou číst pokoji) a zírám na haldu papírů a desky s maturitníma otázkama. Máme svatý týden že jo. To pondělí s rozdáváním vysvědčení na něm bylo ale marná sláva - stejně nejlepší. Zítra jdu už hezky brzo od rána se spolužákama k Hanče. Budeme se PREJ učit. Jenom nevím jak tam trefím. Ona bydlí někde na kraji Prahy, a to je pro mě už vesnice. Takže to bude sranda. Podle toho co jsem slyšela o jejím více než dobře vybaveným baru, jsem celkem na pochybách, jak tohle dopadne. V nejhorším si mozku vychlastáme vše co jsme se naučili.

A ještě v horším mi její přítel rozbije hubu. Chachá.

Ne to není k smíchu!

A moc vás prosím - kdokoli se mnou budete chtít komunikovat, tak vás upozorňuju, že není vhodné téma maturita. Vedlejší příznaky : třes, rudé vidění před očima, zvýšená tepová frekvence, pocení, nevolnost a brutalita. Vyjímečně až záchvaty či amok.

Mějte se fajnově a já se zase ozvu někdy po svaťáku. A jestli to dám, tak se připravte, že se mnou nebude rozumná řeč.

Bye babes!
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Safi Safi | 21. května 2009 v 18:26 | Reagovat

Konečně článek! :-)  ;-) v hospůdce sis to užila náramně koukám  :D Neboj, ty to dáš :-) si chytrá holka... pa pa S. :-*

2 Unknown LaDy Unknown LaDy | Web | 22. května 2009 v 14:44 | Reagovat

také punkové existencie v poslednej dobe stretávam nejak často ale vždy na nevhodných miestach... hold niekto má šťastie aj keď teda...aspoň bola náladička nem?
a súhlasím s tou vetou že konečne článok...

3 Cathy Cathy | Web | 22. května 2009 v 17:32 | Reagovat

Teda, v té hospůdce sis to vidím docela užila:-). A punkové stvoření, rozkošné xD. A ještě k tomu nalité punkové stvoření, no tak to nemá chybu xD.
Bez obav, ty to zvládneš, jim tam něco okecáš a bude:-). Přinejhorším je trošku postrašíš no, ale to nebude nutný x).
Ať ti to vyjde, měj se fajn;-)

4 Unknown LaDy Unknown LaDy | Web | 24. května 2009 v 21:09 | Reagovat

viem aký je to pocit ako to sere tak som sa rozhodla spraviť dobrý skutok a odpísať smashing pumpkins... klip od try, try, try som mesiace nevedela dostať z hlavy... a komentár od teba aj od petí hrozne potešil niesom sama magor do tých farebných gumených vecí...

5 Unknown LaDy Unknown LaDy | Web | 24. května 2009 v 21:10 | Reagovat

oprava tam nemalo byť od...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama


If you look in the mirror and don't like what you see
You can find out firsthand what it's like to be me.
So gather´round piggies and kiss this goodbye,
I'd encourage your smiles, I´ll expect you won´t cry!